9 geriausi dalykai, kuriuos reikia padaryti Hiustone, Teksase – tik rankinis bagažas

Tikriausiai vienas garsiausių Teksaso miestų Hiustonas yra puikus miestas, kurį reikia aplankyti savaitgalio kelionei. Netoli Meksikos įlankos įsikūrusi istorija, skaičiuojanti šimtmečius, ir daugybė šaunių maisto vietų – tai vienas iš smagiausių JAV miestų, kuriame galima pabėgti. Negana to, Hiustone ir artimiausiuose miesto pakraščiuose yra daugybė geriausių dalykų.

Visa tai leidžia tobulai tyrinėti!

Pirmasis mūsų apsilankymas Hiustone buvo prieš kelerius metus vykusiame kelyje iš Florida Keys į Los Andželą. Tai buvo nepaprastas varymas ir mes tiesiog žinojome, kad turime praleisti geras kelias dienas mieste.

Greitai pirmyn dabar ir mes vis dar tai mėgstame.

Taigi, norėdamas kuo geriau išnaudoti savo vizitą Hiustone, norėjau pasidalinti keliais brangakmeniais, kuriuos mes labai mylėjome tyrinėdami.

Geriausios pramogos Hiustone

Žemiau apžvelkite geriausius dalykus, kuriuos reikia nuveikti Hiustone. Puikiai praleiskite laiką lankydamiesi Teksase.

1.) Hermanno parkas

Geriausios pramogos Hiustone

Tikriausiai vienas geriausių dalykų, kuriuos reikia nuveikti Hiustone, jei norėtumėte praleisti dieną, Hermanno parkas yra puikus pasivaikščioti.

Netoli didžiausių Hostono muziejų įsikūrusiame „Hermann Park“ yra daugybė vietų, kurias reikia apžiūrėti. Nuo nuostabaus japoniško sodo, „Miller“ lauko teatro iki visiškai mielo „Hermann Park“ geležinkelio – jums patiks aplankyti.

Be to, jei turite laiko, būtinai aplankykite netoliese esančius Gamtos mokslų muziejus ir Holokausto muziejų. Abi yra išskirtinės vietos, kurių tikrai neturėtumėte praleisti.

Galiausiai, neformaliems pietums, perkelkite į Turkijos kojų namelį (Almedos kelyje). Jų krabų mac ir sūrio bei kalakutienos kojos yra viskas!

Skaitykite daugiau: geriausios kelionių kelio stotelės visoje JAV

2.) BAPS Shri Swaminarayan Mandir

Įsikūręs pietvakariuose Hiustono pakraštyje, BAPS Shri Swaminarayan Mandir (šventykla) yra visiškai puikus. Negana to, jis yra didžiausias visame Teksase ir taip traukia akį šiek tiek aplankyti.

Kasdien dirba, visi laukiami apsilankyti ir pamatyti. Tik nepamirškite būti pagarbiais ir nefotografuoti viduje.

Skaitykite daugiau: geriausios kelionių kelio stotelės visoje JAV

3.) Dailės muziejus

Vis dar trokštate dar kelių parodų ir galerijų? Tada šokite į Dailės muziejų.

Jame yra didžiausia kultūros įstaiga, kurioje yra beveik 70 000 Amerikos ir Lotynų Amerikos meno objektų kolekcijos.

Negana to, muziejuje taip pat yra Europos paveikslų, 20–21 a. Skulptūrų ir daug daugiau. Patikėk manimi, tu nenorėsi to praleisti.

Jei tai ne jūsų reikalas, užsukite į Cockrell drugelių centrą, kuris yra prie Gamtos mokslo muziejaus. Tai didžiulė stiklo uždara drugelių ekosistema, apimanti tūkstančius spalvingų drugelių rūšių.

Geriausios pramogos Hiustone

Norėdami užpildyti pilvą, eikite į „The Breakfast Klub“, kuris yra vienas geriausių valgytojų visame Teksase. Jie turi yummy meniu, kuris yra per gerai praleisti. Jų sparnai ir kruopos yra tokios geros.

Skaitykite daugiau: geriausi žygiai JAV

4.) Buffalo Bayou parkas

Geriausios pramogos Hiustone

Buffalo Bayou parkas yra gražus miesto parkas, kuriame yra daugybė vietų, puikiai tinkančių atpalaiduojančiai dienai Hiustone. Įskaitant riedlenčių parką, žaidimų aikštelę (vaikams), iškylų ​​paviljoną ir intaką, tai yra vieta, kur iš tikrųjų galima tiesiog atsipalaiduoti ir pailsėti nuo trypimo miesto gatvėmis.

Maža to, tai yra labai graži vieta mėgautis baidarėmis ir irklentėmis šiltą saulėtą dieną.

Vėliau pasivaikščiokite iki „Sawyer Yards“ ir „Silos“ („Sawyer Yards“).

Geriausios pramogos Hiustone

Tai puiki maža stotelė, norint aplankyti gardžių maisto produktų pardavėjus, pamatyti gatvės meną ir klausytis gyvos muzikos tam tikru savaitės laiku. Vibe tikrai šaunu.

Skaitykite daugiau: geriausi JAV paplūdimiai

5.) San Jacinto parkas

Geriausios pramogos Hiustone

Vykstate toliau nuo Hiustono miesto centro? Užeikite į San Jacinto parką, norėdami apžiūrėti šią gražią miesto dalį. Ne tik parko teritorija yra labai maloni pasivaikščioti saulėtą dieną; bet ji taip pat turi daug šios svetainės istorijos.

