12 geriausių dalykų, kuriuos reikia padaryti San Antonijuje, Teksase – tik rankinis bagažas

Su kalnais pamatyti, nuostabiu upės taku ir Alamo miestu San Antonijus yra vienas iš gana įdomių JAV miestų, kurį turite ištirti. Maža to, yra daugybė gurmaniškų sąnarių, galerijų ir apžvalgos vietų, kurios gali užpildyti bet kurią miesto pertrauką. San Antonijuje yra nuoširdžiai tiek daug epinių ir geriausių dalykų; būsite išlepinti dėl pasirinkimo.

Mums San Antonijas buvo antrasis Teksaso uostas (vykstant į valstiją). Išnagrinėję geriausias Hiustono vietas, važiavome iki San Antonijaus ir praleidome ilgą savaitgalį tyrinėdami miestą …

… ir berniukas, tai nenuvylė!

Taigi, norėdamas kuo geriau išnaudoti kelionę aplink San Antonijų, norėjau pasidalinti mėgstamais brangakmeniais, kuriuos mylėjome.

Geriausios pramogos San Antonijuje

Žemiau apžvelkite geriausius dalykus, kuriuos reikia nuveikti San Antonijuje, kai lankysitės Teksase. Geros kelionės!

1.) „Alamo“

Geriausios pramogos San Antonijuje

Jūs negalite aplankyti miesto ir neaplankyti Alamo. Tai vienas geriausių dalykų, kuriuos reikia padaryti San Antonijuje, kuris yra visiškai įspūdingas. Negana to, tai viena svarbiausių istorinių vietų JAV ir saugoma kaip tokia.

Matote, atgal, kai čia buvo suvaidintas Alamo mūšis – dar 1836 m.

Šiandien galite apsižvalgyti po muziejų ir biblioteką ir sužinoti nuostabią senąją Teksaso istoriją. Taip, svetainė gali jaustis gana jauki ir maža, tačiau joje gausu istorijos, kurios negalite praleisti.

Mums patiko pasivaikščioti po Alamo savo ritmu. Nors, jei norite gilesnės istorijos, prisijunkite prie vienos iš ekskursijų, vingiuojančių visus artefaktus aplink svetainę.

Pažymėtina, kad savaitgaliais ir švenčių dienomis svetainė gali būti gana užimta. Jei norite ramesnių įspūdžių, rinkitės darbo dieną ir apsilankykite anksti ryte.

Geriausios pramogos San Antonijuje

Taip pat galite apžiūrėti istorinę Alamo bažnyčią ir Long Barak muziejų, o čia tikrai lengva aplankyti pasivaikščiojus „Riverwalk“.

Badaujate? Griebkite staliuką „Bliss“ (Presat gatvėje). Jų šukutės skanios.

Skaityti daugiau: geriausi dalykai, kuriuos reikia nuveikti Hiustone

2.) Natūralūs tilto urvai

Geriausios pramogos San Antonijuje

Natūralaus tilto urvus, esančius maždaug 30 minučių kelio automobiliu nuo Alamo, galima lengvai aplankyti pusės dienos kelionei iš San Antonijaus centro.

Dabar tikriausiai rasite daugybę urvų Teksase, tačiau „Natural Bridge“ urvai yra vieni didžiausių (lengvai pasiekiamų) urvų visoje valstijoje. Mums labai patiko mūsų apsilankymas ir geras kelias valandas praleidome po žeme!

Tai neįtikėtina viduje, ypač kai pamatai visas iškilias formacijas „Discovery Walking Tour“. Nors ir yra gana lengva prieiti, yra keletas polinkių, į kuriuos reikia atsižvelgti, kai būsite oloje.

Moseying aplink urvų sistemą, taip pat leiskitės į kai kuriuos antžeminius nuotykius. Išbandykite savo jėgas užtrauktuku (tai kamuolys) ir virvių trasoje, jei norite šiek tiek treniruotis! ?

Skaityti daugiau: geriausi dalykai, kuriuos reikia nuveikti Naujojoje Meksikoje

3.) San Fernando katedra

Geriausios pramogos San Antonijuje

San Fernando katedra yra viena seniausių JAV katedrų, pastatyta dar 1873 m. Savo gražia architektūra bažnyčioje taip pat yra kai kurių Alamo gynėjų palaikai, o istorija apgaubta, kad jūs tikrai negalite jos praleisti.

Taip, interjeras nuostabus, tačiau San Fernando katedroje daugeliu naktų vyksta neįtikėtinas šviesos pasirodymas. Nors

Naktį galite pamatyti nemokamą šviesos pasirodymą, kuris yra toks nuostabus. Tai vyksta 21.00, 21.30 ir 22.00 val. Kiekvieną dieną, išskyrus pirmadienį.

Skaitykite daugiau: Geriausi JAV nacionaliniai parkai

4.) San Antonijaus upės pasivaikščiojimas

Geriausios pramogos San Antonijuje

Tikriausiai mūsų mėgstamiausia vieta pasivaikščioti vėlyvą popietę – River Walk negalima praleisti San Antonijuje.

Sekant pačia upe, „River Walk“ yra labai malonu tyrinėti pėsčiomis. pakeliui sukryžiuosite daugybę San Antonijaus centro ir sustosite daugybėje mažų užkandinių ir barų, einančių pačiame pėsčiomis.

Mes praleidome daug popietių su arbatpinigiais rankoje ir vėsindamiesi prie vandens; tai buvo palaima.

Jei norėtumėte pailsėti pavargusioms kojoms, užeikite į „River Walk“ valtis, plaukiančią pačia upe. Tai puikus būdas pamatyti miestą ir visiškai atvėsusį.

Skaityti daugiau: geriausi dalykai, kuriuos reikia nuveikti Didžiajame kanjone

5.) Turgaus aikštė (El Mercado)

Geriausios pramogos San Antonijuje

Turbūt vienas geriausių dalykų, kuriuos reikia nuveikti San Antonijuje norint apsipirkti, Market Square yra suvenyrų mėgėjų svajonių vieta!

Čia rasite viską, pradedant vietine keramika, baigiant užsakytais juvelyriniais dirbiniais ar vietinių menininkų paveikslais. Tai turi po truputį visiems.

Garantuoju, kad išvyksite su rankomis bent su vienu mažu niekučiu!

Vėliau eikite į „Schilo“, kuris yra seniausias restoranas visame San Antonijuje. Jų vištiena ir sausainiai yra tokie skanūs pusryčiams. Be to, jų persikų kasas yra viskas!

Skaityti daugiau: geriausi dalykai, kuriuos reikia nuveikti Naujajame Orleane

6.) Amerikos bokštas

Amerikos bokštas San Antonijuje, Teksase

Norėdami pamatyti San Antonijaus vaizdus, ​​norėsite patekti į Amerikos bokštą. Tai vienas geriausių dalykų, kuriuos reikia nuveikti San Antonijuje, ypač dėl epinio saulėlydžio.

Mes planavome savo pasivaikščiojimą per Hemisfair parką sutapti su saulėlydžio vaizdu ir visa tai pavyko puikiai. Prieš planuodami dieną, būtinai patikrinkite saulėlydžio laiką; tokiu būdu galite gauti geriausius vaizdus.

7.) La Villita istorinių menų kaimas

Įtraukta į Nacionalinį istorinių rajonų registrą, „La Villita“ istorinių menų kaimas yra unikali vieta San Antonijuje aplankyti.

Mums labai patiko meno galerijos ir jaukūs senoviniai vaizdai, kurie visi yra tokie mieli.

Be to, jį tikrai lengva aplankyti pasivaikščiojus „River Walk“, nes jis yra visai šalia Briscoe Vakarų meno muziejaus. Kuris, beje, yra ir būtinas miesto muziejus!

8.) San Antonijaus misijų nacionalinis istorinis parkas

Geriausios pramogos San Antonijuje

Dalis saugomų UNESCO pasaulio paveldo vietų, esančių San Antonijo misijose, yra vieta, kurios negalite praleisti lankydamiesi mieste.

Įskaitant „Alamo“, San Antonijaus misijų nacionalinis istorinis parkas yra vieta, kuri prižiūri penkias misijas, kurios Teksase yra žymios.

Geriausios pramogos San Antonijuje

Planuodami vizitą, nepamirškite apžiūrėti misijos San Chosė, misijos Concepción, misijos San Chuanas ir misijos Espada.

Geriausios pramogos San Antonijuje

Kiekvienas iš jų turi savo tyrinėtiną istoriją ir yra toks unikalus. Pavyzdžiui, misija San Chosė yra istorinė misija, kurioje galite sužinoti daugiau apie vietą, pastebėti klėtį, senų karių būstus, sienas ir sodą.

Pastatai turi tokią turtingą istoriją ir juos taip lengva apžiūrėti.

Geriausios pramogos San Antonijuje

Taip pat nepamirškite, kad kai kuriose misijose yra reindžerių vykdomų renginių ir ekskursijų, kuriose galite sužinoti daugiau apie jų vaidmenį ir istoriją.

Pavyzdžiui, misija San Chosė paprastai jas laiko kiekvieną dieną nuo 10 iki 15 val. Jie žavi.

Skaityti daugiau: geriausi dalykai, kuriuos reikia nuveikti JAV vakarinėje pakrantėje

9.) Witte muziejus

Ar jums patinka aplankyti epinį muziejų, kai lankotės naujame mieste? Na, Witte muziejus yra vieta jums!

Čia galite pasižvalgyti po keletą nuostabiausių gamtos, mokslo ir kultūros galerijų, užpildančių sales. Be to, jūs taip pat galite pastebėti keletą žymių dinozaurų griaučių ir eksponatų.

Nors Witte muziejus orientuojasi ne tik į milijonų metų senumo istoriją, bet ir parodo gausybę Pietų Teksaso istorijos, kultūros ir gamtos mokslų artefaktų. Būsite išlepinti dėl pasirinkimo.

Verta patyrinėti ir vieną geriausių dalykų, kuriuos reikia nuveikti San Antonijuje, jei turite kelias valandas.

Skaityti daugiau: geriausi dalykai, kuriuos reikia nuveikti Ostine

10.) San Antonijaus dailės muziejus

Saulėlydis San Antonijuje prie Amerikos bokšto (5)

Tiesiog drovus upės pakrantėje esantis San Antonijaus meno muziejus yra neįtikėtina lankytina vieta.

Tai vieta, kurią reikia aplankyti, jei norėtumėte susipažinti su neįtikėtinu; Indėnų, ispanų kolonijinės ir Lotynų Amerikos kolekcijos. Jie visi tokie žymūs.

Negana to, jūs taip pat galėsite pamatyti Egipto ir Romos senienų kolekcijas. Tai vienas geriausių dalykų, kuriuos reikia nuveikti San Antonijuje meno mylėtojams. Be to, puiki vieta, jei norite išvengti tos intensyvios vidurdienio saulės.

Skaityti daugiau: Pigiausi aplankyti JAV miestai

11.) Japonijos arbatos sodas

Geriausios pramogos San Antonijuje

Japoniškos arbatos sodas yra didesnio Brackenridge parko teritorijos dalis, rami vieta San Antonijuje, kuri buvo gražiai restauruota.

Tai vienas geriausių dalykų, kuriuos reikia padaryti San Antonijuje, jei jau tyrinėjate netoliese esantį „DoSeum“ muziejų (kuris puikiai tinka vaikams). Be to, tai nėra per toli nuo Witte muziejaus.

Čia patekę galėsite klaidžioti po koi karpių tvenkinius, pastebėti didžiulį krioklį ir tyrinėti puošnius sodus, kurie yra tokie nuostabūs. Tai gerokai daugiau nei 100 metų ir visiškai miela.

12.) Misijos takas

Geriausios pramogos San Antonijuje

Norite ilgai pasivaikščioti ar pasivažinėti dviračiu? Tada misijos takas skirtas jums.

Tai pėsčiųjų ir dviračių takas, jungiantis visas penkias misijas ir yra vienas geriausių dalykų, kuriuos reikia nuveikti San Antonijuje. Tai ypač aktualu, jei norite pasivaikščioti, bet nenorite išeiti iš paties miesto.

Misijos taku palyginti lengva eiti; pasiruoškite vandeniu ir apsaugokite nuo saulės; tiesiog imk tai savo tempu. Maršrute taip pat yra parkų, poilsio stotelių ir iškylų ​​pertraukėlių.

Skaityti daugiau: Pigiausi aplankyti JAV miestai

16 pigiausių JAV aplankytų miestų


Tik rankinio bagažo Didžiosios Britanijos kelionių knygų reklaminė juostaParašykite komentarą