10 patarimų pirmajai kelionei į Havajus • Blondinė užsienyje

Pirmoji kelionė į Havajus

Havajai yra viena iš mano mėgstamiausių paplūdimio vietų – viena gražiausių vietų JAV. Nesvarbu, ar vykstate šokinėdami saloje, ar tyrinėjate begalę stebuklų Didžiojoje saloje, šis užburiantis salynas pavogs jūsų širdį.

Pradėdami rinktis vietinės virtuvės patiekalus ir ieškodami tobulo apžvalgos taško, kuriame galėsite pasimėgauti begaliniu gamtos grožiu saloje, rasite ilgą norų sąrašą.

Norėdami padėti kuo geriau išnaudoti kiekvieną akimirką, peržiūrėkite šiuos patarimus pirmą kartą atvykusiems į Havajus!

Būtinai išbandykite vietinį maistą

Jau įsimylėjęs savo vietinį poké restoraną? Tai tik ledkalnio viršūnė! Nuo saldžių patiekalų, tokių kaip nuskustas ledas, iki garsų, keistų, bet nuostabių „Spam Musubi“, Havajai yra kulinarinė stebuklų šalis.

Dėl įvairių tarptautinių Japonijos, „Phillanaipehine“, Kinijos ir kitų šalių įtakos Havajų virtuvė turi tikrai unikalių pasiūlymų. Pridėjus prie kieto sintezės stiliaus maisto ruošimo, turtingas dirvožemis gamina platų vietinių vaisių ir daržovių asortimentą, kuris yra visiškai pritaikytas daugelyje „nuo stalo iki stalo“ restoranų.

Prieš eidami būtinai paimkite mano dešimties pagrindinių Havajų maisto produktų, kuriuos turite išbandyti, vadovą.

Didžioji sala

Nesistenkite per vieną kelionę aplankyti per daug salų

Yra tiek daug nenugalimų vietų, sunku nenorėti skubėti iš vienos aktualios oazės į kitą – bet atsikvėpk! Tikrasis Havajų grožis yra ramus gyvenimo būdas.

Operuokite salos laiku ir suteikite sau galimybę pasimėgauti tikru jo grožiu.

Salos yra didesnės, nei jūs manote, ir tiek daug jų didžiausių lobių yra paslėpta. Vienos kelionės metu planuokite aplankyti tik vieną arba daugiausiai dvi salas. Pamirškite tikrinti dalykus iš darbų sąrašo ir paprasčiausiai paimkite smulkmenas, kurios daro Havajus ypatingu.

Peržiūrėkite mano kurią Havajų salą turėtumėte keliauti? vadovas išsirinkti sau tinkamiausią salą ir jūsų kelionės stilių. Kiekviena sala turi savo unikalų piešinį.

Paplūdimio šviesūs plaukai

Dėvėkite „Reef-Safe“ apsaugos nuo saulės priemones

Aš jau anksčiau kalbėjau apie tai, koks svarbus yra rifams saugus apsaugos nuo saulės kremas, ir man buvo malonu pamatyti, kad Havajai šoko ant vagono. Valstybė iš tikrųjų uždraudė kremus nuo saulės su oksibenzonu ir oktinoksatu, nes jie daro tokią plačią žalą koralų rifams.

Kai ten perkate kremą nuo saulės, esate pasiruošę. Parsinešti kremą iš namų? Pažvelkite į ingredientus. Jei jums patinka Havajų vandenynų grožis, apsaugokite juos rifams saugiu kremu nuo saulės.

Supraskite orą

Nors Havajų orai dažniausiai yra nuostabūs, jie taip pat yra labai permainingi. Jis gali pradėti plisti akimirksniu, ypač lietaus sezonu nuo lapkričio iki kovo. Laimei, dauguma audrų įvyksta per naktį, o daugelis popietinių dušų dingsta taip greitai, kaip atsirado.

Be to, atkreipkite dėmesį į dienos prognozę. Turėkite omenyje, kad kiekvienoje saloje yra sausa ir drėgna. Kai tyrinėjate automobiliu, susikraukite kvėpuojantį lietpaltį, rankšluostį, pakeiskite greitai džiūstančius drabužius.

Nepalikite vertingų daiktų savo automobilyje

Nieko nepalikite savo automobilyje, išskyrus tą atsarginę lietaus įrangą. Nors Havajai yra saugi vieta, daugelis turistų yra kalti palikę automobilyje brangias fotoaparatų, rankines ir kitus brangius daiktus. Tai pavers jus vagystės taikiniu.

Palikite brangų įrankį savo viešbutyje arba pasiimkite su savimi, kai paliekate automobilį. Jei būtinai turite laikyti daiktus automobilyje, laikykite juos užrakintus bagažinėje, kur jų nematyti.

Prieš žygį patikrinkite sąlygas

Pažvelkite į orų prognozę ir, kol ji yra, ištirkite potvynius. Tam tikras paplūdimio atkarpas sunku ar neįmanoma įveikti atoslūgio metu, todėl planuokite iš anksto.

Turėkite šiek tiek pinigų

Nuo mažų vaisių stendų iki bananų duonos vežimėlių (būtina stotelė!) Rasite daugybę mažų parduotuvėlių, pažymėtų kelkraštyje. Tai puikus būdas išbandyti įspūdingą vietinių vaisių, daržovių ir amatininkų skanėstų asortimentą.

Daugelis mažų pardavėjų kortelių neima, todėl visada turėkite šiek tiek pinigų ir nedidelių pinigų.

Išsinuomoti automobilį

Visi mano geriausi prisiminimai iš Havajų eina permuštu keliu. Yra nepamirštamų paslėptų įlankų ir kvapą gniaužiančių taškų, į kuriuos galite patekti tik automobiliu, todėl įsigykite savo ratų komplektą.

Lengva išsinuomoti automobilį tiesiai iš oro uosto ir keliauti, todėl tiesiog planuokitės iš anksto.

Sužinokite apie polineziečių kultūrą

Praleiskite turistų spąstus ir įsigilinkite į autentišką Havajų kultūrą. Ši vieta nėra panaši į niekur kitur Jungtinėse Amerikos Valstijose ir puikiai tinka pažinti

Tyrinėkite vietinius kultūros centrus arba prisijunkite prie ekskursijos su vietiniu, kuris gali parodyti jums Havajų pusę, kurios niekada negalėjote patys atrasti.

Ir, žinoma, eikite į privalomą luau! Jie yra centrinė Havajų kultūros dalis ir puiki galimybė pasivaišinti neįtikėtinu vietiniu maistu.

Vandeniniai batai sutaupys jūsų kojas tiek vandenyje, tiek iš jo.

Vandens bateliai gali būti gelbėtojai

Pasiimkite gerą porą vandens batų bet kuriuo metu, kad žygiuosite pėsčiomis ir vandens telkiniais, tyrinėsite koralų rifus ar užsiimsite vandens sportu. Pernelyg lengva užlipti ant jūrų ežio ar išgauti ką nors aštraus giliai mėlynoje anapus.

Vis dar ieškote idealios vietos paskambinti į namus Havajuose? Peržiūrėkite mano pačių šauniausių Havajų „Airbnbs“ sąrašą.

Parašykite komentarą