13 geriausių lankytinų vietų Masačusetse – tik rankinis bagažas

 

Masačusetsas gali būti tik viena iš mūsų mėgstamiausių vietų Rytų pakrantėje! Patikėkite manimi, kai lankysitės, jums bus suteikta galimybė pasirinkti visas geriausias vietas Masačusetse, kurios yra taškuotos visoje valstijoje.

Su istoriniais miestais, tokiais kaip Bostonas, Cape Cod žavesiu ir gausybe epinių žygių po valstiją, tai yra tokia valstybė, kuri puikiai tinka kelionei!

Mums labai patiko lankytis ir mėgautis kiekvieną sekundę laiko keliaujant po Masačusetsą; ir ne tik dėl visų gardžių omarų!

Taigi, norėdamas kuo geriau išnaudoti savo kelionę, norėjau pasidalinti keletu nuostabių brangakmenių, kurių neturėtumėte praleisti. Tokiu būdu laikykitės tyrinėjimo, neįsigilinę į visus planus.

Geriausios lankytinos vietos Masačusetse

Žemiau pažvelkite į geriausias Masačusetso lankytinas vietas. Smagiai praleiskite laiką tyrinėdami rytinę pakrantę.

1.) Bostonas

Vienas istoriškiausių JAV miestų, Bostonas, yra būtinas dalykas lankantis Masačusetse.

Paskutinio apsilankymo metu praleidome maždaug 5 dienas tyrinėdami miestą ir labai pamėgome miesto centrą ir krantą, kurį tiesiog reikia ištirti. Tiesą sakant, aš norėjau, kad mes liktume ilgiau.

Būdami čia, būtinai skirkite šiek tiek laiko apžiūrėti istorinę „Faneuil“ salę. Pastatytas dar 1700-aisiais, tai yra įspūdingas Bostono kūrinys, kurio tikrai negalite praleisti. Nuo tada jis buvo skirtas kaip salė

Peterio Faneuilo miestą ir surengė daug gyvų diskusijų ir protestų, kurie suformavo vietovę.

Norite pasivaikščioti? Tada eikite į ikoninį Laisvės taką, kuris kerta kai kurias istorines Bostono vietas. Susieję šešiolika lankytinų vietų ir istorinių lankytinų vietų, pateksite į „Boston Common“, Masačusetso valstijos rūmus ir Senojo valstijos rūmus (tik keletą).

Nors takas yra tik apie 2,5 mylios ilgio, duokite sau papildomo laiko tyrinėti. Garantuoju, kad ir toliau sustosite, todėl būtinai pridėkite dar kelias valandas prie savo maršruto.

Geriausios lankytinos vietos Masačusetse

Atvėsusią popietę praleiskite dar šiek tiek laiko „Boston Common“. Visiškai idiliškai tenka apsilankyti, o net už viešojo sodo gulbių valčių, esančių kitapus kelio, Bostono viešajame sode. Viename gale ribojasi su Back Bay, o kitame – su Commonwealth Road, tai yra viena iš geriausių vietų Masačusetse, kur rasite keistą Bostono istorijos gabalėlį!

Nori žiūrėti žaidimą? Važiuokite į istorinį Fenway parką. Daugiau nei 100 metų, tai yra įspūdingas beisbolo parkas, kuris didžiuojasi savo vieta Bostone.

Iki šios dienos ji vis dar turi daugybę savybių nuo pat jos atidarymo 1912 m., Pvz., „Žalias pabaisa“ ir rankiniu būdu valdoma rezultatų suvestinė, kurios negalite praleisti.

Galiausiai būtinai užsukite į nuostabų Dailės muziejų su pasaulinio lygio kolekcijomis ir Šiuolaikinio meno institutu. Pastarasis yra krantinėje ir jį tikrai lengva aplankyti, kai jau lankotės netoliese esančiuose Bostono arbatos vakarėliuose.

Geriausios lankytinos vietos Bostone (21)

O ir už skanų kąsnį persikelk į ikoninius Union austrių namus. Tai gerai žinoma mieste ir gyvuoja nuo 1800-ųjų. Jų austrių moliuskų košė yra viskas!

Skaityti daugiau: geriausi dalykai, kuriuos reikia nuveikti Bostone

2.) Kembridžas

Geriausios lankytinos vietos Masačusetse

Geriausiai praleidome laiką tyrinėdami Kembridžą ir jį taip lengva aplankyti iš paties Bostono. Matote, jis yra tik per Karolio upę ir visai nereikės laiko čia pasiekti.

Čia yra Harvardo aikštė ir pasaulinės klasės muziejai, verta tyrinėti pusę dienos kelionę.

