14 geriausių Kornvalio paplūdimių – tik rankinis bagažas

Kornvalis yra neįtikėtinas Pietų Anglijos regionas, kurį reikia ištirti! Su nuostabiais pakrančių miestais, keliomis neįtikėtinomis pilimis ir gražiausiais viešbučiais – tai tokia pat žavi vieta, kaip ir gražu. Tai ne taip, kaip vaizdingoje pakrantėje, kurioje gyvena vieni geriausių Kornvalio paplūdimių.

Per daugelį metų mes daug kartų užlipome į Kornvalį ir visada randame naują mažą įlankėlę, paplūdimį ar pakrantę, kurios yra per daug idiliškai praleisti. Turėdami daugiau nei 400 mylių pakrantę, būsite visiškai sugadinti pasirinkdami!

Taigi, norėdami šiek tiek palengvinti reikalus, norėjome pasidalinti savo mėgstamomis vietomis Kornvalyje, kur galite rasti puikų paplūdimį. Nuo mažų mažų įlankėlių iki gyvesnių ir populiaresnių vietų garantuoju, kad bus nemažai brangakmenių, kurie jums patiks.

Geriausi Kornvalio paplūdimiai, kuriuos norite aplankyti

Pažvelkite žemiau į geriausius Kornvalio paplūdimius, kuriuos norite aplankyti. Turėkite nuostabų laiką tyrinėdami Kornvalio pakrantę!

1.) Lantic įlanka

Geriausi Kornvalio paplūdimiai, kuriuos norite aplankyti

Nacionalinio pasitikėjimo prižiūrima Lantic įlanka yra nuostabi vietovė, kurią reikia aplankyti tyrinėjant pietinę Kornvalio pakrantę. Maždaug valandos kelio automobiliu nuo Plimuto yra vienas iš geriausių Kornvalio paplūdimių, kurį norite aplankyti, jei norite nedidelės dienos išvykos ​​toli nuo miesto gatvių.

Nors ir akmenuotas (labai smulkūs akmenys, ne dideli), jis vis tiek turi žavesio krūvą ir kranto liniją, atitinkančią bet kurį smėlėtą Kornvalio paplūdimį.

Patikėkite manimi, pats paplūdimys yra nuostabus ir, nors jis gali būti kietas vingis žemyn iki kranto, jis visiškai vertas. Kaip ir visuose uolų takuose, būkite atsargūs, kai važiuojate žemyn, ir nenuklyskite nuo takų. Juk niekas nenori neatsargaus žygeivio.

Geriausi Kornvalio paplūdimiai, kuriuos norite aplankyti

Baigėte skalauti bangas? Važiuokite į Polruan ir prisijunkite prie mažų laivelių, kurie šokinėja į Fowey. Tai kitapus upės žiočių ir abu yra vaizdingi.

Skaityti daugiau: geriausi dalykai Plimute

2.) „Pedn Vounder“ paplūdimys

Geriausi Kornvalio paplūdimiai, kuriuos norite aplankyti

Įsikūręs didesniame Porthcurno įlankos rajone, „Pedn Vounder“ paplūdimys yra nuostabi vieta, kurią verta aplankyti važiuojant pietvakarių pakrantės taku. Negana to, jūs taip pat turite netoliese esantį Porthcurno paplūdimį, kuris yra vos už akmens. Tiesą sakant, jūs galite lengvai tai padaryti per vieną dieną ir užsukti į Logano uolą, norėdami pamatyti saulėlydžio vaizdus.

Tai gražu ir verta tyrinėti, jei tik pliaukšteli tą SPF! Sąžiningai, vėjas čia yra apgaulingas ir jūs galite degti tikrai greitai!

Skaityti daugiau: Geriausios lankytinos vietos Kornvalyje

3.) Perranportas

Geriausi Kornvalio paplūdimiai, kuriuos norite aplankyti

Yra nemažai priežasčių, kodėl Perranporthas yra vienas geriausių Kornvalio paplūdimių, kuriuo galima mėgautis! Tai ne tik turi keletą neįtikėtinų banglenčių galimybių, bet ir vieną didžiulį auksinių smėlio paplūdimių ruožą, dėl kurio čia galima apsilankyti visiškai idiliškai.

Geriausi Kornvalio paplūdimiai, kuriuos norite aplankyti

Tiesiog nuo Newquay pakrantės, ją aplankyti (o kartais ir šiek tiek tyliau) tikrai lengva nei patį miestą.

Po dienos naršymo paimkite didžiulį ledų kremą iš „Perran Dairy“ ledų salono. Tai taip gera!

Skaityti daugiau: Geriausios lankytinos Kornvalio pilys

4.) „Pentire Steps“ paplūdimys

Geriausi Kornvalio paplūdimiai, kuriuos norite aplankyti

Tik pakrantėje nuo Mawgan Porth, Pentire Steps paplūdimys yra šiek tiek nuošalesnis ir kartais pamirštas mažas perlas, kurį verta aplankyti. Nors prieiga sunkiau prieinama nei kai kuriems populiaresniems ir geresniems Kornvalio paplūdimiams, tačiau verta vaikščioti, jei jau einate pakrantės keliu nuo Porthcothan.

Tai visiškai palaiminga ir beveik visus metus būna tyli … net ir sezono metu! Tiesiog būtinai pasiimkite su savimi visas savo paplūdimio atsargas (tai žygis žemyn) ir žinokite apie potvynius. Potvynių svyravimai čia gali būti gana reikšmingi, o geriausia palikti dar prieš atoslūgiui.

Vėliau važiuokite į Padstow ir užsukite į Rick Stein’s Seafood Bar, kur rasite skanios žuvies ir traškučių.

Skaityti daugiau: Geriausios lankytinos vietos Pietų Anglijoje

5.) Harlyn Bay paplūdimys

Geriausi Kornvalio paplūdimiai, kuriuos norite aplankyti

Vienas iš populiariausių Kornvalio paplūdimių yra puiki vieta mėgautis visai šeimai! Užpildyta daugybe erdvių ir smėlėtų pakrančių, tai yra didelė ir graži vieta.

Priklausomai nuo vėjo, tai taip pat puikus banglenčių paplūdimys, kuris yra labai įdomus! Geriausia, kad yra ir gelbėtojų, kurie vasaros mėnesiais stebi krantus.

Be to, jei norite apsistoti šioje vietoje, užsukite į Kiaulę Harlyno įlankoje. Tai visiškai nuostabu ir turi tokią nuostabią atmosferą.

6.) Padstow paplūdimiai

Geriausi Kornvalio paplūdimiai, kuriuos norite aplankyti

Visame Padstove yra taškas geriausių Kornvalio paplūdimių! Tai yra puiki vieta aplankyti, jei norite „išbandyti vandenį“ ir pamatyti, kas jums labiausiai patinka.

Kai kurie iš mūsų mėgstamiausių yra; St George’s Cove, Hawker’s Cove ir Butterhole paplūdimys, kurie yra gana arti paties miesto. Jei esate kitoje įlankos pusėje, patikrinkite Roko paplūdimį, kuris puikiai tinka pasivaikščioti (net su savo šunimi).

Jei ieškote šiek tiek didesnio paplūdimio (su patogumais), apsilankykite Polzeath paplūdimyje, kuris visai nėra per toli.

Skaityti daugiau: Geriausios vietos Kornvalio pakrantėje

7.) Kynance Cove

Geriausi Kornvalio paplūdimiai, kuriuos norite aplankyti

„Kynance Cove“ yra vienas geriausių Kornvalio paplūdimių ir fotografuojamas tuo tikslu.

Pakrantėje yra keletas nuostabių mėlynai žalių vandenų, kuriuos taip nuostabu pamatyti ramią ir ramią dieną. Maža to, spalvingi viržiai ir kaminai yra visiškai įspūdingi, kai matosi ant klibėjimo.

Visi šie brangakmeniai reiškia, kad jis gali būti gana užimtas Kynance Cove. Taigi, jei norite išvengti daugumos žmonių, apsilankykite darbo dienomis ir ankstyvą rytą (ypač todėl, kad automobilių statymas greitai užpildomas).

Jei norite ilgesnį trankymąsi, eikite pakrantės takais į Lizard Point. Pakeliui pamatysite nuostabius Kornvalio pakrantės vaizdus, ​​kurie niekuo nenusileidžia!

Skaityti daugiau: geriausios atostogos pajūryje JK

8.) Gwithian paplūdimys

Geriausi Kornvalio paplūdimiai, kuriuos norite aplankyti

Gwithian paplūdimys yra gerai žinomas kaip banglentininkų vaiduoklis ir vienas geriausių Kornvalio paplūdimių, kuriame laukinės smėlio kopos taip pat.

Įsikūręs prie pat Godrevy paplūdimio, tai yra visiškai puiki pakrantė, kurią galite lengvai išmėginti ir aplankyti šalia Towans paplūdimio ir apsistoti nuostabiame St. Ives.

Sąžiningai, tai toks paplūdimys, kuris pažymi visas dėžes. Banglenčių sportas, šeimos, šunys, kopos .. tu jį pavadini, jis tam puikiai tinka!

Geriausi Kornvalio paplūdimiai, kuriuos norite aplankyti

Vėliau užsukite į nepretenzingą „Rum & Crab Shack“ ant Šv. Iveso kranto, jie patiekia keletą skaniausių krabų šioje Kornvalio pusėje.

9.) Porthmeor paplūdimys

Smėlėti paplūdimiai Anglijoje

Jei jums nepakaks Gwithiano ir Towanso paplūdimių, būtinai peršokite į kitą Šv. Iveso pusę Porthmeor paplūdimiui.

Didžiausias paplūdimys mieste, taip pat sakoma, kad jis yra geriausias tarp visų geriausių Kornvalio paplūdimių. Nors aš[‘ll leave you to decide on that one!

Awarded a Blue Flag for cleanliness, it’s a stunner of a spot to visit with kids, or alone for a little chill and paddle on the shore.

Afterwards, head to ‘the island’ and ramble across St Ives Head around dusk. The views are lovely on a sunny day. 

Read more: Best seaside holidays in the UK 

10.) Watergate Bay

One of our favourite bays in all of Cornwall, Watergate Bay is a total gem to explore and just a stone’s throw from nearby Newquay and the airport. 

This Is Easily The UK's Best Beach Holiday Destination - The Watergate Bay Hotel, Cornwall, UK (12)

With its decent waves and golden sand, it’s one of the best beaches in Cornwall for surfers and swimmers. In fact, this is where we first learned to surf – at the surfing school right by the Watergate Bay Hotel.

Fancy staying over? Check into the Watergate Bay Hotel. We stayed here for a long weekend and totally fell in love with it. It has a real seaside and chilled vibe; plus their rooms are gorgeous. 

Read more: Our stay at the Watergate Bay Hotel

11.) Porthcurno Beach

12 Amazing Things To See In Cornwall, England (12)

Some people say that Porthcurno is directly competing against Perranporth to be one of the best beaches in Cornwall. Though, I don’t think there needs to be any competition at all; they’re both totally idyllic. 

Nestled against towering cliffs which makes it extraordinary and gorgeous to explore. Plus, the turquoise waters are beautiful on a calm day.

Afterwards, take some time to see the totally iconic The Minack Theatre. It’s so incredible and you might even get to watch a show there! 

Read more: Best places in Cornwall to visit

12.) Fistral Beach

beaches in England Fistral Beach

Right on the shores of Newquay, Fistral Beach is probably one of the more famous beaches in Cornwall that’s within easy reach of the town. This means it’s a pretty accessible beach for most which make it great for all the family. 

Not only that, Fistral Beach is also the beating heart of the UK’s surfing scene. It’s well worth giving it a shot whilst you’re here. 

Yes, you can expect this place to be crowded at times but it’s got a great vibe and lots of amenities within easy reach of the surf.

13.) Treyarnon Bay

Best Beaches in Cornwall To Visit

A perfect spot to watch the sunset, Treyarnon Bay will never disappoint on a sunny day. With amenities and a small coffee spot, it’s the kind of place that’s well worth a few hours soaking up the rays. 

Though, as with most beaches, be cautious of riptides and undercurrents which can be dangerous. Lifeguards are present in the summer months but you should take extreme care nonetheless. 

14.) Sennen Cove

Best Beaches in Cornwall To Visit

Considered one of the most scenic spots in Cornwall, Sennen Cove is great to visit for its impressive waves and picturesque fishing village.

While you are here, you can also hop over to Land’s End which isn’t too far at all. The whole coastline around here is stunning, especially for a ramble to see Enys Dodnan Arch.

Plus, you can easily partner up a trip to Sennen Cove with a visit to Gwynver Beach, too. 

Read more: Best places in Cornwall to visit

11 Gorgeous Places To Visit On The Coast Of Cornwall, England


Check Out The Very Best Of Great Britain!

Hand Luggage Only Great Britain Travel Book Advert Banner


Join Us Over On Our Instagram…


Pop Over To Our YouTube Channel For Travel Videos!

Parašykite komentarą