Kategorijos
Uncategorized

Kaip rasti terapeutą Olandijoje

 

Pradėti ieškoti naujo terapeuto gali būti bauginantis jausmas, tačiau šį procesą galima palengvinti. Štai keletas šaltinių, kurie padės pradėti paiešką.

 

Paprašykite draugų ir šeimos narių rekomendacijų. Jei artimas draugas ar šeimos narys praeityje lankėsi terapijoje, apsvarstykite galimybę kreiptis į juos ir paprašyti rekomendacijos. Draugai ir šeimos nariai gali būti geras informacijos šaltinis, jei susiduriate su konkrečia problema.
Naudokitės darbdavio pagalbos darbuotojams programa (angl. Employee Assistance Program, EAP – psychologist the hague), kad gautumėte rekomendacijų. Daugelis Niujorko darbdavių siūlo EAP paslaugas darbuotojams. EAP paprastai teikia nemokamas psichikos sveikatos paslaugas telefonu arba asmeniškai ir trumpalaikes konsultavimo paslaugas. EAP suteikia darbuotojams galimybę naudotis įvairių sričių terapeutų tinklu ir nukreipia darbuotojus pas profesionalius terapeutus ilgesniam gydymui.
Pasinaudokite savo draudimo bendrovės paslaugomis. Jei turite draudimo planą, kuriame numatytos psichikos sveikatos išmokos, naudokitės draudimo bendrovės internetiniu terapeutų katalogu ir ieškokite psichikos sveikatos priežiūros paslaugų teikėjų savo pašto indekse.
Pasidomėkite savo mokyklos ištekliais. Jei esate studentas, sužinokite, ar jūsų universitetas siūlo konsultavimo paslaugas. Jei turite vaikų, jų mokyklose tikriausiai yra konsultavimo ar orientavimo tarnyba. Mokyklų konsultantai turėtų galėti pateikti jums gydytojų pavardes pagal specialybę ir vietovę. Jei esate absolventas arba dėstytojas, jūsų koledžo konsultavimo centras gali jus sujungti su licencijuotu psichoterapeutu.
Kreipkitės į kitą patikimą specialistą. Pirminės sveikatos priežiūros gydytojai, šeimos gydytojai, slaugytojai, akupunktūrininkai ir masažuotojai gali turėti psichoterapeutų savo tinkle ir padėti nukreipti jus pas tinkle dirbantį terapeutą.
Naudokitės internetu. Internetiniai terapeutų katalogai ir paieškos sistemos, pavyzdžiui, „Psychology Today”, APA ir „WithTherapy”, siūlo psichikos sveikatos paslaugų teikėjų sąrašus pagal vietovę ir specialybę. Nesvarbu, ar ieškote terapeuto Manheteno centre, ar Stateno saloje, paiešką galite filtruoti pagal pašto kodą ar rajoną. Daugelyje internetinių terapijos tinklų taip pat pateikiami trumpi terapeutų aprašymai, kuriuose paaiškinamas jų gydymo metodas, įgaliojimai, sertifikatai ir išsilavinimas.
Naudokitės internetine terapijos platforma. Naudodamiesi internetine platforma, pavyzdžiui, „NYC Therapy Group of NYC”, geriausiai rasite aktyviai naujus klientus priimančius terapeutus. Internetinėse platformose paprastai pateikiama trumpa informacija apie kiekvieno terapeuto įgaliojimus, specialybę ir užimtumą, taip pat nurodomos susitikimo planavimo galimybės. Interneto platformoje suradę potencialų terapeutą, galite peržiūrėti jo svetainę arba socialinės žiniasklaidos paskyras ir rasti papildomos informacijos.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *