Kas yra AAKG

Maisto papildų pasaulyje gali būti labai lengva pasijusti užvaldytam. Užsukę į parduotuvę ar naršydami internete turėsite dešimtis skirtingų kategorijų ir tūkstančius pasirinkimų. Jei nežinosite, ko norite, galite įsigyti daug ko, ko jums nereikia. Štai kodėl taip svarbu ieškoti tų ingredientų, kurie turi geriausią mokslinį pagrindimą. Arginino alfa-ketoglutaratas yra vienas iš tokių išbandytų ir tikrų papildų.

Dažniau sutrumpintai vadinamas AAKG, šis L-arginino pagrindu sukurtas ingredientas gali padėti siekti įvairių fitneso tikslų, įskaitant rezultatus, raumenų augimą ir azoto oksido gamybą. Apžvelkime AAKG naudą ir tai, kaip jis gali padėti jums pasiekti fitneso sėkmę.
AAKG dažnai randamas prieš treniruotes skirtuose maisto papilduose, nes įrodyta, kad jis gerina rezultatus. Žurnale „Journal of the International Society of Sports Nutrition” atliktame tyrime teigiama, kad AAKG gali gerokai pagerinti treniruotės metu pasiektus rezultatus, nes palaiko kreatino gamybą, gerina kraujotaką ir didina azoto oksido kiekį kraujyje.

Tai rodo, kad AAKG gali padėti pailginti bendrą nuovargio laiką ir kartu padidinti jėgos kiekį.

Tęsiant mintį apie AAKG kaip azoto oksido stiprintuvą, tyrimai rodo, kad didesnis azoto oksido kiekis treniruotės metu lemia intensyvesnį pumpavimą, geresnius rezultatus ir didesnę jėgą. Klasikinis pompos pojūtis yra tada, kai kraujas susikaupia raumenyse, o tai padės palaikyti jėgos ir raumenų augimą.

Geresnė treniruotė su didesniu azoto oksido kiekiu gali padėti skatinti didesnį raumenų masės kiekį. Norint formuoti liesą raumenų audinį, reikia išlaikyti tam tikrą intensyvumą (65-75 % 1RM), pakartojimų intervalą (8-12) ir poilsio pertraukos laiką (60 sekundžių).

Rezultatas – raumenų hipertrofija. Kadangi AAKG gali palaikyti treniruočių našumą ir energijos lygį, labiau tikėtina, kad pasieksite augimui reikalingus kintamuosius. Be to, siūloma, kad AAKG yra stipri atsigavimo priemonė, skatinanti lieso audinio gijimą.

AAKG papildų mišiniuose problema yra ta, kad jis paprastai yra nepakankamai dozuojamas. Kitaip tariant, papildų mišinyje nėra pakankamai AAKG, kad jis būtų naudingas. Todėl rekomenduojame patiems pasigaminti papildų. Tokiu būdu jūs kontroliuojate ingredientus IR kiekį, kurio reikia vienai porcijai, kad pajustumėte AAKG naudą.

Nesvarbu, ar naudosite tik arginino alfa-ketoglutaratą, ar jį įtrauksite į kitų galingų sudedamųjų dalių mišinį, būtinai naudokite nuo 2 000 iki 2 500 mg, atsižvelgdami į savo fizinio aktyvumo lygį.

AAKG šalutinis poveikis paprastai yra toks pat, kaip ir l-arginino šalutinis poveikis, ir gali pasireikšti skrandžio sutrikimu dėl susikaupusios papildomos skrandžio rūgšties. Kai pasireiškia šalutinis poveikis, jis būna įvairus – nuo nedidelių skrandžio skausmų ir pilvo pūtimo iki podagros. Nėščioms ir krūtimi maitinančioms moterims šio preparato vartoti negalima.

L-argininas gali pabloginti alergiją ar astmą. Jei sergate šiomis ligomis, papildą vartokite atsargiai. Būkite atsargūs vartodami L-argininą, jei esate sirgę opalige ar lytinių organų pūsleline. Per didelis L-arginino kiekis Jūsų organizme gali sukelti šias ligas sukeliantį virusą.

Parašykite komentarą