10 geriausių dalykų Plimute, Anglijoje – tik rankinis bagažas

Gražaus Devono pietinėje pakrantėje įsikūręs Plimutas yra istorinis miestas, turintis šimtus metų jūrų istorijos. Negana to, Plimute yra daugybė lankytinų vietų ir geriausių dalykų, kuriuos padarius, tai puiki maža miesto pertrauka tyrinėjant platesnį Devoną.

Per šimtmečius Plimutas matė savo istorijų dalį; visa tai formavo metų miestą. Didžiausių Anglijos jūrų uostų ir karinių jūrų pajėgų bazių namuose įsikūrusi turtinga jūrų istorija, į kurią įeina ir jo vaidmuo pralaimėjus Ispanijos armadą.

Šiais laikais jums nereikia jaudintis dėl jokių buriavimo armadų ir galite lengvai pasivaikščioti po miestą! Taigi, norėdamas kuo geriau išnaudoti savo kelionę, norėjau pasidalinti nuostabiomis vietomis, kurių neturėtumėte praleisti, kai lankysitės Plimute.

Geriausi dalykai, kuriuos reikia padaryti Plimute

Žemiau apžvelkite geriausius dalykus, kuriuos reikia nuveikti Plimute Devone. Nuostabaus apsilankymo.

1.) Plimuto kapalas

Geriausi dalykai, kuriuos reikia padaryti Plimute

Plymouth Hoe arba tiesiog „Hoe“ yra laikomas miesto centru ir plakančia širdimi.

Aukštai virš uosto įsikūręs nuostabus parkas, iš kurio atsiveria kvapą gniaužiantys miesto ir platesnio rajono Plymouth Sound vaizdai. Tai visiškai pribloškia, ypač saulėtą dieną!

Eidami pamatysite Jūrų karo memorialą ir Armados paminklą, kuris suprojektuotas su miestų, kurie padėjo mūšyje 1500-aisiais, herbais.

Pasivaikščioję Promenada, eikite į meno instaliaciją, vadinamą „The Beatle Bums“. Tai primena laiką, kai „The Beatles“ atvyko į Plimutą dar 1960-aisiais.

O ir nepamirškite „Tinside Lido“ – lauko baseino, kurį verta aplankyti šiltą vasaros dieną.

Geriausi dalykai, kuriuos reikia padaryti Plimute

Iš Smeatono bokšto apžvalgos aikštelės, puikaus raudonai ir baltai dryžuoto švyturio, kuris išdidžiai stovi, taip pat gausite puikias nuotraukas.

Skaityti daugiau: Geriausios lankytinos vietos Devone

2.) Plimuto garsas

Geriausi dalykai, kuriuos reikia padaryti Plimute

Plimuto garsas arba vietinis „The Sound“ yra natūralus uostas, besitęsiantis nuo pietvakarinio Kornvalio Penlee Point kampo iki pietrytinio Wembury Point taško Devone.

Šis šešių kilometrų įlankos plotas yra puiki vieta pasivaikščiojimui takais. Tiesą sakant, sakyčiau, kad tai vienas geriausių dalykų Plimute, jei norite šiek tiek pasivaikščioti nuo paties miesto.

Matote, iš čia galite prisijungti prie garsiojo pietvakarių pakrantės kelio. Tai vienas iš didžiausių prisijungti (taigi gerai pasiruoškite) arba tiesiog pasirinkite sekcijas, kurias norite pasivaikščioti (kaip mes linkę daryti).

Geriausi dalykai, kuriuos reikia padaryti Plimute

Be to, iš Edgecumbe kalno užmiesčio parko atsiveria nuostabūs vaizdai. Jį lengvai pasieksite per Cremyll keltą ir verta pasivaikščioti.

Skaityti daugiau: geriausi žygiai Anglijoje

3.) Karališkoji citadelė

Geriausi dalykai, kuriuos reikia padaryti Plimute

Prie pat Hoe parko esanti Karališkoji citadelė yra istorinė tvirtovė, ginanti pakrantę nuo XVII a.

Šiais laikais galite užsukti į vidų, norėdami apžiūrėti citadelę ir aplankyti tokias vietas kaip Karališkoji Šv. Katherine-on-the-Hoe koplyčia. Be to, iš čia jūs taip pat gausite puikų vaizdą į Plymouth Sound (iš šalia pylimų, kurie vis dar ginkluoti patrankomis).

Tai žymi Plimuto dalis, kurios negalima praleisti.

Ekskursijos po dvi valandas po karališkąją citadelę vyksta pirmadieniais, antradieniais, ketvirtadieniais ir sekmadieniais nuo balandžio iki rugsėjo.

4.) Plimuto džino varykla

Džinas Plimute Devone

Nori arbatpinigių? Tada Plimuto džino varykla turėtų būti jūsų uostas!

Tai vienas istoriškiausių džino distiliatorių, gaminantis savo garsųjį nektarą nuo 1793 m. Džinų produktas netgi tapo alkoholiu, kuris šimtmečius buvo reguliariai tiekiamas Karališkojo laivyno karininkams.

Šiandien galite užsukti į ekskursiją po objektą ir sužinoti viską apie patį džino distiliavimo procesą. Jūs taip pat sužinosite daugiau apie jo ryšį su kai kuriais pagrindiniais Plimuto istorijos elementais. Tokie kaip Gegužė ir Piligrimai.

Geriausia, kad net turėsite išbandyti keletą!

Skaityti daugiau: Geriausios lankytinos vietos Pietų Anglijoje

5.) Wembury

Geriausi dalykai, kuriuos reikia padaryti Plimute

Į rytus, per pietų Devono gamtos grožio zoną (AoNB), yra pajūrio Wembury kaimas.

Tai dar vienas mažas brangakmenis, kurį verta aplankyti ir kuris nori žengti atgal. Šiais laikais kaimą saugo ir prižiūri „Devon Wildlife Trust“, o tai reiškia, kad jis yra gerai apsaugotas, kad galėtume mėgautis visais.

Šiek tiek pasivaikščiokite po jaukų kaimelį ir būtinai praleiskite šiek tiek laiko pakrantėje. Tai labai ramu ir ramu ir puiki vieta aplankyti, jei norėtumėte ramesnės dienos toli nuo miesto. Vaizdai iš malūno kotedžo yra tiesiog nuostabūs, ypač saulėlydžio metu.

Skaityti daugiau: Geriausios lankytinos vietos Kornvalyje

6.) Karališkasis Williamas Yardas

Geriausi dalykai, kuriuos reikia padaryti Plimute

Tiesiog pakrantėje, į vakarus nuo Hoe parko, yra karališkasis Williamas Yardas – įspūdingas XIX a. Karinio jūrų laivyno pastatas, išdidžiai stovintis krantinėje.

Čia pateksite klajoti po pertvarkytus pastatus, kuriuose gausu parduotuvių, restoranų ir prekystalių, išdėstytų maršrutu. Jūs taip pat galite pastebėti kai kurias meno studijas kieme.

Geriausi dalykai, kuriuos reikia padaryti Plimute

Jei norite pasivaikščioti plačiau, eikite į netoliese esantį Velnio tašką, iš kurio atsiveria puikūs vaizdai žemyn Firestone įlanka.

Jei tai ne jūsų reikalas, eikite į Crownhill fortą – visai šalia paties miesto centro. 1860-aisiais įkurtas fortas laikomas geriausiai išsilaikiusia tvirtove tarp Lordo Palmerstono „Ugnies žiedo“, kuris Viktorijos laikais saugojo Plimuto miestą.

