10 įsilaužimų sveikesniems plaukams • Blondinė užsienyje

10 Hacks sveikesniems plaukams

Šis įrašas buvo parašytas bendradarbiaujant su „Waterl

Ar jūsų plaukai jaučiasi suglebę, nuobodūs, negyvi ar išsausėję? Aš buvau ten! Nors aš galiu būti iš dalies žinoma dėl savo auksinių spynų, reikia dirbti, kad plaukai atrodytų ir jaustųsi sveiki.

Daugelį metų kovojau su skilinėjančiais galais ir lūžinėjimais, dėl kurių susidarė itin nenuoseklūs ir styginiai sluoksniai. Reikėjo nemažai eksperimentuoti ir išsiaiškinti, kas geriausiai tinka mano plaukams, kad jie būtų dabartiniai. Ar tai skamba kaip jūs? Čia yra mano patarimai, kaip auginti sveikus, ilgesnius plaukus!

Nesvarbu, ar norite ilgiau priauginti plaukus, ar tiesiog ieškote būdų, kaip pagerinti plaukų vientisumą ir bendrą sveikatą – čia yra mano sveikiausi plaukai!

Neplaukite kiekvieną dieną

Pirmiausia pirmiausia: nereikia plauti plaukų kiekvieną dieną.

Plaunant plaukus, juostelės iš natūralių aliejų, padedančios padengti plaukų folikulą ir išlaikyti jo sveikatą. Tačiau jei esate panašus į mane ir kovojate su švelniais, riebiais plaukais, kurie neatrodo tokie mieli, kai šaknys yra riebios – sausas šampūnas yra gelbėtojas!

Mažesnis plovimas žymiai pagerins bendrą plaukų būklę.

Aš esu didelis be vandens sauso šampūno be likučių gerbėjas! Greitai absorbuojanti formulė akimirksniu absorbuoja aliejų ir mano šaknys atrodo gaivios. Be to, lengvas ir erdvus kvapas yra visiškai puikus!

Pagaminta iš „Tapioka“ krakmolo, kartu su „Pro-vitamin B5“ ir „Vitaminas B-3“ plaukams drėkinti. Ši formulė idealiai tinka švelniems + riebiems plaukams. Be to, jame nėra sulfatų, parabenų ir dažiklių!

Tarp sausų sąlygų

Jūs naudojate sausą šampūną, kad sugertumėte riebalų perteklių nuo galvos odos ir atrodytumėte gaiviai … bet kaip yra su plaukų galiukais?

Ar žinojote, kad plaukus galite sausinti? Taip! Sausas kondicionierius yra viena iš geriausiai saugomų paslapčių kalbant apie plaukų nulaužimus.

Siurbiamas su Omega 9 (oleino rūgštis) maistinėmis medžiagomis, kurios fiksuoja drėgmę, kartu su Pro-vitaminu B5 ir Vitaminu E, kurie maitina plaukus, „Waterl

Štai kaip atrodo įprasta mano skalbimo procedūra:

  • Diena 1: Plaudama plaukus, aš juos paprastai nudėviu ir tiesiu (ir leidžiu jiems natūraliai išdžiūti be šilumos)
  • 2 diena: Šiek tiek sauso šampūno eina ilgą kelią! Tai suteikia mano šaknims šiek tiek pakylėjimo, ir aš paprastai jį dėviu tiesiai arba per jį paleidžiu mažai karštą garbanojimo geležį
  • 3 diena: Mano plaukai yra riebaluoti, šiuo metu jų nėra. Aš pataikiau į savo šaknis sausu šampūnu, o po to ant galų užtepu sausą kondicionierių, kad jie netaptų trapūs. Pynė ar kažkoks šukuosena puikiai tinka trečią dieną.
  • 4 diena: Skrybėlės ir kaklaskarės yra mano geriausias draugas 4 dieną – tada pakartoju skalbimo ciklą.

Mano sprendimas pratęsti dienas tarp plovimų? Waterl

Šiuos ir dar daugiau galite rasti jų kolekcijoje internete arba parduotuvėje „Sally Beauty“.

plaunant plaukus

Iš naujo sužinokite, kaip plauti plaukus

Tai gali šokiruoti, bet man prireikė beveik trisdešimt metų, kol išmokau taisyklingai plauti plaukus – ar bent jau teisingą būdą mano plaukų tipui!

Kadangi mano plaukai yra ir puikūs, ir šviesūs, mano stilistas nurodė, kad visada turėčiau plauti tiesiog mano šaknys ir tada tik sąlygoti galus. Man tai buvo žaidimų keitėjas ir labai sumažino lūžius.

Taigi pagrindinis plaukų įsilaužimas čia? Pasitarkite su stilistu, kad išsiaiškintumėte, kokia skalbimo procedūra geriausiai tinka jūsų plaukų tipui.

Šlapių plaukų valymas

Teisingai valykite plaukus

Kokie yra jūsų plaukų valymo įpročiai? Ar žinojote, kad jei galite optimizuoti plaukų valymo būdą ir laiką, kad išvengtumėte lūžimo?

Sveiki, plaukų nulaužimas!

Norėdami teisingai valyti šepetėliu (taip, kad išvengtumėte lūžimo), dirbkite nuo galų iki šaknų ir netempkite per daug į raizginius! Geriausias laikas valyti plaukus yra kondicionierius po dušu ir naudojant drėgną šepetėlį.

Reikėtų atkreipti dėmesį į vieną dalyką: jei turite chemiškai apdorotus švelnius plaukus, tokius kaip jūsų, NIEKADA jų netepkite, kai jie sausi. Jūs iškart sukelsite daugybę lūžių.

Būkite atsargūs su plaukų kaklaraiščiais

Kiek įmanoma venkite plaukų rišimo, arba rinkitės nesugadinančius variantus (pagalvokite, kad skrudintuvai yra tipiški!). Nors esu didelė linksmų atnaujinimų ir kasyčių mėgėja, ypač kai reikia šukuosenų be šilumos, mažos elastinės medžiagos beveik visada sukelia lūžius … o tai nėra gerai!

Prieš daugelį metų kažkas man patarė šį šalavijo plaukų patarimą: elkitės su savo spynomis kaip su subtiliu šilko šaliku – tai reiškia, kad suprantate, kad ją gali visam laikui pažeisti viskas, pradedant smulkiais šnipštelėjimais ir baigiant dideliu karščiu.

Keliaudama dažniausiai pasiimu šilkinę pagalvių užvalkalą, nes jie turi tiek daug skirtumo.

Pasirinkite šilko pagalvės užvalkalą

Vienas dalykas, kurį prisiekiu, yra miegas su šilko pagalvės užvalkalu!

Šilko pagalvių užvalkalai yra sveikesni plaukams nei medvilniniai. Kodėl? Medvilnė linkusi „sugriebti“ ar prilaikyti plaukus, todėl jie visą naktį sukasi prie šaknies. Rezultatas? Pažeisti plaukai ir rimta lovos galva ryte. Medvilnė taip pat linkusi ištraukti jūsų plaukų drėgmę.

Tačiau šilko pagalvių užvalkalai yra subtilesni plaukams ir vengia gražių eterinių aliejų spynelių ir neprilimpa – tai reiškia, kad mažiau lūžta.

Sumažinkite šilumos naudojimą

Aš noriu kuo dažniau rinktis šukuoseną be šilumos. Smagios žuvų uodegos, šluojančios prancūziškos pintinės ar netvarkingos olandiškos pynės – aš esu didelis nemėgstančios išvaizdos gerbėjas.

Tačiau kartais negaliu gauti tų undiniųesque banguoja be trupučio šilumos. Taigi, geriausias būdas išlaikyti savo plaukus sveikus, tuo pačiu dar šiek tiek kaitinant šilumą?

Naudokite apsaugą nuo karščio!

„Waterl

Raskite plaukų kaukę namuose

Kaip dažnai jūs gydotės plaukus? Aš turiu omenyje ne tik spalvą!

Tarp svarbiausių ir trumpesnių susitikimų man patinka užsukti į saloną, kad galėčiau profesionaliai sustiprinti gydymą. Nors tai yra šiek tiek investicija, tai ilgainiui padeda mano plaukams! Tačiau jei lankytis salone nėra galimybės – galite rasti puikių plaukų kaukių, kurias naudosite namuose atliekamoms procedūroms!

Ieškokite tokių, kurie taiso ir stiprina plaukus.

Venkite pernelyg didelio plaukų apdorojimo

Kas keletą mėnesių sulaukiu svarbiausių įvykių, kad plaukai taptų populiarūs, bet man pasirodė puiki vieta, kur ji yra visai arti mano natūralios spalvos, ir galiu išskirti savo susitikimus, kad galėčiau išlaikyti savo plaukų vientisumą. plaukai nepažeisti.

Tiesa yra ta, kad bet koks jūsų plaukų apdorojimas sugadins juos – iš esmės turite pasirinkti tarp ypač sveikų plaukų ar per daug apdorotų plaukų. Jei esate natūrali brunetė, bet palengvinate plaukus iki baltos blondinės, nuo tokios žalos nėra jokios priemonės.

Galite padaryti plaukų kaukes ir kirpti plaukus, kad neatsirastų plaukų galiukų skilimas, tačiau jūsų plaukai yra daug, daug labiau pažeidžiami. Aš siūlau rasti laimingą plaukų spalvos terpę – tai kažkas, kas artima jūsų natūraliam atspalviui, arba pabandyti ją dažyti rečiau.

Paimkite priedus

Plaukų nulaužimas Nr. 10: vartokite papildus! Kai kurie žmonės prisiekia tam tikrais vitaminais, kurie padeda plaukams, odai ir nagams.

Kokius plaukų „nulaužimus“ turite padėti, kad plaukai būtų sveikesni? Norėčiau išgirsti komentaruose žemiau!

Parašykite komentarą