11 geriausių dalykų, kuriuos reikia padaryti Joshua Tree nacionaliniame parke – tik rankinis bagažas

Kalifornijoje yra krūva nuostabių nacionalinių parkų, kuriuos reikia aplankyti. Nuo nuostabių vietų Yosemite iki dykumos peizažų Mirties slėnyje Kalifornijoje galima aplankyti tokį įvairų nacionalinių parkų derinį. Ir spėk ką, Joshua Tree nėra išimtis! Joshua Tree nacionaliniame parke yra tiek daug nuostabių ir geriausių dalykų, kurių tikrai negali praleisti.

Maždaug 3 valandų kelio automobiliu nuo San Diego miesto yra techniškai įmanoma apsilankyti Joshua Tree dieną, bet aš tikrai rekomenduočiau ilgiau. Neįtikėtina visa apylinkė, ypač su žymiais takais, uolienomis ir, žinoma, su visomis jukomis!

Maža to, Joshua Tree lengvai įtraukiamas į Kalifornijos kelionių maršrutą arba važiuojant tarp Fynikso ir Los Andželo.

Taigi, norėdamas kuo geriau išnaudoti laiką šiame dykumos rojuje, norėjau pasidalinti brangakmeniais, kurių tikrai neturėtumėte praleisti.

Geriausios pramogos Joshua Tree nacionaliniame parke

Žemiau apžvelkite geriausius dalykus, kuriuos reikia nuveikti Joshua Tree nacionaliniame parke. Puikiai praleiskite laiką lankydamiesi Kalifornijoje!

1.) Paslėptojo slėnio pažintinis takas

Geriausios pramogos Joshua Tree nacionaliniame parke

Maždaug 1 mylios ilgio paslėptojo slėnio gamtos takas yra lengvas ir vaizdingas kilpinis maršrutas, kuris yra nuostabus.

Jau seniai, prieš įkuriant Joshua Tree nacionalinį parką, galvijų šurmulininkai paslėpė slėnį, kad paslėptų savo bandą. Laimei, šiandien nereikės jaudintis dėl galvijų įkrovimo!

Sąžiningai, uolų dariniai ir kraštovaizdis čia tiesiog nuostabūs.

Taip pat palei „Hidden Valley“ gamtos taką yra „Milžinas Burrito“, monolitas, populiarus alpinistams ir žygeiviams. Nors toje vietovėje nematysite tiek daug Joshua medžių, skirtingi rieduliai ir uolų dariniai vis dar yra nemenkas vaizdas gamtos mylėtojams ir fotografijos entuziastams.

Jei norite ilgesnio žygio, prisijunkite prie „Hidden Valley-Barker Dam“ jungties tako ir eikite į „Barker Dam“ gamtos taką. Tai pridės apie 2,5 papildomų mylių, bet vis tiek yra gana lengva.

Skaityti daugiau: Geriausios lankytinos vietos Kalifornijoje

2.) Cholla kaktusų sodas

Geriausios pramogos Joshua Tree nacionaliniame parke

Įsikūręs Pinto baseino kelio pusėje, „Cholla Cactus Garden“ yra puikus mažas sustojimas norint ištiesti kojas.

Tūkstančiai cholla kaktusų, išsidėsčiusių prieš jus, yra vieta, kurios verta nusipelnyti kelionėje parke.

Nors aš nedalyvaučiau specialioje kelionėje „Cholla Cactus Garden“, jūsų maršrutu ji tikrai verta.

Tiesiog saugokitės vapsvų, niekas nemėgsta susižaloti!

Skaityti daugiau: geriausi dalykai, kuriuos reikia nuveikti San Diege

3.) Kaukolės uola

Kaukolės uola Joshua Tree nacionaliniame parke

Ar galite pasakyti, kodėl jis vadinamas „Kaukolės uola“?

Maždaug 15 minučių kelio automobiliu nuo „Hidden Valley“ gamtos tako „Skull Rock“ yra labai lengva pamatyti, o Joshua Tree nacionaliniame parke ir vietoje, kuri yra gana kieta.

Iš tolo ar iš arti jūs galite tiksliai pamatyti, kodėl „Skull Rock“ taip pavadinta. Įdomiausias faktas apie šią uolieną yra tai, kad ji nebuvo žmogaus sukurta, o natūraliai natūralių skulptūrų sukurta tūkstančius metų!

Taip pat nepamirškite, kad visa „Skull Rock“ apylinkės taip pat yra nuostabios. Galite prisijungti prie maždaug 2 mylių, Split Rock Loop Trail (netoliese). Tai nukels jus į keletą neįtikėtinų uolų vaizdų, kurie tikrai parodo, kas yra parkas.

Skaityti daugiau: geriausi nacionaliniai parkai Kalifornijoje

4.) „Keys View“

Geriausios pramogos Joshua Tree nacionaliniame parke

Rožiniai burbuliukų saulėlydžiai Joshua Tree nacionaliniame parke yra pribloškiantys, juos geriausiai galima pastebėti iš „Keys View“. Na, bent jau mano nuomone!

Aukščiausias taškas visame parke „Keys View“ siūlo 360 ° vaizdą virš Palm Springso, Coachella slėnio ir Saltono jūros. Giedrą ir trapią dieną galite pamatyti net Meksikos kalnų viršūnes.

Maža to, jei pradedantieji geologai ir geografai visiškai mylės šią sritį. Matote, tai vieta, kur pamatysite San Andreaso lūžį, besidriekiantį pietinėje parko pusėje.

Prieš saulėlydį būtinai išmeskite kilpos taką iki netoliese esančios Pamestų arklių kasyklos. Tai visai šalia Key View kelio ir gana lengva.

Skaityti daugiau: Geriausios vietos kelionei Kalifornijoje

5.) Barkerio užtvanka

Geriausios pramogos Joshua Tree nacionaliniame parke

Nors Barkerio užtvanka yra tik trumpas 1,3 mylios kilpos takas, tai toks žygis, kuris yra mažas, bet galingas! Mano nuomone, tai yra vienas geriausių dalykų, kuriuos reikia nuveikti Joshua Tree nacionaliniame parke ir kurio verta dėl nuomonių.

Milžiniški Joshua medžiai barsto kraštovaizdį, tai yra visiškai unikali vieta, iš kurios atsiveria paties parko vaizdai.

Kažkada galvijų augintojai gyveno ir aplink Barkerio užtvankos rajoną. Takelyje pamatysite net vandens rezervuaro likučius.

Jei tęsite kelią už užtvankos, būsite apdovanoti matydami kelis didžiausius Joshua Tree nacionalinio parko medžius.

Skaityti daugiau: geriausi Kalifornijos paplūdimiai

6.) Ryano kalnas

Pagrindinis vaizdas Joshua Tree nacionaliniame parke

Nori daugiau iššūkio? Tada „Ryan Mountain“ viršūnių susitikimas skirtas jums!

Taip, žygis į viršų yra gana sudėtingas, maždaug 3 valandos turi būti visiškai užbaigtas, bet jūs suprasite, koks jis vertas, kai tik prisijungsite.

Per šį trijų mylių žygį pravažiuosite daugybę kritimų ir posūkių nevaisingu kalvos šlaitu, tačiau visos jūsų pastangos bus atlygintos, kai pasieksite Rajano kalno viršūnę.

Tik nepamirškite pasiimti daug vandens ir galvos apdangalų. Šiame maršrute nėra šešėlio ir apie vidurdienį gali nepakeliamai įkaisti.

Skaitykite daugiau: Kaip aplankyti Išganymo kalną

7.) Siaubo salė

Geriausios pramogos Joshua Tree nacionaliniame parke

Siaubų salė gali skambėti siaubingai, bet ji nėra tokia bloga, kaip atrodo; Pasitikėk manimi.

Užpildyta didžiuliais ir išmargintais rieduliais, tai yra tokia vieta, kurią pamatyti gana dramatiška, ir jūs netgi galite susidurti su siauromis perėjomis, kurias galima rasti palei takus ir takus.

Geriausias laikas eiti į Siaubų salę yra ankstyvas rytas arba vėlyva popietė prieš pat saulėlydį; jus be galo sužavės šešėliai ir siluetai, kurie šiuo požiūriu skandina kraštovaizdį.

Tik atminkite, kad čia gali būti šiek tiek užimta, ypač savaitgaliais.

8.) Geologijos turo kelias

Geriausios pramogos Joshua Tree nacionaliniame parke

Pirmiausia į Geologijos turo kelią galima patekti varant keturis ratus. Tai reiškia, kad neturėtumėte bandyti važiuoti be ekskursijos su gidu, jei nesate tikri.

Čia pateksite į parko užnugarį su vaizdais, kurie leis jums pasijusti tarsi laukinių vakarų filme! Na, tai buvo bent jau man.

Keliaudami 18 mylių maršrutu, galėsite apžiūrėti išsvajotą kraštovaizdį ir pastebėti mažą užtvanką (aplink devynių mylių žymę).

Skaityti daugiau: Geriausios lankytinos vietos Kalifornijoje

9.) Cottonwood Spring Oasis

Geriausios pramogos Joshua Tree nacionaliniame parke

Nors daugelis senųjų naujakurių šioje srityje buvo galvijų augintojai, buvo ir keletas kalnakasių bei žvalgybininkų, kuriuos patraukė šis regionas.

„Cottonwood Spring Oasis“ yra viena ypatinga Joshua Tree nacionalinio parko vietovė, kurioje prieš daugelį metų stovyklavietės vyko kalnakasiai.

Šiandien vis dar galite rasti betono griuvėsių ir metalo apdirbimo įrangos, naudojamos kasyboje, liekanų. Tačiau svarbiausias dalykas yra pati oazė – gausus šaltinis, per dieną trykštantis apie 500 litrų vandens.

Dėl Cottonwood Spring Oasis įvairius paukščius traukia Joshua Tree nacionalinis parkas. Paukščių stebėjimas yra populiari veikla šioje srityje. Čia gausu kolibrių, Gambelio putpelių ir amerikietiškų paukščių.

10.) Arch Rock

Arch Rock Joshua Tree nacionaliniame parke

„Arch Rock“ yra vienas geriausių dalykų, kuriuos reikia padaryti Joshua Tree nacionaliniame parke, jei norite pamatyti keletą epinių uolienų. Tai yra viena žymiausių parko uolienų, verta verčių.

Geriausia, kad bet kokio lygio žygeiviai smagiai tyrinės vietovę, nes į ją patekti tikrai lengva.

Be to, „White Tank“ stovyklavietė yra visai šalia, ir jūs galite likti naktį, jei norite pasinaudoti ne šio pasaulio žvaigždžių stebėjimo galimybe.

Skaityti daugiau: Geriausios lankytinos vietos Kalifornijoje

11.) Širdies uola

Širdies uola Joshua Tree nacionaliniame parke

Nėra labai pažymėta ar techniškai lengva rasti, „Heart Rock“ yra labai arti „Arch Rock“ ir tuo pačiu metu jį lengva aplankyti.

Dabar, norėdami ištirti „Heart Rock“, turėsite pasiruošti erelio akimis! Eidami taku, vedančiu į Arch Rock, bus sankryža, tiesiog žygiuokite toliau ir leiskitės link kalvų.

Jums reikės išlaikyti akis užmerktas, nes aplinkui išmėtyta daugybė riedulių. Gali būti sunku tiksliai nustatyti ir šiek tiek apmaudu.

Be to, sakyčiau, kad tai yra tam tikras žygis ne trasoje, į kurį reikia žiūrėti labai atsargiai. Suplanuokite maršrutą su budėtojais ir niekada nerizikuokite, nes šioje srityje yra mažai telefono ar ryšių.

Tai gali būti mažiau nei mylios nuo Arch Rock, bet tai labai nutolusi. Jei nesate tikri 100 proc., Nesirinkite, nes tai gali būti pavojinga. Aš negaliu to pakankamai pabrėžti!

Skaityti daugiau: Geriausios lankytinos vietos Kalifornijoje

14 geriausių lankytinų vietų KalifornijojeParašykite komentarą