10 geriausių dalykų, kuriuos reikia padaryti Denveryje, Kolorado valstijoje – tik rankinis bagažas

Įsikūręs nuostabioje Kolorado valstijoje, Denveris yra neįtikėtinas ir įdomus JAV miestas, kurį reikia tyrinėti! Su šauniais rajonais, šimtmečiais trunkančia istorija ir pasaulinio lygio menu yra daugybė geriausių dalykų, kuriuos reikia nuveikti Denveryje bet kokio tipo keliautojams!

Geriausia, kad Denveris yra toks miestas, kurį galite lengvai įsitaisyti į didesnę kelionę, kad galėtumėte ištirti visą Kolorado epiką. Tokiu būdu galėsite praleisti šiek tiek kokybiško laiko lauke, taip pat paskirkite keletą dienų, kad galėtumėte mėgautis miesto šurmuliu.

Tai man labiausiai patinka tokiuose miestuose kaip Denveris; mieste yra daugybė dalykų, kuriuos reikia nuveikti, bet ir krūva, kurią reikia pamatyti lauke!

Taigi, norėdamas kuo geriau išnaudoti savo viešnagę, norėjau pasimėgauti keliais brangakmeniais ir dėmėmis, kurių tikrai neturėtumėte praleisti lankydamiesi Denveryje.

Geriausios pramogos Denveryje, Kolorade

Pažvelkite žemiau į geriausius dalykus, kuriuos reikia nuveikti Denveryje. Smagiai praleisti laiką!

1.) Larimero aikštė

Geriausios pramogos Denveryje, Kolorade

Larimerio aikštė, kadaise žinoma kaip „Auraria“, pirmą kartą buvo sukurta dar 1800-aisiais. Matyt, jis buvo naudojamas kaip naujakurių stovykla po to, kai Uolų kalnų pagrinde buvo rastas auksas.

Vis daugiau ir daugiau žmonių išgirdę apie šiuos mažus grynuolius, daugybė lazdų ir pasislinko į vakarus, kad laimėtų. Bėgant metams, mažoji pionierių gyvenvietė klestėjo ir galiausiai transformavosi į šių dienų Larimerio aikštę.

Šiandien Larimerio aikštė išlaiko savo istorinį žavesį ir yra puiki vieta aplankyti, ypač jei jūs mėgstate šiek tiek paplušėti aplink kai kurias butikų parduotuves, griebiatės arbatpinigių ar einate vakarieniauti – mes mėgstame Rioja, vietą, kuri užburia kai kurių skanių ispaniško virtuvės patiekalų, kurių per sunku praleisti.

Be to, netoliese yra nuostabus šiuolaikinio meno muziejus (MCA), kuriame sezoninėse ekspozicijose saugomas pasaulinio lygio menas.

Skaityti daugiau: Geriausios lankytinos vietos Kolorade

2.) Raudonųjų uolų parkas

„Red Rock“ teatras Kolorade

Viena iš nuostabiausių vietų Denveryje, Red Rocks parkas yra visiškai nuostabus aplankyti.

Raudonųjų uolų parkas, iš kurio atsiveria vaizdas į Uolinius kalnus, dominuojančius vaizduose, ir daugybė pėsčiųjų takų, yra puikus dalykas, jei norėtumėte praleisti laiką lauke, nenusileidžiant per toli nuo paties miesto.

Žygių naujokai gali išbandyti žygį „Trading Post Trail“, norėdami pamatyti nuostabų kraštovaizdį. Tai visiškai nuostabu ir nuostabu saulėtą dieną!

O ir nepamirškite, kad „Red Rocks“ taip pat gyvena Raudonųjų uolų amfiteatras, kuris pats yra visiškai įspūdingas. Su sezoniniu lauko koncertai ir renginiai, tai puiki vieta apsilankyti vakaro malonumams. Tiesiog būtinai užsisakykite bilietus į tam tikrus renginius iš anksto, jie gali greitai išparduoti.

Geriausios pramogos Denveryje, Kolorade

Po dienos kalnuose eikite į netoliese esančius Willy sparnus. Ši visiškai neoficiali ir atšaldyta vieta turi geriausius sparnus visame Kolorade, ypač kai laša su savo firminiais padažais.

Norite ilgesnio vizito už Denverio ribų? Patikrinkite Indijos karštąsias versmes.

Nesvarbu, ar ieškote atpalaiduojančio mineralinio mirkymo ar karštų šaltinių, tai visiškai nuostabi vieta atsipalaiduoti.

Be to, jie turi Geotermiškai šildomos olos ir šaltiniai, kuriuose galėsite susikaupti ir atsipalaiduoti. Tiesiog nepamirškite, kad urvai paprastai būna tie, kurie ateina pirmas, todėl atvykite anksti, jei esate įžengę į urvus. Jie gali užpildyti piko metu.

Skaitykite daugiau: įdomūs JAV miestai, kuriuos reikia aplankyti

3.) Denverio meno muziejus

Meno galerija Denveryje, Kolorade

Netoli valstijos sostinės pastato Denverio meno muziejus yra vienas iš geriausių dalykų, kuriuos reikia nuveikti Denveryje, jei mėgstate meną. Sąžiningai, ši vieta yra žymi!

Meno muziejus Denveryje, Kolorade

Parodos, kurių viduje yra tūkstančiai vienetų, yra visiškai neįtikėtinos pamatyti ir amžinai besikeičiančios. Tiesiog būtinai skirkite sau pakankamai laiko klaidžioti, amžius galite praleisti viduje.

4.) Kolorado valstijos sostinės pastatas

Valstybės sostinės pastatas Denveryje, Kolorade

Maždaug 30 minučių pėsčiomis nuo Union stoties, kolorado valstijos sostinės pastato lankymas yra vienas geriausių dalykų, kuriuos reikia nuveikti Denveryje, jei mėgstate istoriją.

Su visiškai nemokamomis ekskursijomis (valandą, darbo dieną) galite patyrinėti pastato ir Denverio istoriją tiesiai tarp sienų.

Geriausios pramogos Denveryje, Kolorade

Tiesiog būtinai atvykite anksti (gal 30 minučių prieš), kad užsitikrintumėte vietą ekskursijoje.

Be to, netoliese yra Molly Brown namas, kuris yra muziejus, pripildytas viso Viktorijos laikų lobio, kurį išgyveno „Titanike“ per metus.

Bažnyčia Denveryje

Jei tai ne jūsų reikalas, peršokite į Katedros Nekaltojo Prasidėjimo baziliką, kuri yra už kelių minučių pėsčiomis. Čia galėsite pasivaikščioti per šimtmečius seną navą ir vitražus.

Skaityti daugiau: Geriausios Kolorado lankytinos vietos

5.) RiNo menų rajonas

Geriausios pramogos Denveryje, Kolorade

RiNo daugeliu atžvilgių man primena Shoreditchą Londone.

Su nepakartojamu gatvės menu, šaunia atmosfera ir visiškai nuostabiomis užkandinėmis bei parduotuvėmis, tai vieta, kurią galite praleisti vėlyvą popietę tyrinėdami.

Per daugelį metų RiNo gatvės tapo daug spalvingesnės, nes tai padėjo tarptautiniai (ir vietiniai) menininkai. Kad būtų lengviau, galite net užsisakyti ekskursiją po grafiti po apylinkes. Tai verta šykštuolio, o visas rajonas turi tokį šaunų nuotaiką.

Čia būdami būtinai patikrinkite; „Zeppelin Station“ (už kokteilių vietas ir užkandines) ir „Mockery Brewing“ už sezoninius aludarius.

Skaityti daugiau: geriausi žygiai Kolorade

6.) Denverio centrinė rinka

Turgus Denveryje, Kolorade

Kalbant apie „RiNo“, Denverio centrinis turgus yra vienas geriausių dalykų, kuriuos reikia nuveikti Denveryje, jei mėgstate šaunią vietą pabūti kelioms valandoms apie pietus.

Įsikūręs naujame sandėlyje, jame gyvena įvairūs vietiniai ir nepriklausomi pardavėjai, dėl kurių Denveris yra toks puikus. Užėję į vidų, užsukite į „Temper“ dėl jų eklektiškų šokolado kūrinių ir paimkite arbatžolių „Curio“ bare – jie abu tokie geri.

O ir būtinai ištirkite keletą vietinių menininkų stalų, esančių pačioje rinkoje. Jie visi tokie unikalūs ir šaunūs pamatyti.

Skaityti daugiau: Geriausios Kolorado lankytinos vietos

7.) Roxborough valstybinis parkas

Geriausios pramogos Denveryje, Kolorade

Maždaug 30 minučių kelio automobiliu į pietus nuo Denverio yra Roxborough valstijos parkas – vieta, kurios negalėsite praleisti lankydamiesi Kolorade.

Palyginti su lengvai pasiekiamais takais (pvz., „Fountain Valley Trail“), tai yra viena iš labiausiai prieinamų Denverio pėsčiųjų vietų visai šeimai. Negana to, paprastai gana rami ir visiškai graži vietovė, kurioje galima pamatyti regiono ikoniškas raudonas uolas.

Tik būtinai pasiimkite kremą nuo saulės, eidami šiais takais lengvai nusideginsite, nes yra mažai pavėsio.

Grįžę į Denverį, eikite į Brodvėjų ir užsukite į „Voodoo Donut“ dėl jų skaniai purių kūrinių. Be to, turite „Sputnik“, kuris yra puikus „Hangout“ ankstyvo vakaro arbatpinigiams; jalapeno tekilos kokteilis (vadinamas Thor) yra viskas!

8.) Evanso kalnas

Evanso kalnas Denveryje

Nors maždaug 140 minučių kelio automobiliu nuo Denverio centro, Mount Evansas yra neįtikėtinai lankomas ir puikus, jei žymėsite platesnę kelionę aplink Koloradą. Taip sakant, jūs taip pat galite lengvai apsilankyti dieną!

Dabar, norėdami patekti į Evanso kalną, turėsite važiuoti vaizdingu Mount Evanso keliuku, kuris iš tikrųjų yra toks pats nuostabus kaip ir Evanso kalnas. Matote, jis žinomas kaip „kelias į dangų“ ir pamatysite, kodėl eidami.

Pakilęs virš 14000+ pėdų (virš jūros lygio), tai toks važiavimas, kuris leidžia suprasti, koks dramatiškas ir nuostabus yra Koloradas!

Nuvykę į viršūnę, būtinai aplankykite „Summit Lake“, pasistatykite parką netoli Meyer-Womble observatorijos ir pasigrožėkite uolų kalnų vaizdais. Tai nuostabu.

Atminkite, kad tai tikrai įmanoma atlikti tik vasaros mėnesiais, kai keliai yra laisvi ir saugūs nuo sniego.

Skaityti daugiau: Geriausios Kolorado lankytinos vietos

9.) „Union Station“ ir „LoDo“

„Union Station“ Denveryje

Daugybė JAV miestų turi kažkokią Union Station, bet Denverio Union Station yra kažkas ypatingo!

Geriausios pramogos Denveryje, Kolorade

Neseniai atnaujintame name yra daugybė restoranų, jis yra pačiame Žemutinio miesto centro rajone, vadinamame „LoDo“.

Union Station Denveryje, Kolorade

Pasiėmę skandalą žymioje Denverio stotyje, nepamirškite užsukti į Denverio pieno turgų skanių pietų. Jie tiekia krūvą skirtingų patiekalų tokioje šaunioje turgaus aplinkoje.

Ledų vieta Denveryje

O ir nepamirškite „Little Man“ ledų, esančių visai šalia Pietų Platte upės. Čia jie tiekia geriausius ledus visame Kolorade. Jų saulės spinduliai su karštu fudge yra viskas!

Geriausios pramogos Denveryje, Kolorade

Nori jaudinimosi? Važiuokite į netoliese esančius Elitcho sodus, fantastinį kalnelių, apžvalgos ratų ir „Boomerang“ kraštą!

10.) Daniels & Fisher

Laikrodis Denveryje, Kolorade

Pastatytas daugiau nei prieš 100 metų, „Daniels & Fisher“ laikrodžio bokštas yra žymi Denverio dalis ir lengvai pastebima klaidžiojant miesto centre.

Tai labai gražu pamatyti ir verta aplankyti ekskursiją viduje, norint aplankyti istorinę apžvalgos aikštelę.

Vėliau galite tęsti pasivaikščiojimą per dDenverio miesto centre, per 16-osios gatvės prekybos centrą. Parduotuvės, restoranai ir barai, išdėstyti mylios ilgio prekybos centre.

Skaityti daugiau: Geriausios Kolorado lankytinos vietos

10 geriausių dalykų, kuriuos reikia padaryti KoloradeParašykite komentarą