11 geriausių dalykų, kuriuos reikia padaryti Keipke, Masačusetse – tik rankinis bagažas

Įsikūręs nuostabioje Masačusetso pakrantėje, Cape Cod yra svajingas pusiasalis, kurį reikia aplankyti tyrinėjant JAV šiaurės rytus. Jame yra ne tik daugybė paplūdimių, stulbinantys miesteliai, bet ir daugybė istorijų, kurių verta nusipelnyti. Patikėkite, Keipke yra tiek daug epinių ir geriausių dalykų, kurių nenorite palikti!

Mums patinka aplankyti Masačusetsą, o tokios JAV valstijos yra kur kas daugiau nei Bostonas! Taip, tai neįtikėtina (ir vienas iš mėgstamiausių JAV miestų), tačiau valstija turi dar daug ką pamatyti ir nuveikti. Nuo geriausių žygių iki nuostabių kaimo vietovių Vašingtono kalno valstybiniame miške – tai tokia valstybė, kuri užpildyta įvairove …

… ir tai nėra teisingiau nei Keipo kyšulyje!

Taigi, norėdamas kuo geriau išnaudoti savo laiką, norėjau pasidalinti keliais visiškai epiniais brangakmeniais, kurių negalite praleisti lankydamiesi Menkių kyšulyje.

Geriausi dalykai, kuriuos reikia padaryti Menkių kyšulyje Masačusetse

Žemiau apžvelkite geriausius dalykus, kuriuos reikia nuveikti Menkių kyšulyje. Turėkite nuostabų laiką tyrinėdami Masačusetsą. Mes mylim tai!

1.) Mortos vynuogynas

Geriausi dalykai, kuriuos reikia padaryti Menkių kyšulyje Masačusetse

Tikriausiai viena garsiausių rytinės pakrantės salų, Martos vynuogynas yra visiškai nuostabi vieta tyrinėti, esanti tiesiai į pietus nuo Cape Cod pusiasalio. Geriausia, kad tai yra visiškai lengva aplankyti Woods Hole (Falmouth) ar Hyannis ir puikiai tinka kelių dienų kelionei.

Čia, jūs turite pasivaikščioti gatvėmis ties Oak Bluffs (kur paprastai laivai atplaukia). Paėję į nuostabų mažą uostą, eikite į Skraidančių arklių karuselę. Tai seniausia vis dar veikianti karuselė, kuria galite važiuoti visoje šalyje. XIX a. Dešimtmetyje sukurta epinė istorijos dalis, kurios negalite nepastebėti.

Jei tai paplūdimiai, kurių ieškote, eikite per Joseph Sylvia valstijos paplūdimį. Ši nuostabi smėlio žemės nerija, kurią galima puikiai aplankyti. Mums patinka pabaiga netoli Edgartown.

Norėdami praleisti saulėlydį, eikite į Aquinnah Cliffs Overlook. Vaizdai per Vineyard Sound ir Atlanto vandenyną tiesiog gniaužia kvapą.

Be to, galite lengvai aplankyti „Gay Head“ švyturį, kuris yra už akmens mėtytas nuo paties vaizdo.

Galiausiai, norėdami suvalgyti (ir visiškai mielą) kąsnį, eikite į „Seafood Shanty“, esančią Edgartown. Jų Naujosios Anglijos moliuskų košė yra viskas!

Skaityti daugiau: geriausi dalykai, kuriuos reikia nuveikti Bostone

2.) Cape Cod nacionalinis pajūris

Geriausi dalykai, kuriuos reikia padaryti Menkių kyšulyje Masačusetse

Apsilankymas nacionaliniame pajūryje yra vienas geriausių dalykų, kuriuos reikia nuveikti Menkių kyšulyje. Galų gale, šis pusiasalis garsėja nuostabiais pakrantės keliais ir saugoma kranto linija, kuri yra per graži, kad jos negalėtų praleisti.

Tiesą sakant, jei važiuojate per Menkės kyšulį, sunku praleisti Nacionalinį pajūrį. Matote, jis yra tiesiai maršrute tarp Namskaket ir Provincetown bei Cape Cod Bay. Tiesą sakant, tikrai pastebėsite, jei jau važiuojate 6 keliu automobilyje.

Cape Cod nacionalinis pajūris, kuriame yra daugiau nei 40 mylių kranto, yra vieta, kur galite mėgautis nuostabiais paplūdimiais. Kai kurie iš mieliausių yra; Pievų, Aukštaitijos ir „Race Point“ paplūdimių (arčiau Provincetown) vadovas.

Nors, tiesą sakant, visa kranto linija yra pribloškianti ir nė su viena iš jų negalima suklysti!

Norėdami pamatyti nuostabiausius takus, eikite į Wood End švyturį, kuris datuojamas 1800 m. Iš čia pateksite link Long Point paplūdimio.

Be to, esant geram orui, galite pereiti akmenuotą Provincetown Causeway, kuris tęsiasi per įlanką nuo Provincetown iki Wood Wood.

Skaityti daugiau: Geriausios lankytinos vietos Šiaurės Rytų JAV

3.) Hyannis

Geriausi dalykai, kuriuos reikia padaryti Menkių kyšulyje Masačusetse

„Hyannis“ yra dalis kaimų, kurie sudaro platesnę Barnstaple zoną, grupę, atrodo maža mieguista vieta, tačiau tai yra jos žavesys.

Be to, jį reikia pamatyti daugybė ir tai yra vienas iš geriausių dalykų, kuriuos reikia padaryti Keipkode, jei norite daugiau laiko jo miestuose.

Geriausi dalykai, kuriuos reikia padaryti Menkių kyšulyje Masačusetse

Atvykę būtinai aplankykite Johno F. Kennedy memorialą. Tai vienas žymiausių muziejų Cape Cod, kurio negalima praleisti.

JFK dalykų, kuriuos reikia atlikti Menkių kyšulyje, Masačusetse

Gaunasi pekinas? Eikite į „Spanky’s Clam Shack“ ir „Pajūrio saloną“, kur rasite šviežiai pagamintų omarų biskų ir keptų austrių, kurios visos sugautos vietoje. Tai labai skanus pietums.

Galiausiai galite lengvai įšokti į vieną iš „Hy-Line“ kruizų iš Hyannis uosto kranto. Tai puikiai tinka jų kruizinei kelionei po uostą ar kelionei į Martos vynuogyną. Viskas visiškai lengva!

Norėdami aplankyti paplūdimio vietą kaime, pasivaikščiokite jaukiu Kalmus paplūdimiu. Tai vienas populiariausių balto smėlio paplūdimių Cap Code mieste, esantis pačiame kaime.

Taip, jis yra mažesnis nei dauguma (ir ne visai toks kvapą gniaužiantis, kaip paplūdimiai aplink nacionalinę pakrantę, tačiau vis tiek vertas dėmesio, jei jau esate Hyannis mieste.

Jei planuojate ilgesnę viešnagę Hyannis (arba Barnstaple rajone), būtinai apsilankykite ir Cape Cod meno muziejuje. Tai žymi vieta, kurioje eksponuojamos gana neįtikėtinos sezoninės kolekcijos.

Skaityti daugiau: geriausi žygiai Masačusetse

4.) Sumuštinis

Geriausi dalykai, kuriuos reikia padaryti Menkių kyšulyje Masačusetse

Tik „Cape Cod“ pusiasalio pradžioje (nukreiptas į Cape Cod Bay), „Sandwich“ yra mažų gyvenviečių grupė, kurią beveik neabejotinai pravažiuosite savo kelionėje.

Tai vienas geriausių dalykų, kuriuos reikia nuveikti Menkių kyšulyje, jei norėtumėte didesnio miesto ar nenorite važiuoti iki pat Provincetown. Nors, tiesą sakant, aš visada rekomenduočiau patekti į Provincetown.

Praleidę šiek tiek laiko pasivaikščioję gatvėmis, eikite apžiūrėti Sandwicho stiklo muziejus. Tai visiškai įspūdingas muziejus, kuriame eksponuojami istoriniai ir šiuolaikiniai stiklo meno eksponatai, taip pat 6 000 vienetų, pagamintų XIX amžiuje!

Sužinosite ir ištirsite gana unikalią stiklo gamybos ir sumuštinių stiklo istoriją bei technologijas.

Maža to, Sandviče galite apžiūrėti paveldo muziejus ir sodus, kurie yra tokie ramūs ir verta pasivaikščioti. Sodai yra nuostabūs ir klasikinių automobilių kolekcija, skirta paleisti!

Pietaudami gausite „Seafood Sam’s“; jų omaro ritinių negalima praleisti antradienį!

5.) Cape Cod Rail Trail

Geriausi dalykai, kuriuos reikia padaryti Menkių kyšulyje Masačusetse

Ne viskas Cape Cod yra susijusi tik su miestais ir paplūdimiu; taip pat yra daugybė takų, kuriais galima sekti krizę – pereiti patį pusiasalį.

Cape Cod geležinkelio takas yra vienas iš tokių!

Sujungę Dennisą ir „Wellfleet“, šis 25 mylių (arba panašus) takas yra vienas iš geriausių dalykų, kuriuos reikia padaryti Keipo kyšulyje, jei atsinešėte dviratį. Matote, takai yra gerai išasfaltuoti dviračiais ir yra puikūs norint maloniai praleisti popietę dviračiu.

O ir nepamirškite įtraukti „Shining Sun Bikeway“ į Falmouth. Tai puiki vieta rasti daugiau pakrantės trasų ant dviejų ratų!

Skaityti daugiau: geriausi dalykai, kuriuos reikia nuveikti Bostone

6.) Provincetown

Menkių kyšulio vietos Masačusetse

Tikriausiai garsiausias Keipo kyšulio miestas Provincetown yra kyšulio kyšulio pusiasalio gale ir visiškai vaizdingas aplankyti.

Su senosios mokyklos žavesiu ir įnoringomis mažomis gatvelėmis tai vieta, kuriai atrodo, kad ji priklauso pasakų knygoms. Taip, aš žinau, kaip sūriai tai skamba, bet tai tiesa!

Geriausi dalykai, kuriuos reikia padaryti Menkių kyšulyje Masačusetse

Važiuodami aukštyn už Cape Cod nacionalinio pajūrio, pasistatykite vienoje iš privačių aikštelių netoli MacMillan prieplaukos. Manau, kad mes naudojomės „Grace Hall“ automobilių stovėjimo aikštele ir tai buvo visiškai lengva ir ne taip brangu, kaip kai kurie kiti.

Keliaudami būtinai apžiūrėkite ilgametę miesto istoriją Piligrimų paminkle ir Provincetown muziejuje. Abi yra nuostabios aplankyti, todėl jūs negalite jų praleisti, kai esate rajone.

Provincetown Cape Cod Masačusetse

Be to, piligrimų paminklas yra aukščiausias statinys, ant kurio galite užlipti ir pamatyti nuostabius platesnio Cape Cod rajono vaizdus.

Jei oras neatlaiko, užsukite į Provincetown muziejų, kuriame eksponuojama ilgametė miesto istorija.

Omarų puodas Provincetown mieste Cape Cod, Masačusetse

Norėdami skaniai pasimėgauti, eikite į „Omaro puodą“; kuri yra kažkokia įstaiga mieste. Visiškai atsipalaidavęs, jis patiekiamas iš skaniausių ant grotelių keptų otų ir omarų puodų pyrago visame Menkės kyšulyje.

Skaityti daugiau: geriausi žygiai Masačusetse

7.) „Race Point“ paplūdimys

Geriausi dalykai, kuriuos reikia padaryti Menkių kyšulyje Masačusetse

Lengvai mėgstamas paplūdimys Menkių kyšulyje, „Race Point“ paplūdimys pusiasalyje yra gerai žinomas dėl to, kad turi vieną geriausių paplūdimių. Tai visiškai nuostabu.

Tam tikru metų laiku galite pastebėti ruonius ir banginius nuo paties kranto. O ir atkreipkite dėmesį, kad čia visada saugokitės laukinių gyvūnų pakrantėse; gali būti spindulių, o kartais ir ryklių, kurie dažnai lankosi vandenyse.

Be to, kadangi tai yra lengvai pasiekiama Provincetown, galite visiškai užsukti pusdieniui klajoti prieš grįždami į miestą.

Skaityti daugiau: Geriausios lankytinos vietos Šiaurės Rytų JAV

8.) Marconi paplūdimys

Paplūdimiai Menkių kyšulyje Masačusetse

Kalbėdami apie paplūdimius, nepamirškite užsukti į Wellfleet ir aplankyti Marconi paplūdimį. Jis yra maždaug už mylios nuo istorinės „Marconi“ belaidės stoties, ir jį lengva aplankyti važiuojant per Cape Cod Bay.

Mortos vynuogynas Menkių kyšulyje Masačusetse

Ne tik pats paplūdimys yra visiškas perlas, bet ir kopos čia yra vienetinės. Jų tokie aukšti ir neįtikėtini pėsčiomis!

Nors tam tikromis dienomis gali pūsti vėjas, todėl visada pasiimkite sluoksnius su savimi.

9.) Falmouth

Geriausi dalykai, kuriuos reikia padaryti Menkių kyšulyje Masačusetse

Tikrai lengva aplankyti prieš kelionę laivu į Martos vynuogyną arba po jos, Falmouthas yra puikus miestas, kurį reikia apžiūrėti Menkių kyšulyje.

Tai tokia vieta, kuri turi šiek tiek visko, ypač istoriniam Nobskos švyturiui, Falmouth paplūdimiui ir kitam jūros gėrybių „Sam“ (jei negavote sumuštinių).

Geriausi dalykai, kuriuos reikia padaryti Menkių kyšulyje Masačusetse

Taip pat, norėdami skaniai pavakarieniauti, užsisakykite staliuką restorane „Landfall“. Jų žvejo patiekalas yra visiškas malonumas.

10.) Nickersono valstijos parkas

Geriausi dalykai, kuriuos reikia padaryti Menkių kyšulyje Masačusetse

Norite likti atokiau nuo kranto linijos? Tada pasistatykite Nickerson valstybiniame parke. Tarp Brewster ir Namskaket įsikūrusi rami vieta yra kelios naktys, kurias galite apžiūrėti pėsčiomis ar net stovyklauti.

Visa apylinkė aplink Cliff Pond yra nuostabi ir jaučiasi tarsi už milijono mylių nuo netoliese esančių miestelių. Tai beveik kaip mažas atsitraukimas Menkio kyšulyje, ypač pasivaikščiojus „Cliff Pond Loop Trail“.

Skaityti daugiau: geriausi dalykai, kuriuos reikia nuveikti Bostone

11.) Chathamas

Vėjo malūnas Menkių kyšulyje Masačusetse

Į pietus, iš kurio atsiveria vaizdas į jūrą iki Nantucket, Chathamo lankymas yra vienas iš geriausių dalykų, kuriuos reikia nuveikti Menkyne per savo šimtmečių istoriją.

Tai yra istorijos mėgėjų svajonių vieta, kurią reikia aplankyti, ypač saugomos vietos ir muziejai, kurie rikiuojasi gatvėmis. Čia patekę apžiūrėkite Chathamo švyturį ir Godfrey vėjo malūną (pastatytą 1700-aisiais).

O nepamirškite apsilankyti Chatham geležinkelio muziejuje ir Chatham Marconi jūrų centre, esančiame į šiaurę nuo pagrindinės miesto dalies.

Be to, kai kurie iš geriausių austrių, esančių šioje Masačusetso pusėje, pateks į „Įžūliąsias austres“. Jų šviežios austrės ir …

Parašykite komentarą