12 geriausių lankytinų vietų Viltšyre – tik rankinis bagažas

Įsikūręs nuostabiame Anglijos kaime, Wiltshire yra nuostabi apygarda, kurią reikia tyrinėti tyrinėjant JK. Geriausia, kad jį lengvai pasieksite romėnų Bato mieste ar net iš Londono. Taigi, norėdamas padėti rasti geriausias lankytinas vietas Viltšyre, norėjau pasidalinti kai kuriomis mėgstamiausiomis mūsų mėgstamomis vietomis.

Matote, Wiltshire yra ne tik nuostabus, bet ir keletas žymiausių istorinių vietų pasaulyje. Tai tokia vieta, kuri alsuoja tūkstančiais metų trunkančia istorija, keistomis vietomis ir nuostabiais miestais bei kaimais.

Dabar mums visada buvo lengviau tyrinėti Viltšyrą kaip kelio dalį. Tokiu būdu galite patekti į kai kurias mažesnes, mažiau sujungtas vietas, kurios yra visiškai idiliškos. Tai sakant, jei nevairuojate, galite lengvai įšokti į traukinį ar autobusą į geriausias Wiltshire vietas.

Geriausios lankytinos vietos Viltšyre

Pažvelkite žemiau į geriausias lankytinas Viltšyro vietas. Turėkite nuostabų laiką tyrinėdami!

1.) Lakonas

Viduje gražus Cotswolds Village of Lacock ... (18)

Kaip ir Combe pilis, Lacockas yra vienas iš mažesnių (bet visiškai spalvingų) kaimų, kurio negalite praleisti Viltšyre.

Per šimtmečius Lacockas visiškai nepasikeitė. Tarsi laikas būtų sustojęs ir jaustumėtės tarsi grįžę į 1600-uosius!

Klaidžiodamas Lacock. Popinkite, norėdami pasimėgauti popiečio arbata King Johns Hunting Lodge. Jų arbatos sodas yra viskas! Be to, būtinai aplankykite Manger Barn ir užsukite į Lacock abatiją.

Kadangi Lacockas yra toks mažas, jums tikrai nereikia jaudintis dėl pasiklydimo. Taigi, tegul gatvės apeina jus ir klaidžioja, kol jūsų širdis patenkinta.

Čia galite lengvai praleisti trumpą popietę. Mes mylim tai.

Skaityti daugiau: Diena tyrinėjant Lacocką

2.) Marlborough

Geriausios lankytinos vietos Viltšyre

Įsikūręs į šiaurės Wessex Downs, Wiltshire, Marlborough yra puikus mažas turgaus miestas, kurį malonu aplankyti. Tai toks miestas, kuris puikiai tinka šiek tiek pasivaikščioti po pietų ir kurį verta praleisti kelias valandas apvažiuojant nuostabias gatves.

Atvykę būtinai apsilankykite istoriniame pirklių name, kuris datuojamas 1600 m. Šiandien galite paimti rąstą į restauruotą šilko prekybininko buveinę ir gerai užuosti, koks būtų buvęs gyvenimas.

Paslėpta, ją gana lengva praleisti, todėl eidami Didžiąja gatve būtinai atkreipkite į tai dėmesį.

Vėliau užsisakykite staliuką pas Ricką Steiną, kad gautumėte skanių vakarinių patiekalų. Taip, jis gali būti brangesnis nei dauguma kitų miesto vietų, tačiau maistas yra toks geras.

O ir nepamirškite, kad galite lengvai aplankyti neolito griuvėsius West Kennet Long Barrow, kuris yra gana arti. Visiškai nuostabu matyti tai, kas yra tūkstančių metų senumo.

Be to, jei norite pasivaikščioti netoliese esančiais miško takais, eikite į Savernake mišką.

Perskaityk daugiau: Geriausi Anglijos miestai, kuriuos reikia aplankyti

3.) Solsberis

Geriausi dalykai, kuriuos reikia padaryti Solsberyje

Solsberis, be abejo, yra vienas iš mano mėgstamiausių miestų Anglijoje, ypač su visa jo istorija. Patikėkite manimi, kai atvyksite, greitai pamatysite, ką noriu pasakyti.

Stounhendžas į Solsberį - mūsų puikios anglų kalbos kelionės pradžia!  (26)

Atvykęs pirmasis įplaukimo uostas turi būti Solsberio katedra. Tai lengvai vienas geriausių visoje Anglijoje ir iškilęs virš paties miesto.

Maža to, viduje yra viena geriausiai išsilaikiusių „Magna Carta“ kopijų nuo 1215 m. ir jūs galite tai pamatyti! Nors neleidžiama fotografuoti pačioje „Magna Carta“, galite pereiti ir pamatyti saugomą tekstą, kurį taip epiškai galima pamatyti. Be to, galite pastebėti net seniausią pasaulyje veikiantį laikrodį (prie pat navos srities).

Ieškote daugiau? eikite per keletą kitų Solsberio žymių vietų, tokių kaip; Mompesono namas, muziejai, Arundellso ir Wiltono namai.

Galiausiai, išvykdami iš Solsberio, galėsite peršokti pamatyti Senąjį Sarumą. Tai geležies amžiaus piliakalnis, kuris buvo užimtas tūkstančius metų.

Skaityti daugiau: geriausi dalykai, kuriuos reikia nuveikti Solsberyje

4.) pilis Combe

Geriausios dienos išvykos ​​iš Londono (6)

Galbūt mano mėgstamiausia vieta visame Viltšyre (ššš, nesakyk kitiems), pilis Combe yra istorija ir nuostabus mažas kaimas, kurį reikia aplankyti. Sąžiningai, atrodo, kad kai kurie iškrito iškart iš filmo rinkinio!

Tūkstančius metų trunkanti istorija pilis Combe jau seniai buvo įkurta kaip gyvenvietė, kurią šiandien puiku tyrinėti. Bevaikščiodami pagrindine gatve, būtinai užsukite į „Castle Inn“, kad gautumėte arbatpinigių, ir pamatykite viduramžių turgaus kryžių (kur kadaise naudojosi prekybininkai).

Po to paimkite pilį Combe pilies bažnyčioje ir pastebėkite žymią gatvę „Water Lane“. Tai taip vaizdinga.

Norite ilgiau pabūti? Užsisakykite kambarį „The Manor House“. Puikus laikotarpio turtas, toks jaukus ir kviečiantis. Mes mylim tai.

Skaitykite daugiau: Mūsų vizitas į pilį Combe

5.) Avebury

Geriausios lankytinos vietos Viltšyre

Nors ir gana mažas ir jaukus, Avebury yra kaimas, kuriame gausu istorijos.

Su Nacionalinio pasitikėjimo muziejumi (su gražiais sodais), žymiuoju „Avebury“ dvaru, prieš patekdamas į šeimos valdomas kavines pagrindinėje gatvėje.

Nepamirškite ištirti neolito laikų (nuo 2500 iki 2000 m. Pr. Kr.) Datuojamo akmens rato. Tai laikoma didžiausia visame žemyne ​​ir kartais pamirštama vietoj apsilankymo Stounhendže.

Geriausios lankytinos vietos Viltšyre

Kalbant apie Stounhendžą, iš Avebury taip pat galite aplankyti Silbury kalvą (visai šalia kaimo). Kreidos piliakalnis yra platesnio Stounhendžo komplekso dalis ir UNESCO saugomas žmogaus sukurtas piliakalnis, kuris, sakoma, yra didžiausias pasaulyje.

Skaityti daugiau: Gražiausios Anglijos lankytinos vietos

6.) Stounhendžas

Stounhendžas į Solsberį - mūsų puikios anglų kalbos kelionės pradžia!  (18)

Lengvai lankoma viena geriausių vietų Wilshire mieste. Stounhendžas yra žinomas visame pasaulyje dėl savo žymios istorijos.

Tūkstančius metų skaičiuojantys akmenys yra neįtikėtini vaikščioti ir aplankyti, ypač saulėtą dieną. Tai sakant, tam tikru dienos metu jis gali būti gana užimtas. Jei norite išvengti daugumos minių, apsilankykite pirmiausia ryte arba prieš pat uždarymo laiką.

Stounhendžas į Solsberį - mūsų puikios anglų kalbos kelionės pradžia!  (15)

Mes visada einame prieš pat uždarymą, o jūs beveik turite ratą sau!

Galiausiai tam tikromis dienomis Stounhendžas rengia ekskursijas pačiame akmenų rate. Jie veikia prieš oficialiai atidarant svetainę ir juos reikia užsisakyti „English Heritage“ svetainėje.

Skaityti daugiau: Geriausios vietos tyrinėti Pietų Anglijoje

7.) Coate vandens užmiesčio parkas

Geriausios lankytinos vietos Viltšyre

Ne per toli nuo netoliese esančio Svindono (ir techniškai ne Viltšyro) Coate vandens užmiesčio parkas yra viena geriausių vietų, kur galima atsipalaiduoti.

Tai didelis užmiesčio parkas, puikiai tinkantis iškylai. Pasivaikščiojimui taip pat galite rasti žaidimų zoną vaikams, o parkas siūlo nuostabius vaizdus sėdėti ir atsipalaiduoti.

Skirkite šiek tiek laiko pasivaikščiojimui aplink „Coate Water“, esantį tiesiai Viltšyro pakraštyje ir kurį per lengva aplankyti keliaujant per Angliją.

Skaitykite daugiau: Geriausios vietos kelionei Didžiojoje Britanijoje

8.) Stourheadas

Geriausios lankytinos vietos Viltšyre

Įsikūręs nuostabioje kaimo vietovėje, Stourhead yra viena iš geriausių vietų Viltšyre aplankyti vakariniuose krašto pakraščiuose.

Su didžiuliu sodo plotu tyrinėti „Stourhead“ sodą yra idiliškas XVIII a. Kraštovaizdžio sodas, kurio tiesiog nėra ko praleisti.

Klaidžiodami takais ir takais, būtinai užsukite į Apolono šventyklą, pamatykite gotikinį kotedžą ir grotą bei apžiūrėkite platesnį Panteoną.

Be to, jūs turite pamatyti ir nuostabų namą!

Vėliau, jei turite laiko, užsukite į Karaliaus Alfredo bokštą (kuris techniškai yra šiek tiek virš sienos Somersete. Tai puiki vieta 360 laipsnių vaizdams pamatyti ir iš pradžių buvo pastatyta kaip platesnio „Stourhead Estate“ dalis.

9.) Ifordo dvaro sodai

Geriausios lankytinos vietos Viltšyre

Netoli nuo Bato miesto Ilfordo dvaro sodai yra verti žiaurumo, važiuodami nuo Bato iki Solsberio.

Istoriškai šis gražus sodas buvo pastatytas architekto Haroldo Peto ir dabar yra atviras mums visiems mėgautis ir tyrinėti. Saulėtą dieną atrodo, kad vaikštai po Toskanos kaimo sodą ir jis yra visiškai gražus.

Apsilankymas Ifordo dvaro soduose greičiausiai užtruks apie 1–2 valandas. Tai reiškia, kad tai puikus sustojimo taškas kojoms ištiesti.

Skaityti daugiau: geriausi dalykai, kuriuos reikia padaryti Bate

10.) Cranborne Chase

Geriausios lankytinos vietos Viltšyre

Keletą skirtingų apskričių sutampančios, Cranborne Chase yra visiškai lengva aplankyti, kai važiuojate į rytus link Sautamptono.

Būdami šioje vietovėje, būtinai apžiūrėkite senosios Wardour pilies griuvėsius, datuojamus iki pat 1300 m. Tai gana epinė, kurią galima pamatyti ir ne per toli nuo Šaftesberio (tik už sienos).

Be to, gana lengva aplankyti „Longleat House“ Elizabethan dvarą. Jis yra Cranborne Chase šiaurėje ir visiškai įspūdingas aplankyti. Jie taip pat turi savo važiuojamą safari parką.

11.) Bradfordas prie Avono

Geriausios lankytinos vietos Viltšyre

Tiesiai vakariniuose pakraščiuose Bradfordas prie Avono yra viena geriausių vietų Viltšyre aplankyti pusės dienos kelionei.

Čia patekę pasiimkite švarą jaukiame Bradforde, Avono muziejuje. Taip, jis yra mažas, tačiau muziejų dydis nėra viskas. Ši vieta yra pilna eksponatų, kuriuos galima pamatyti.

Po to eikite į medicinos dešimtinę, kad šiek tiek paklaidžiotumėte. Tai laikoma viena didžiausių išlikusių viduramžių tvartų visoje Anglijoje.

Taip pat, norėdami pasimėgauti fantastiškais pietumis, užsisakykite staliuką „The Bunch Of Grapes“. Jame yra puikus klasikinių britų mėgstamų meniu. Jų lipnus irisų pudingas yra viskas.

12.) Šerhilo baltasis arklys

Geriausios lankytinos vietos Viltšyre

Vienas iš seniausių baltųjų žirgų Viltšyre, Cherhill White Horse, yra gana įspūdingas. Sakoma, kad ji buvo sukurta 1700-aisiais, tai yra viena iš geriausių vietų Viltšyre, norint pamatyti unikalią apskričių istoriją.

Tai tikrai lengva aplankyti iš Calstone ir Cherhill Downs ir ne per toli nuo Lacock. Tai reiškia, kad praleidus laiką kaime, jį aplankyti tikrai lengva.

Skaityti daugiau: Gražiausios Anglijos lankytinos vietos

19 gražiausių ir geriausių lankytinų vietų Anglijoje


Tik rankinio bagažo Didžiosios Britanijos kelionių knygų reklaminė juostaParašykite komentarą