11 geriausių dalykų, kuriuos reikia padaryti San Diege – tik rankinis bagažas

Įsikūręs pačioje vakarinėje pakrantėje, San Diegas yra viena nepaprastų lankytinų vietų Kalifornijoje. Su nuostabiais paplūdimiais, istoriniais rajonais ir pakankamai gurmaniškų vietų pilvukui užpildyti – tai toks miestas, kuris puikiai tinka ilgajai savaitgalio kelionei. Tiesą sakant, San Diege yra tiek daug epinių ir geriausių dalykų, kuriuos siūlyčiau dar ilgesnį.

Taip, San Diegas turi nuostabią istoriją, kurią reikia ištirti, tačiau ji taip pat lepinasi gausybe saulės spindulių! Patikėkite manimi, atėjęs iš brito, tai yra didelis dalykas! ?

Negana to, tai yra toks miestas, kuris yra pakankamai įvairus, kad įtiktų visiems. Turiu omenyje tai, kad yra šiek tiek kažko, kas tiktų visiems skoniams. Pradedant vandens sportu ir baigiant pasaulinio lygio muziejais – jūs vadinate tai, San Diegas tai suprato!

Taigi, norėdamas šiek tiek palengvinti jūsų kelionę, norėjau užsirašyti kelis brangakmenius, kurie man labai patinka. Tokiu būdu galite susikaupti mėgaudamiesi miestu ir neužkliūti už nuobodaus planavimo.

Geriausios pramogos San Diege

Žemiau apžvelkite geriausius dalykus, kuriuos reikia nuveikti San Diege. Turėkite epinį laiką Kalifornijoje.

1.) Taškas Loma

Geriausios pramogos San Diege

Taigi, pradėkime nuo nedidelės istorijos: „Point Loma“ buvo ta vieta, kur 1542 m. Pirmą kartą nusileido Juanas Rodriguezas Cabrillo. Nors beveik prieš 500 metų būtent šis nusileidimas ir vėlesnė gyvenvietė pagimdė visą Kaliforniją!

Iš čia atsiveria nuostabūs San Diego ir Ramiojo vandenyno vaizdai, todėl ši vieta yra populiari aplankyti, ypač saulėlydžio metu, kai apelsinų atspalviai perima. Tai tokia vaizdinga ir verta šykštuolio.

Jei norite ką nors šiek tiek energingesnio, eikite į vieną iš pėsčiųjų takų, kertančių šią vietovę. Tam puikiai tinka pusiasalio galas prie Cabrillo nacionalinio paminklo; „Bayside“ arba „Point Loma Tidepool“ takai yra patys geriausi.

Geriausios pramogos San Diege

Be to, kartą prie Cabrillo nacionalinio paminklo galite sužinoti apie „Cabrillo“ „Atradimų kelionę“. Tai tikrai įdomu.

Žinoma, nepamirškite aplankyti netoliese esančio Old Point Loma švyturio, kurį galite apžiūrėti, jei norite.

Skaityti daugiau: Geriausios lankytinos vietos Kalifornijoje

2.) Misijos bazilika San Diego de Alcalá

Geriausios pramogos San Diege

Šiuo metu Kalifornijos pakrantėje yra 21 misija, tačiau misija „Basilica San Diego de Alcala“ buvo pirmoji Kalifornijos misija.

Ankstyvąją San Diego istoriją užklupo ginčai tarp vietinių indėnų ir atvykstančių kolonijinių Ispanijos karių. Galite sužinoti viską apie šiuos ginčus ir platesnę misijos baziliką San Diego de Alcala, kurią taip neįtikėtina pamatyti.

Šiandien aplankyti šį nacionalinį istorinį orientyrą yra vienas geriausių dalykų, kuriuos reikia padaryti San Diege, jei jums patinka istorija. Čia atvykę galite prisijungti prie ekskursijos po misiją, pasivaikščioti po sodus ir aplankyti istorinę bažnyčią.

Geriausios pramogos San Diege

Vėliau važiuokite į Mission Trails regioninį parką ir prisijunkite prie Ąžuolo kanjono krioklio.

Tai tokia oazė, net nepagalvotum, kad vis dar esi mieste. Nepamirškite, kad tai paprastai sezoninis takas, kuriam turėtumėte pasiruošti.

