10 svarbiausių SEO patarimų, kuriuos turite žinoti

Paieškos sistemų optimizavimo pasaulyje daug kas pasikeitė – yra daugybė SEO patarimų.

Tačiau kai kurie pagrindiniai principai lieka nepakitę.

Pvz., Taikymas pagal raktinius žodžius tik siekiant pagerinti natūralius reitingus nebeveikia su paieškos sistemomis, tačiau tinkamų raktinių žodžių pasirinkimas vis dar yra svarbus galvosūkis.

Be SEO sulčių gavimo, raktiniai žodžiai atskleidžia daug daugiau apie vartotojus ir tai, su kuo jie kovoja.

Taikant tiek daug SEO metodų , tampa beveik neįmanoma nustatyti, kurių laikytis ir kurių galite saugiai nepaisyti.

Ar nuorodų kūrimas yra praeitis? Ar turėtumėte skirti laiko ir jėgų tinklalapio SEO ? Kaip galite parašyti pavadinimo žymą, kad padidintumėte savo reitingą paieškos sistemose? Kur susikerta SEO ir socialinė medija?

O jei rimtai, kokie yra geriausi SEO patarimai, kurie padės pasiekti rezultatų?

Tiek B2B, tiek B2C rinkodaros specialistai nori daugiau paieškos potencialių klientų, nes jie sulaukia 8,5 karto daugiau paspaudimų nei mokami paieškos rezultatai .

Brianas Deanas padarė nuostabų darbą, kai sukūrė įrašą, kuriame buvo parodyti 200 „Google“ reitingavimo veiksnių . Šis įrašas tapo ypač populiarus ir sukėlė tūkstančius naujų potencialių klientų ieškant natūralios Briano paieškos.

Šis straipsnis gali būti ne toks išsamus, kaip Briano, ir aš neatsakysiu į visus aukščiau iškeltus klausimus. Vietoj to, noriu parodyti 10 svarbiausių SEO patarimų, kuriuos turite žinoti, kad padėtumėte jūsų svetainei reitinguoti dabar.

Jei sutelksite dėmesį tik į šias technikas, tikrai padidinsite savo tinklaraščio srautą ir pagerinsite paieškos reitingą  , nerizikuodami „Google“ nuobauda.

Pradėkime:

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *