Ar verta teikti trumpalaikės nuomos paslaugas

Jei turite jums priklausantį nekilnojamojo turto objektą, kuriame negyvenate ir už kurį kiekvieną mėnesį tenka iš savo kišenės mokėti komunalinius mokesčius, greičiausiai ėmėte svarstyti apie NT nuomos paslaugų teikimą. Tačiau tokiu atveju kiekvienas NT savininkas turi du pasirinkimus – imtis ilgalaikės arba trumpalaikės nuomos.

Sprendžiant, kuris iš šių variantų galėtų būti tinkamiausias, reikėtų atsižvelgti į daugelį veiksnių. Tačiau vienas svarbiausių veiksnių yra vieta. Trumpalaikės nuomos paslaugomis paprastai naudojasi vartotojai, kurie ieško alternatyvos tradiciniams viešbučiams. Tai reiškia, kad dažnai trumpalaikę nuomą pasirenka turistai ar verslo tikslais keliaujantys žmonės. Dėl šios priežasties NT objekto vieta turėtų būti pakankamai patogioje ir populiarioje vietoje.

Jei išnuomoti norimas NT objektas yra miesto centre ar kitoje gausiai lankomoje vietoje, galima apsvarstyti galimybę pradėti teikti trumpalaikės nuomos paslaugas, kurių atveju apartamentų administravimas būtų įgyvendinamas savarankiškai.

Trumpalaikės nuomos privalumai

Trumpalaikės nuomos paslaugas būtų galima apibūdinti kaip buto, namo ar lofto nuomą trumpam laikotarpiui, pvz., nuo vienos nakties iki vieno mėnesio. Tačiau paprastai trumpalaike nuoma naudojamasi kelias dienas. Taigi, jei svarstote apie galimybę teikti trumpalaikės nuomos paslaugas, vertėtų atsižvelgti į tokio pasirinkimo privalumus.

Didesnio uždarbio galimybė

Trumpalaikės nuomos paslaugos NT savininkui gali generuoti didesnes pajamas nei to paties NT objekto ilgalaikė nuoma. Be to, trumpalaikės nuomos paslaugų kainai įtakos turi ir sezoniškumas, renginiai, šventės bei kiti įvykiai, kurių metu paslaugų kainą galima padidinti, tokiu būdu gaunant didesnį uždarbį. Kainai įtakos gali turėti ir paklausos lygis. Tai reiškia, kad jei NT objektas yra labai lankomoje vietoje ir rinkoje tokių būstų paklausa yra didžiulė, galima padidinti ir trumpalaikės nuomos paros kainą.

Didesnė laisvė naudotis savo būstu

Jei nusprendžiama būstą nuomoti ilgam laikotarpiui, tuomet visą nuomos laikotarpį jūs neturite galimybės naudotis savo būstu, kuriame gyvena nuomininkai. Tuo tarpu trumpalaikė nuoma suteikia daug daugiau lankstumo NT savininkui, leidžiant jam savo būstu naudotis priklausomai nuo aplinkybių. Pavyzdžiui, jei numatote, jog tam tikrais laikotarpiais jums reikės būsto, konkrečiomis dienomis savo būsto galite nenuomoti.

Efektyvesnė būsto priežiūra

Teikiant trumpalaikės nuomos paslaugas tampa daug lengviau prižiūrėti savo būstą, kadangi jį reguliariai apžiūrite ir galite laiku pastebėti įvairius pažeidimus ar nusidėvėjimą.

Trumpalaikės nuomos privalumų sąrašas nėra baigtinis, todėl jei sprendžiate, ką vertėtų pasirinkti, pirmiausia nustatykite savo tikslus ir pagalvokite, kokio tipo paslaugas teikdami galėtumėte lengviau juos pasiekti.

Parašykite komentarą