Skaityti daugiau: Geriausios lankytinos vietos vakarinėje JAV pakrantėje

3.) Balboa parkas

Geriausios pramogos San Diege

Su krūva Ispanijos atgimimo pastatų ir daugiau nei 350 rūšių rankomis parinktų augalų; Balboa parkas yra vienas geriausių dalykų, kuriuos reikia nuveikti San Diege, kur iš tikrųjų galite praleisti dienas tyrinėdami!

Geriausios pramogos San Diege

Čia rasite viską iš Gamtos istorijos muziejaus, Žmogaus muziejaus ir San Diego dailės muziejaus, kurių labai gerai praleisti.

Sąžiningai, jūs galite praleisti dienas viename iš šių!

Geriausios pramogos San Diege

Vėliau pasivaikščiokite po daugelį Balboa parko sodų ir apžiūrėkite nuostabius takus, einančius pačiame parke.

Geriausios pramogos San Diege

Kelyje greičiausiai taip pat susidursite su ikoniniu botanikos namu. Joje gyvena daugiau nei 2000 augalų!

Galiausiai nepamirškite aplankyti nuostabaus Japonijos draugystės sodo. Jie turi pačius neįtikėtiniausius koi ir pavydėtinus bonsus, kuriuos labai norėjau parsinešti namo! Jie nuostabūs.

Skaityti daugiau: geriausi nacionaliniai parkai Kalifornijoje

4.) Senamiesčio San Diego valstybinis istorinis parkas

Geriausios pramogos San Diege

Netoli nuo oro uosto, San Diego senamiesčio valstybinis istorinis parkas yra vieta, kurios negalite praleisti.

Čia galite žengti laiku atgal ir pačiuose pastatuose pasimėgauti meksikietiškos ir amerikietiškos kultūros deriniu. Pagalvokite apie Senąjį Di Diegą kaip apie mažą meksikietišką pueblo, kuris per 1800-uosius pamažu išaugo į didelę bendruomenę. Tai jūs patirsite; na, mažų mažiausiai.

Šiais laikais visame senamiestyje taip pat gausu saulėtų terasų, gurmanų vietų, meno studijų ir nuostabių amatų prekystalių.

Geriausios pramogos San Diege

Jūs netgi galite mėgautis „Mariachi“ muzika ir užsukti į kalvių parduotuvę.

Skaityti daugiau: geriausi Kalifornijos paplūdimiai

5.) „USS Midway“ muziejus

HMS muziejus San Diego laive

Visam laikui įsikūręs San Diego „Embarcadero“, „USS Midway Aircraft Carrier“ buvo paverstas didžiuliu muziejumi.

Netrukus po to, kai 1945 m. Buvo pradėtas eksploatuoti, jis tarnavo Vietnamo karui, o dabar išėjo į pensiją ir tapo didžiausiu jūrų aviacijos istorija.

Čia patekę galėsite stebėti savarankišką garso apžvalgą ir klausytis realios patirties nuotrupų, kurias pasakojo žmonės, tarnavę „USS Midway“.

Negana to, yra ir daugybė praktinių galimybių; nuo treniruoklių išbandymo iki klaidžiojimo po virtuvę, mašinų skyrių, miegamąsias patalpas ir brigadą.

Nors, jei nesidomi karo istorija ar valtimis, galbūt norėsite tai praleisti.

6.) Mažoji Italija

Geriausios pramogos San Diege

Nuo ko pradėti? Gerai, todėl Mažoji Italija visada yra puiki idėja aplankyti San Diege.

Mažoje Italijoje gausu tipiškų itališkų konditerijos parduotuvių ir restoranų, o jūs galite praleisti visą dieną apsipirkdami ir pavalgyti šiame rajone.

Pasivaikščiokite Indijos gatve, kad galėtumėte paragauti autentiškų itališkų receptų – „Civico 1845“, „Buon Appetito“ ir „Barbusa“ yra tik keli brangakmeniai, kuriuos norėsite apjuosti.

Šeštadieniais galite pasivaikščioti po ūkininkų turgų ir pasiimti ekologiškų bei regioninių gėrybių.

Po to pasivaikščiokite šalia esančiame San Diego jūrų muziejuje, esančiame tiesiai ant kranto.

7.) La Jolla įlanka

Geriausios pramogos San Diege

„La Jolla Cove“ yra gyvas galingos vandenyno jėgos liudijimas. Tai skamba sūriai, bet visuomet jaučiu baimę, kai matau, kaip vandenynas formuoja šiurkščią pakrantę. „La Jolla Cove“ nėra išimtis.

Didžiuliame ekologiniame draustinyje La Jolla įlankoje gyvena įvairūs laukiniai gyvūnai, įskaitant daugybę ruonių.

Čia apsilankę galite plaukioti valtimis ar baidarėmis, jei tai jums patinka. Arba išsinuomokite dviratį ir sekite takus aplink įlanką, kurios yra tokios nuostabios.

Geriausios pramogos San Diege

Norėdami rasti taką, eikite į Salk instituto paplūdimio taką ir taip pat apžiūrėkite platesnę teritoriją aplink Juodojo paplūdimį. Taip pat rasite keletą epinių vaizdų iš Gilderporto tako šalia Torrey pušų – tai nuostabu.

Geriausios pramogos San Diege

Po kelių valandų paplūdimyje pasivaikščiokite pro Seal Rock ir aplankykite netoliese esantį Šiuolaikinio meno muziejų. Jame yra tūkstančiai eksponatų ir tai yra meno mėgėjų svajonių vieta!

Skaityti daugiau: Geriausios lankytinos vietos Kalifornijos kelionėje

8.) Misijos paplūdimys

Geriausios pramogos San Diege

„Mission Beach“ yra ideali San Diego miesto kaimynystė.

Nors saulės nubučiuotas paplūdimys dažnai traukia minią į Mission Beach, yra daugybė epinių dalykų, kuriuos galite pamatyti ir mėgautis.

Galite tingiai praleisti dieną degindamiesi ar apžiūrėdami ekskursijas, arba galite pasirinkti aktyvesnį maršrutą su naršymu ir maudynėmis.

Geriausios pramogos San Diege

Nepamirškite apžiūrėti ir Belmonto parko; šis retro pajūrio pramogų parkas yra labai įdomus. Medinis kalnelius yra viskas!

Skaityti daugiau: geriausi Kalifornijos paplūdimiai

9.) „Gaslamp“ kvartalas

Geriausios pramogos San Diege

Su daugybe meno galerijų, restoranų ir laistymo skylių „Gaslamp“ kvartalas yra vienas iš geriausių dalykų, kuriuos reikia nuveikti San Diege ankstyvą vakarą.

Sutemus neoniniai ženklai užsidega ir Viktorijos laikų pastatai atgyja kartu; menas, kultūra ir pramogos, kurių verta aplankyti mieste.

Dabar „Gaslamp“ kvartale yra per daug atskirų barų, kuriuos reikia paminėti, tačiau pasivaikščiokite po apylinkes ir pažiūrėkite, kurie iš jų jums patinka. Tik nepamirškite tai daryti lėtai, gausite patarimų!

10.) Kruizas San Diego uoste

Geriausios pramogos San Diege

Norėdami pamatyti visiškai gražią San Diego pakrantės ir panoramos panoramą, lipkite į San Diego uosto kruizą.

Tai suteiks jums naują miesto perspektyvą, o šiltą dieną net galite pamatyti kai kuriuos ruonius ir jūrų liūtus, besideginančius palei krantą.

Nors mano mėgstamiausia yra banginių ir delfinų stebėjimo ekskursijos, kurias jie organizuoja (paprastai prie 2 prieplaukos).

Skaityti daugiau: Geriausios lankytinos vietos Kalifornijoje

11.) Saulėlydžio uolos

Nuotraukos ir atvirukai iš Sent Kitso ... Karibuose (10)

Tiesa savo pavadinimui „Saulėlydžio uolos“ yra stebuklingas vaizdas sutemus. Nors tai sakant, ji yra visiškai nuostabi bet kuriuo dienos metu, ypač kai jūra yra graži ir rami.

Kaimynystė yra visiškai puiki, tačiau išties ypatinga yra jos pakrantė; ypač saulei leidžiantis.

Šalia „Sunset Cliffs“ gamtos parko yra vienas geriausių dalykų, kuriuos reikia nuveikti San Diege, norint atsipalaiduoti stebint saulėlydį.

Jei tai jūsų reikalas, eikite į „Sunset Cliffs Cave“. Tai visiškai pribloškia giedrą dieną – nenorėsite to praleisti!

Skaityti daugiau: Geriausios lankytinos vietos Kalifornijoje

14 geriausių lankytinų vietų KalifornijojeParašykite komentarą