Kosmetologinis gultas – ka žinoti?

Įrengiant grožio saloną,SPA, ar blakstienų priauginimo centrą, viena iš svarbiausių įrangų yra kosmetologinis gultas  iš salonams.eu čia rasite didelį grožio kosmetologinių lovų pasirinkimą, todėl tikrai rasite tai, kas atitinka jūsų reikalavimus ir biudžetą.

Du svarbiausi mūsų naujojo asortimento aspektai yra patogumas ir stilius. Kad jūsų klientams būtų patogu naudotis aukščiausios kokybės medžiagom yra mūsų svarbiausias prioritetas.

kosmetologine lova

Tinkamos grožio lovos pasirinkimas

Prieš ieškodami tinkamos grožio lovos savo salonui, turite žinoti, ko jums iš tikrųjų reikia. Svarbus aspektas šiuo atžvilgiu yra paslaugų, kurias norite teikti, spektras. Grožio lovos gali būti universalios arba skirtos konkrečioms procedūroms, pavyzdžiui, pedikiūrui. Kiekvienas tipas turi tam tikrų savybių, kurias paminėsime toliau šiame straipsnyje.

Į lovos dizainą taip pat turėtumėte atkreipti dėmesį, nes jis turėtų derėti prie bendro jūsų salono stiliaus. Kodėl tai svarbu? Norėsite padaryti gerą įspūdį kiekvienam klientui, kuris įeis į jūsų saloną, todėl grožio lovos spalva ir dizainas čia vaidina svarbų vaidmenį.

Kitas svarbus aspektas, į kurį reikia atsižvelgti, yra jūsų biudžetas. Grožio gultų kainos skiriasi priklausomai nuo tokių veiksnių, kaip funkcionalumas, reguliavimo būdas ir diapazonas bei naudojamos medžiagos. Nustačius, kiek galite ar norite išleisti šiai prekei, tikriausiai susiaurės jūsų pasirinkimas ir bus lengviau išsirinkti.

Ko turėtumėte ieškoti aukštos klasės grožio lovose?

Kelios savybės lems, kiek praktiška yra lova. Pradėkime nuo pagrindinio ir svarbiausio aspekto – patogumo.Daugelis veido, odos ar nagų procedūrų trunka ilgai, ypač jei jūsų klientai renkasi kelias paslaugas. Komfortas labai svarbus, jei tenka ilgai sėdėti ar gulėti toje pačioje padėtyje. Todėl aukštos klasės grožio lovų sėdynėms ir atlošams dažniausiai naudojamos didelio tankio apmušimo putos, nes jos yra patogios ir atsparios deformacijai. Tai reiškia, kad po kelių valandų procedūrų sėdynė visada sugrįš į pradinę formą.

Kitas dalykas, į kurį reikėtų atkreipti dėmesį, yra medžiaga. Kaip jau minėta, jos spalva turėtų derėti prie bendro grožio salono dizaino. Tačiau tai nėra svarbiausia savybė, į kurią reikia atkreipti dėmesį. Įsitikinkite, kad pasirinkote tinkamą medžiagą. Ji neturėtų sugerti skysčių ir turėtų būti lengvai valoma. Dažniausiai naudojama dirbtinė oda, nes ji ne tik atitinka šiuos reikalavimus, bet ir suteikia elegantiškumo. Taip pat atkreipkite dėmesį į atsparumo dėvėjimuisi lygį. Juk nenorite, kad po kelių procedūrų medžiaga susibraižytų ar suplyštų.

Taip pat atkreipkite dėmesį į grožio lovos pagrindą. Paprastai galima rinktis iš dviejų variantų – stabilaus pagrindo su neslystančiomis pagalvėlėmis ir mobiliojo pagrindo ant ratukų. Pirmasis yra geresnis, jei jums nereikės baldo perstumdyti. Pagalvėlės ne tik apsaugo nuo nekontroliuojamo judėjimo, bet ir apsaugo grindis nuo subraižymo. Mobilios grožio lovos ant ratukų leidžia patogiai jas perkelti iš vienos vietos į kitą.

Elektrinės kosmetologinės grožio lovos

Kosmetologinės grožio lovos taip pat turi platų reguliavimo diapazoną, leidžiantį lengvai pritaikyti padėtį prie kliento ar darbuotojo ūgio, taip pat prie procedūros tipo. Reguliuojant galima keisti sėdynės aukštį, atlošų, kojų atramų ir galvos atramų kampą arba galimybę pritaikyti kėdę į gulimą padėtį. Skirtingus modelius galima reguliuoti skirtingais būdais.

Parašykite komentarą