11 geriausių lankytinų vietų Vermonte – tik rankinis bagažas

Puikiai šiaurės rytų JAV įsikūręs Vermontas yra nuostabi valstija, kurią reikia ištirti. Šimtmečių istorija, kaimo idilės ir krūva nuostabių mažų kaimų yra tokia vieta, kurioje gausu lankytinų vietų. Būtent todėl norėjau pasidalinti geriausiomis Vermonto vietomis, kurių tikrai neturėtumėte praleisti.

Daugeliu atžvilgių Vermontas yra idiliškas fantazijos ir realybės mišinys … na, bent jau mano akimis!

Su šurmuliuojančiais mažais miesteliais ir ramiais kaimais, apipintais kraštovaizdžiu, labai malonu tyrinėti. Negana to, jei mėgstate puikų lauką, jums labai patiks, koks ramus ir nepaliestas yra Vermontas.

Pagalvokite apie klevo medžiais apsodintus purvinus kelius, vaizdingus ežerus, saulės vonias ir kalvų ūkius. Tai visiška atmosfera.

Geriausios Vermonto vietos

Žemiau pažvelkite į geriausias Vermonto vietas, kurias galite aplankyti savo kitoje kelionėje! Suraskite epinį laiką.

1.) Šampleno ežeras

Gražūs ežerai Vermonto ežere Champlain

Šampleno ežeras, įsikūręs Vermonto, Niujorko valstijos ir Kanados pasienyje, yra visiškai nuostabi vieta, kurią reikia aplankyti. Tai yra viena iš geriausių vietų Vermonte, ištyrusi daugiau nei 100 mylių, jei mėgstate lauke.

Šimtai rūšių, vadinančių šią vietovę namais, yra tokia vieta, kuri puikiai tinka pastebėti kai kuriuos vietinius laukinius gyvūnus.

Negana to, tai puiki vieta baidarėms ar irklentėms pačiame ežere. Man visada daug lengviau išsinuomoti įrankius, o ne vežti savo irklentę visoje valstijoje. Jei esate tas pats, prisiregistruokite su komanda „Paddle Surf Champlain“ (Oakledge parke, Burlingtone). Jie nuomojasi kas valandą ar dieną, o tai yra puiku, jei norite šiek tiek paragauti. Be to, jei dar nesinaudojote irklentėmis, jie turi daugybę privačių ar mažų grupių pamokų, leidžiančių jus pradėti.

Norėdami rasti keletą lengvai pasiekiamų takų, eikite į šiaurę iki Misisquoi nacionalinio laukinės gamtos prieglobsčio. Čia jie turi daugybę skirtingų kilpų takų (lengviausių visai šeimai), kurie apves jus apylinkes. Galite net pamatyti bebrą gyventoją.

Geriausios Vermonto vietos

O ir norint pailsėti paplūdimyje, būtinai užsukite į Alburgo kopų valstybinį parką. Šiltesniais vasaros mėnesiais netgi galite įkurti stovyklą netoliese esančioje stovyklavietėje.

Galiausiai, jei vykstate į pietus nuo Burlingtono, būtinai apvažiuokite nedidelį aplinkkelį ir aplankykite Vergennes Falls parką. Čia galėsite pamatyti istorinius kritimus ir net pastebėti čia lizdą įsitaisiusį erelį.

Skaityti daugiau: Geriausios lankytinos vietos JAV šiaurės rytuose

2.) Quechee valstybinis parkas

Tarpeklis Vermonte

Prieš tūkstančius metų ledynai išdrožė Kečė tarpeklį, kuris vis dar gilėja dėl nuolatinio vandens srauto iš Ottauquechee upės. Dabar aš nesu geologas, bet man labai patiko sustoti norint greitai apsilankyti čia.

Geriausia, kad tarpeklį galite pamatyti iš viršaus. Matote, yra tiltas, kuriame 4 kelias eina per patį tarpeklį. Arba eikite žemiau esančiais takais ir pamatykite vandens lygio žemutinę Quechee tarpeklio dalį.

Jei laukiniai gyvūnai jus domina, galite nuvykti į Vermonto gamtos mokslų institutą (VINS), kuris taip pat eina 4 keliu, ir pasidomėti, kaip sužeistais ar sergančiais raptoriais rūpinamasi ir jie grąžinami į laukinę gamtą.

Be to, jei graži diena be vėjo, „Quechee Balloon Rides“ galite užsisakyti pasivažinėjimą oro balionu. Jie įrengti Quechee Green parke. Paprastai geriausia užsisakyti iš anksto ir būti pasirengusiems atšaukti orus, jei pasikeis oras.

Skaityti daugiau: Geriausios lankytinos vietos aplink Erie ežerą

3.) Stowe

Geriausios Vermonto vietos

Kai pagalvoji apie Vermontą, Stowe kraštovaizdis tikriausiai yra tas vaizdas, kuris pirmiausia ateina į galvą. Nors Stowe labiausiai garsėja žiemos slidinėjimo trasomis ir snieguotu Mt. Mansfieldas, tai vis dar yra nuostabi vieta, kur reikia eiti ištisus metus, ypač rudens lapijai.

