Geriausia kalbų mokymosi programa keliautojams • Blondinė užsienyje

Geriausia kalbų mokymosi programa keliautojams

Nesvarbu, ar ieškote vonios kambario, ar bandote užsisakyti ką nors vegetariško, ar tiesiog norite susisiekti su vietiniais gyventojais, ne visada lengva bendrauti užsienio kalba.

Žinoma, pantomimingas arba „taškas ir viltis“ metodas gali veikti kai kuriuos dalykus … bet ne visada.

Man labai pasisekė, kad užaugau kalbant taip plačiai vartojama kalba, ir nors daug kur yra žmonių, kurie gali šiek tiek suprasti angliškai, pastebėjau, kad vietiniai žmonės tai labai vertina, kai stengiesi mokytis vietos kalba.

Paprasta „prašau“ ar „ačiū“ jų kalba gali padaryti stebuklus.

Prieš keliones mėgstu pasiimti šiek tiek kalbų – labai naudinga žinoti kai kurias pagrindines frazes, kurių man gali prireikti. Tačiau sunku rasti šaltinį, kuris mane išmokytų tik tiek, kad galėčiau keliauti užtikrintai.

Pasiklystu programose, kuriose pagrindinis dėmesys skiriamas visos kalbos mokymuisi, tačiau niekada nepamenu kalbos patarimų iš vadovų.

„Drops“ programa yra skirta pakeisti kalbų mokymosi būdą ir puikiai tinka tiems, kurie mėgsta keliauti toli ir plačiai!

Čia yra geriausia kalbų mokymosi programa keliautojams!

Kas yra lašai?

Pirmiausia, „Drops“ galima įsigyti kaip „iPhone“ ar „Android“ programą.

Jis sukurtas tam, kad kalbų mokymasis būtų lengvas ir įdomus, naudojant žaidimus, kuriuose mokoma žodyno ir frazių, taip pat svarbiausių dalykų, kuriuos galbūt norėsite žinoti keliaudami. (Aš eisiu į toliau pateiktus žaidimus!)

Idėja yra praleisti keletą minučių per dieną žaidžiant žaidimus, kad pasirinktumėte naujų žodžių ir nuosekliai praktikuotumėte anksčiau išmoktą lingo kalbą, kad galėtumėte lengvai ją prisiminti būdami realiame pasaulyje.

Pastaba: naudojant nemokamą versiją, laiko apribojimas yra 5 minutės per dieną. Naudojant „premium“, laikotarpis pratęsiamas iki 15 minučių ir nustatymuose gali būti visiškai apeinamas, kad būtų galima neribotą laiką.

„Drops“ siūlo rinktis iš 45 kalbų – taigi, ar keliaujate į arabiškai kalbančią šalį, ar mėginate pasiimti prancūzų, ar japonų kalbą, turite rinktis iš gausybės!

Jie netgi siūlo havajiečių, islandų ir suahilių kalbas!

Man patinka, kad galite specialiai pasirinkti, kurias kategorijas norėtumėte išmokti – tokius dalykus kaip maistas ir gėrimai, gamta ir gyvūnai, verslas ir technika – arba netgi yra kategorija, vadinama „Kelionių pokalbiai“, skirta jūsų žodžiams ir frazėms. d paprastai naudojamas keliaujant.

Kaip jau sakiau, tai puiki kalbos mokymosi programa keliautojams!

Naudojant lašus

Naudodamas „Drops“ mokiausi naudingų kelionės žodžių ir frazių arabų kalba, ir man labai patinka šis procesas!

Nors man nebūtinai reikia mokytis arabų kalbos ar laisvai mokėti, nes gana daug keliavau po arabiškai kalbančias šalis, noriu geriau susikalbėti arabiškai.

„Drops“ yra tikrai šaunu, kad jis suskirstytas į dominančias temas, kaip minėjau aukščiau.

Taigi pasirenkate ištirti dalykus, kuriuos naudosite keliaudami: sveikinimus, transportą, derybas, apėjimą ir dar daugiau!

Mokymosi būdas yra tikrai unikalus – ypač kalbai, kurios abėcėlė yra visiškai kitokia, vizualinis mokymasis tampa būtinas, ir man patinka, kad jis yra ir vaizdinis, ir klausomasis.

Taigi galiu išgirsti, kaip turėtų skambėti žodžiai, matydamas juos išrašytus.

Kalbant apie žaidimo formatą? Aš jį iškasu!

Naudojant paprastą grafiką ir ryškias spalvas, žaidimai yra paprasti, bet įdomūs.

Dauguma užduočių apima burbuliukų vilkimą ir numetimą prie atitinkamo žodžio ar frazės. Kai kurie iš jų apima frazės išrašymą su bitais ir jos gabalais, užfiksuotais.

Bet malonu tai, kad jums nereikia naudoti klaviatūros, norint fiziškai išdėstyti dalykus – ką aš radau anksčiau naudodamas kitas programas, tai yra labai bauginanti kita kalba (kartais pakankamai sunku įvesti žodžius angliškai lol!).

Geriausias būdas išmokti kalbą yra kasdien šiek tiek praktikuotis, todėl remtis tuo, ko išmokote, ir išlaikyti dalykus šviežius.

Štai kodėl man patinka, kad viską galima nustatyti intervalais ir galite pridėti priminimus, kaip tai padaryti kasdien!

Puikiai tinka keliautojams

„Drops“ grožis yra tas, kad kalbama ne apie sklandumą ar visišką panardinimą, o apie tai, kad greičiau kalbėtumėtės su vietos gyventojais!

Esu apkeliavęs daugybę vietų, kur norėčiau suprasti kai kuriuos ženklus.

Didžiulė premija man mokantis kalbos? Man patinka mokėti užsisakyti maistą vietine kalba ir galėti padėkoti virėjui už fantastišką patiekalą.

Per pirmąją tarptautinę kelionę, kai studijavau užsienyje Ispanijoje ir kasdien mokiausi / vartojau ispanų kalbą, bendravimas su vietiniais atrodė daug prasmingesnis ir buvo labai šaunu kalbėtis jų kalba!

Nuo to laiko stengiuosi, kad būtų šiek tiek kalbos, kur tik einu.

Kodėl kelionės metu svarbu išmokti naują kalbą

  • Transportas ir susisiekimas – bendravimas su taksi vairuotojais arba autobusų maršrutų tikrinimas
  • Maisto alergijos ar pageidavimų perdavimas
  • Sauga ir supratimas apie iškabas – taip pat gali padėti jums pasiklysti
  • Pirkimas ir derybos turguje
  • Galite susitikti su vietiniais gyventojais, su kuriais kitaip negalėtumėte kalbėtis
  • Geriau suprask jų kultūrą

Kaip papildoma premija, kitos kalbos mokymasis padeda pagerinti jūsų mąstymo ir atminties įgūdžius. Išmokę kitą kalbą tiesiogine to žodžio prasme galite sustiprinti smegenų gebėjimą susitelkti – kaip tai puiku?

Nesvarbu, ar vykstate į tarptautinę kelionę, ar norite pasiimti kalbą, kad nustebintumėte draugus, „Drops“ verčia kalbą mokytis vėjeliu!

Kokias kalbas norėtumėte išmokti?

Atsisiųskite „iOS“ ar „Android“ skirtus „Drops“ čia (naudodamiesi šia nuoroda gausite 50% nuolaidą metinei prenumeratai!).

Šis įrašas parašytas bendradarbiaujant su „Drops“. Kaip visada, čia išsakytos mintys ir nuomonės yra visiškai mano pačios ir pagrįstos mano kelionių patirtimi.

Parašykite komentarą