12 geriausių dalykų, kuriuos reikia padaryti Naujajame Džersyje – tik rankinis bagažas

Įsikūręs prie pat Hadsono upės, Naujasis Džersis yra valstija, kurią kartais aplenkia vietoj apsilankymo pas savo didžiąją seserį; Niujorkas. Tai sakant, Naujajame Džersyje yra daugybė geriausių dalykų, kuriuos tikrai turėtumėte ištirti.

Nuo istorinių takų, žymių universitetinių miestelių iki vėjuotų krantų – Naujasis Džersis turi po truputį visiems! Be to, tai puiki valstybė aplankyti, kai keliaujate į pietus keliu aplink geriausias rytinės pakrantės vietas.

Geriausiai praleidome laiką Naujajame Džersyje ir vienintelis dalykas, kuris mane tikrai erzina, yra tai, kad prieš skirdami neskyrėme jam pakankamai laiko. Naujajame Džersyje yra tiek daug ką pamatyti, ir tai yra kažkas brangakmenio, kurį reikia ištirti.

Taigi, norėdamas kuo geriau išnaudoti savo laiką, norėjau pasidalinti keliomis spalvingomis vietomis, kurių negalite praleisti.

Geriausios pramogos Naujajame Džersyje

Žemiau apžvelkite geriausius dalykus, kuriuos reikia nuveikti Naujajame Džersyje. Turėkite nuostabų laiką tyrinėdami JAV.

1.) Prinstonas

Geriausios pramogos Naujajame Džersyje

Tikriausiai geriausiai žinomas dėl savo universiteto Prinstonas yra puiki vieta tyrinėti lankantis Naujajame Džersyje. Negana to, važiuojant tarp Niuarko ir Trentono, tikrai lengva sustoti dienos kelionei.

Geriausios pramogos Naujajame Džersyje

Čia patekę būtinai pasiimkite Princetono universiteto dailės muziejų. Joje saugoma šimtmečių senumo kolekcija. Nors ir palyginti nedidelis, jis supakuoja sunkų smūgį ant visų artefaktų ir gabalų, kuriuos reikia pamatyti.

Vėliau eikite į buvusius Alberto Einšteino namus. Maždaug 20 metų jis gyveno Mercer gatvėje 112 ir tai vis dar galima pamatyti iki šiol. Tiesiog nepamirškite, kad tai yra privati ​​nuosavybė, todėl būtinai gerbkite eidami.

Geriausios pramogos Naujajame Džersyje

Be to, jei turite laiko, apsilankykite Prinstono mūšio lauko valstybiniame parke. Tai 1777 m. Prinstono mūšio vieta ir tik kelios minutės pėsčiomis nuo paties Prinstono centro.

Skaityti daugiau: Geriausios lankytinos vietos rytinėje pakrantėje

2.) Džersis Sitis

Geriausios pramogos Naujajame Džersyje

Tiesiai per upę nuo Manhatano šurmulio Džersio Sito tyrinėjimas yra vienas geriausių dalykų, kuriuos reikia nuveikti Naujajame Džersyje pusės dienos kelionei.

Dabar man viena epinė vieta, kurios negalite praleisti, yra Liberty State Park. Dengdamas apie 1200 ha žemės palei krantą, atsiveria gana įspūdingi Niujorko vaizdai ir verta pasivaikščioti.

Tiesiai iš pakrantės atsiveria nuostabūs vaizdai į Laisvės salą, Aukštutinę Niujorko įlanką ir Laisvės statulą. Kuris yra visiškai gražus saulėtekio metu.

Vėliau eikite į ikoninį Laisvės mokslo centrą, kuriame yra tūkstančiai eksponatų. Tai ta vieta, kurioje galite praleisti dienas mokydamiesi ir netgi pasiimti žandą planetariume (tai vienas pažangiausių vakaruose). Be to, galite pasiekti tokius eksponatus kaip „Valgyk ir būk suvalgytas“, „Infekcijos ryšys“ ir dar daugiau.

Geriausios pramogos Naujajame Džersyje

Be to, netoliese yra įspūdingas Džersio miesto terminalas, kuris datuojamas 1800 m. Tai gana įspūdinga pamatyti ir verta veržlumo, kai vaikštote Džersio miesto krante.

Galiausiai, norėdami skaniai užkąsti, griebkite stalą Taqueria miesto centre. Tai visiškai atsitiktinė ir atšaldyta užkandinė, turinti vienus geriausių takų Naujajame Džersyje. Puiki vieta neformaliems pietums.

Skaityti daugiau: geriausi dalykai, kuriuos reikia nuveikti Manhatane

3.) Trentonas

Geriausios pramogos Naujajame Džersyje

Trentonas, būdamas Naujasio Džersio sostine, turi daug ką nuveikti. Dėl to apsilankymas mieste yra vienas geriausių dalykų, kuriuos reikia nuveikti Naujajame Džersyje dėl savo istorijos ir kompaktiško miesto centro.

Čia apsilankę būtinai apžiūrėkite Senųjų kareivinių muziejų, kuris dabar yra vienintelis išlikęs kolonijinis kareivynas visame Naujajame Džersyje. Tai tikrai įdomus radinys, ypač jei jus domina Amerikos revoliucija.

Nepamirškite aplankyti ir Naujojo Džersio valstijos muziejaus. Jame yra viskas, pradedant dinozaurais ir baigiant dailumu. Puiki vieta visiems istorijos mėgėjams tyrinėti.

Jei turite laiko, eikite į Hamiltono miestelį (šalia Trentono) ir aplankykite skulptūros pagrindą. Užimantis daugiau nei 40 ha, tai muziejus ir skulptūrų parkas, kuriame saugomi įspūdingi meno kūriniai. Aš

Parke, šalia muziejaus, yra šešios vidaus galerijos, o tai reiškia, kad pilnai pamatyti gali užtrukti kelias valandas. Taigi, nepamirškite suplanuoti dienos iš anksto ir negailėkite pamatyti visus eksponatus.

4.) Camdenas

Geriausios pramogos Naujajame Džersyje

Netoli Delavero upės kranto įsikūręs „Camden“ yra puiki vieta apsilankyti Naujajame Džersyje, norint ištirti šiek tiek istoriją.

Matote, upės viduje yra „New Jersey“ mūšio laivas, istorinis karo laivas, kuris yra didžiulis. Šiandien nėra baimės, kad vyks mūšiai, ir jūs galite lengvai įšokti į laivą paklaidžioti po labiausiai papuoštą JAV karinio jūrų laivyno laivą.

Dabar tai yra karinio jūrų laivyno muziejus, kuriame galite tyrinėti daugybę artefaktų, susijusių su laivo dalyvavimu praeityje vykusiose kovose, ypač Antrojo pasaulinio karo metais. Be to, net pamatysite didžiulius 16 colių ginklų bokštelius.

Jei tai ne jūsų reikalas, apsilankykite Walto Whitmano namuose, esančiuose pačiame Camden miesto centre. Ikonų poeto namai yra tarsi grįžimas į išsaugotą praeitį.

Galiausiai mes nepasakysime likusiam Naujasiam Džersiui, bet jūs galite lengvai pereiti per Benjamino Franklino tiltą ir apžiūrėti Filadelfiją Pensilvanijoje. Tai puikus miestas, kurį reikia ištirti, ir verta čia pasimatuoti kelių dienų kelionei.

Skaityti daugiau: Geriausios lankytinos vietos rytinėje pakrantėje

5.) Edisonas

Geriausios pramogos Naujajame Džersyje

Ar vardas skamba pažįstamai? Taip, jis buvo pervadintas dar 1950-aisiais, kad būtų įamžintas vienas garsiausių jo gyventojų; Thomasas Edisonas, paleidęs savo darbo vietą iš Menlo parko.

Dabar, kai atvyksite, jūsų pirmoji stotelė turi būti Thomas Edisono nacionalinis istorinis parkas. Tai svetainė, kurią privalote pamatyti, jei domitės istorija, išradimais ar mokslu ir technologijomis. Be to, gausite visiškai žemą kainą apie legendinio mokslininko Thomaso Edisono namus ir laboratoriją.

Ekskursijų metu galite pažvelgti į originalius dirbinius laboratorijose ir sužinoti daug daugiau apie patį vyrą! Be to, jūs taip pat turėsite galimybę aplankyti Edisono „Glenmont Estate“ ir laboratorijos kompleksą. Čia galite lengvai praleisti valandas.

Vėliau eikite į Edisono bokštą, kurį taip nepaprasta pamatyti.

Norite pasivaikščioti? Eikite į Eagle Rock rezervatą, kuriame gausu pėsčiųjų takų. Be to, iš jo atsiveria vienas geriausių Niujorko panoramos vaizdų.

Skaityti daugiau: geriausi dalykai, kuriuos reikia nuveikti Brukline

6.) Atlanto miestas

Geriausios pramogos Naujajame Džersyje

Maždaug 2 valandų kelio automobiliu nuo Manheteno esantis „Atlantic City“ yra senosios mokyklos pajūrio kurortas, kuriame įrengtas pirmasis įkurtas „Boardwalk“ visose JAV; Atlantikio miesto takas.

Įsikūrusi per 8 mylių Naujojo Džersio pakrantės, tai yra puiki vieta pasivaikščioti, patraukti kąsnį valgyti ir sustoti šiek tiek pasimėgauti gražią saulėtą dieną.

Be to, nepamirškite sustoti plieno prieplaukoje ir užlipti į labai įdomius apžvalgos ratus ir senovinius važiavimus. Be to, galite lengvai pereiti į Absecon švyturį, kurį verta aplankyti, norint pamatyti vaizdus iš viršaus.

Jei ieškote ramesnio paplūdimio rajono, galite lengvai nuvykti į netoliese esantį Brigantine paplūdimį. Nors ten nėra jokių paslaugų ar įrenginių, tai daug ramesnė sritis, kur galima mėtytis palei kranto liniją. Tiesiog būkite ypač atsargūs, jei ketinate pasinerti, čia nėra gelbėtojų.

Geriausios pramogos Naujajame Džersyje

Badaujate? Važiuokite į doko austrių namą. Jų kalamaris ir austrės yra tokios skanios.

Atrodo, kad įvairiais būdais žmonės arba myli, arba nemėgsta Atlanto miesto laipiojimo tako. Vieniems tai atrodo lipni, kitiems – visiškai nostalgija ir linksma diena. Nepriklausomai nuo jūsų polinkių, būtinai paplekšnokite tą apsaugą nuo saulės ir dėvėkite patogius batus – visą dieną būsite ant kojų!

Skaityti daugiau: geriausi dalykai, kuriuos reikia nuveikti Niujorko valstijoje

7.) „Beach Haven“

Geriausios pramogos Naujajame Džersyje

Long Beach saloje įsikūręs „Beach Haven“ yra maždaug už kelių valandų kelio automobiliu nuo Atlantik Sičio ir yra labai mielas tyrinėti.

Žinoma, jūsų pirmoji stotelė turi būti „Fantasy Island“, pramogų parkas. Čia jūs turėsite važiuoti didžiuliu apžvalgos ratu (kuris yra pagrindinis Naujasis Džersis) ir jis niekada nėra perpildytas (tai yra puiku).

Vėliau praleiskite laiką paplūdimyje ir mėgaukitės šia nuostabia pakrantės linija, kuri daro Long Byčo salą tokią ypatingą.

Galiausiai, norėdami pasipildyti, užsukite į „Tuckers Tavern“. Jų amatų alaus ir žuvies takos yra tokios skanios; paliksite įdaryti!

8.) Delavero vandens tarpo nacionalinė poilsio zona

Geriausios pramogos Naujajame Džersyje

Įsikūręs pasienyje su Pensilvanija, Delavero vandens tarpo nacionalinė poilsio zona yra puiki vieta tyrinėti.

Užimanti daugiau nei 70 000 arų, tai vieta, kurioje gausu lankytinų takų, krioklių ir ežerų.

Dabar Delavero vandens plyšio Naujajame Džersyje sekcijose yra du lankytojų centrai – Millbrook Village ir Kittatinny Point lankytojų centras. Abu jie turi nuostabius vaizdus ir daugybę eksponatų, kuriuos verta patikrinti važiuojant į vietovę. Be to, jie turi ekspertų, kurie padės surasti keletą geriausių takų, kurie atitiks jūsų galimybes (ir vietines oro sąlygas).

Geriausios pramogos Naujajame Džersyje

Netoliese jūs taip pat turite ikoninį Pasukų krioklį, kuris yra vertas gandų.

Nepamirškite aplankyti ir Worthington State Forest. O ir link Raudonojo taško tako aukštyn Tammany kalnu. Vaizdai nuostabūs ir verti žygio (net jei vietomis ir kietas).

Skaityti daugiau: geriausi dalykai, kuriuos reikia nuveikti Long Ailende

9.) Vandenyno miestas

Geriausios pramogos Naujajame Džersyje

Maždaug 30 minučių kelio automobiliu nuo Atlanto miesto „Ocean City“ yra dar vienas pajūrio perlas, kurio nenorite praleisti. Vandenyno miestas, kuriame yra daugybė paplūdimių ir kranto, yra vienas geriausių dalykų, kuriuos reikia nuveikti Naujajame Džersyje, norint praleisti dieną puikiai paplūdimyje!

Matote, kad „Boardwalk“ yra apie 2,5 mylios, jame yra daugybė retro pasažų ir pramogų, įskaitant Muzikos ir stebuklų prieplauką bei „Gillian’s Island“ golfo ir vandens parką. Tai visai šeimai įdomi vieta, kuri yra visiškas metas į praeitį. Beveik visa tai jaučia nostalgiškai.

O ir jūs turite užsukti į „Manco & Manco Pizza“, kuris taip pat yra ant lentos. Jis gyvuoja nuo 1950-ųjų ir jame yra visų laikų geriausios sicilietiškos picos.

Skaityti daugiau: geriausi dalykai, kuriuos reikia nuveikti Hamptonuose

10.) Cape May

Geriausios pramogos Naujajame Džersyje

Vaizdas į Delavero pakrantę, Cape May yra puiki vieta aplankyti prieš keltu keliantis į Lewes.

Yra tiek daug ką nuveikti ir pamatyti visame Keipo May regione, ir verta čia įsitvirtinti kelioms dienoms. Pirmiausia būtinai užsukite į Morey’s Piers.

Geriausios pramogos Naujajame Džersyje

Vandens parkais ir retro pramogomis alsuojantis jis iš viso dengia šešis kvartalus priešais gegužės kyšulio krantą. Tai vieta, kur galite eiti …

Parašykite komentarą