Kas yra Penio Pompa?

Penio pompa – tai vakuuminis prietaisas, padedantis varpai sukietėti ir išlikti kietai, kad galėtumėte užsiimti penetraciniu seksu. Ją galite naudoti, jei turite erekcijos sutrikimų (ED) arba problemų su erekcijos pasiekimu ar išlaikymu. Ją taip pat galite naudoti savo malonumui. Gali būti, kad girdėsite jį vadinant varpos didintuvu arba vakuuminiu siurbliu.

Penio pompas sudaro plastikinis vamzdelis, uždedamas ant varpos, prie vamzdelio pritvirtinta pompa ir žiedas, kuris erekcijos metu uždedamas ant varpos pagrindo, kad palaikytų erekciją.

Jei sergate ED, gydytojas gali jums išrašyti receptą varpos pompai. Jos taip pat parduodamos sekso žaislų parduotuvėse kaip naujovė.

Kodėl žmonėms tai patinka Pompos?

Varpos pompa gali padėti žmogui, turinčiam erekcijos sutrikimų, išlaikyti erekciją pakankamai ilgai, kad galėtų užsiimti seksu. Penio pompos gali padėti sergant ED, nes jos:

gerai veikia, kai yra tinkamai naudojamos.
kainuoja mažiau nei kitos ED gydymo priemonės.
Yra neinvazinės ir gali pakeisti vaistus ar injekcijas.
Gali padėti atgauti funkciją po tam tikrų medicininių procedūrų.
Žmonės juos naudoja dėl nemedicininių priežasčių, nes jie padidina varpą. Jis gali laikinai padidėti iki colio tiek ilgio, tiek apimties.

Mitai apie penio pompas

Yra keletas paplitusių klaidingų įsitikinimų apie varpos pompas, įskaitant:

Jos padidina varpą visam laikui

Penio pompa naudojimo poveikis trunka tik 10-15 minučių. Jie gali trukti ilgiau, jei erekcijai palaikyti naudosite guminį žiedą. Tačiau jos nepadaro jūsų varpos didesnės ilgam laikui.

Penio pompos skirtos tik žmonėms, sergantiems ED

Nors žmonėms, sergantiems ED, varpos pompų naudojimas yra naudingas, daugelis žmonių jas naudoja tik dėl pramogos. Kai kurie partneriai mėgaujasi stebėdami, kaip auga varpos pompa. Kiti varpos pompą naudoja kaip dominavimo ir pasidavimo žaidimo dalį. Dar kiti mėgaujasi didesniu dydžiu, kurį sukuria siurbimas.

Kaip saugiai išbandyti penio pompą

Sekso žaislų parduotuvėse parduodamos varpos pompos nėra reglamentuojamos. Netinkamai jas naudojant galima susižaloti. Gydytojo paskirta varpos pompa yra Maisto ir vaistų administracijos (FDA) patvirtintas medicinos prietaisas. Tačiau net ir jie gali sukelti sužalojimų, jei netinkamai juos naudosite. Jei išbandysite tokią pompą, visada atkreipkite dėmesį į tai, kaip jaučiasi jūsų penis. Jei ką nors skauda arba jaučiate ne visai gerai, nustokite ją naudoti.

Pasak sekso pedagogų, per dažnai naudojant pompą gali sutrūkti varpos kraujagyslės ir visam laikui pažeisti audinius. Jie siūlo naudoti gaminį, kuris turi slėgio matuoklį, kad galėtumėte patikrinti slėgį ir palaikyti saugų jo lygį.

Imkitės šių veiksmų, kad tinkamai naudotumėte varpos pompą:

Parašykite komentarą