Negana to, istorijos mėgėjai ras Vermonto slidinėjimo muziejų visiškai šaunią vietą, išsaugodama Vermonto slidinėjimo industrijos paveldą, kuris siekia metus atgal. Jei norite šiek tiek laiko šlaituose, eikite į „Stowe Mountain Resort“, kuriame yra daugybė visų galimybių.

Nors „Stowe“ nėra vien slidinėjimas: yra meno galerijų, dviračių takų, butikų, restoranų ir „Gold Brook“ dengtas tiltas.

Rudens spalvos Vermonte

Jūs netgi galite važiuoti 5,3 mylios maršrutu, vadinamu „Stowe“ rekreacijos keliu, jei norite iš arti pamatyti mišką ir pievas, supančias šlovingą Mt. Mansfieldas.

Be to, jei norite ilgesnio žygio, eikite pamatyti „Cantilever Rock“. Tai man labai primena „Pride Rock in the Lion King“ ir yra labai šaunu pamatyti. Nors pasiruošimas ir takas kartais gali būti sunkus.

Skaityti daugiau: Geriausios lankytinos vietos Niujorko valstijoje

4.) Hildene dvaras ir Mančesteris

Geriausios Vermonto vietos

Maždaug už 150 minučių kelio automobiliu į pietus nuo Burlingtono esančioje Hildene yra ypatinga lankytina vieta Vermonte. Tiesą sakant, aplankysite Hildenę, jausitės tarsi išvežti į praeitį.

Šis Gruzijos atgimimo dvaras buvo prezidento Abraomo Linkolno sūnaus Roberto Toddo Linkolno ir jo žmonos Marijos vasaros namai. Hildene buvo Linkolno įpėdinių globa iki 1975 m. Ir beveik jaučiasi, kad laikas viduje sustojo.

Čia apsilankę galite apsižvalgyti ir pastebėti karalienės Anos stiliaus suprojektuotą valgomąjį. O ir būtinai patikrinkite vis dar veikiantį tūkstantį pypkių Eolijos vargonų. Maža to, sodai yra nuostabūs, ypač saulėtą dieną.

Geriausios Vermonto vietos

Vėliau užsukite į netoliese esančią „Ye Olde“ taverną, kuri tęsiasi šimtmečius. Jie kepa labiausiai širdžiai mielą krūtinėlės puodą.

Skaityti daugiau: geriausi žygiai Niujorko valstijoje

5.) Woodstockas

Geriausios Vermonto vietos

Vudstokas yra stulbinantis lankytinas miestas ir visiškai verta važiuoti tyrinėti. Su šimtmečių istorija tai yra tokia vieta, kur paprastai yra Vermontas; nepakartojamas, ramus ir istorinis.

Čia apsilankę būtinai apžiūrėkite vidurinį uždengtą tiltą, Billingso ūkį ir muziejų ir pasivaikščiokite po mieguistą miesto centrą. Tai miela.

O ir nepamirškite pamatyti Taftsvilio uždengto tilto, esančio visai šalia Woodstocko.

Geriausios Vermonto vietos

Vėliau pasivažinėkite po apylinkes šalia Jenne ūkio; vienas labiausiai fotografuotų ūkių visoje Vermonte.

Galite aplankyti „Jenne“ ūkį bet kuriuo metų laiku, tačiau geriausias laikas eiti čia yra rudenį su tais spalvingais pokyčiais. Visoje aplinkoje esantis cukraus klevų fonas yra viena iš geriausių vietų Vermonte, iš kurios atsiveria esminis Vermonto kaimo vaizdas.

Skaityti daugiau: geriausi nacionaliniai parkai JAV

6.) Willoughby ežeras

Willoughby ežeras Vermonte

Jei tyrinėjate geriausias Vermonto vietas valstijos šiaurėje, būtinai patikrinkite Willoughby ežerą.

Paprastai tyliau nei populiarios vietos aplink Šampleno ežerą, tai yra tokia rami ir nuostabi vieta.

Būdami čia galite pamatyti Horo kalnus ir Pisgah kalnus, kuriuose yra ežeras, o juos supančius kaimus lengva įsimylėti.

Jei žygiuojate pėsčiomis, prisijunkite prie Pisgah kalno tako, iš kurio atsiveria nuostabiausi vaizdai į ežerą. Praėjus maždaug 1-2 valandoms, kad pasiektumėte viršūnę, malonu tai padaryti pusės dienos kelionėje.

7.) Brattleboro

Geriausios pramogos Monterėjuje

Brattleboro yra judrus pasienio miestas Vermonto pietuose, kurį tikrai lengva aplankyti važiuojant iš Keene Naujajame Hampšyre.

Atvykę būtinai apsilankykite ir „Brattleboro“ ūkininkų turguje. Apsilankę pietų metu rasite visų rūšių maistą ir pyragus – nuo tailandietiškų makaronų ir Malio troškinių iki ūkinių sūrių ir ką tik iškeptų kepinių.

Yra net parduotuvių, kuriose galite nusipirkti rankų darbo muilo, klevų sirupo, bretonų krepo, šalikų ir keramikos dirbinių.

Po to pasivaikščiokite po Brattleboro miesto istorinį rajoną ir užsukite į Brattleboro muziejų.

Skaityti daugiau: Geriausios lankytinos vietos JAV šiaurės rytuose

8.) Burlingtonas

Bažnyčios gatvė Burlingtone, Vermonte

Prie pat Šampleno ežero kranto Burlingtonas yra viena iš didesnių vietų, kurioje užsuksite apsilankę Vermonte.

Žinoma, jūs praleisite šiek tiek laiko ežero pakrantėje, tačiau nepamirškite eiti toliau į patį miestą. Čia galėsite aplankyti paskutinę likusią Ethano Alleno rezidenciją, Sodybos muziejų ir Flemingo meno muziejų. Abu yra pribloškiantys ir verta paimti gandą.

Taip pat nepamirškite apžiūrėti istorinės vietovės aplink Bažnyčios gatvę. Bažnyčios gatvėje (ir turgavietėje), esančioje pačiame Burlingtono centre, verta aplankyti kavines, parduotuves ir nedidelius restoranus, esančius apylinkėse.

Badaujate? Apsilankykite nepretenzingoje ir visiškai gardžioje kavinėje „Penny Cluse“. Čia gera pradėti savo dieną gausiais pusryčiais. Jų tofu grumiasi su salsomis, o sūdyta jautienos maiša yra tokia gera.

Apvali senoji bažnyčia netoli Burlingtono Ludlow Vermonte

Galiausiai, norėdami šiek tiek išvykti iš miesto, eikite į netoliese esantį Ričmondą. Čia galite pamatyti ikonišką Senąją apvalią bažnyčią, kuri išdidžiai stovi prie Winooski upės.

Skaityti daugiau: Geriausios lankytinos vietos Niujorko valstijoje

9.) Monpeljė

Geriausios Vermonto vietos

Į rytus nuo Burlingtono Monpeljė yra Vermonto sostinė, nors tai yra viena iš mažiausių sostinių visose JAV.

Tai puiki pusdienio kelionė (ar nakvynė) važiuojant per Vermontą ir verta žiaurumo, kol yra rajone.

Geriausios Vermonto vietos

Nepamirškite pamatyti žymių aukso kupolo formos valstybinių rūmų, apsilankykite Hubbardo parke visos jo istorijos metu ir eikite į Vermonto istorijos draugijos muziejų. Pastarasis gali būti nedidelis, tačiau jame pilna eksponatų.

10.) Benningtonas

Oblisko paminklas Vermonte

Benningtoną verta aplankyti Vermonto pietiniame kampe, netoli Niujorko valstijos, važiuojant tarp valstijų. Taip, jūs galite praleisti ne visą dieną čia, bet kelias valandas tyrinėti yra labai malonu ir būtina.

Žinoma, jūs turite pamatyti aukštą obeliską, kuris yra paminklas Benningtono mūšiui Amerikos revoliucijos karo metu (dar 1777 m.).

Geriausios Vermonto vietos

Norėdami ištirti daugiau miesto, eikite daugiau sužinoti į Benningtono muziejų ir pamatyti senąją pirmąją bažnyčią, kuri datuojama šimtmečiais. Tai neįtikėtina ir taip nepakartojama.

Geriausios Vermonto vietos

Be to, jei važiuojate į šiaurę iki Burlingtono (po to), įsitikinkite, kad padarėte apvažiavimą, kad pamatytumėte istorinį Arlingtono uždengtą tiltą.

Gana dengtas tiltas Vermonte

Tai užtruks tik 10 minučių nuo 7 greitkelio, ir tai yra visiškai lengva pamatyti.

11.) Ludlow

Slidinėjimo zona Vermonte

Nors ir mažytė, „Ludlow“ yra viena geriausių vietų Vermonte apsistoti, jei mėgstate slidinėti. Matote, tiesiog drovus miestas yra Okemo kalnų kurortas (netoli Okemo valstybinio miško).

Puiki vieta visiems sugebėjimams, ką aš labiausiai mėgstu apie Okemo, yra ta, kad ji yra šiek tiek tylesnė nei kai kurios populiaresnės slidinėjimo vietos Vermonte. Tai reiškia, kad tai paprastai gana ramu.

Po to pasivaikščiokite po Ludlow Village istorinį rajoną arba važiuokite į šiaurę iki Plimuto, kad aplankytumėte Calvin …

Parašykite komentarą