Matote, čia yra San Jacinto mūšio lauko valstybinė istorinė vietovė, kurioje yra muziejus ir paminklas. Sumokėję nedidelį mokestį už įėjimą, jūs turėsite klaidžioti po eksponatus ir sužinoti daugiau apie Teksaso nepriklausomybę nuo Meksikos 1939 m.

Be to, iš viršaus atsiveria neįtikėtini vaizdai! Vien dėl to tai tikrai yra vienas geriausių dalykų Hiustone.

Geriausios pramogos Hiustone

Grįžę atgal į Midtowną, eikite į „Tacos A Go Go“, kur rasite jų pikantiškų tako ir kesadilijų. Vėlgi, tai nėra puošni vieta, bet patiekalai yra tokie geri!

6.) Hiustono vaikų muziejus

Geriausios pramogos Hiustone

Taip, jei jūs dar nesuvokėte, Hiustonas turi daugybę muziejų, kuriuos reikia ištirti; ir jie visi tokie geri!

Norėdami patekti į šeimą, eikite į Hiustono vaikų muziejų, kuris puikiai tinka vaikams (ir dideliems vaikams).

Čia patekę pamatysite mokslo ir technikos parodas, taip pat istorijos, kultūros ir meno parodas, dėl kurių jų nuolatinės kolekcijos yra tokios ypatingos.

Po ryto muziejuje užsukite į Lucille’s skanių pietų priešpiečių. Jų vištiena ir vafliai paliks jus įdaryti!

7.) Galvestonas

Hiustono Galvestono salos paplūdimys

Jei norite pabėgti nuo Hiustono miesto centro, įlipkite į automobilį ir nusileiskite į Galvestono pakrantę.

Užpildykite gražiais paplūdimiais, kičo pramogų parku ir pramogų prieplauka – tai vieta, kurią galite praleisti visą dieną.

Sąžiningai sakant, Galvestonas turi daugybę nepaprastų dalykų, kuriuos reikia nuveikti ir ištirti, ir kurį laiką jis puikiai tinka toli nuo paties miesto

Čia patekę negalėsite praleisti geriausių Galvestono paplūdimių. Kai kurie mėgstamiausi yra; Rytinis, Stewarto, Porretto ir San Luiso paplūdimiai. Tiesiog nepamirškite pakuoti saulės apsaugos priemonių; vėjas gali apgauti galvodamas, kad saulė nėra tokia stipri!

Geriausios pramogos Hiustone

O nepamirškite aplankyti istorinio Galvestono rytų galo ir vyskupo rūmų (kartais vadinamų Greshamo pilimi), kurie yra visiškai puošnūs.

Jis datuojamas 1800-aisiais ir yra toks nuostabus.

Geriausios pramogos Hiustone

Be to, jei planuojate visos dienos kelionę iš miesto centro, būtinai sustokite NASA Johnsono kosminiame centre. Ši vieta yra neįtikėtina, kai sužinosite daugiau apie kosmoso tyrimus ir net pamatysite keletą realių raketų ir erdvėlaivių!

Skaitykite daugiau: geriausi JAV paplūdimiai

8.) Geraldo D. Hineso siena

Krioklys Hiustone, Teksase

Gana unikalus ir visiškai Hiustone esantis „Gerald D. Hines Waterwall“ yra vieta, kurios niekaip negalite praleisti. Taip, tai yra žmogaus sukurtas krioklys, tačiau jėga yra neįtikėtina ir tikrai puiki vieta aplankyti šalia „Williams“ bokšto.

Nors reikia įspėti, kai vėjas pakeis kryptį, galite tiesiog apipurkšti lietumi!

Be to, tai nėra per toli nuo „Galleria“, kuriame yra milžiniški 400 butikų, kad galėtumėte apsipirkti, kol nukrisite! Yra ne tik keletas Teksaso prekės ženklų, bet ir daugybė tarptautinių prekių, tokių kaip „Burberry“, „Chanel“ ir „Gucci“ (jei norite paminėti keletą).

Vėliau griebkite stalą „Caracol“, jų „rančos vandens agavos“ kokteilis ir įdegusios šukutės (Callo De Hacha, manau, kad patiekalas buvo vadinamas) yra labai geros!

Skaityti daugiau: Įdomūs miestai, kuriuos verta aplankyti JAV

9.) Hiustono gamtos mokslų muziejus

Geriausios pramogos Hiustone

Dar viena puiki vieta – gamtos mokslų muziejaus lankymas yra vienas geriausių dalykų, kuriuos reikia nuveikti Hiustone keliaujant milijonus metų atgal!

Matote, viduje yra visame pasaulyje žinoma paleontologijos salė, kurios negalima praleisti. Čia galite tyrinėti dinozaurų fosilijas ir daugybę parodų salių, įskaitant kosminių stočių modelius ir mineralinius egzempliorius.

Taip pat galėsite pamatyti keletą Egipto parodų ir muziejaus drugelių centrą (kurį jau minėjau anksčiau).

Geriausios pramogos Hiustone

Jei vėliau norėsite keblumo, pereikite prie atsipalaidavusios „Natachee’s Supper ‘n Punch“ vietos. Tai nėra per toli nuo anksčiau minėto „Pusryčių klubo“ ir puikus sustojimas arbatpinigiams.

Skaityti daugiau: Pigiausi aplankyti JAV miestai

16 pigiausių miestų, kuriuos verta aplankyti JAVParašykite komentarą