10 lankytinų vietų Prancūzijoje (tai ne Paryžius) • Blondinė užsienyje

10 lankytinų vietų Prancūzijoje, ne Paryžiuje

Peršokau galimybę pasinaudoti pirmąja kelione į Paryžių. Nuo Eifelio bokšto iki Luvro iki Eliziejaus laukų visur yra žymių vietų.

Neabejotina kelionių į Prancūziją vieta Paryžiuje yra būtina per bet kurią Prancūzijos viešnagę. Kad ir kaip aš dievinu Paryžių, jūs turite išeiti iš miesto, kad galėtumėte visiškai įvertinti prancūzų kultūros turtingumą ir šios įvairios šalies grožį.

Nuo turkio spalvos Prancūzijos Rivjeros krantų iki Provanso levandų laukų kiekvienas regionas turi savo lobius.

Čia yra 10 neįtikėtinų lankytinų vietų Prancūzijoje, tai nėra Paryžius!

Prancūzijos Rivjera

Kalbant apie geriausias keliones pasaulyje, Pietų Prancūzija yra svajonių tikslas. Gyvenkite prabangų gyvenimą, gurkšnodami vietinius derlius puikiuose vaizduose esančiuose Provanso ir Dramblio Kaulo Kranto pakrantėse.

Išsinuomokite automobilį norėdami apžiūrėti Kanus, Nicą, Sen Tropezą ir dar daugiau svajonių pakrantės kelionėje.

Lionas

Jūs tikriausiai jau žinote, kad Prancūzijoje yra vienas geriausių maisto produktų pasaulyje. Bet kur gi prancūzų maisto gurmanai siekia aukščiausio malonumo? Lionas, žinoma, Prancūzijos maisto sostinė. Nors yra daugybė priežasčių aplankyti Lioną, „Lyonnaise“ maistas man užima pirmąją vietą. Nuo šviežiai keptų pralinečių pyragų iki cervelle de canut, jie čia veikia visai kitu lygiu.

Bretanė

Pasivaikščiokite dramatiška pakrante, tada įpjaukite į vešlų mišką, eidami į begales viduramžių šio Bretono regiono miestų. Užpildykite šviežią laimikį, kurį kiekvieną rytą atneša vietiniai žvejai. Jaučiamasi visai kitoje vietoje, lyginant su Paryžiaus šurmuliu.

Šis tvirtas šiaurės vakarų Prancūzijos pusiasalis yra vertas kelionės.

Šambordo pilis, Šambordas

Luaros slėnis

Luaros slėnis yra viena iš populiariausių vietų Prancūzijos kaime dėl savo prašmatnių pilių ir šaunių pilių.

Ryškiai skirtingų šiaurės ir pietų Prancūzijos regionų susitikimų aikštelėje galite tyrinėti tikros pasakos aplinką. Su savo išties unikalia kultūra visas Luaros slėnis iš tikrųjų yra UNESCO pasaulio paveldo objektas. Klaidžiokite po gausius dvarus, paragaukite vietinių vynų, paskui pasinerkite į miesto gyvenimą Orléans, Blois, Tours ir Angers miestuose.

Normandija

Tyrinėkite sudėtingą istoriją ir ramus viduramžių senamiesčius šiame šiaurės Prancūzijos regione.

Absoliuti būtinybė Antrojo pasaulinio karo istorijos mėgėjams – nuostabi kaimo vietovė siūlo pažvelgti į ramus šiaurinio regiono miestus.

Pasaulis atokiau nuo prašmatnios tarptautinės scenos, Normandija leis jums giliau pažvelgti į autentišką prancūzų kultūrą.

Marselis

Viduržemio jūros pakraštyje Marselyje praleidau neįtikėtinai 48 valandas. Šis uostamiestis yra vienas seniausių Europos miestų. Kartos kartos tai buvo lydymo puodas. Tai pasaulis, nutolęs nuo nugludintų Kanų ar Sen Tropezo įrašų, ir tai gali būti labai geras dalykas.

Jei norite palikti kurortinį gyvenimą, įtraukite Marselį į savo sąrašą.

Bordo

Mano kolegos vyno mėgėjai šį regioną jau turi pačiame savo kibirų sąrašų viršuje.

Rasite begales ekskursijų, kurios apves jus geriausius kairiojo ir dešiniojo kranto vynuogynus. Kiekvienoje stotelėje būsite palepinti dėl pasirinkimo, tačiau ne taip greitai palikite miestą!

Bordo mieste yra įspūdingų dalykų, kuriuos reikia padaryti, planuodami bent vieną ar dvi dienas, kol apžiūrėsite kamštį.

Strasbūre

Didžiausias rytų Prancūzijos Grand Est regiono miestas Strasbūras yra visai šalia Vokietijos sienos.

Šis artumas sukūrė dinamišką kultūrinį susiliejimą, kuris suteikia jums geriausią iš abiejų pasaulių. Apsilankykite astronominiame laikrodyje ir pasimėgaukite nuostabiais Reino upės vaizdais.

Iš Strasbūro šokite į netoliese esantį Kolmarą. Klaidžiokite akmenimis grįstomis gatvelėmis ir pasimėgaukite unikalia viduramžių ir ankstyvojo renesanso architektūra.

Provansas

Vykdydamas misiją surasti saulėgrąžų ir levandų laukus Provanse, įsimylėjau šį spalvingą regioną.

Kraštovaizdyje dominuojantys vietinių gėlių ir žolelių svaiginantys aromatai ir spinduliuojančios spalvos išties žavi. Nors čia rasite daug ką veikti, tiesiogine prasme galite praleisti visą savo kelionę tiesiog klajodami po laukus.

Neatsižvelgiant į gėlių medžioklę, vienas iš mano akcentų buvo aplankyti Verdono tarpeklį. Dramatiškos kalkakmenio uolos sukuria šį gražų tarpeklį, kuris buvo sukurtas tingiam laikui po saule.

Biaricas

Nors garsusis Ispanijos Baskų kraštas yra linkęs pavogti pasirodymą, Prancūzijos Baskų pakrantė yra verta tyrinėti. Ši vieta yra populiari XIX a. Karališkųjų rūpesčių žavesio turinti senosios mokyklos žavesio.

Pasivaikščiokite po elegantiškas pajūrio kavines, butikus ir restoranus, tada griebkite savo žygio batus. Pėsčiųjų tiltu pasukite į Rocher de la Vierge, kad pamatytumėte Biskajos įlanką, kurios niekada nepamiršite.

Išvykstate į pirmą viešnagę? Griebkite mano 10 patarimų pirmą kartą Prancūzijoje.

Parašykite komentarą