Kategorijos
Lietuva

Didelio mikroautobuso nuoma

Gali būti daugybė priežasčių, dėl kurių kam nors reikėtų išsinuomoti pilno dydžio mikroautobusą. Gali prireikti persikelti į kitą miesto dalį, lengvai pervežti daug žmonių arba pakeisti mikroautobusą, kol bus atliekamas mechaninis remontas. Kokio tipo furgoną išsinuomosite, priklausys nuo jo nuomos tikslo. Nepaisant to, išsinuomoti pilno dydžio furgoną yra taip pat paprasta, kaip ir išsinuomoti įprastą automobilį, nes dauguma automobilių nuomos bendrovių siūlo įvairių markių ir modelių automobilius, tinkančius kiekvienam skoniui.

Kodėl verta nuomotis mikroautobusą?

Viso dydžio krovininio mikroautobuso nuoma turi įvairių privalumų, palyginti su sunkvežimio ar visureigio nuoma. Viso dydžio krovininis furgonas yra mažesnis, todėl jį lengviau vairuoti ir manevruoti miestuose. Jiems vairuoti nereikia specialaus vairuotojo pažymėjimo, todėl juos galima išsinuomoti visiems. Krovininiai furgonai puikiai tinka pertekliniams baldams vežti į sandėlį, daiktams perkelti į naujus namus, gaminiams vežti į parodą, darbui skirtiems produktams, pavyzdžiui, gėlėms, paštui ir t. t., gabenti. Jie atsidaro iš galo, todėl į juos lengva įvažiuoti, ir paprastai juose yra apie 200 ir daugiau kubinių pėdų sandėliavimo vietos.

Pilno dydžio keleivinio mikroautobuso nuoma taip pat turi daug privalumų. Turėdami transporto priemonę, kuria galima vežti 12-15 žmonių, galite bet kur vežti dideles grupes ir sunaudoti mažiau degalų. Keleiviniai mikroautobusai puikiai tinka žmonėms, turintiems dideles šeimas arba kai kelios šeimos keliauja kartu. Jie taip pat naudingi su darbu, mokyklomis ir stovyklomis susijusioje veikloje, nes juose telpa daugiau keleivių nei standartiniame automobilyje ar pilno dydžio visureigyje. Visuose keleiviniuose mikroautobusuose standartinėje įrangoje yra visi pagrindiniai patogumai, pavyzdžiui, automatinė pavarų dėžė, kruizo kontrolė, CD grotuvai ir oro kondicionieriai.

Kaip išsinuomoti mikroautobusą?

Nesvarbu, ar norite išsinuomoti pilno dydžio mikroautobusą atostogoms, ar trumpam pakeisti darbo automobilį, ar pervežti savo daiktus, geriausia rinktis daugybę nuomos bendrovių, kurios siūlo geriausias kainas ir pasiūlymus. Taip pat turite įsitikinti, kad nuomos bendrovės jūsų vietovėje siūlo tokio tipo mikroautobusą, kokio ieškote. Paprastai keleivinius mikroautobusus lengva rasti ir išsinuomoti, tačiau galimybė išsinuomoti krovininį mikroautobusą priklausys nuo jūsų vietovės. Norėdami būti tikri, kad reikiamomis dienomis galėsite turėti keleivinį arba krovininį mikroautobusą, turite jį rezervuoti iš anksto. Dauguma nuomos bendrovių pageidauja, kad tai padarytumėte, ir neprisiima atsakomybės, jei pageidaujamomis dienomis nebus laisvų mikroautobusų, jei jie nebus rezervuoti iš anksto. Turėsite nurodyti įlaipinimo ir išlaipinimo vietą bei nuomos laikotarpio datas. Kaip visada, nuomos bendrovės pasiūlys papildomų paslaugų, kurias galima gauti už nedidelį mokestį, sąrašą. Galiausiai nuomos bendrovė paprašys jūsų asmeninių duomenų ir mokėjimo būdo.

Nuomodamiesi furgoną įsitikinkite, kad apsvarstėte, kam jis bus naudojamas ir kiek laiko jums jo reikės. Visada atlikite tyrimus, kad surastumėte geriausias įmanomas kainas ir pasiūlymus, nes tai užtikrins, kad jūsų nuomos patirtis bus teigiama.

 

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *