Šiuolaikinė „Boho“ amžiaus vidurio svetainė • Blondinė užsienyje

„Boho Mid Century“ moderni svetainė

Kai pernai iš Keiptauno (Pietų Afrika) persikėlėme į savo istorinius namus San Diege, turėjome pradėti visiškai nuo nulio. Į JAV atvykome neturėdami nieko, išskyrus porą vienetų bagažo ir savo šunį Bailey.

Daugeliu atžvilgių tai buvo DAUG milžiniško darbo. Bet man patiko dirbti su tuščia drobe ir pirkti kiekvieną kūrinį ketinant.

Tai buvo ilgas procesas, tačiau pasirinkdami kiekvieną daiktą, mes sugebėjome sukurti organizacines sistemas, sumažinti netvarką ir sutelkti dėmesį į tai, kad į savo namus atneštume daiktus, kuriuos tikrai mylime.

Man patinka neutrali paletė.

Dėl ryškių baltų sienų ir šilto dekoro erdvė jaučiasi tokia šilta, jauki ir kviečianti. Dirbdami su ribotomis spalvomis ir bandydami laikytis šiltų tonų, mes įnešėme daug tekstūros, sumaišėme medžiagų ir įvedėme spalvas labai konkrečiai – daugiausia dėmesio skyrėme tiems spalvų „iššokimams“, kad jie būtų per meną ir šviežius gėles.

Tai yra viena iš mano mėgstamiausių erdvių mūsų namuose, tačiau su švelniomis minkštomis sėdynėmis ir daugybe purių antklodžių erdvė gali pradėti jaustis gana moteriška. Pridėjus medienos, odos ir žalvario detalių, apdailai buvo suteikta šiek tiek vyriškumo ir įvairovės.

Nesvarbu, ar keliatės į naują vietą, ar norite atgaivinti kambarį, ar tiesiog mėgstate keliones namuose – visa tai dalijamės!

Pradedant svetaine, štai kaip mes apstatėme savo namus bohemiškai ir šiuolaikinio amžiaus vidurio stiliumi!

TV + konsolė

Ši konsolė buvo vienas iš pirmųjų dalykų, kuriuos įsigijau mūsų namams. Man patinka, kad ji yra neutralios spalvos, tačiau durys yra gražiai įmantrios drožybos, todėl jūs turite daug susidomėjimo ir šiek tiek mėtos.

„Samsung Frame“ televizorius taip pat yra vienas mėgstamiausių daiktų, kuriuos įsigijome namams. Aš šiek tiek daugiau pasidalinsiu kitame skyriuje apie tai!

Galva aukštyn, konsolės kairėje pusėje yra didžiulis tuščias vazonas. Galų gale tai turės alyvmedį, kuris užpildys tuštumą, bet mes dar neradome tinkamo! ?


Mūsų „Samsung Frame TV“

Esu apsėstas mūsų 65 colių „Samsung Frame TV“! Man patiko, kai mes jį gavome, ir aš vis dar myliu po metų. Rėmelyje ypatinga tai, kad jūs esate televizorius, kuris pažodžiui turi rėmą (pvz., Meno kūrinį) ir jis miega meno režimu, kad neatrodytų kaip televizorius.

Mes visada keičiame meną ir atostogoms galime padaryti jį šventinį, kai keičiame savo dekorą. Tai tikrai atrodo kaip meno kūrinys, ypač todėl, kad mes jį sujungėme su šviesaus medžio rėmu.

Labai malonu, kad ant sienos nėra didžiulio juodo plastiko ekrano.


ŽENKLAS: Chouky

VARDAS: Kabelių organizatorių dėžutės

Patarimas, kaip nuversti laidus

Man patinka į maitinimo bloką tiekti prailginimo laidą su keliais įskiepiais, o ne paleisti visus mano laidus iš įrenginio, taigi jūs nematote jokių laidų. Mes taip pat naudojame šias kabelių organizatorių dėžutes, kad paslėptume ilgojo laido daugiakampius kištukus.

Mes pasamdėme vietinę kompaniją „HD Hookups“, kad pakabintų ir į sieną įkištų televizoriaus laidus. Aš maniau, kad tai bus per didelis skausmas, kad galėčiau pats tai padaryti, ir jaudinausi dėl to, kad sienoje galėčiau pakenkti nereikalingai. Taigi, man jų samdymas buvo tinkamas būdas ir tai buvo gana prieinama!


moderni senovinė Kalifornijos svetainė

Įvesties lentelė + Spausdinti

Aš ne iki galo papuošiau šią vietą ir mąsčiau aplink laidų pašalinimo galimybes, tačiau tai nebaigtas darbas! Man labai patinka, kad konsolės staliukas turi 3 lentynas – puikiai tinka pridėti skirtingus lygius ir sukurti susidomėjimą dekoruojant.

Norėdami paslėpti netvarką, naudokite krepšius

Geriausias patarimas būtų pašalinti netvarką – tai ne visada įmanoma. Dėl tokių dalykų kaip saulės akiniai, kaukės, raktai ir daiktai, kuriuos griebiamės prieš išeidami pro duris, juos dedame į pintą krepšį, esantį apatinėje lentelėje aukščiau esančioje lentelėje.

Tai padeda išlaikyti viską tvarkingą ir tvarkingą!


„Ring Home Alarm“ apsaugos sistema

Mūsų namai yra „žieduoti“ – perskaitykite viską apie mūsų apsaugos sistemas ir itin šaunią priekinių durų užrakinimo sistemą, kurią turime „Ring“ dėka.

Aukščiau yra „Ring Home“ apsaugos sistema. Man patinka, kad mes sugebėjome klaviatūras užklijuoti komandų juostelėmis ir jos yra belaidės (nėra jokių neišvaizdžių laidų ir nereikia gręžti skylių į jūsų sienas!).

Yra trys nustatymai – išjungta, „namuose“ (kai esate namuose, bet miegate) ir toli. Kiekvieną nustatymą galite pritaikyti taip, kad tam tikros kameros ir jutikliai būtų įjungti arba išjungti. Jis tiekiamas su šiais labai šauniais jutikliais, apie kuriuos galite pranešti, kai kažkas atidaroma, pavyzdžiui, durys ar langai.

„Alexa“ naudojimas mūsų žiburių valdymui

Mes atnaujinome visus savo šviesos jungiklius į protingus, reguliuojamus perjungimo jungiklius ir negalėjome jų pakankamai rekomenduoti. Tiek daug mūsų dalykų yra įgalinti „Alexa“, pavyzdžiui, mūsų žibintai, ir mes turime daugybę tvarkos, skirtos automatizuoti ir optimizuoti.

Viena mano mėgstamiausių „Alexa“ rutinų, kurią naudoju nuolat „Alexa, kino vakaras“. Tai išjungia visus namo žibintus, nustato svetainės apšvietimą iki 8% ir uždaro svetainės atspalvius.

Eikite į „Smart Home Tech“ įrašą, kur rasite daugiau informacijos, patarimų, kaip naudoti „Alexa“ nustatymus, ir dar daugiau!

Sąžininga geriausių išmaniojo namo programėlių apžvalga

Nuo namų saugumo iki žaliuzių automatizavimo ir žibintų (ir net mano mėgstamos šildomos tualetinės kėdutės) valdymo – dalinuosi sąžininga geriausių išmaniųjų namų technologijų apžvalga!

Skaityti daugiau

modernus senovinis židinys Kalifornijos namasmodernus senovinis židinys Kalifornijos namas

Židinys


Pastaba apie dujų žurnalus

Aš atlikau daugybę tyrimų, kaip rasti geriausią dujų žurnalų rinkinį, o „Real Fyre“ yra ten, kur jis yra. Iš esmės tai yra „Rolls-Royce“ dujų rąstų rinkiniai – jis atrodo labai realus, net ir neįjungus židinio ekrano.

Paprastai su dujiniu židiniu tai daugiau skirta aplinkai, o ne faktiškai kambario šildymui. Tačiau šis konkretus rąstų rinkinys yra pakankamai galingas, kad šildytų kambarį ir atrodytų itin realus.

Jis tiekiamas net su žarijų medžiaga ir turi pultelį, todėl galiu reguliuoti liepsnos aukštį.

„Pro“ patarimas turintiems daug nuotraukų

Man patinka naudoti „Artefact Uprising“ daugybei nuotraukų atspausdinti ir turėti namuose. Šis konkretus rinkinys leido mums atspausdinti daugybę nuotraukų, o rėmelis palengvina jų įjungimą ir išjungimą, kad visada galėtume jas pasukti!

Naudokite kodą „BLONDEABROAD15“ 15% nuolaida!

modernus derliaus židinys Kalifornijos namo sofa

modernus derliaus židinys Kalifornijos namo sofa

Kėdė, kėdės ir stalai


Apie mūsų kėdes

Kad ir kokie tobuli jie būtų mūsų kambaryje, reikėjo amžinai gauti šias kėdes. Aš visiškai suprantu, kad dėl Covido viskas, kas yra pagaminta pagal užsakymą, užtrunka nepaprastai ilgai. Tačiau dėl kainos – ir turėdamas laukti 6 mėnesius – nesu tikras, ar pasiryžčiau tai padaryti dar kartą.

Beje, kadangi mes turime skliautuotas lubas, o mūsų sofa mažai sėdi, aš norėjau turėti aukštesnius fotelius. BET, kadangi tai siauras kambarys, mums reikėjo, kad jie būtų mažesnio pločio.

Fotelių kompanijoje „Interior Define“ buvo labai šaunu, ar jie kuria smulkias visų savo baldų versijas, kurios idealiai tinka mažesniems kambariams.

Be to, jie yra be galo patogūs! Jei tau viskas gerai, kai lauki rimtai, aš rekomenduočiau šias kėdes. Jei esate nekantrus – siūlyčiau rasti kitą variantą.


Pastaba apie mūsų išmaniąsias žaliuzes

Patys atspalviai buvo įprasti iš „Blinds.com“, kad aš galėčiau išgauti beveik aiškų atspalvį. Man patinka, kad kambarys būtų gražus ir šviesus, bet nenoriu, kad pro langus patektų tiesioginiai saulės spinduliai ir keptų mūsų baldus.

Mes turime „Tilt Smart Roller Shades“ ir tai tam tikri meilės ir neapykantos santykiai. Jie turėjo erzinančių problemų; 3 iš 5 variklių turėjo būti pakeisti, ir nors jų klientų aptarnavimo komanda buvo greita ir paslaugi, patys atspalviai yra skausmas.

Jie dirba pagal tvarkaraštį arba galite juos uždaryti naudodami savo programą. Programos trūkumas yra tai, kad aš galiu pasiekti ją savo telefone, bet Meyer negali prisijungti iš savo telefono, taigi tai nėra ypač įmanomas pasirinkimas šeimai.

Šešėliai turėtų veikti su Alexa, tačiau jie nustojo veikti, ir nuo to laiko man nepavyko jų priversti dirbti.

Be to, atrodo, kad užprogramuoti tvarkaraščiai veikia gerai! Aš turiu juos atidaryti pusiaukelėje saulėtekio metu, o po to žemiau po pietų.

Kai supratau, kaip saulė juda aplink mūsų namus, man pavyko sukurti tvarkaraščius ir tereikia juos koreguoti skirtingais metų laikais.

Išmaniojo namo patarimas, kad kambarys kvepėtų

Aš turiu „Pura“ sienos difuzorių, paslėptą už sofos, ir tai taip nuostabu! Galiu sukurti tvarkaraštį, kada noriu, kad jis išsijungtų, ir jis veikia išjungus „Wi-Fi“. Taigi galiu tai valdyti iš savo telefono ir pasirinkti, kurio kvapo (iš dviejų) norėčiau.

Čia rasite „Pura Smart Diffuser“!

Norite pamatyti, kaip atrodo mūsų namai per atostogas?

Mano mėgstamiausias atostogų dekoras

Ar jūs taip pat dekoruojate pirmą kartą ar norite atostogų dekoro patarimų pradedantiesiems?

Skaityti daugiau

Parašykite komentarą