10 lankytinų vietų Arizonoje (tai ne Didysis kanjonas) • Blondinė užsienyje

10 lankytinų vietų Arizonoje, o ne Didžiajame kanjone

Prieš mums įsigilinant, aš turiu atsisakymą: aš dievinu Didįjį kanjoną. Taip, tai yra turizmo taškas ir todėl, kad jis yra tikrai ir nepamirštamai puikus.

Skrydis virš Didžiojo kanjono man buvo kibirų sąrašo patirtis. Toli gražu ne pervertinta, tai yra viena iš tų vietų, kurią tiesiog privalote aplankyti. Panašiai ir „Phoenix“ yra dar vienas vertingas armatūra daugelyje Arizonos kelionių maršrutų.

Tai dvi nuostabios dėmės, kurias jau žinote. Dabar, kalbėdami apie tai, pakalbėkime apie visas kitas Arizonos vietas, kurias pamilsite.

Čia pateikiami dešimt geriausių lankytinų vietų Arizonoje (tai nėra Didysis kanjonas) nuo nuvertintų miestų iki paslėptų gamtos stebuklų.

Sedona

„Sedona“ yra mano svarbiausių vietų bet kurioje pietvakarių JAV kelionių sąraše, kaip niekur kitur. Geologinė stebuklų šalis ir spiritizmo meka Sedonoje tvyro stebuklinga atmosfera.

Nesvarbu, ar norite pasivaikščioti po žandikaulį gražiu reljefu, ar užsiimti joga dvasinės energijos sūkuryje, tai yra vieta, kur reikia eiti.

Pasagos lenkimas

Pasagos lankas / Antilopės kanjonas

Galbūt viena iš labiausiai fotografuojamų vietų Arizonoje, Antilopės kanjonas yra dar nuostabesnis asmeniškai. Tai būtinas apsilankymas ir tik septynios mylios nuo kvapą gniaužiančios apžvalgos aikštelės, kuri yra Pasagos vingis.

Nesvarbu, ar norite skristi virš galvos, žygiuoti takais ar plaukti pro šalį, norėsite užsisakyti iš anksto. Užsisakykite internetu ir pradėkite krauti daiktus. Būna šalčiau, nei galite tikėtis, kai esate ne saulėje, todėl atsineškite sluoksnius ir planuokite susidėti.


Skotsdeilas

Įdomus faktas: Skotsdeilyje vienam gyventojui tenka daugiau SPA nei bet kur kitur JAV. Poilsio salonas prie baseino viename iš daugelio prabangių kurortų, pasilepinkite, tada paspauskite miestą, kuriame rasite puikų naktinį gyvenimą.

Reikia minutės atsijungti? Leiskitės į žirgą per kaktusais apaugusią dykumą, tada pasivaikščiokite po McDowell kalnus.

Antkapis

Nuvalykite tuos kaubojaus batus ir patraukite taburetę „OK Corral“. Žaisk pokerį ar du, o paskui – lauke, kad galėtum stebėti susišaudymą. Viršykite kulkos skylutes senajame „Paukščių narvelio“ teatre, vienkartiniame viešnamyje. Kai esi čia, esi myliomis nuo įprasto.

Tyrinėdami istorines gatves ir su meile restauruotus pastatus jausitės lyg žengę atgal šioje liūdnai pagarsėjusioje Senųjų Vakarų dalyje.

Paminklų slėnis

Galbūt niekada nebuvote Monumento slėnyje, bet tikrai matėte žymias mesas ir užpakaliukus, kurie sukuria raudonojo uolos kraštovaizdį. Prie pat Arizonos ir Jutos pasienio pasijusite lyg tyrinėtumėte kitą planetą.

Jei esate kino ir televizijos mėgėjas, nepamirškite suskaičiuoti garsių scenų iš „Forrest Gump“, 2001 m .: „Kosminė odisėja“, „Westword“, „Stagecoach“ ir kitų klasikų, filmavimo vietų.

havasu krinta arizona

Havasu krioklys

Didžiojo kanjono apsuptyje esantis Havasupai indėnų rezervatas yra viena iš tolimiausių JAV rezervacijų. Jo centre rasite Havasu Creek vandens ir garsiųjų krioklių akvamarino vandenis.

