Erotiniai žaislai

Ar žinojote, kad naudodami sekso žaislus galite gauti daug naudos? Tai naudinga ne tik jūsų psichinei sveikatai. Tai taip pat gali padidinti jūsų intymumą ir suteikti pasitenkinimą saugiu ir tenkinančiu seksu. Juos galite naudoti solo žaidimams arba jei norite paįvairinti savo miegamojo romantiką su partneriu.

Ko daugiau galite norėti? Bet jei vis dar nesate įtikinti, štai keletas sekso žaislų privalumų ir kodėl turite pradėti juos naudoti dabar:

Jie padeda seksualiai pasitenkinti

Sekso žaisliukai yra moksliškai sukurti taip, kad padėtų jums patirti seksualinius malonumus. Nelengva užduotis vienu metu stimuliuoti mūsų protą ir kūną. Čia praverčia meilės žaisliukai. Visi suaugusiesiems skirti žaisliukai sukurti taip, kad pataikytų į reikiamas mūsų kūno malonumo vietas ir sumažintų mūsų „darbo krūvį”.Jie padeda vyrams ilgiau išsilaikyti lovoje

Sekso žaislai turi daugybę privalumų ir jums, pavyzdžiui, leidžia ilgiau išsilaikyti lovoje. Įvaldę meilės žaisliukus, išmoksite valdyti savo orgazmus. Išmoksite atidėti orgazmą, išlikti kietas po orgazmo ir patirti daugybinius orgazmus.

Jie padeda valdyti seksualinius sutrikimus

Kadangi sekso žaisliukai padeda mums dar geriau pažinti savo kūną, jie padeda mums daugiau sužinoti apie savo malonumo taškus. Jei tiek vyrai, tiek moterys gali išmokti, kaip masturbuojantis naudojant žaislus pasiekti kulminaciją, tai suteiks jiems daugiau pasitikėjimo savimi siekiant orgazmo su partneriu.

Jie padeda vyrams sumažinti prostatos vėžio riziką

Viename Amerikos medicinos asociacijos žurnale paskelbtame tyrime nustatyta, kad vyrai, kurie dažnai ejakuliuoja (bent 21 kartą per mėnesį), rečiau serga prostatos vėžiu. Naudodamiesi sekso žaisliukais vaikinai gali lengviau ir greičiau pasiekti šią naudą.

Jie sumažina širdies priepuolio riziką

Sekso žaislai ne tik palaiko jūsų medžiagų apykaitą, bet ir padeda subalansuoti estrogeno ir testosterono lygį. Matote, kai kurio nors iš jų lygis yra žemas, padidėja tokių problemų, kaip osteoporozė ir net širdies ligos, rizika. Taigi seksas gali padėti kovoti su šiomis ligomis.

Jie pagerina seksualinį gyvenimą

Poros taip pat gali turėti daugybę privalumų naudodamos sekso žaisliukus. Turėdami malonumą teikiančių prietaisų, dabar galite pagerinti savo seksualinį laiką su partneriu. Naudokite juos preliudijos ar akto metu – kaip tik jums abiem tinka. Pagerėjęs seksualinis gyvenimas tikrai sugrąžins santykių kibirkštį.

Daugiau informacijos slaptasnoras.lt

Parašykite komentarą