Vietinis Amsterdamo vadovas • Blondinė užsienyje

Vietinis Amsterdamo vadovas

Labas mano vardas yra Sam, Esu Amsterdame įsikūrusi kelionių tinklaraštininkė, ieškanti naujo ir nežinomo. Aš rašau apie visus Amsterdamo ir Europos dalykus, pabarstydamas keletą kitų gražių vietų.

Amsterdamas yra vienas gražiausių ir stebuklingiausių aplankytų Europos miestų. Jis kupinas netikėtumų ir turi daug skirtingų pusių, kad kiekvienas keliautojas galėtų rasti tai, kas jam patinka!

Nepaisant šešėlinės reputacijos, Amsterdamas yra istorinis miestas, kupinas kultūros, kurį kiekvienas turėtų aplankyti bent kartą savo gyvenime. Kaip Amsterdamo gyventojas pastaruosius 4 metus man pavyko atrasti geriausius dalykus, kuriuos reikia nuveikti, pamatyti, valgyti ir atrasti mieste.

Štai mano vietinis vadovas lankantis Amsterdame!

Kur apsistoti

Amsterdamas susideda iš daugybės skirtingų rajonų ir rajonų, kurie visi turi savo unikalius pasiūlymus. Yra tokių, kurie yra geresni už kitus ir pasiūlys autentiškesnę vietinę patirtį.

Džordanas

„Jordaan“ yra pačiame Amsterdamo centre ir yra gražiausias ir brangiausias miesto rajonas. Šioje mažoje apylinkėje rasite gražiausius kanalus, madingas parduotuves ir gausybę restoranų bei kavinių.

„Jordaan“ yra geriausia vieta pabusti Amsterdame ir žiūrėti pro langą į sąskaitas faktūras išduodančias gatves ir kanalus.

Kur apsistoti Jordaane:

 • „Pulitzer Amsterdam“: Gražus viešbutis įsikūręs brangiausioje Amsterdamo gatvėje XVIII a. Kanalo name.
 • „Hoxton“: Aukščiausios klasės viešbutis, esantis pėsčiomis nuo visų didžiausių lankytinų vietų mieste.
 • „Dylan Amsterdam“: Gražus autentiškas, modernaus dizaino viešbutis, esantis centre.

De Pijp

„De Pijp“ yra madinga ir madinga Amsterdamo vietovė, esanti netoli kai kurių karščiausių miestų. Šioje vietovėje nėra jokių kanalų, tačiau gatves sudaro autentiški Amsterdamo namai. Čia rasite daugybę restoranų ir kavinių, kad ši vietovė taptų namais.

Kur apsistoti De Pijp:

Booking.com

Keliavimas

Keista, kad Amsterdamas yra gana mažas miestas, dėl kurio jis yra labai prieinamas! Yra daugybė būdų apeiti, dėl kurių tyrinėjimas yra įdomus ir įdomus:

Dviračiu

Dviračių sportas yra populiariausia transporto rūšis Amsterdame, o dviračio nuoma kruizui yra geriausias būdas pasinerti į vietinių gyventojų kelius!

Dviračio nuoma kainuoja maždaug nuo 8 iki 10 eurų, ir paprastai galite išsinuomoti savo būstą arba rasti dviračių nuomos parduotuvę mieste, todėl galėsite užsukti į visas geriausias lankytinas vietas.

Pėsčias

Kadangi Amsterdamas yra toks mažas miestas, labai lengva keliauti pėsčiomis. Būsite pavargę visą dieną vaikščiodami, bet jei jums nepatogu važiuoti dviračiu, bet norite sutaupyti pinigų transportuodami, tai yra geras pasirinkimas!

Viešuoju transportu

Amsterdame yra tikrai gera viešojo transporto sistema, kurią sudaro autobusai, tramvajai ir net metro.

Jei planuojate važiuoti viešuoju transportu, geriausia įsigyti neribotą GVB kelionės kortelę. Tai suteiks neribotą prieigą prie tramvajų, autobusų ir metro už nustatytą sumą. Tiesiog atkreipkite dėmesį, kad ši kortelė neskaičiuojama naudojant traukinį.

Automobiliu

Keliavimas automobiliu yra vienas iš mažiausiai populiarių būdų apvažiuoti Amsterdamą. Jei išsinuomosite automobilį, galų gale išleisite 25 eurus + per dieną vien tik automobilių stovėjimo aikštelėje. Nors „Ubers“ yra mieste, jie paprastai kainuoja nemažai.

Populiariausi dalykai, kuriuos reikia pamatyti ir nuveikti Amsterdame

Apsilankykite muziejuje

Amsterdamas yra muziejaus mėgėjų dangus. Mieste gausu įvairiausių muziejų, pradedant menu, baigiant fotografija, baigiant istorija ir dar daugiau! Keletas populiariausių variantų, kuriuos privalote aplankyti, yra Anos Frank namas, „Rijksmuseum“ ir „Moco“ muziejus.

*Vietinis patarimas: Eikite į muziejų pirmiausia ryte, nes tada jie yra mažiausiai užsiėmę ir galite mėgautis patirtimi su mažiau žmonių *

Eikite į gatvės turgų

Amsterdamo vietiniai mėgsta eiti į gatvės turgų. Gatvių turgūs yra puiki vieta rasti šviežių vietinių maisto produktų, rankų darbo papuošalų, gėlių, meno ir dar daugiau!

Dauguma vietinių gyventojų lankosi šviežios mėsos, sūrio ir daržovių turguose – tai puiki vieta užkąsti. Jie taip pat yra geriausia vieta pasiimti šviežias gėlių puokštes!

Amsterdamo gatvių turguose visada šurmuliuoja aktyvumas, o apsilankymas čia parodys, kaip atrodo vietinis gyvenimas Amsterdame. Populiariausias gatvių turgus Amsterdame yra Alberto taurių turgus. Tačiau šis yra labai turistinis.

Puiki vietinė alternatyva yra Westerstraat turgus.

Eikite į dienos kelionę

Jei turite pakankamai laiko leistis į kitus Nyderlandų miestus, tai puikus būdas praplėsti akiratį ir pamatyti daugiau šalies nei vien Amsterdamas.

Nyderlandai yra nuostabi šalis, ir kadangi ji yra tokia maža, galite važiuoti traukiniu ir būti visiškai naujame mieste per 20 minučių!

Tikėtina, kad Amsterdamas bus labai turistinis, todėl nuvykę į naują miestą galėsite pamatyti Olandijos grožį be visų žmonių.

Vienos geriausių dienos kelionių iš Amsterdamo yra:

 • Haarlemas
 • Utrechtas
 • Zaanse Schans
 • Muiderslot

Pasivaikščiojimas per Raudonųjų žibintų kvartalą

Raudonųjų žibintų kvartalas yra vienas iš labiausiai poliarizuojančių Amsterdamo lankytinų vietų. Ši sritis yra legalios prostitucijos vieta, kur moterys stovi raudonų žiburių apsuptyje esančiuose languose, o žmonės gali praeiti ir įeiti į savo paslaugas.

Tikriausiai pastebėsite, kad Raudonųjų žibintų kvartalas jaučiasi labiau kaip turistų traukos centras nei bet kas kitas. Teritorijoje yra neoninės lempos ir barai, kuriuose vyriškos grupės lankosi vakarėliuose ir renginiuose.

Geriausia aplankyti Raudonųjų žibintų kvartalą iki 23 val. Praėjus šiam laikui, vietovė tampa šiek tiek užteršta ir jau nebe turistai klaidžioja.

Amsterdame po 18 val. Yra daugybė kitų dalykų, todėl praleisti laiką čia nereikia.

Naršykite 9 gatves

9 gatvės yra garsus 9 Amsterdamo gatvių rinkinys, kuriame įsikūrusios gražiausios kavinės, madingiausios parduotuvės ir gražiausios gatvės.

Tai neabejotinai labiausiai įsimintinas Amsterdamo rajonas ir puiki vieta pamatyti kai kuriuos geriausius miesto pasiūlymus.

9 gatvės yra puiki vieta tyrinėti, jei norite nusipirkti naujų drabužių iš Amsterdamo, įsigyti naują papuošalą ar išbandyti gražų maistą, kurį matote „Instagram“.

Apsilankykite vietiniame parke

Amsterdamo vietiniai žmonės mielai praleidžia dieną parke šiltą vasaros dieną Amsterdame. Visame mieste yra parkų, kuriuose įrengti puikūs takai pasivaikščiojimams ir daugybė žaliųjų erdvių sėdėjimui.

Labai populiaru pasiimti gėrimų ir maisto iš netoliese esančios maisto prekių parduotuvės ir su antklode vykti į parką nedideliam piknikui! Geriausi Amsterdamo parkai yra Vondelpark, Westerpark ir Oosterpark.

Eikite į Tulpių laukus

Nuo kovo pabaigos iki gegužės pradžios Olandijos laukuose gausu gyvų tulpių!

Tulpės yra Nyderlandų nacionalinė gėlė, o žmonės iš viso pasaulio pavasarį atvyksta į Olandiją pažiūrėti šios gėlės eilių. Tai labai stebuklinga, o jei lankotės šiame sezone, kelionė į laukus yra būtina.

Venkite turistinių spąstų

Amsterdamas yra vienas iš labiausiai turistų lankomų miestų Europoje. Per metus mieste sutinkama daugiau nei 10 milijonų turistų, o tai reiškia, kad populiariausios lankytinos vietos yra gausios žmonių.

Geriausia to išvengti, nes minios žmonių dažnai patiria nemalonią patirtį. Kai kurių didžiųjų turistinių objektų, kuriuos siūlau jums vengti (arba tiesiog eikite, sakydami, kad matėte): Dam aikštė, centrinė stotis, Rembrandtplein ir Kalverstraat.

Geriausios vietos valgyti Amsterdame

Amsterdame gausu nuostabių restoranų. Tai tikrai yra maisto mėgėjų rojus! Čia pateikiamos geriausių vietų, kuriose turite pavalgyti viešėdami Amsterdame, sąrašas.

Plukas

„Pluk“ – mergaitiška ir miela kavinė / restoranas, įsikūręs garsiose 9 gatvėse. Čia galite gauti sveiką maistą už nuostabios atmosferos.

Bam Boa

„Bam Boa“ yra naujas restoranas, įsikūręs prie Amstel upės. Jis turi puikų bohemišką / pakrantės pojūtį ir tiekia skanius prabangius jausmo patiekalus.

Ponas kaminai

Tai veganiškas restoranas, kuriame siūlomi geriausi blynai, kuriuos galite gauti visame mieste!

Veganiškas greito maisto baras

Jei esate veganas ir ieškote skanaus šlamšto, tai jums tinkama vieta.

Jaučiai ir šunys

Trokšti kažko saldaus ir visiškai nesveiko? Geriausiai – buliai ir šunys keistuoliai Amsterdame su tokiais skoniais kaip Stroopwafel, pistacija, zefyras ir kt.

Naudingi patarimai lankantis Amsterdame

 • Stebėkite kišenvagius, turistinėse vietose tai gana įprasta.
 • Jei vaikštote, stebėkite dviratininkus. Jei girdite varpą, reiškia saugotis.
 • Jei važiuojate viešuoju transportu, turite įsiregistruoti ir išsiregistruoti.
 • Narkotikai nėra legalūs. Kai kurie yra toleruojami, tačiau jie nėra teisėti.
 • Gerbk vietinius gyventojus. Galite pamatyti gražų namą ir norėti pažvelgti į vidų ar nusifotografuoti, tačiau atsiminkite, kad čia gyvena žmonės ir gerbti jų privatumą yra būtina.

Tikiuosi, kad jums patiko šis vietinis Amsterdamo vadovas! Čia yra dar keletas mano Amsterdamo pranešimų:

Amsterdamo veganų vadovas, Amsterdamas vasarą ir Amsterdamo savaitgalio vadovas!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *