Pagrindinis 3 dienų Denverio maršrutas • Blondinė užsienyje

3 dienų Denverio maršrutas

Denveris yra viena geriausių vietų keliauti JAV, tai svajonių atostogos ilgam savaitgaliui. Nesvarbu, ar slidinėjate po epinius kalnus, ar žygiuojate po saulės pamirkytas pievas, natūralus Mile High City grožis atims kvapą (ir ne tik todėl, kad jis tikrai yra mylios aukščio!).

Jei norite mėgautis puikia gamta lauke ir gerais virimais, tai jums tinkama vieta.

Iš tikrųjų iš aukso pagamintas miestas, Denverio gyventojų skaičius ir pinigų srautai sprogo XIX amžiaus viduryje, kai kilo aukso kasyba.

Stulbinanti Viktorijos laikų miesto architektūra atsigręžia į savo praeitį kaip kaubojaus laiptelius, tačiau šiuolaikinio Denverio atmosfera labiau panaši į Ostiną ar Portlandą.

Šiais laikais jums nereikia kelti kojos laukan, kad galėtumėte mėgautis šiuo madingu miestu. Galite leisti savo skonio mėgėjams vadovauti gurmanams ir pasaulinės klasės alaus darykloms.

Jei pavyks išgauti šiek tiek papildomo laiko, labai rekomenduoju aplankyti Rokių kalnų nacionalinį parką ir giliau pasinerti į šį nuostabų regioną.

Pasirengęs griebti tuos žygio batus ir išeiti į kelią? Čia yra jūsų galutinis trijų dienų maršrutas ir vadovas aplankyti Denverį, Koloradą!

Kur apsistoti

Kalbant apie geriausius (ir patogiausius) Denverio rajonus, labai rekomenduoju „RiNo“ ir „LoDo“.

Šiaurės upės meno rajonas (RiNo)

Šiaurės upės meno rajonas, geriau žinomas RiNo, yra šurmuliuojanti vietovė į rytus nuo miesto centro. Rasite madingų maisto salių, meno galerijų, džiazo barų, aludžių ir naktinio gyvenimo scenų. Žinomas dėl savo atnaujintų sandėlių ir šaunaus faktoriaus, tai yra pagrindinė bazė.

„RiNo“ mieste aš dievinu stilingo boutique viešbučio „Ramble Hotel“ XVII amžiaus prancūziškų salonų atmosferą.

Žemutinis miesto centras (LoDo)

Kita puiki nuomonė yra Žemutinis miesto centras, AKA LoDo. Įsikūręs tarp miesto centro ir Rio, šis labai mylimas rajonas yra seniausias Denverio rajonas ir dabar karščiausia naktinio gyvenimo vieta mieste.

Jei norite likti viso to centre, apsilankykite viešbutyje „Maven“. Įsikūręs tame pačiame pastate, kaip ir populiarioji „Milk Market“ maisto salė, būsite palepinti, kad galėtumėte nusipirkti patiekalų, o vestibiulyje – „Huckleberry“ kavą.

Ir čia yra keletas kitų geriausių variantų:

  • „Brown Palace Hotel & Spa“: Seniausias viešbutis mieste, ši prabangi vieta leis pasijusti karališku.
  • „Crawford“ viešbutis: Naujausias ir didžiausias naujas papildymas – ši keturių žvaigždučių vieta yra žymioje „Union Station“ viduje.
  • Nakvynės namai „Fish“: Šis viešnamyje paverstas nakvynės namai už prieinamą ir centrinį pasirinkimą pažymi visas dėžes.

Geriausias laikas aplankyti Denverį

Per metus 300 saulės spindulių yra visuomet tinkamas laikas aplankyti Kolorado sostinę. Pavasarį ir rudenį popietes rasite 50-ųjų viduryje – 70-ųjų viduryje.

Nors jums prireiks švarko naktį, tokie šiek tiek vėsinantys tempai puikiai tinka ilgiems žygiams ir kitoms lauko veikloms.

Vasaros metu gyvsidabris pakyla iki 90-ųjų. Tai sausa šiluma, bet tikrai vis tiek gana intensyvi. Tuo tarpu, jei lankysitės žiemą, jūsų laukia ledinės dienos nuo paauglių iki 40-ies.

Tačiau žiemą taip pat rasite mažiau turistų, nes dauguma jų eina į vakarus į mažesnius kalnų miestelius ir slidinėjimo kurortus.

Kelionė aplink Denverį

Jei Denveryje praleidžiate tik tris dienas, galite lengvai apsieiti be automobilio nuomos. Lengvųjų geležinkelių sistema apima pagrindines metro zonas, o centriniai rajonai puikiai tinka tyrinėti pėsčiomis.

Norėdami patekti toliau arba keliauti ne darbo metu, rasite daugybę autobusų ir taksi variantų kartu su „Uber“ ir „Lyft“.

„Google Maps“ veikia su visomis vietinio viešojo transporto galimybėmis, todėl prieš eidami atsisiųskite neprisijungus pasiekiamą žemėlapį ir būsite pasirengę žengti žemyn.

Atminkite, kad jei planuojate eiti į žygius, galbūt norėsite išsinuomoti automobilį. Nors galėtumėte pasiimti kažką panašaus į „Uber“ ar „Lyft“ – atminkite, kad mobiliojo ryšio paslauga gali būti pastebėta ir (arba) galimi vairuotojai šioje srityje gali būti riboti.

1 diena: „Foodie“

Pradėkite savo Denverio nuotykį nuo maisto dienos. Šis kulinarinis miesto malonumas turi svaiginantį daugybę unikalių pasirinkimų. Išsirinkti geriausius iš geriausių yra beveik neįmanoma, todėl būkite alkani ir planuokite atlikti savo skonio testus.

Griebkite pusryčius

Vietinis institutas nuo 1920-ųjų, Samo Nr. 3 yra vieta, kur galite pradėti savo dieną, kai ieškote klasikinio „Americana“ užkandžių.

Labiau nusiteikę vietinės kilmės madingiems priešpiečiams? Paimkite vietą populiariame restorane „Snooze“, „Am AM Eatery“.

Naršykite miesto centrą

Kai būsite pakviesti dienos, pasiruoškite Larimerio aikštę. Seniausias Denverio kvartalas, kuriame rasite geriausias miesto parduotuves, restoranus ir barus.

Pasiklydę aikštėje, užsukite į 16-osios gatvės prekybos centrą, kad įsigertumėte į atmosferą, stebėtumėte keletą žmonių, apžiūrėtumėte parduotuves ir paragautumėte kąsnio iš unikalaus maisto sunkvežimių asortimento.

RiNo rajono širdyje rasite šaunias kavines, arsenalo kepyklas, rankų darbo šokoladus, vietoje pagamintą sūrį ir dar daugiau Centriniame turguje. Paragaukite vietinių skonių ar tiesiog susikraukite šiek tiek vėliau savo viešbučio kambaryje.

Griebkite fotoaparatą ir eikite žemyn į LoDo rajoną, kad nufotografuotumėte kelis „Union Station“ kadrus.

Šioje stotyje yra ne tik istorinis orientyras, bet ir geriausi miesto apsipirkimo, valgymo ir gėrimo namai. Čia pasilepinkite gėrimais arba grįžkite į viešbutį šiek tiek atsigaivinti nakčiai.

Už vakarienės

Jei esate pasirengę tobulai vakarienei, patraukite kėdę LoHi Postinos terasoje, kad gautumėte aukščiausio lygio itališko maisto.

Kai brusketos nebebus, o vyno butelis tuščias, pavadinkite ją naktimi, kad rytoj galėtumėte pradėti šviesiai ir anksti.

2 diena: batai ir alus

Jei yra trys dalykai, kuriais garsėja Denveris, tai turi būti puikus grubas, fantastiškas alus ir žandikaulio kritimas. Antrą dieną patikrinkime du paskutinius iš sąrašo.

Pradėkite rytą anksti žygiuodami

Ryte pasiruoškite, kad lauke būtų prakaitas ir alaus troškulys! Denveris turi pasaulinės klasės žygius pėsčiomis, todėl būtinai susikraukite lauko reikmenis.

Prieš eidami perskaitykite mano išsamų vadovą, ką pakuoti kelionei pėsčiomis. Patikėkite manimi, verta įdėti į savo krepšį keletą papildomų dalykų, kad būtų patogu, energinga ir apskritai tiesiog pakeltumėte kelionę.

Amatų alaus turas

Koloradas yra daugiau tik Coors! Tiesą sakant, valstybėje yra daugiau amatų alaus daryklų, nei rasite beveik bet kur kitur šalyje. Taigi, po popietės nuotykių, laikas išgerti miestą.

Nors jūs galite suklupti per savarankišką alaus daryklos turą, verta eiti su gidu, kuris žino jų dalykus. Šis „Denver Craft Brew + Microbrewery“ turas padės jums nuodugniai pažvelgti į tai, kuo Kolorado gaminiai yra tokie ypatingi.

Dėl šiek tiek laiko krizės? Galite suplanuoti individualų maršrutą su „Denver Beer Trail“ ir paragauti geriausio alaus mieste.

Alaus daryklos apsilankymai

Turi antrą vėją? Norite pamatyti, kur vyksta magija? Nors alaus daryklą rasite praktiškai kiekviename miesto kvartale, yra keletas vietinių favų, kuriuos rekomendavo žinantys alaus gerbėjai.

Kalbant apie plačius miesto vaizdus, ​​viskas yra apie „Prost“. Norite pabendrauti su vietos gyventojais daug energijos reikalaujančioje vietoje? Jums patiks „Ratio Beerworks“. Paskutinis, bet ne mažiau svarbus dalykas – „Denver Beer Co“ yra būtina stotelė.

Trečia diena: pasirinkite savo nuotykį

Priklausomai nuo to, ko laukiate, jūsų paskutinė diena Denveryje turi daug ką pasiūlyti. Čia yra keletas vietų, kurias tikrai pamilsite.

Kapitolijaus kalva

Nesvarbu, ar norite sužinoti apie vietos politiką, ar žaisti stalo žaidimus, tai yra vieta. Apsilankykite Kolorado Kapitolijaus pastate ir „Civic Center“ parke, tada įsigilinkite į Denverio meno muziejų ir Denverio viešąją biblioteką.

Tenisono gatvė

Berklio rajone rasite eklektišką butikų, kavinių, restoranų ir barų mišinį, besiribojantį su garsiąja Tennyson gatve. Griebkite kavos „Downpours“, tada „BookBar“ ieškokite suvenyrų.

Gatvė išmarginta nuostabių restoranų, todėl griebkitės pietų visur, kas patraukia jūsų akį.

Kaip gauti tą paskutinį patiekalą

Avanti

„Avanti“ yra „kolektyvinė užkandinė“, ir tai yra rimta būtinybė keliaujant su grupe!

Kai viduje yra dešimtys restoranų, tikrai yra kažkas kiekvienam. Paimkite vietą ant masyvaus denio, kad pamatytumėte miestą, kuris įkvėps jus padaryti dar vieną asmenukę prieš einant.

Naftos perdirbimo įmonė

Jei viešite vakare, būtinai paragaukite užpiltų alkoholinių gėrimų „Refinery Lounge“, šalia stadiono centro. Jie garsėja marinuotų agurkų šūviais, kuriuos aš labai rekomenduoju, ir savo gėlių kadrais … kurie yra šiek tiek keistoki.

Šiame nepakartojamame prieskonyje sukramtote gėlę, tada nufotografuojate ir staiga jūsų burna tarsi nutirpsta. Keista, bet verta!

Iš anksto pažiūrėkite į „Red Rock“ koncertų tvarkaraštį arba tiesiog apsilankykite gražioje apylinkėse.

Premija

Viena gražiausių koncertų vietų, „Red Rocks“ amfiteatras, yra vos už 15 mylių už Denverio. Čia yra daugybė pervežimo paslaugų, kad galėtumėte tai patikrinti be nuomojamo automobilio.

Turite papildomas dvi valandas? „Denver Graffiti“ turas apims įspūdingiausius gatvės menus, kuriuos kada nors matėte savo gyvenime.

Norite pakelti atostogų asmenukes į kitą lygį? Jums patiks Denverio asmenukių muziejus už tikrai pasakiškus „Instagram“ fonus.

Ieškote daugiau patarimų? Peržiūrėkite mano savaitgalio vadovą po Denverį!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *