Geriausios vyno atostogos JAV • Blondinė užsienyje

Geriausios vyno atostogos JAV

Kas sako, kad norėdami paragauti geriausių metų, turite pereiti pasaulį.

Nuo Viskonsino iki Vašingtono kai kurie iš didžiausių vynuogynų pasaulyje yra daug arčiau namų, nei galėtumėte pagalvoti. Man pasisekė ištirti keletą geriausių vyno regionų pasaulyje.

Atrinkęs daugiau nei mano tikrąją vino dalį, yra keletas vietų, kurias aš pats sau kartoju.

Čia yra geriausi vyno pabėgimai JAV!

Temecula

Kalifornija priskiriama prie prestižiškiausių planetos vynuogių auginimo regionų, tačiau tai tik viena iš daugelio vertingų vietų Vakarų pakrantėje!

Skambink man šališkai, bet aš čia laikausi savo pasirinkimo!

Mano gimtinėje Temeculoje yra 3000 hektarų apdovanojimų pelniusių Winelands. Be to, tai puikus vaizdas oro balionu su čempionato golfo aikštynais.

Santa Ynez slėnis

Įsikūręs Santa Barbaros apskrityje, galbūt matėte Santa Ynez slėnį filme „Šonai“.

Pustrečios valandos kelio automobiliu į šiaurę nuo Los Andželo šiame vyno mirkytame regione yra neįtikėtinos 70 vyninių ir degustacinės.

„Daou“ vynuogynai Paso Roblese

Paso Roblesas

Dešimt dienų vykusioje kelionėje po Kaliforniją aplankiau šią mielą vietą ir įsimylėjau. Alyvmedžių giraičių ir nesibaigiančių vynuogynų apsuptyje jums reikia bent dienos ar dviejų, kad viską pamatytumėte.

Mes ištyrėme šeimai priklausančius Venteux vynuogynus ir šeimos vynus, kartu su amatininkų butikų vynine „Brecon Estate“. Turėdami daugiau nei 200 vynuogynų, mes nesulaužėme to, ką siūlo ši vietovė.

Napos slėnis ir Sonomos šalis

Dvi garsiausios Kalifornijos religijos yra tikrai bet kokio vyno mėgėjo kelialapių sąrašai. Abu regionai turi savo žavesio ir per vieną kelionę lengva paragauti tiek Napos, tiek Sonomos.

Apskritai sakyčiau, kad Sonoma pasižymi ramesne kalvos atmosfera, o Napa yra jos prašmatni sesuo. Tarp dviejų regionų žiūrite į daugiau nei 800 vyninių.

Norėdami sužinoti savo nuomonę, peržiūrėkite mano Napos slėnio savaitgalio vadovą.

Bainbridge sala + Walla Walla, Vašingtonas

30 minučių keltu iš Sietlo, Bainbridge sala yra pasaulis nutolęs nuo miesto.

Gal jūs matėte šį brangakmenį mano geriausių Vašingtono lankytinų vietų, kurios nėra Sietle, aprašyme. Be to, kad tai puiki vieta pabėgti nuo viso to, tai taip pat svarbiausia dienos kelionė iš Sietlo.

Tuo tarpu Walla Walla yra svajinga vieta Oregono pasienyje, kur galite pasimėgauti natūraliu Ramiojo vandenyno šiaurės vakarų grožiu. Maisto mėgėjų meka, vietinis „nuo stalo iki stalo“ ir derliaus metai čia niekuo dėti.

Tai yra viena didžiausių vyno gamybos sričių šalyje, kurios nereikia praleisti!

Willamette slėnis, Oregonas

Pamiršk Portlandą! Šis 150 mylių ilgio slėnis sukuria kultūrinį Oregono šerdį. Daugiau nei du trečdaliai Oregono vynuogynų yra čia ir yra subrendę tyrimams.

Nesvarbu, ar norite pasilepinti prabangiais kurortais, pasivažinėjimais oro balionais ar nuostabia viešnage nakvyne ir pusryčiais, tai yra vieta, kur reikia eiti.

gyvačių upė idaho

Gyvačių upė, Aidahas

Manote, kad Aidahas gamina tik bulves? Jūs dar nebuvote Snake River Valley! Vos 40 minučių nuo Boise įsikūręs tai vienas greičiausiai augančių vyno regionų JAV.

Didysis slėnis, Koloradas

Šalia Kolorado upės besidriekiantis slėnis yra aukščiausios klasės nuotykių ieškotojų ir gamtos mylėtojų tikslas. Pasivaikščiokite po kanjonus ir mesas, o naktį gurkšnokite vyną prie laužo.

Efraimo kaimas Viskonsino durų grafystėje

Durų apygarda, Viskonsinas

Pusiasalis tarp Žaliosios įlankos ir Mičigano ežero garsėja vešliais gamtos parkais ir kalkakmenio uolomis.

Nors jūs ir nesitikėsite, kad vynuogynai yra taip toli šiaurėje, šiame regione yra skanių vyšnių ir vaisių vynų, kurių nerasite kitur.

Fredericksburgas, Teksasas

Antras pagal dydį vyno regionas Jungtinėse Valstijose rasite daugiau nei devynis milijonus hektarų primo vino, padalytų daugiau nei 100 vyno daryklų.

Čia išbandykite vienkartines „Tempranillo“, „Cabernet Sauvignon“, „Merlot“ ir „Malbec“ veisles.

Ohajo upės slėnis

Ohajo upės slėnio vyno takas (AKA – „Nicholas Longworth Heritage“ vyno takas) tęsiasi per Ohają, Kentukį, Indianą ir į Vakarų Virdžiniją.

Vienas iš seniausių vyndarystės regionų šalyje, jo istorija prasidėjo XIX a. Pradžioje.


Šarlotsvilis, Virdžinija

Charlottesville išsiskiria iš kitų savo įvairove. Čia yra nuostabus vyno ir alaus turų pasirinkimas visame Charlottesville ir Albemarle.

Tai tokia vyno paskirties vieta, kur visa įgula gali sprogti, vyno mėgėjai ar ne.

Watkinsas Glenas, Niujorkas

Vyno pirštų ežerų vyno šalis yra dar viena žmonių malonumas. Yra trys skirtingi vyno takai, kurių kiekvienas turi savo unikalią nuomonę. Geriausia, kad yra puikus porų pasirinkimas, kuris keičiasi ištisus metus.

Eikite į vyno ir šašlykų, žolelių, šokolado ar kitų sezoninių porų pasirinkimus.

Mėgstate vyną? Aš taip pat! Nuo Pietų Afrikos vyno daryklų iki savo vyno gaminimo namuose aš visa tai aprėpiau. Peršokti į vyno puslapį, kad galėtum toliau skaityti.

Parašykite komentarą