10 geriausių lankytinų vietų Teksase – tik rankinis bagažas

Viena didžiausių JAV valstijų, Teksasas, yra nepaprastai plati ir nepaprastai tyrinėtina. Daugybė miestų, nacionalinių parkų ir pakrančių rekolekcijų yra tokia valstybė, kuri turi šiek tiek naudos kiekvienam keliautojui. Be to, neprarasite dalykų, susijusių su visomis geriausiomis Teksaso vietomis, pažymėtomis visoje valstijoje.

Jūs būsite sugadintas dėl pasirinkimo!

Mes nuostabiausiai praleidome savo kelionę per Teksasą ir labai patiko, kokia įvairi yra valstybė. Žinoma, jūs turite istorinių vietų San Antonijuje, šurmuliuojančiame Hiustono ir Ostino miesto rajone (kuris pasižymi tokia šaunia atmosfera); bet yra tiek daug ką pamatyti ir už miestų ribų!

Taigi, norėdamas kuo geriau išnaudoti savo vizitą Teksase, norėjau pasidalinti keletu geriausių brangakmenių, už kuriuos mes galvojame!

Geriausios lankytinos vietos Teksase

Žemiau pažvelkite į geriausias Teksaso lankytinas vietas. Turėkite nuostabų laiką tyrinėdami ir važiuodami po valstiją.

1.) San Antonijus

Antrasis miestas, kurį aplankėme keliaudami po Teksasą, San Antonijas yra visiškas malonumas, kurį reikia ištirti. Tai toks puikus miestas, kurį reikia ištirti, ir puikus ilgojo savaitgalio miesto atostogos.

Čia apsilankę, būtinai pirmiausia užsukite į „Alamo“; viena geriausių vietų Teksase, kurios negalite praleisti. Istoriškai Alamo mūšio vieta (dar 1836 m.) Yra viena žymiausių valstijos vietų, susijusių su Teksaso nepriklausomybe. Įsikūręs San Antonijaus miesto centre, tai yra neįtikėtina vieta tyrinėti, ypač su koplyčia ir ilgomis kareivinėmis.

Geriausios pramogos San Antonijuje

Po to pasivaikščiokite San Antonio upės taku; kurį aplankėme kiekvieną vakarą! Po upės krantais, tai yra visiškai vaizdinga vietovė, kurioje gausu restoranų, barų ir lauko valgių vietų, kur galima pagauti kąsnį.

Ar neįdomu vaikščioti? Šokite į vieną iš valčių, kurios eina aukštyn ir žemyn pačia upe. Tai taip atpalaiduojanti ir puiki maža pramoga pripildžius pilvą.

Jei tai muziejai, kurių ieškote, užsukite į Witte muziejų ar meno muziejų. Abi yra visiškai neįtikėtinos ir jose yra tūkstančiai artefaktų ir meno, kurių tiesiog nėra ko praleisti.

O ir norėdami pamatyti puikų saulėlydžio vaizdą, eikite į Amerikos bokšto viršūnę. Mums patiko vaizdai iš čia ir labai patiko atsirasti po pasivaikščiojimo po La Villita istorinių menų kaimą.

Skaityti daugiau: geriausi dalykai, kuriuos reikia nuveikti San Antonijuje

2.) Big Bendo nacionalinis parkas

Geriausios lankytinos vietos Teksase

„Big Bens“ nacionalinis parkas gali būti viena iš geriausių vietų Teksase, kur galima praleisti laiką lauke! Įsikūręs palei vakarinę Teksaso sieną, tai yra vieta, kurią kelias dienas galima pamatyti ir nuveikti.

Geriausios lankytinos vietos Teksase

Čia patekę būtinai pasivaikščiokite taip gražiu „South Rim“ taku. Taip, tai maždaug 12 mylių (ir ne silpnapročiams) – toks žygis, kurio verta išbandyti. Nors sakydami, niekada neišeikite į žygį, jei nesate visiškai įsitikinę, kad galite įveikti taką. Tai ypač pasakytina apie sunkius žygius, pavyzdžiui, „South Rim“ takas. Jei nesate tikri, prisiregistruokite

prieš išvykdami į „Chisos“ lankytojų centrą. Tokiu būdu gausite vietos sąlygų naujienas.

Geriausios lankytinos vietos Teksase

Arba šokite į Santa Elenos kanjono taką, einantį Rio Grande ir tarptautinę sieną su Meksika. Tiesiog nepamirškite pakuoti daugybės apsaugos nuo saulės priemonių ir daug vandens. Šis takas gali būti sunkus saulėtą dieną.

O nepamirškite užsukti į Santa Elena Canyon Overlook, kurį lengvai pasieksite automobiliu.

Ar nemėgstate žygių pėsčiomis? Važiuokite „Ross Maxwell Scenic Drive“, kuris tęsiasi už „Mulų ausų“ apžvalgos taško.

Skaitykite daugiau: geriausi žygiai JAV

3.) Ostinas

Puikus sustojimo taškas važiuojant į vakarus nuo Hiustono, Ostinas yra užpildytas šauniausiomis kavos vietomis, užkandinėmis ir barais, dėl kurių šis miestas yra visiškai įdomus!

Atsižvelgdami į tai, kiek laiko praleidote (aš siūlyčiau bent kelias dienas), būtinai apsilankykite Teksaso valstijos Kapitolijaus pastate, kuris datuojamas 1800 m.

Kaip ir tada, kai buvo pastatytas, Kapitolijaus pastatas vis dar turi tą patį prestižą ir istoriją, kuris jį lengvai įvardija kaip vieną iš geriausių Teksaso lankytinų vietų.

Geriausios pramogos Ostine (3)

Geriausia, kad tikrai lengva sekti savarankišką ekskursiją po teritoriją arba ekskursiją po patį pastatą. Paprastai tai vyksta kas 30-45 minutes ir verta prisijungti.

Taip pat ne per toli yra Bullocko Teksaso valstijos istorijos muziejus, kuriame tiesiogine to žodžio prasme galite praleisti dienas viduje! Yra tiek daug parodų salių ir demonstruoja nuolat besikeičiančią Teksaso istoriją. Tai gana šaunu!

Norite gandro nuo miesto gatvių? Važiuokite į netoliese esantį McKinney Falls valstybinį parką. Takai aplink Onion Creek yra tokie atšalę ir atpalaiduojantys savaitgalio linksmybėms.

Geriausios lankytinos vietos Teksase

Galiausiai, jei turite laiko, eikite į „Hamilton Pool Preserve“, kuris yra toks gražus.

Tiesiog FYI, jūs galite plaukioti baseine, turite būti pasirengę, kad jie gali tai atšaukti per trumpą laiką. Akivaizdu, kad tai yra kažkas bendro su žydinčių bakterijų kiekiu ir krituliais, dėl kurių jos gali būti šiek tiek nesaugios. Visada patikrinkite prieš išvykdami!

Po dienos tyrinėjimo eikite pas Uchiko jų skanių sušių. Nenusivilsite.

Skaityti daugiau: geriausi dalykai, kuriuos reikia nuveikti Ostine

4.) Amarillo

„Cadillac Art Route 66“ Teksase aplankyti

Netoli istorinio 66 kelio esantis „Amarillo“ yra puikus sustojimo taškas tyrinėti ir pailsėti aplankant geriausias Teksaso vietas.

Čia apsilankę skirkite šiek tiek laiko apžiūrėdami nuostabius Amarillo botanikos sodus ir Amarillo meno muziejų. Jų abi mielos lankytinos vietos, ypač vienos dienos kelionės į miestą metu.

Be to, jei vairuojate, užsukite į „Cadillac Ranch“, esantį pačiame 66 maršrute. Meninė „Cadillac“ automobilių instaliacija (pusiau į žemę), ji turi naujo amžiaus „Stonehenge“ atmosferą, kurią iš tikrųjų yra gana šaunu pamatyti.

Geriausios lankytinos vietos Teksase

Vėliau eikite į Palo Duro kanjoną, kuris yra maždaug 30 minučių kelio automobiliu nuo Amarillo centro. Teritorijos aplink Capitol Mesa ir Švyturio viršukalnę tiesiog stulbinančios.

Geriausios lankytinos vietos Teksase

Taip pat rasite daugybę trasų nuo lengvų iki sunkių, todėl tai puiki vieta popietei toli nuo paties miesto.

66 maršrutas, kurį verta aplankyti Teksase

Galiausiai, jei važiuojate istoriniu 66 keliu per Teksasą, nepamirškite užsukti į „Shamrock“, kad šiek tiek apsisuktumėte.

Jis yra maždaug 90 minučių kelio automobiliu į rytus nuo Amarillo ir puikiai tinka valandos trukmės stotelei. Be to, pamatysite „Tower Station“ ir „U-Drop Inn“ kavinę, kuri yra visiškai įspūdinga. Tai gyvavo dešimtmečius ir yra kažkokia įstaiga 66 kelyje.

5.) Gvadalupės kalnų nacionalinis parkas

Geriausios lankytinos vietos Teksase

Prie pat Naujosios Meksikos sienos esantis Gvadalupės kalnų nacionalinis parkas yra viena iš geriausių Teksaso lankytinų vietų, jei norite praleisti laiką lauke.

Pats parkas yra visiškai įvairus, jame taip pat yra puikių miškų, didžiulių kalnuotų regionų, dykumų ir gilių kanjonų! Jūs netgi galite pastebėti kai kuriuos dykumos gyvūnus. Tai reiškia, kad turėtumėte saugotis barškučių, ypač žygiuodami takais.

Geriausios lankytinos vietos Teksase

Kalbėdami apie žygius, taip pat galite nuvykti į Pine Springs kanjoną, kuriame rasite keletą neįtikėtinų takų. Norėdami pamatyti kai kuriuos geriausius, eikite į „Devil’s Hall Trail“ arba „Pine Springs Trailhead“, kuris išsišakoja su daugybe takų, kertančių vietovę. Tai miela!

O ir kaip kiekviename žygyje, visada būk atsakingas. Jei nesate tikri, ko jums reikia, užsukite į Pine Springs lankytojų centrą, kur diapazonai gali paruošti jums tinkamiausią žygį.

Skaityti daugiau: geriausi nacionaliniai parkai JAV

6.) Dalasas

Geriausios lankytinos vietos Teksase

Dalasas, esantis valstijos šiaurėje, kartais praleidžiamas, jei vykstate į platesnę JAV kelionę po Teksasą. Nors tai tik 3 valandų kelio automobiliu nuo Ostino, tai yra toks miestas, kurį aplankyti yra gana lengva.

Nuvykę į Dalasą, pirmiausia turėsite apsilankyti meno muziejuje; tai neįtikėtina ir galbūt vienas iš mūsų mėgstamiausių visame Teksase. Įkurta daugiau nei prieš 100 metų, ji turi tūkstančius vienetų. Vaikštinėdami atkreipkite dėmesį į Jeano-Baptiste’o Marie Pierre’o (Europos pagrobimas) ikoninį paveikslą, kuris buvo nutapytas dar 1700-aisiais.

Tada, pasisėmę meno, užsukite į nuostabias Dalaso medelyno vietas. Ne tik vasarai šiame sode yra daugybė sezoninių renginių ir žiedų, dėl kurių jis yra visiškai puošni vieta aplankyti bet kuriuo metų laiku. Jie net turi kalėdinį kaimą gruodžio mėnesį!

Nori adrenalino kupinos dienos? Prisijunkite prie „Six Flags Over Texas“. Tai didžiulis pramogų parkas, kuriame važiuoja baltos kojos, todėl gerklė skaudės nuo riksmo! Čia galite lengvai praleisti visą dieną.

O ir nepamirškite apsilankyti „Traders Village“ sendaikčių turguje. Jame yra viskas ir viskas, ką tik gali įsivaizduoti! Nuo antikvarinių daiktų, senovinių radinių iki „Beanie Babies“ (prisimeni tuos?). Be to, jame yra daugybė maisto produktų pardavėjų ir retro mugių aikštė, kuri yra visiškai kičas.

Skaityti daugiau: Įdomūs JAV miestai, kuriuos reikia aplankyti

7.) Naujasis Braunfelas

Geriausios lankytinos vietos Teksase

Ne per toli nuo San Antonijaus yra gana lengva aplankyti Naująjį Braunfelį, vykstant tarp Austino ir San Antonijaus. Tiesą sakant, tai yra puikus mažas sustojimo taškas šiek tiek atsipalaiduoti.

Šiek tiek pasivaikščioję už Šv. Petro ir Pauliaus bažnyčios, leiskitės į Schlitterbahn vandens parką. Tai puiki atokvėpio vieta Teksase ir gana smagi diena! Be to, šios skaidrės yra labai linksmos.

Ieškote skanaus maisto ir amatų alaus? Eikite į „Muck & Fuss“, kuris yra legenda „New Braunfels“. Jų mėsainiai ir sezoniniai ruošiniai yra tokie geri.

Jei tai ne jūsų reikalas, eikite į visiškai neoficialų „Huisache Grill“. Jų pajuodęs šamas toks skanus.

Be to, šalia New Braunfels gatvių yra ir „Natural Bridge“ urvai. Tai vienas didžiausių Teksaso urvų, kurį verta aplankyti ekskursijoje. Tiesiog pasiruoškite iš anksto tokiai drėgmei!

Skaitykite daugiau: geriausi žygiai JAV

8.) Padre sala

Geriausios lankytinos vietos Teksase

Ieškote salos nuotykių? Tada Padre sala yra skirta jums. Tai viena iš geriausių vietų Teksase tyrinėti pietinėje pakrantėje.

Žinoma, kartą čia turėsite praleisti šiek tiek laiko lankydamiesi Padre salos nacionaliniame pajūryje ir Whitecapo paplūdimyje dėl jo smėlėtų ruožų. Tai visiškai palaiminga.

Taip pat nepamirškite pasivaikščioti Bob Hall prieplauka ir pagauti kąsnelį „Texas Mesquite BBQ“. Tai nieko nuostabaus, bet yra puiki vieta kepsninėms Padre saloje. Jų rūkyta krūtinėlė tokia gera.

9.) Galvestonas

Hiustono Galvestono salos paplūdimys

Ne per toli nuo Hiustono, Galvestoną yra gana lengva aplankyti dienos kelionei iš miesto (ar ilgesnio chillouto).

Su…

Parašykite komentarą