Šiandien „Landmark Trust“ valdo „Crownhill“ fortą ir atidaro jį visuomenei kiekvieno mėnesio paskutinį penktadienį. Ekskursijų metu galite žvalgytis forto pylimus ir paslaptingus tunelius, o istorinius atnaujinimus atgaivinti mūšio lauko prisiminimus. Pavasarį ugniagesių diena yra labai laukiamas renginys, kurio metu lankytojai gali pamatyti istorinių artilerijos ginklų veikimą.

Be ekskursijų, nakvynei taip pat siūlomi buvę karininkų būstai ir visiškai įrengti prabangūs apartamentai.

7.) „Saltram House“

Geriausi dalykai, kuriuos reikia padaryti Plimute

Vienas geriausių dalykų Plimute (kuris tiesiog drovus Saltramo paplūdimio), yra apsilankymas Saltramo namuose ir soduose. Šis „National Trust“ turtas turi didžiulį 500 ha dvarą, kurį reikia ištirti ir kuris yra visiškai kvapą gniaužiantis.

Čia užėję būtinai apžiūrėkite Oranžerijos ir nesugadintus sodus, prieš užlipdami į vidų, kad pamatytumėte dvaro keramikos ir meno kūrinių kolekcijas.

Skaityti daugiau: Geriausios lankytinos vietos Devone

8.) Barbakanas

Barbakanas Plimute Devone

Istorija teka siauromis akmenimis grįstomis Barbakano juostomis – senovės gatvių grandine, kur stūkso 200 į sąrašą įtrauktų tiek Tudoro, tiek Jokūbo architektūros pastatų.

Tai lengvai viena žymiausių vietų ir geriausių dalykų Plimute, jei norite šiek tiek pasivaikščioti, apsipirkti ar kavinėse užkąsti.

Geriausi dalykai, kuriuos reikia padaryti Plimute

Pasivaikščioję aplink Satono uostą, nuvyksite į Mayflower laiptus.

Tai yra gerai žinoma, kad piligrimų tėvai, išvykę iš Anglijos, paėmė Mayflower laive ieškoti naujo gyvenimo Amerikoje 1620 m.

Geriausi dalykai, kuriuos reikia padaryti Plimute

Badaujate? Sustokite papietauti „Bonne Santé“ savo skanių petardų krevetėse.

9.) Devonporto jūrų paveldo centras

Geriausi dalykai, kuriuos reikia padaryti Plimute

Jei norite sužinoti daugiau apie Plimuto jūrų istoriją, eikite į Devonporto jūrų paveldo centrą.

Muziejus padės apžiūrėti visą „Dockyard“ plėtrą ir saugo įrašus apie lemiamą Plimuto paramą Karališkajam laivynui. Visa tai yra gana įdomu.

Maža to, Devonporto jūrų paveldo centras suteikia prieglobstį nebenaudojamam jūrų povandeniniam laivui „Courageous“.

Vėliau eikite į „Fletcher“ restoraną, kur rasite jų sezoninį meniu. Elniena buvo tokia gera.

Skaityti daugiau: Geriausios lankytinos vietos Pietų Anglijoje

10.) Burratoriaus rezervuaras

Geriausi dalykai, kuriuos reikia padaryti Plimute

Visai šalia Plimuto yra puikus Burrator rezervuaras. Tai unikalus ir atpalaiduojantis pabėgimas į užmiestį, kurį lengva pasiekti mieste, ir labai malonu pasivaikščioti.

Turėdami daugybę miškų ir takų, jūs netgi galite pakeliui pastebėti keletą elnių! Tikėtina, kad pilnai padengsite per dvi (ar daugiau) valandas – todėl iš anksto suplanuokite kelionę.

O, jei ieškote automobilių stovėjimo aikštelės, eikite į Burrator karjerą. Tai turbūt lengviausia vieta, kurią radome.

Grįžę į Plimutą, eikite į „Tudor Rose“ arbatos kambarius, kuriuose rasite ką tik iškeptų paplotėlių. Jie skanūs.

Skaityti daugiau: Geriausios lankytinos vietos Devone

15 geriausių lankytinų vietų DevoneParašykite komentarą