Šauniausi „Airbnbs“ Islandijoje • Blondinė užsienyje

Šauniausi Airbnbs Islandijoje

Būdamas „Airbnb“ partneriu, džiaugiuosi kuruodamas neįtikėtinas savybes visame pasaulyje. Neturėdamas jokių papildomų išlaidų uždirbu nedidelį komisinį mokestį, kai užsisakote šias nuorodas, kurios man padeda valdyti šį tinklaraštį.

Nedaugelis šalių, kaip Islandija, numuša man batus. Nesvarbu, ar kalbame apie geriausią kelionių kelionių vietą vienišoms, ar geriausią šalį kelionei, aš sau kartoju ir vėl grįžtu į Islandiją.

Tai viena labiausiai nuvertinamų šalių pasaulyje. Kur kas daugiau nei šiaurės pašvaistė, ji turi gamtos grožį, kurį nedaugelis gali paliesti.

Norite patys viską pamatyti? Štai keletas geriausių „Airbnbs“, kuriuose galima apsistoti Islandijoje!

Mosfellsbær, Islandijos ežeras „Home Airbnb“

Mosfellsbær, Islandija

Šis dviejų miegamųjų namas ramioje erdvėje yra galutinis pabėgimas. Mirkykite kubile po žvaigždėmis ir mėgaukitės ramia šiaurietiška gamta (vis tiek turėdami būtiniausius daiktus).

UŽSAKYKITE ČIA

Airy Pajūrio Airbnb Seltjarnares Islandija

Seltjarnarnes, Islandija

Pakrantės Seltjarnarnes rajone rasite šią stilingą erdvę visai šalia Grotos gamtos rezervato. Apžiūrėkite švyturį, eikite į paukščių stebėjimą, tada užsukite į vieną iš gražių kavinių ir restoranų uoste.

UŽSAKYKITE ČIA

Hverageroi, Islandija

Pastatytas ant 5000 metų senumo lavos lauko, šį žavų kotedžą rasite Hveragerðyje. Gražioje pastelinėje vietoje yra sūkurinė vonia, leidžianti šilti visus metus, kai tyrinėjate karštųjų versmių pasaulio sostinę.

UŽSAKYKITE ČIA

Njardvik, Islandija

Šioje žavingoje Njardviko slėptuvėje, kurioje yra vietos dviems, galima lengvai nuvažiuoti iki Mėlynosios lagūnos ir yra viskas, ko reikia atpalaiduojančiam vakarui.

UŽSAKYKITE ČIA

Hafnarfjörður, Islandija

Šis namelis, pastatytas dar 1884 m., Yra vienas seniausių pastatų mieste. Kiekvienas „The Garden Cottage“ kūrinys pasakoja istoriją ir buvo kruopščiai kuruojamas „Reykjavík Trading Co“ savininkų.

Jei tau patinka ta šiaurietiška estetika, tai bus meilė iš pirmo žvilgsnio nuo to momento, kai pasuksi raktą.

Planavimo patarimas: Pasiruoškite pirmajai kelionei į Islandiją? Štai ką turite žinoti prieš išvykdami.

UŽSAKYKITE ČIA

Reikjavikas, Islandijos „Airbnb“

Reikjavikas, Islandija

Visai šalia Hallgrímskirkja, kultūros namų muziejaus ir kitų geriausių Reikjaviko lankytinų vietų, šiuose šviesiuose ir jaukiuose namuose yra vietos keturiems.

UŽSAKYKITE ČIA

Akureiris, Islandija

Šiame šiauriniame Islandijos architektūros name Vaðlaheiði mieste netoli Akureyri (kuris yra gyvosios muzikos ir meno galerijų židinys) yra vietos iki keturių svečių.

Nors prašmatnus modernus interjeras yra įspūdingas, būtent jūsų vaizdas tikrai atpažins jūsų kojines.

UŽSAKYKITE ČIA

Ölfusas, Islandija

Šiame mielame mažyčiame namelyje, kuriame yra vietos penkiems, yra privati ​​terasa, puikiai tinkanti kepsninėms, ir karštas sūnus, kuris buvo pagamintas ilgiems vakarams iki Šiaurės pašvaistės.

UŽSAKYKITE ČIA

Jökulsárlón, Islandija

Vos už 10 minučių kelio automobiliu nuo ledyno lagūnos rasite gerai įrengtą erdvę vienoje iš labiausiai izoliuotų Islandijos vietovių.

Kambarys šiuose privačiuose kaimo namuose yra puiki vieta pabėgti ir pasimėgauti gamtos grožiu.

UŽSAKYKITE ČIA

Ólafsfjörður, Islandija

Fjordo Ólafsfjörður apačioje yra vieta šešiems žmonėms. Ši dviejų miegamųjų vieta turi savo geoterminio vandens sūkurinę vonią. Jei norite pajusti, koks yra Islandijos kaimo gyvenimas, radote vietą.

Planavimo patarimas: laukiate mėlynosios lagūnos? Čia pateikiamas greitas planavimo vadovas prieš neriant.

UŽSAKYKITE ČIA

Búðardalur, Dalasýsla, Islandija Kotedžas „Airbnb“

Búðardalur, Islandija

Šis kalnų miestelis, įsikūręs 130 km (80 mi) į vakarus nuo Reikjaviko, jaučiasi lyg iš pasakos. Nesvarbu, ar atvyksite žiemą pasigrožėti šiaurės pašvaistėmis, ar vasarą pasimėgauti žolėtomis kalvomis, tai yra puikus poilsis.

UŽSAKYKITE ČIA

Kirkjubæjarklaustur, Islandija

Įsikūręs tarp lavos lauko ir nedidelio upelio, šiame nuostabiame namelyje gali miegoti iki penkių svečių. Sėdėdami šalia nuosavo krioklio, pamatysite nepamirštamą netoliese esančių ledynų vaizdą.

UŽSAKYKITE ČIA

„Aska Modern Cabin Island Island Airbnb“

Reykjahlíð, Islandija

300 metų senumo lavos lauko pakraštyje atsiveria puikus vaizdas į Mývatn ežerą. Ši patogi vieta dviems įkvepia šiaurietiško minimalizmo atmosferos ir yra ideali vieta tyrinėti.

UŽSAKYKITE ČIA

Bolungarvikas, Islandija

Šiuose namuose yra vietos keturiems žmonėms ir erdvus sodas prie jūros, todėl galėsite paragauti gero gyvenimo mažame Islandijos žvejų kaimelyje.

UŽSAKYKITE ČIA

Kirkjubæjarklaustur, Islandija Jaukus medinis kotedžas „Airbnb“

Kirkjubæjarklaustur, Islandija

Šis jaukus vieno miegamojo namelis yra šalia žymiojo žiedinio kelio Nr. 1 ir yra įsikūręs tarp šimtų arų miško (ir, įdomus faktas – savininkai ką tik pasodino dar 100 tūkst. Medžių sodinukų šalia durų).

Jei ieškote pabėgimo į lauką, neieškokite daugiau.

UŽSAKYKITE ČIA

Diskutuojame, kada aplankyti Islandiją? Štai keli dalykai, kuriuos turite apsvarstyti prieš užsisakydami nuotykius.

Parašykite komentarą