Galutinė „Land Rover Defender“ stovyklavimo sąranka • Blondinė užsienyje

„Land Rover“ stovyklavimo įrengimas

Tvirtas, pajėgus ir nesustabdomas. Tai aš (ar aš taip stengiuosi!) Ir tai tikrai mano „Land Rover“ gynėjas. Vien žiūrėdamas į ją jaučiuosi pasirengęs nuotykiams.

Tyrinėti Afriką „Land Rover“ visada bus viena mėgstamiausių mano ekskursijų. Jei pastaruoju metu nebuvote mano „Instagram“, patikrinkite ją čia. Ji absoliuti gražuolė!

Vienas iš mano dešimtmečio tikslų buvo daugiau išeiti į gamtą ir tiesiog atsijungti. Esu patyręs keletą epinių kempingų nuotykių, o mano „Land Rover Defender“ buvo su manimi per juos visus.

Puikiai tinkama važiuoti bekele ir traukti pavaras, tai visiškai tinkama transporto priemonė. Ir dabar, kai jis aprūpintas visais tinkamais patogumais, mes stovyklaujame rimtu stiliumi.

Ar esate pasirengęs vėl susisiekti su puikiu lauke? Čia yra mano „Land Rover Defender“ kempingo sąrankos.

Mano „Land Rover“ gynėjas

Pirmiausia turiu 2013 m. „Land Rover Defender“.

Kai rengiate savo automobilį, įsitikinkite, kad turite teisingą automobilio ar konkretaus modelio dalių markę ir modelį!

Šiek tiek pagrindo – „Land Rover“ nustojo gaminti „Defender“ 2016 m., Ir jie nėra leidžiami į JAV, nebent jie yra 25 metų ar vyresni. Ir net tada jie juokingai brangūs.

Nereikia nė sakyti, kad niekada nesvajojau, jog gausiu. Pietų Afrikoje. Kur aš gyvenčiau. KAS YRA GYVENIMAS?!

Tikras pokalbis, praėjusiais metais Kalifornijoje pardaviau savo pirmąjį automobilį. 2000 m. „Toyota Celica“. Kad nusipirkau iš pinigų, kuriuos uždirbau dirbdamas „Papa Johns Pizza“ vidurinėje mokykloje.

Tai tapo bėgančiu anekdotu su draugais, kad (nepaisant to, ką matai IG), aš vis tiek vairavau savo mažą seną automobilį, kol man buvo beveik 30 metų. Kai jūsų prioritetai yra pirkti lėktuvo bilietus … tiesa? ?

„Land Rover“ sąranka

„Land Rover Defender“ pritaikymas buvo verta. Užuot nuolat judinęs daiktus ar ieškodamas sprendimų, kurie man ne visai reikalingi, radau keletą daiktų, dėl kurių stovyklos įrengimas yra vėjelis.

„The Ultimate Campsite Packing Gear Guide“

Štai ko jums reikia, kad „grubus“ darbas būtų patogus ir jaukus net ir labiausiai prabangą mėgstantiems keliautojams. Čia yra pagrindinis kempingo pakavimo įrankių vadovas!

Skaityti daugiau

„Landrover“ gynėjas kempinge

Idealiai tinka stovyklavimui

Jei automobilyje turite visą savo įrangą, tai reiškia, kad ekspromtu stovyklauju bet kada ir bet kur. Peržiūrėkite šias mano „Land Rover Defender“ nuotraukas, visas nustatytas vienai dienai paplūdimyje.

Net tose vietose, kur kempingas yra ribotas, galiu užšokti į palapinę ir tiesiog šiek tiek atsipalaiduoti, žiūrėdamas į vaizdą. Tai neabejotinai yra vienas iš mano mėgstamiausių dalykų, susijusių su šios transporto priemonės turėjimu.

Nors nelaikyčiau savęs labai „automobiliu“, tačiau būtent šios magiškos patirtys mane visiškai pamilo „Land Rover“.

Savo „Ultimate Campsite Packing Gear Guide“ paminėjau „Wolf Packs“ ir tikrai negalėjau pakankamai dažnai pasakyti, kokie patogu tie vaikinai! Vežti „Wolf Packs“ lengva su keletu paprastų transporto priemonių priedų. Jie tinka mano „Land Rover“ stogo bagažinei, naudojant šiuos:

  • Krovinio atramos: turite krovinį? Jums reikia krovinių atramų!
  • Stratchits (x3 komplektai): Šie lengvi, patvarūs stratchits leidžia bet kokį krovinį gabenti, todėl galite pakilti pasitikėdami, kad niekas nepradės skraidyti.

Kiti „Land Rover“ priedai

Kai turėsite mielą važiavimą, turite tai iškloti! Čia yra keli papildymai, kurie, mano nuomone, buvo nepaprastai verti.

„Venom Led Lightforce“

Dalis malonumo turint 4 × 4 transporto priemonę važiuoja bekele. Tam labai svarbu turėti tinkamas šviesas. „Lightforce Venom“ šviesos diodai yra nepaprastai galingi.

Šie šviesos diodai užsidega vieną liuksą 850 metrų atstumu. Jei ką nors žinote apie žibintus, žinote, kad tai yra nepaprastai galinga. Jie siūlo 5000 k spalvų temperatūros reitingą, kuris prilygsta natūraliai dienos šviesai.

Tai sukuria ryškų ir saugesnį regėjimo lauką. Be to, natūralus ir ryškus šios kokybės apšvietimas daro didžiulį skirtumą vairuotojų nuovargiui.

„Intervolt DCC 12v 25A Pro“ įkrovimo rinkinys

Tai dar vienas „Land Rover“ priedas, kurį radau tikru. Dėl galingos baterijos tai yra viskas. Dviguba „Pro Charging Kit“ akumuliatorių sistema leidžia man valdyti šaldytuvą ir beveik viską, ko man gali prireikti.

Tai vienintelė baterija, leidžianti nuotolinį stebėjimą kartu su pagrindinio ir saulės energijos įkrovimo šaltinių galimybėmis.

Antroji „Intervolt“ baterija

Visada yra gera turėti atsarginę kopiją, kai būsite dykumoje.

Galutinis kempingo maitinimo planas + pakuočių sąrašas

Man patinka suplanuoti valgį, kad neatvežtume per daug ir turime pakankamai vietos greitai gendantiems daiktams!

Skaityti daugiau

Parašykite komentarą