Jei turite laiko, suplanuokite bent vieną nakvynę čia. Tačiau atkreipkite dėmesį, kad jūs turite turėti leidimą apsistoti. Apsilankykite „Havasupai Reservations“ svetainėje ir susitvarkykite prieš išvykdami.

Prescott

Prieglobstis nuo kaitinančios vasaros Fenikso kaitos Prescottas turi įspūdingą istoriją, kurią verta tyrinėti. Daugiau nei 800 vietinių Viktorijos laikų namų patenka į Nacionalinį istorinių vietų registrą, šis miestas yra be perstojo veiksmas architektūros mėgėjams.

Garsiojoje viskio eilėje „Gold Rush“ laikų salonuose galite atsikratyti vieno ar dviejų gėrimų. Kai jaučiatės hidratuotas, tyrinėkite vietinių menininkų darbus galerijose, tada pasiimkite sau ką nors saldaus retro saldainių parduotuvėse.

66 kelias: Kingmanas ir Seligmanas

Kas neturi visame pasaulyje žinomo maršruto 66 savo kibirų sąraše? Jei neturite laiko įveikti 150 mylių istorinio kelio, paspauskite vietovę tarp Kingmano ir Seligmano. 87 mylios tarp dviejų miestų yra neišvengiamas „Americana“ gabalas.

Seligmanas laikomas originalia 66-ojo kelio gimtine. Šis miestelis, suklupęs su užkandžiais ir suvenyrų parduotuvėmis, taps jūsų kelionės etapu.

Kai pagaliau nuvyksite į tikslą, jus pasitiks visi svajojami kičo stebuklai. Planuokite užpildyti šaknies alaus plūdes ir riebų grubą pone D’z Diner, tada klajokite pagrindine gatve.

Jeronimo vaiduoklių miestas

Kadaise buvęs kasybos mieste Jeronimas dabar labiau žinomas dėl savo vaiduoklių, o ne ant kalno šlaito. Užsisakykite kambarį labiausiai persekiojamame Arizonos viešbutyje nepamirštamai nakčiai pasislėpę po antklode.

Kai pagaliau pakyla saulė, nusileiskite į Slankiojančią kalėjimą – blogai sukonstruotą kalėjimą, kuris nuo originalaus molio lopo, ant kurio jis buvo pastatytas, paslydo neįtikėtinai 2500 metrų.

Nepaisant nuostabių lankytinų vietų, taip pat rasite nuostabų kraštovaizdį aplink Jeronimo valstybinį istorinį parką ir aplinkinį slėnį.

Sonorano dykuma už Tusono Arizonos

Tuksonas

Kasmet 350 dienų saulė ir daugiau paukščių rūšių nei bet kur kitur žemėje. Tuscon yra viena iš labiausiai nuvertinamų Arizonos vietų.

„Tucson“ yra puiki vieta tyrinėti įspūdingus dykumos gamtos stebuklus.

Šalia Saguaro nacionalinio parko Raudonųjų kalvų lankytojų centro rasite 98 akrų zoologijos sodą Arizonos-Sonoros dykumos muziejuje. Suplanuokite popietę, norėdami ištirti šio įspūdingo kraštovaizdžio gamtos istoriją.

Kai būsite pasirengę grįžti į miestą, apsilankykite „Adobe Presidio“ širdyje El Presidio istoriniame rajone, norėdami pažvelgti į praeitį (ir valgo unikalūs vietiniai gyventojai!).

Saulė Arizonoje yra INTENŠVA. Susikraukite savo SPF, saulės akinius ir laisvus lengvus drabužius. Patikrinkite mano mėgstamiausių kelioninių skrybėlių kolekciją, kad galėtumėte apsaugoti šešėlį.

Parašykite komentarą