Atvykę būtinai pasivaikščiokite po ikoninį Harvardo miestelį (ypač aplink Harvardo kiemą), kuriame yra tiek daug istorinių pastatų, išskirtinių muziejų ir istorijos, kurių negalėtumėte nepastebėti.

Jei tai muziejai, kurių ieškote, apsilankykite Harvardo meno muziejuose, kuriuose yra šimtmečių istorinio meno, kurio negalite praleisti. Be to, tai vienas seniausių Kembridže.

Be to, nepamirškite paimti Longfellow rūmų, kurie buvo buvę poeto Henry Longfellow namai. Čia galite vykti į ekskursijas viduje – toks jausmas, tarsi laikas kambariuose sustotų!

Vėliau apsižvalgykite po MIT muziejaus techninį prieglobstį. Tai yra vienkartinė patirtis, puikiai tinkanti aplinkui. Jums tai labai patiks, jei ieškosite (kaip aš).

Skaityti daugiau: Geriausios lankytinos vietos JAV šiaurės rytuose

3.) Menkių kyšulys

Puikus Modo kyšulio pusiasalis yra visiškai gražus ir viena iš geriausių vietų Masačusetse, kad galėtumėte tyrinėti pakrantės kelione.

Su nuostabiausiais paplūdimiais, nuostabiais mažais miesteliais ir kaimais bei parkais, tai yra tas regionas, kuriame galite lengvai praleisti savaitę tyrinėdami!

Važiuodami aplink, būtinai sustokite Woods Hole, kad šiek tiek paklaidžiotumėte per krantinę ir išplauktumėte laivu į Martos vynuogyną. Be to, būtinai praleiskite daug laiko nuostabiuose Cape Cod nacionalinio pajūrio paplūdimiuose ir kopose.

Geriausi dalykai, kuriuos reikia padaryti Menkių kyšulyje Masačusetse

Mums patinka „Race Point“ paplūdimys!

Vėliau užsukite į Provincetown ir eikite į omaro puodą, kuriame rasite šviežių jūros gėrybių. Iš čia galite lengvai klajoti per kelią ir pasigrožėti Wood End švyturio bei Long Point paplūdimio vaizdais.

Tiesiog būtinai susikraukite patogius batus ir daug vandens bei užkandžių; tai gali būti ilgas pasivaikščiojimas.

Skaityti daugiau: Geriausios lankytinos vietos Cape Cod

4.) Salemas

Geriausi žygiai Masačusetse (26)

Vienas garsesnių Masačusetso miestų Salemas yra gana gerai žinomas dėl savo raganų procesų, vykusių prieš daugelį šimtmečių.

Atvykę būtinai apsilankykite Salemo raganų muziejuje, kad sužinotumėte apie išbandymus, įvykius, susijusius su raganavimu, ir suvoktų raganų istoriją Saleme. Tai gana žavu.

Geriausi žygiai Masačusetse (27)

Norite sužinoti daugiau apie raganų teismus? Važiuokite į Salemo raganų namus. Tai vienintelė išlikusi struktūra visame Saleme, turinti tiesioginių sąsajų su pačiais išbandymais. Matote, tai buvę Jonathano Corwino namai; pagrindinis Salemo raganų teismo teisėjas.

Žinoma, jūs taip pat turite aplankyti Septynių frontonų namus. Tai namai iš 1600-ųjų, kurie tapo visiškai įspūdingi po Nathanielio Hawthorne’o romano nuo 1800-ųjų. Namas toks nuostabus, o ekskursijos yra visiškai informatyvios.

Vėliau eikite į „Turnerio jūros gėrybes“ licėjaus salėje, kur rasite šviežiai sugautų omarų vakarienę ir šonines šukutes. Labai gerai!

5.) Plimutas

Geriausios lankytinos vietos Masačusetse

Plimutas, esantis kyšulio įlankos žiotyse, buvo pirmasis nuolatinis europiečių gyvenvietė, atvykusi į Naująją Angliją.

Šiandien tai klesti maža vieta, ypač aplink istorinį rajoną (kurio negalite nepastebėti). Pasistatę automobilį, pereikite prie „Mayflower II“, kuris yra visapusiška originalios „Mayflower“ kopija. Jūs netgi galite vykti į ekskursiją pačiame laive ir tai yra gana epinė.

Be to, nepamirškite šiek tiek sustoti seniausiame valstijos muziejuje „Piligrimų salė“. Taip, jis gana mažas, bet visiškai spalvingas – ypač su visu menu.

Vėliau jūs turėsite klajoti po Howland House ir aplankyti 1749 m. Teismo rūmus. Jie visi yra istorinio Plimuto makiažo dalis ir gyvuoja šimtus metų!

O ir už keletą geriausių Masačusetso mėsainių užsukite į KKatie.

Jų trapus pyragas benny mėsainis yra toks skanus (ir didžiulis). Nors nesijaudinkite, jei praleidote Plimute esantį, jie taip pat turi du kitus sąnarius Hyannis ir Marshfield.

Skaityti daugiau: geriausi žygiai Masačusetse

6.) „Stellwagen Bank“ nacionalinė jūrų draustinė

Geriausios lankytinos vietos Masačusetse

Prie pat Masačusetso kranto didžiulę „Stellwagen Bank“ nacionalinę jūrų draustinę galima aplankyti ekskursijoje laivu.

„Stellwagen Bank“ yra viena iš biologiškai produktyviausių vandenynų aplinkų visame pasaulyje. Nepasigilinus į visą šios jūros jūrų geologiją, tai didžiulis povandeninis vanduo, palaikantis neįtikėtiną ekosistemą tiesiai Masačusetso įlankos žiotyse.

Dabar daugelyje pakrantės miestų ir miestų Masačusetse yra daugybė užsakomų ekskursijų. Pavyzdžiui, galite lengvai išvykti iš Plimuto, Bostono ar Keipo kyšulio miestų; tai priklauso tik nuo to, kur esate įsikūręs.

Geriausios lankytinos vietos Masačusetse

Nėra tikros ar netinkamos kelionių kompanijos, tačiau kai kurios rūšys gali būti sezoniškai (pavyzdžiui, banginiai). Tai reiškia, kad jei norite padidinti savo pastebėjimo tikimybę, vasaros mėnesiais važiuokite.

Skaityti daugiau: Geriausios vietos banginių stebėjimui pasaulyje

7.) Sudbury

Geriausios lankytinos vietos Masačusetse

Nors ne visada žmonės galvoja apie geriausias lankytinas vietas Masačusetse, Sudbury apylinkėse daug ko reikia! Negana to, tai puikus sustojimo taškas, kai keliaujate į sausumą, norėdami patyrinėti vakarinius Masačusetso pakraščius.

Prie pat 20-ojo greitkelio įsitikinkite, kad sustojote istoriniame „Wayside Inn Grist Mill“. Tai vienas garsiausių valstijos akmens malūnų, gyvuojančių beveik 100 metų. Tai visiškai vaizdinga ir puiki vieta pasivaikščioti.

Norite dar laiko praleisti lauke? Važiuokite į netoliese esantį Assabet upės nacionalinį laukinės gamtos prieglobstį. Takas aplink Puffer tvenkinį ir Taylor Brook yra nuostabus.

Skaityti daugiau: Geriausios lankytinos vietos JAV šiaurės rytuose

8.) Mortos vynuogynas

Geriausi dalykai, kuriuos reikia padaryti Menkių kyšulyje Masačusetse

Netoli Nantucket vandenų esanti Martos vynuogynas yra viena iš geriausių vietų visame pasaulyje žinomoje Masačusetso dalyje. Lengvai aplankoma (laivu) iš Nantucket, Hyannis, Woods Hole ar New Bedford – tai sala, kurioje verta pabūti kelias dienas, kad saloje atsigaivintumėte ir tikrai įsigertumėte.

Skirkite šiek tiek laiko pasivaikščioję Oak Bluffs, Edgartown ir Tisbury gatvėmis, prieš eidami į Aquinnah Cliffs Overlook. Vaizdai iš pakrantės yra tiesiog nuostabūs.

O ir būtinai apsilankykite taip mielame japoniškame sode „Mytoi“. Be to, tai nėra per toli nuo Edgartowno.

Skaityti daugiau: Geriausios lankytinos vietos Cape Cod

9.) Vandeninių kalnų valstijos laukinės gamtos rajonas

Geriausios lankytinos vietos Masačusetse

Pats Masačusetso pakraštyje esantis Vatatinio kalno valstybinės gamtos rajonas yra puiki vieta apsilankyti norintiems tyrinėti lauką. Matote, čia galite pasukti takais tiesiai į Watatic kalno viršūnę, kur atsiveria įspūdingi vaizdai.

Važiuokite per Mt. „Watatic Trailhead“ ir važiuokite vidurio kelio taku, kuris pateks tiesiai į viršūnę. Nors, kaip ir kiekviename žygyje, visada dėvėkite gerus batus, pasiimkite atsargas ir planuokite pagal tai. Juk niekam nepatinka neapgalvotas žygeivis.

Skaityti daugiau: geriausi žygiai Masačusetse

10.) Vusteris

Geriausios lankytinos vietos Masačusetse

Pats valstijos širdyje Vusteris yra viena iš geriausių vietų Masačusetse, kur tyrinėti einant toliau į vakarus nuo Bostono (tai yra 60 minučių kelio automobiliu).

Apsilankę Worcester mieste, apžiūrėkite didžiules parodas …

Parašykite komentarą