10 lankytinų vietų Kalifornijoje (tai nėra Los Andželas) • Blondinė užsienyje

10 lankytinų vietų Kalifornijoje

Žinoma, Los Andželas yra superžvaigždė. Nuo blizgančių Holivudo kalvų žiburių iki saulės skandinamų paplūdimių – antras pagal dydį Amerikos miestas turi daug ką pasiūlyti.

Bet tai toli gražu ne vienintelis A sąrašo miestas Kalifornijoje.

Apžiūrėkite nuostabius Mendocino apskrities miestus. Paragaukite pasaulinės klasės derliaus vyno šalyje Napos slėnyje. Leiskitės į prabangią merginos atostogas Palm Springse.

Nesvarbu, ar jums reikia skaitmeninio detoksikacijos be tinklo, ar rimto lepinimosi seanso, galite tai padaryti neperžengdami valstybinių linijų.

Čia yra jūsų 10 lankytinų vietų Kalifornijoje vadovas (tai nėra Los Andželas).

Santa Barbara

Man patinka prašmatnus ramioje Santa Barbaros paplūdimio atmosfera. Per metus praleidę daugiau nei 300 saulės dienų, nepriekaištingos pakrantės linijos, naktinio gyvenimo ir vyno daryklų prie namų, jūs galite viską pamatyti čia.

Pasiruošę pradėti krauti daiktus? Peržiūrėkite mano „Galutinį Santa Barbaros vadovą“, kuriame rasite greitai viską, ką turite žinoti prieš eidami.

Kaip šaunūs tie medžiai?

Joshua Tree

Jums patiks eklektiškas dykumos nuotaika toli nutolusiuose mažuose miesteliuose, kurie pažymi erdvę tarp Kolorado dykumos ir Mojave. Naršykite po galerijas, tada išmatuokite kalnus, kad pamatytumėte nuostabius Joshua Tree nacionalinio parko vaizdus.

Vienas iš mano mėgstamiausių „Joshua Tree“ dalykų yra vienetinė dizaino estetika, kurią matote daugelyje namų. Yra „Airbnbs“, kurie yra tikslai patys savaime.

Josemitas

Kalbant apie grožįsi lauke, viskas yra apie Yosemite nacionalinį parką. Išjunkite telefoną. Uždarykite tą nešiojamąjį kompiuterį. Griebkite savo žygio batus ir apžiūrėkite Yosemite užnugarį.

San Diego

San Diegas yra vienas iš didžiausių Kalifornijos miestų su 70 mylių paplūdimių, garsiomis amatininkų alaus daryklomis, pasaulio pilių muziejais, geriausiu meksikietišku maistu šioje sienos pusėje ir nuostabiu oru 364 dienas per metus.

San Diegas yra didžiulė, išplitusi vieta, kurioje yra tiek daug skirtingų rajonų, kuriuos verta apžiūrėti. Norint iš tikrųjų subraižyti paviršių ir pamatyti miesto geriausias dalis, aš labai rekomenduočiau bent jau ilgą savaitgalį, jei ne penkias dienas, viską susikrauti.

Norėdami orientuotis, būtinai perskaitykite pagrindinius dalykus mano San Diego vadove.

„Mendocino Headlands“

Mendocino

Šiaurės Kalifornijos gilumoje rasite stebuklingą vietą, vadinamą Mendocino.

Apsuptas dramatiškų kalnų uolų ir tankaus miško, apsilankymas Mendocino grafystėje parodys jums kitą Kalifornijos pusę: tą, kuriame gausu ramių mažų pajūrio miestelių, draugiškų vietinių gyventojų ir aukščiausios klasės jūros gėrybių.

Pavogti keletą patarimų iš vietinio gyventojo, tada išlipti baidarėmis, pasivaikščioti ir įsimylėti šią nuostabią vietovę.

Napos slėnis ir Sonomos apskritis

Jei esate vyno mėgėjas, man tikriausiai nereikia jums du kartus pasakyti! Manau, kad daugelis žmonių nesuvokia Napos slėnio ir Sonomos apskrities, yra tai, kad tai iš tikrųjų neįtikėtina paskirties vieta, net jei jūs dar ne viskas į vyną.

Šiame regione yra keletas geriausių Kalifornijos restoranų (kurie sako daug) nuostabios meno galerijos ir puiki gyva muzika.

Napos slėnyje yra tiek daug dalykų, kuriuos vis tiek rekomenduočiau nuvykti, net jei galų gale negurkšnojate vyno.

Palm Springsas

Pasaulio golfo sostinė pirmą kartą išgarsėjo 1930-aisiais kaip turtingųjų ir garsiųjų žaidimų aikštelė. Tai vis dar turi spalvingą retro atmosferą, kurią aš dievinu (ir tai būtina pamatyti visiems amžiaus vidurio dizaino gerbėjams).

Aš įsimylėjau šį rajoną per merginos pabėgimą į Rivjeros Palm Springsą, ir aš labai rekomenduočiau tai atsipalaiduoti.

Karmelė prie jūros

Monterėjaus pusiasalyje rasite pasakų namelių kolekciją, istorinę Ispanijos misiją, įspūdingas meno galerijas ir unikalius mažus butikus mažame Karmelio mieste prie jūros. Mažiau nei 30 mylių į šiaurę nuo Big Sur, ši svajinga vieta visiems laikams laimi naujus apdovanojimus.

Vienas iš romantiškiausių miestų pasaulyje, gražiausi maži miesteliai ir viena iš geriausių vietų atvežti savo šunis yra tik keletas iš daugybės apdovanojimų, kuriuos pelnė ši įspūdinga vieta.

Bixby tiltas Big Sur mieste

Big Sur

Tvirtoje centrinėje Kalifornijos pakrantėje puikiai praleidau laiką „Ventana Big Sur“, ir ši vietovė iškart tapo viena iš mano mėgstamiausių vietovių kaimiškam atsitraukimui.

Tai ideali vieta žygiams pėsčiomis, todėl pasiimkite gerą batų porą kartu su fotoaparatu ir pasiruoškite nuostabiems vaizdams. Nuo nuostabių paplūdimių iki nuostabių kalnų peizažų nuostabu, koks čia įvairus gamtos grožis.

Tahoe ežeras

Tahoe ežeras

Tahoe ežeras yra dar viena vieta, kur turėjau nuostabų draugės pabėgimą. Tiesiog tarp Kalifornijos ir Nevados, įsikūręs šalia Siera Nevados kalnų, yra gamtos mylėtojų rojus. Golfas, plaukimas, žygis ir slidinėjimas jūsų mėgstamiausiame keturių sezonų sezone.

Vienas dalykas, kurį aš ypač mėgstu Tahoe ežere, yra tai, kad galite mėgautis puikia veikla lauke ir pabėgti nuo viso pasaulio … tada eikite nakvoti į miestą!

Teritorijoje gausu neįtikėtinų barų, restoranų, kavinių ir naktinių pramogų vietų.

Pasiruošę didžiausiam nuotykiui? Kodėl gi nepraėjus dviejų savaičių kelionei per Kaliforniją, norint pamatyti visas neįtikėtinas vietas.

Parašykite komentarą