Geriausi Kalifornijos gyvūnams tinkami „Airbnbs“ • Blondinė užsienyje

Geriausias Kalifornijos gyvūnams tinkamas „Airbnbs“

Klaidžiokite Redvudo miške, pasinerkite į dramatišką dykumos grožį, naršykite tose Ramiojo vandenyno bangose ​​ar šokite naktį Holivude. Kalifornija yra viskas visiems.

Gal aš esu dališka kaip gimtoji Kalifornijos mergina, bet net ir apkeliavus pasaulį, nėra tokios vietos kaip namai.

Kad ir ką turėtumėte omenyje Kalifornijoje, galiu patvirtinti, kad viskas yra geriau su pūkuotu draugu jūsų pusėje (tiesiog patikrinkite visus mano mažo žmogaus nuotykius!). Laimei, Kalifornijoje lengva rasti apgyvendinimą šunims.

Dėl tobulos vietos medžioklės? Griebkite savo keturkojį draugą ir patikrinkite geriausius naminiams gyvūnėliams tinkamus „Airbnbs“ Kalifornijoje.

Santa Kruzas, Kalifornija

Šie vieno miegamojo apartamentai Santa Kruze yra idealiai įsitaisę tarp paplūdimio ir geriausių miesto restoranų.

Poilsiaukite privačiame balkone ir pasigrožėkite nemokamais vaisiais žemiau esančiame vidiniame kieme, kol gurkšnojate vienos vietinės kavinės virimą.

UŽSAKYKITE ČIA

carlsbad draugiškas naminiams gyvūnams airbnb california

Karlsbadas, Kalifornija

Šis dešimties minučių pėsčiomis nuo Karlsbado centro įsikūręs vieno miegamojo kotedžas puikiai tinka tyrinėti Karlsbado išparduotuvę, Legolendą, Karlsbado gėlių laukus ir ne tik.

Po ilgos tyrinėjimo dienos atsipalaiduokite ramiame oazės užnugaryje su židiniu, grotelėmis, lauko dušais ir žaidimų zona vaikams.

UŽSAKYKITE ČIA

Mariposa, Kalifornija

Šis 2 800 metrų ploto „Mariposa“ namelis, kuriame telpa aštuoni svečiai, yra išsvajotoje vietoje tarp Yosemite ir Bass ežero.

Nors tai yra puikus pagrindas tyrinėti vietovę, jis taip pat yra puikus paveikslėlis viešnagei dėl savo erdvaus kiemo su kepsnine ir sūkurine vonia.

UŽSAKYKITE ČIA

South Lake Tahoe, Kalifornija

Šis greta „Tahoe Paradise“ golfo aikštyno įrengtas aštuonių aukštų namelis, iš kurio atsiveria stulbinantys vaizdai, turi daug erdvės jaukioms naktims priešais laužą.

UŽSAKYKITE ČIA

Kieta „Airbnb“ Kalifornijos uoliena

Paso Roblesas, Kalifornija

Šis vieno miegamojo loftas, esantis Paso Robles mieste, yra puikus pasirinkimas poroms, norinčioms gurkšnoti garsiuoju Adelaida kelio vyno taku.

Planavimo patarimas: vis dar diskutuojate, kur kreiptis? Būtinai peržiūrėkite mano vadovą, kurį reikia pamatyti ir nuveikti Šiaurės Kalifornijoje.

UŽSAKYKITE ČIA

Kietiausias „Airbnb Palm Springs“ ryškus spalvingas modernus retro

Palm Springsas, Kalifornija

Šis stilingas dvivietis „Twin Peaks“ namelis yra svajonių namai keliautojams su vaikais ar kailiniais kūdikiais.

Kol vaikai žaidžia mediniame forte, suaugusiesiems yra daug vietos išsidėstyti per du negabaritinius denius ir erdvų interjerą.

UŽSAKYKITE ČIA

Joshua Tree, Kalifornija

Šiame vieno miegamojo namelyje, esančiame penkių arų pakraštyje, netoli Joshua Tree, yra visi būtybių patogumai, taip pat nepamirštami saulėtekio ir saulėlydžio vaizdai tiesiai iš priekinės verandos.

UŽSAKYKITE ČIA

Kalnų namelis Kalifornijoje „Airbnb“ su naminiais gyvūnais - „Big Bear Lake“

Didžiojo lokio ežeras, Kalifornija

Ši naujai sukurta kajutė penkiems Lokių ežere yra puikioje vietoje tarp didingų kalnų pušų. Naujai pertvarkytas dviejų miegamųjų namas patikrina visas dėžes.

UŽSAKYKITE ČIA

Joshua Tree, Kalifornija

Šiame mielame namelyje, esančiame daugiau nei 22 hektaruose, yra viskas, ko jums reikia norint pabėgti nuo pasaulio ir visiškai atjungti (vis tiek mėgautis visais namų patogumais).

UŽSAKYKITE ČIA

Geyserville, Kalifornija

Iš šio vieno miegamojo pabėgimo atsiveria gražaus Aleksandro slėnio vaizdai. Susipažinkite su vietos gyventojais šešių arų prieglobsčio ūkyje, o paskui pasivaikščiokite į miestą ir gaukite pasaulinės klasės vyno.

UŽSAKYKITE ČIA

Los Andželo modernus prabangus naminis gyvūnėlis „Airbnb California“

Los Andželas, Kalifornija

Šis itin prabangus namas, rodomas žurnale „Dwell“, „Sutramdytas“, „Už vartų“ ir „Robb Report“, siūlo nuostabų Los Andželo vaizdą. Vieta septyniems, ši gerai įrengta įstaiga sužavės kiekviename žingsnyje.

UŽSAKYKITE ČIA

„Vintage Hollywood Hills Airbnb“ apartamentai

Los Andželas, Kalifornija

Šis stebuklingas šeši namai su vaizdu į Holivudo kalvas yra nuošalus rojus vienoje iš labiausiai ieškomų miesto vietų.

Gurkšnokite rytinę kavą, kol grožitės vaizdais, ilsėkitės stebuklingame sode prie baseino, tada susirangykite priešais židinį.

UŽSAKYKITE ČIA

stiklo namas modernus airbnb joshua medis

Yucca slėnyje, Kalifornijoje

Šioje stilingoje viloje yra vieta aštuoniems, o iš dizaino žurnalo.

Nors praleisite savaitgalį tiesiog grožėdamiesi erdve, taip pat galite greitai 15 minučių nuvažiuoti iki Joshua Tree nacionalinio parko arba įšokti į automobilį dešimties minučių kelionei į Pioneertown.

Planavimo patarimas: Joshua Tree turi tiek daug unikalių dalykų ir vietų, kurias reikia ištirti. Prieš eidami, savaitgalį paimkite mano „Joshua Tree“ vadovą.

UŽSAKYKITE ČIA

San Luisas Obispo, Kalifornija

Iš ramaus denio pasimėgaukite 360 ​​laipsnių vynuogyno vaizdais, susimaišykite su vaisiamedžiuose klaidžiojančiais keturkojais vietiniais gyventojais, tada susirinkite aplink laužą vakarui po žvaigždėmis.

UŽSAKYKITE ČIA

Venecija, Kalifornija

Šis žavingas paplūdimio namas, kuriame yra vieta aštuonioms Venecijos širdyje, pavogs jūsų širdį nuo to momento, kai pasuksite raktą.

Šioje vietoje įrengti vonios kambariai ir privačios terasos, puikiai tinka didelėms grupėms, norinčioms išsiskleisti ir dalintis dalimi privačios erdvės.

Planavimo patarimas: norite išnaudoti kiekvieną akimirką Venecijos paplūdimyje? Paimkite mano viešai neatskleistą vadovą, kad gautumėte geriausius iš geriausių.

UŽSAKYKITE ČIA

Malibu, Kalifornija

Pamirkykite „Malibu Glamour“ šioje prabangioje erdvėje, skirtoje dešimčiai svečių. Pasigrožėkite Ramiojo vandenyno saulėlydžio vaizdais, kol jums patinka karalius šiame legendiniame vandenyno pakraštyje.

UŽSAKYKITE ČIA

Lodge Willow Camp Stinson Beach, Kalifornija Tinka su gyvūnais Airbnb

Stinsono paplūdimys, Kalifornija

Šiame prabangiame namelyje, kuriame galima apsistoti 14 žmonių Stinsono paplūdimyje, yra viskas, pradedant senoviniu „Bechstein“ fortepijonu, baigiant paslėptu kalbu (kartu su pokerio kambariu!), Tvenkinyje su dviem sveikinančiais vėžliais Tomu ir Džeriu.

UŽSAKYKITE ČIA

San Franciskas, Kalifornija

Šis keturių miegamųjų istorinis namas San Franciske buvo gražiai išsaugotas, jo originalios dizaino savybės vis dar nepažeistos, kartu su visais šiuolaikiniais patogumais, kurie leis jaustis kaip namuose Auksinių vartų mieste.

Turint tiek daug reikalų SF, tai yra ideali vieta tyrinėti.

UŽSAKYKITE ČIA

Kai nuspręsite, kokia yra tinkamiausia vieta jūsų šuniukui, peržiūrėkite visą mano Kalifornijos kelionių vadovą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *