Įžymybių laidojimo vietos, kurias turėtumėte aplankyti

Mėgstame sekti įžymybių gyvenimą, nes jie praleidžia savo metus nuolat būdami dėmesio centre. Pasinaudosime bet kokia proga atidžiai išnagrinėti, pagirti ir išjuokti juos dėl kiekvieno jų sprendimo, įskaitant ir garsenybių laidojimo vietas, kurias jie gauna po mirties. Todėl nenuostabu, kad žmonės išleidžia daug pastangų ir pinigų praktikuodami kapų medžioklės meną.

Tačiau kas iš tikrųjų yra kapų medžioklė? Tai noras keliauti po pasaulį ir aplankyti žmonių, kurie jums rūpi, poilsio vietas. Nors įžymybės dažnai gyvena neramų gyvenimą, daugelis žvaigždžių buvo palaidotos ir įamžintos taip, kad jų palikimas ir asmenybė išliktų. Bet kuriuo atveju, jei kapų medžioklė skamba kaip kažkas, kuo norėtumėte užsiimti, rekomenduojame pirmiausia išbandyti šiuos žavius įžymybių kapus.

Įžymybių laidojimo vietos

1. Maiklas Džeksonas

Pradėsime nuo to, ko nereikia ieškoti. Popmuzikos karalius paliko mus šokiruotus, kai per anksti mirė. Jis palaidotas mauzoliejuje Forest Lawn kapinėse Holivude. Deja, gedintiems gerbėjams nebuvo lengva atiduoti pagarbą, nes gauta daug pranešimų apie tai, kad apsauga prie įėjimo nepriima žmonių. Jei nuspręsite aplankyti MJ, neabejotinai turėtumėte būti ryžtingas kapų medžiotojas, tačiau tikrai bus verta.

2. Bruce Lee

Bruce’o Lee paminklas Sietle esančiose Lakeview kapinėse pritraukia žmonių iš viso pasaulio, ypač daug iš Rytų Azijos. Bruce’as savo gyvenime gerai pasistengė, kad Holivude būtų sugriautos kliūtys visiems Azijos amerikiečiams ir kad jis atstovautų kinų nacionalizmui. Be to, kaip vienas didžiausių kada nors gyvenusių kovos menų meistrų jis amžinai išliks daugelio širdyse.

3. Marilyn Monroe

Į mūsų sąrašą pateko kultinė 60-ųjų metų sekso simbolis, palaidota kriptoje Vestvudo memorialiniame parke Los Andžele. Per savo gyvenimą ji suvirpino daugybės žmonių širdis, todėl nenuostabu, kad žmonės dažnai atvyksta aplankyti jos kapo ir atiduoti pagarbą.

 

4. Elvis Preslis

Karalius galbūt mirė ne pačia spalvingiausia mirtimi, tačiau jo kapavietė buvo viena lankomiausių, kai jo kūnas buvo rastas pirmą kartą. Nuo to laiko Elvio šeima perkėlė jo palaikus į jo dvarą Graceland’e, kur būsimieji gedėtojai, prieš atiduodami pagarbą, turės susimokėti už ekskursiją.

 

5. Johnny Cash

J. Cashas buvo palaidotas šalia savo namų Tenesyje šalia žmonos. Mirusi pora pritraukia daug gedėtojų į kaimą, kur jie atiduoda pagarbą. Deja, Cash’o namas neseniai sudegė, todėl dabar liko tik jo antkapinis paminklas, ant kurio užrašyti garsieji dainos „I Walk the Line” žodžiai.

Įžymybių laidojimo vietos
CC Thomas R Machnitzki

6. Džimas Morisonas

J. Morrisonas mirė itin jaunas, būdamas 27 metų, o jo mirties priežastis niekada nebuvo iš tikrųjų patvirtinta. Tačiau ši rokenrolo legenda daugeliui buvo ir iki šiol yra nuostabus įkvėpimas. Todėl jo kapas yra vienas iš labiausiai turistų lankomų Paryžiaus objektų, palaidotas liūdnai pagarsėjusiose Père Lachaise kapinėse, kuriose ilsisi daugybė kitų muzikos legendų, filosofų ir menininkų.

 

Daugiau informacijos paminklai Vilniuje svetainėje iš https://www.tvarkingakapaviete.lt/

Parašykite komentarą