3 dienų Kalifornijos centrinės pakrantės vadovas • Blondinė užsienyje

Kalifornijos centrinė pakrantė

Šį įrašą parašė viena iš mūsų ekspertų kelionių bendraautorių Chelsea Loren!

Paslėptas Santa Ynez slėnyje, maždaug valandą virš Santa Barbaros, yra vienas gražiausių paslėptų Kalifornijos brangakmenių.

Nors galbūt girdėjote apie Solvangą – dar žinomą kaip Danijos mažasis miestelis, ar žinojote, kad po apylinkes yra daugybė mažų miestelių, kuriuose yra keletas geriausių vyno degustacijos kambarių?

Jei ieškote atpalaiduojančio poilsio, kur galėtumėte atsipalaiduoti, įkvėpti gryno oro ir pamatyti Kalifornijos dalį, kuri greičiausiai neatsiras ant radaro – Santa Ynez slėnis, esantis centrinėje pakrantėje, yra skirtas jums!

Mėgaukitės vietinių restoranų malonumais (jiems svarbu, kad viskas būtų vietinė), praleiskite dieną klajodami Danijos įkvėptomis Solvango gatvėmis arba paragaukite vyno iš vieno iš daugiau nei 40 degustacinių kambarių Los Olivose!

Štai 3 dienų vadovas, skirtas lėtai ir neskubant, Santa Ynez slėnyje, esančiame centrinėje Kalifornijos pakrantėje!

Apie Santa Ynez slėnį

Nors Napa ir Sonoma dažniausiai ima pyragą į vyno vietas Kalifornijoje, nereikėtų pamiršti Santa Ynez slėnio!

Be to, regionas žavi SPADES.

Didžioji teritorijos dalis buvo pastatyta 1800 -ųjų pabaigoje; slėnis buvo dalis 40 mylių ilgio maršruto, kuriuo važiavo scenos autobusai nuo Santa Barbaros iki Los Olivoso.

Žmonės manė, kad geležinkelis nutrauks vidaus vandenis ir atneš verslo į tą rajoną. Tai nepasibaigė ir vietos neišaugo iš menkos pradžios, todėl miesteliai yra maži ir turi gražią seną architektūrą – tai tarsi žingsnis atgal.

Alyvuogių ūkio ūkis

Kur apsistoti

Slėnyje yra keletas skirtingų mažų miestelių – nors kai kurie iš jų yra dviračių atstumu, kiti greičiausiai norės turėti automobilį.

Išsirinkę vietą, kur paguldyti galvą, radome nuostabų VRBO – ir aš negalėjau to pakankamai rekomenduoti! Jei keliaujate su šeima ar draugų kompanija, ši moderni troba yra nepaprastai žavi, be to, ji turi nuostabų baseiną ir sūkurinę vonią.

Aš labai rekomenduoju apsilankyti „Alyvų šakų ūkyje“.

Kadangi ši kelionė skirta atsipalaiduoti ir skirti laiko tikrai atvėsti, labai rekomenduočiau susirasti mielą trumpalaikę nuomą ar užeigą. Kažkur žavu padėk galvą!

Štai trumpas įvairių rajono miestų aprašymas:

Los Olivos

Šią vietą galite atpažinti iš šono. Daugiau nei 40 degustacijos kambarių, esančių pagrindinėje miesto gatvėje, pavertė Los Olivos vyno mėgėjų meka.

Los Alamos

Šis miestas, žinomas kaip senųjų vakarų scenos autobusų stotelė, suteiks jums žvilgsnį į gyvenimą XIX a. Ir štai ką aš myliu Kalifornijoje! Jūs galite greitai pereiti iš išgalvoto vyno degustacijos į Senųjų Vakarų saloną.

Ballardas

Tarp laukinių gėlių laukų rasite mažą miestelį. Turėdamas mažiau nei 500 žmonių, tai ne visai šokinėja, bet turi tą mažo miestelio žavesį.

Sustabdykite kąsnelį prie „Gathering Table“ ar „Bob’s Well Bread“, kad susimaišytumėte su vietiniais.

Rekomenduojama viešnagė: „Olive Branch Farm“ arba „Ballard Inn“

Solvang

Kiek mažiau nei 6 000 žmonių Solvang yra didžiausias Santa Ynez slėnio miestas. Ši nuostabi maža vieta, garsėjanti Danijos paveldu, alsuoja unikaliomis parduotuvėmis ir Europos įkvėpta architektūra.

Santa Ynez

Kaip ir daugelis šio Centrinės Kalifornijos regiono vietų, „Santa Ynez“ vyno šalis garsėja savo vynuogėmis. Ir nors vynas linkęs pavogti dėmesio centrą, verta paragauti ir vietinio alaus alaus.

Buelltonas

Šis nedidelis miestelis, kuriame yra garsioji Anderseno žirnių sriubos vieta, yra galingas, kai kalbama apie amatininkų užkandines ir amatinį alų.

Pirma naktis: stalo rinkimas vakarienei

Meldžiu išleisti …

Parašykite komentarą