11 geriausių lankytinų vietų Oregone – tik rankinis bagažas

Oregonas yra neįtikėtina valstybė, kurią reikia aplankyti! Užpildyta dramatiškiausiais Westcoast peizažais, diskais ir parkais; tai tokia valstybė, kurią galite tyrinėti daugelį metų ir nenuobodžiauti. Be to, yra daugybė geriausių lankytinų vietų Oregone, net jei puikus laukas nėra jūsų reikalas. Jame yra keletas šaunių miestų, kurių tikrai neturėtumėte praleisti.

Jei atvirai, Oregono gamtos peizažai daro ją neįtikėtina vieta atrasti (ir tai mane visada traukia į vakarinę JAV pakrantę). Matote, yra daugybė gražių Oregono pėsčiųjų takų ir vaizdų, kuriuos galite pamatyti ir kurie yra lengvai pasiekiami nuosaikiems žygeiviams.

Nors, kaip jau sakiau, ne tik žygiai ar gamta sudaro geriausias Oregono vietas kelionei! Norėdamas padėti jums savo kelyje, norėjau pasidalinti keletu mėgstamiausių savo žygių, vietovių ir miestų, kurių tikrai neturėtumėte praleisti.

Geriausios lankytinos vietos Oregone

Žemiau pažvelkite į geriausias Oregono lankytinas vietas. Turėkite epinį laiką!

1.) Yaquina vadovas

Geriausios lankytinos vietos Oregone

Įsikūręs į šiaurę nuo Niuporto, „Yaquina Head“ yra neįtikėtina pakrantės zona, kurią reikia ištirti, jei norėtumėte šiek tiek išvykti nuo paties miesto. Sąžiningai, pakrantės linija aplink Yaquina Head švyturį (nuo 1800 m.) Yra tiesiog graži ir neįtikėtina vieta, kur galima važiuoti per taką, kertantį vietovę.

Nors „Yaquina Head“ yra gana mažas plotas (palyginti su kai kuriais kitais Oregono parkais), tai tikrai stulbinantis dalykas. Tai ypač pasakytina apie vėlyvą popietę, kai jūs taip pat galite pabendrauti su nuostabiu saulėlydžio vaizdu.

Būtinai eikite Švyturio taku arba eikite į Salal kalną, norėdami pamatyti visiškai gražų kraštovaizdį. Tik būtinai vasaros mėnesiais pasiimkite šiek tiek vandens ir apsaugos nuo saulės. Net ir debesuotą dieną tas vėjas gali apgauti jus nudegti!

Galiausiai, norėdami ramesnės (ir visiškai ramios) saulėlydžio vietos, eikite į šiaurę aukštyn pakrante iki Moolack paplūdimio. Vaizdai per vandenyną tiesiog nuostabūs!

Skaityti daugiau: geriausi pėsčiųjų takai Oregone

2.) Oregono kopų nacionalinė poilsio zona

Geriausios lankytinos vietos Oregone

Prie pat Siuslavo nacionalinio miško ribų, Oregono kopos yra viena iš geriausių vietų Oregone tyrinėti kelionėje. susiformavusi per tūkstančius metų, Oregono kopų nacionalinė poilsio zona yra viena didžiausių platybių smėlio kopų visame pasaulyje!

Geriausia, kad smėlio pakrantės ir kalvos yra tokios šilkinės ir miltelingos, kaip galite įsivaizduoti. Galite lengvai praleisti visą dieną tyrinėdami platesnę vietovę, ypač su visomis vietomis, kurias galite pamatyti ir padaryti. Atvykę eikite į vieną iš keturračių / keturračių turų, kurie pateks tiesiai į pačias kopas.

Tai sakant, jei norėtumėte šiek tiek ramiau, susikraukite žygio batus ir eikite į keletą mylių besidriekiančių trasų.

Reikėtų atkreipti dėmesį į vieną dalyką … nors niekada visiškai nesutramdėte žmonių, jei norite daug ramesnės patirties, geriausia atvykti anksti ryte. Taip, gali būti vėsiau, bet šalia jūsų bus daug mažiau žmonių.

Skaityti daugiau: Geriausios lankytinos vietos vakarinėje JAV pakrantėje

3.) Eugenijus

Geriausios lankytinos vietos Oregone

Maždaug 100 minučių kelio automobiliu nuo Portlando Eugenijus yra viena iš geriausių vietų Oregone, kurią norite aplankyti, jei norėtumėte šiek tiek pailsėti mieste. Labiausiai man patinka Eugenijus, kad jis yra pakankamai didelis, kad galėčiau įgyti puikios vakarinės pakrantės miesto patirties, bet pakankamai mažas, kad galėčiau lengvai apeiti.

Čia apsilankę būtinai apžiūrėkite neįtikėtiną gamtos ir kultūros istorijos muziejų. Taip, tai gali būti intymus muziejus, bet toks, kuris tikrai supakuoja! Vėliau eikite į Jordanijos Schnitzerio meno muziejų, kuris yra visiškai epinis ir puikiai tinka aplankyti, jei norite užsiimti uždaromis patalpomis.

Be to, norėdami pamatyti puikų vaizdą per Eugenija, eikite į Skinner Butte parką. Yra keletas gražių (ir gana lengvų) takų, kuriuos reikia sekti, ir jie puikiai tinka rytiniam žygiui.

Jei tai parkas, kurio jūs ieškote, apsilankykite Hendricks parke. Tai yra seniausias parkas visoje Eugenijoje ir viena vieta, kuri yra labai graži saulėtą dieną. Būtinai aplankykite vietinius augalų sodus ir eikite takais miško keliais.

Badaujate? Paimkite staliuką Žvejų turguje. Jų jūros gėrybių pyragai ir krabų kojos yra labai skanūs!

Skaitykite daugiau: įdomūs JAV miestai, kuriuos reikia aplankyti

4.) Ecola valstybinis parkas

Geriausios lankytinos vietos Oregone

Tikriausiai viena garsiausių Oregono pakrantės zonų, Ecola valstijos parkas yra visiškai graži vieta, kurią reikia aplankyti. Tai visiškai nesugadinta lankoma sritis, kurioje yra tiek daug lankytinų vietų ir dalykų, kuriuos reikia padaryti pakeliui keliaujant palei pakrantę.

Žinoma, negalima praleisti apsilankymo pakrantės įlankose Bird Point ir Tillamook Rock Švyturio apžvalgos aikštelėje, kurios yra visai šalia.

Geriausios lankytinos vietos Oregone

Norėdami papuošti žygį, užsukite į Indian Beach Trail arba sustokite Crescent Beach, kuris yra visiškai palaimingas.

Geriausios lankytinos vietos Oregone

Galiausiai nepamirškite pamatyti žymią „Haystack“ uolą prie pat „Canon“ paplūdimio. Po klaidžiojimą po patį miestą yra labai lengva rasti ir verta verksmo.

O ir tobulam virimui eikite į „Sleepy Monk“ kavos skrudintuvus. Jų kavos mišiniai yra tokie geri.

5.) Silver Falls valstybinis parkas

Geriausios lankytinos vietos Oregone

Būdamas vienu didžiausių valstijos parkų, Silver Falls valstybinis parkas yra visiškai gražus ir viena iš geriausių vietų Oregone, kur galima ištirti didelę laukinės gamtos dalį! Maždaug 40 minučių kelio automobiliu nuo Salemo yra labai lengva aplankyti dienos kelionę ar ilgesnį poilsį į lauką.

Kai atvyksite, eikite tiesiai ir apžiūrėkite keletą įspūdingų parko kritimų, kurie yra taškuoti visame rajone. Yra daugybė lankytinų vietų, ypač South Falls ir North Falls, kurios yra visiškai nuostabios! Jei norite pastebėti daugiau, važiuokite dešimties krioklių taku, kurio ilgis yra šiek tiek didesnis nei 7 mylios. Tai gana lengvas takas (patyrusiems žygeiviams) ir verta išmėginti daugiau valstybinio parko tyrinėjimų.

Nors ir Oregone, kaip ir kitose žymiose vietose, jis gali būti užimtas. Tai reiškia, kad turėtumėte atvykti gerai ir anksti, jei norite išvengti minios.

Skaitykite daugiau: geriausi JAV nacionaliniai parkai, kuriuos reikia aplankyti

6.) Kalno bakalauras

Geriausios lankytinos vietos Oregone

Maždaug dvi valandas nuo Eugenijaus „Mount Bachelor“ yra vienas geriausių Oregono slidinėjimo rajonų, kurį verta kurį laiką sklandyti šlaitais. Tai visiškai graži vietovė ir viena iš geriausių vietų Oregone įvairiems bėgimams, tinkantiems visai šeimai.

Dabar kalno bakalauras neturi didžiausio „kurorto“ jausmo, tačiau, mano nuomone, visa tai yra jo žavesio dalis. Daugelis žmonių linkę apsistoti Bend (maždaug už 30 minučių kelio), todėl verta užsisakyti keletą naktų mieste, jei planuojate ilgesnę slidinėjimo kelionę.

7.) Hudo upė

Geriausi žygiai Oregone (20)

Kolumbijos upės krante Hudo upė yra vienas Oregono miestas, kurį lengva aplankyti keliaujant palei Vašingtono ir Oregono sieną.

Čia būdami būtinai pasivažinėkite istoriniu Mount Hood geležinkeliu. Tai visiškai kičas ir verta patirties, kol apsistojate Hudo upėje.

Jei jus palaimino nuostabus saulėtas oras, eikite į „The Hook“ ir išsinuomokite baidarę iš Hood River SUP ir Kayak. Tai puikus būdas ištirti keletą platesnių vandens kelių ir verta to ramiai popietei.

O ir kai kurie iš geriausių saldžių patiekalų, užsukite į Mike’s Ice Cream jų skanių naminių kūgelių. Mes juos mylim!

Galiausiai nepamirškite ištirti Crown Point valstybinį vaizdingą koridorių, kuris yra jūsų maršrutas iš Portlando. Tai visiškai spalvinga vietovė kitoje upės pusėje.

8.) Portlandas

Geriausios lankytinos vietos Oregone

Kalbant apie Portlandą, tai viena geriausių Oregono vietų, kurios tikrai negalite praleisti lankydamiesi valstijoje. Dabar mes rekomenduotume praleisti bent kelias dienas mieste, nes čia yra nemažai ką pamatyti ir patirti.

Atvykę būtinai apžiūrėkite vaizdingą Japonijos sodą. Čia galite lengvai išplakti kelias geras valandas ir tai yra visiškai palaiminga. Vėliau eikite į Portlando meno muziejų, veikiantį nuo 1800-ųjų. Viduje rasite krūvos indėnų meno kartu su šiuolaikiniu menu, kurį lengvai praleisite visą dieną.

Jei istoriniai namai labiau tinka jūsų stiliui, užsukite į „Pittock Mansion“. Šis renesanso stiliaus namas Portlande buvo daugiau nei 100 metų! Šiais laikais į vidų galite pasiimti gandą ir apžiūrėti nuostabias apylinkes. Be to, netoliese rasite krūvą takų ir maršrutų, leidžiančių pasivaikščioti po parką.

Norėdami skaniai pasimėgauti, užsisakykite staliuką „Le Pigeon“. Didžiausią dėmesį skiriant prancūziškiems sintezės patiekalams, jis turi daugybę charakterių ir sezoninį meniu, kuris yra labai skanus.

Galiausiai, jei lankotės savaitgalį, eikite apžiūrėti Portlando šeštadienio turgaus. Tai viena didžiausių meno ir amatų dirbinių šalyje. Rinka pritraukia šimtus mažų įmonių ir tūkstančius lankytojų iš platesnių šiaurės vakarų. Nenorėsite to praleisti.

9.) Kraterio ežero nacionalinis parkas

Geriausios lankytinos vietos Oregone

Kaskados kalnuose yra Kraterio ežero nacionalinis parkas, viena iš geriausių vietų Oregone, kur galima pamatyti! Na, bent jau mano nuomone!

Techniškai labiau kaldera nei krateris, tai didžiulė sritis, kuria neįtikėtina sekti per „Scenic Byway“ (tik vasarą).

Atvykę į nacionalinį parką būtinai apžiūrėkite „Watchman“ stebėjimo stoties vaizdus. Tai visiškai gražus ir lengvai vienas geriausių vaizdų visame parke. Taip, gali būti šiek tiek vargo norint patekti į vaizdus, ​​bet viskas verta.

Taip pat nepamirškite pamatyti žymiausio „Devils Backbone“, „Merriam Point“ ir „Wizard Island“ iš paties kraterio krašto. Mes mylim tai!

Skaityti daugiau: Geriausios lankytinos vietos vakarinėje JAV pakrantėje

10.) Smith Rock valstybinis parkas

Geriausios lankytinos vietos Oregone

Maždaug 40 minučių kelio automobiliu nuo Bendo esantis „Smith Rock“ valstijos parkas apima ne šio pasaulio kraštovaizdį, kuris iš tikrųjų rodo Oregono gamtos įvairovę.

Čia atvykę ir užsiregistravę lankytojų centre, būtinai eikite upės ar kanjono taku, kuris užima geriausias parko vietas.

Geriausios lankytinos vietos Oregone

Jei norėtumėte šiek tiek daugiau iššūkių, eikite į „Misery Ridge Trail“, kuris eina tarp Kreivos upės.

Be to, būdami rajone galite lengvai užsisakyti pasivažinėjimą oro balionu – tai visiškai stebuklinga, tačiau jūs turite būti pasirengę atšaukti orus, kai oras yra vikrus.

11.) Multnomah krioklys

Geriausios lankytinos vietos Oregone

Kita vieta, įsitaisiusi tarp Portlando ir Hudo upės, Multnomah krioklys yra viena iš geriausių vietų Oregone, kurią galima aplankyti platesnėje kelionėje šiauriniuose valstijos pakraščiuose. Sąžiningai, tai yra sustojimas, kurį turite padaryti Kolumbijos upės tarpeklyje ir žymioje vietoje, kurios negalėsite praleisti.

Kelias valandas žygiuodami galite lengvai nuplėšti …

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *