10 lankytinų vietų Vašingtone (tai nėra Sietlas) • Blondinė užsienyje

10 lankytinų vietų Vašingtone, ne Sietle

Aišku, Sietlas yra šaunus miestas. Čia yra keletas geriausių kavos ir alaus šioje planetoje namų kartu su tokiomis žymiomis vietomis kaip „Pike Place Market“ ir „The Space Needle“.

Didžiausias Vašingtono miestas, turintis begalinį žavesį ir populiarias taškus, lengvai užsitikrino mano populiariausių vietų aplankymą Ramiojo vandenyno šiaurės vakarų kelionių sąraše.

Tačiau Evergreen valstija gali pasiūlyti kur kas daugiau nei tik savaitgalį Sietle! Yra daugybė privalomų aplankyti vietų, pažyminčių vešlius miškus ir dramatiškus kalnų peizažus.

Čia yra 10 geriausių lankytinų vietų Vašingtone (tai nėra Sietlas) sąrašas.

Leavenworth

Po jaukaus žiemos savaitgalio Leavenworth mieste šis nuostabus miestelis oficialiai tapo viena mėgstamiausių mano vietų. Norint paragauti Europos kultūros be „jetlag“, šią vietą būtina aplankyti.

Klaidžiokite kalėdiniame turguje, kol gurkšnojate glühwein arba mirkote saulėje iš alaus sodo Bavarijos mieste. Leavenworth yra aukščiausio lygio pabėgimas ištisus metus.

Šiaurės kaskadų nacionalinis parkas

Šiaurės kaskadų nacionalinis parkas

Trys valandos už Sietlo ribų galite keliauti Šiaurės kaskadų greitkeliu ir pasimėgauti didžiuliais Alpių vaizdais. Pasivaikščiokite Perkūno upelio taku ir pasimaudykite Ross ežere.

Daugiau nei 200 paukščių rūšių, sukančių aplink pilkųjų vilkų ir grizlių lokius, ši vieta yra laukinis nuotykis gamtos mylėtojams.


Snoqualmie krioklys

Vos 30 minučių į rytus nuo miesto – tai puiki dienos kelionė Sietle. Populiarus tarp turistų ir vietinių gyventojų, nesunku suprasti, kodėl Snoqualmie krioklys yra visų mėgstamiausia pėsčiųjų vieta.

Nors galite važiuoti iki pat Snoqualmie krioklio, labai rekomenduoju pasivaikščioti. Pastatykite savo automobilį tako apačioje ir planuokite maždaug dvi valandas, kad galėtumėte keltis ir grįžti. Tai lengvas žygis gražiu mažu keliuku.


San Chuano salos

Nesvarbu, ar eisite į pasaulinės klasės banginių stebėjimo patirtį, ar paragausite įspūdingų įvairių vietinių restoranų nuo vieno stalo prie stalo, jums patiks San Chuano salos.

Mėgstamiausia salų stotelė yra Penktadienio uostas, ir tai yra lengvas dienos pradžios taškas.

Tiesiai keltu nusileidę rasite eklektišką mažų parduotuvių ir restoranų kolekciją Spring gatvėje. Tai taip pat vietinių menininkų meka, todėl visada rasite užimtą renginių kalendorių.

Uost Taunsendas

Žinomas dėl nuostabių Viktorijos laikų stiliaus namų gausos, tyrinėdami Porttaunsendą, galite šiek tiek žengti atgal.

Bainbridge sala

Greitas ir neįtikėtinas vaizdingas 30 minučių keltas iš Sietlo, Bainbridge Island yra viena gražiausių vietų Vašingtone.

Mano draugė Mischa, taip pat žinoma kaip „FarmLuxe“, pakvietė mane tyrinėti jos mažą rojaus gabalėlį ir tai pavogė mano širdį.

Tiesiog pažvelkite į šį nuostabų sodą, kurį ji vadina namais. Nors jos erdvė nėra atvira visuomenei, jos sodo pasirodymas ir IG leidžia jums pažvelgti į tai, kuo ši sala yra tokia ypatinga.

Olimpinis nacionalinis parkas

Valanda nuo Port Andželo rasite geriausią Vašingtono kempingo vietą: Sol Duc. Užfiksuokite asmenukes „Sol Duc“ karštuose šaltiniuose. Maudykitės mineraliniuose baseinuose. Pasilepinkite masažu prie baseino. Šis nacionalinis parkas turi viską.

Nesvarbu, ar norite atsijungti ramioje vietoje, kur galite pasistatyti palapinę, ar žvilgtelėti į SPA pertraukėlę, Olimpinis nacionalinis parkas yra vertas kelionės.


Sequim

Sequim garsėja svaiginančiu nesuskaičiuojamų levandų laukų aromatu ir gyvu švytėjimu. Tiesą sakant, šis puikus vaizdas yra mažas Šiaurės Amerikos levandų sostinė. Paimkite keletą kvapnių suvenyrų ir apžiūrėkite vietinius ūkius.

Jei galite, pabandykite apsilankyti liepos mėnesį, kai mieste vyksta kasmetinis levandų festivalis.

Kaip premiją, Sequim (tariama skwim) yra vienas iš saulėčiausių Vašingtono miestų, todėl tai yra puiki vieta norint gauti labai reikalingą pertrauką nuo lietaus debesų, kurie linkę tūnoti šioje srityje.

La Conner Vašingtonas

La Conner

Įsikūręs tarp Sietlo ir Vankuverio, šis žavingas La Conner kaimas yra dar viena būtina stotelė bet kuriam meno mėgėjui. Klaidžiokite po vietines galerijas ir muziejus, kad rastumėte naują mėgstamą kūrinį.

Sėdėdamas šalia „Swinomish“ kanalo, tai svajingas pavasario pabėgimas. Kai gėlės pradeda žydėti, apsilankykite „Skagit Valley“ tulpių festivalyje ir pasinerkite į spalvingą šios gražios vietos peizažą.

Kupevilis

Whidbey salos perlas, Coupeville, geriausiai žinomas kaip antras pagal senumą Vašingtono valstijos miestas. Šis nedidelis miestelis siūlo ne tik atsitiktinę šlovę, bet ir žvilgsnį į praeitį.

Miegokite kaip karalienė viename iš prašmatnių XIX a. Nakvynės ir pusryčių, tada apžiūrėkite įspūdingą muziejų, butikų ir kavinių asortimentą, kuris daro šį vieną geriausių Vašingtono atostogų.

Ir tęskime! Pasisemkite įkvėpimo iš šios „Oregon Adventure Road Trip“ kelionės programos, kad sukurtumėte kitą pabėgimą.

Parašykite komentarą