14 geriausių Floridos paplūdimių, kuriuos reikia aplankyti – tik rankiniam bagažui

Floridoje yra kažkas tikrai ypatingo! Čia ne tik gausu nuostabių lankytinų vietų, bet ir nuostabūs nacionaliniai parkai, nuostabūs miestai ir vieni geriausių Floridos paplūdimių, kurių tikrai negalite praleisti.

Per tuos metus mes daugybę kartų lankėmės Floridoje ir apžiūrėjome visą valstiją. Nuo nesugadintų salų Florida Keys iki Pensacola ar Clearwater pajūrio atmosferos. Yra nedidelis gabalėlis Floridos, kuris tiks ir nustebins kiekvieno tipo keliautojus.

Būtent todėl aš norėjau pasidalinti geriausiais Floridos paplūdimiais, kurie yra visi brangakmeniai, kuriuos reikia patirti.

Geriausi Floridos paplūdimiai, kuriuos galima aplankyti

Pažvelkite žemiau į geriausius Floridos paplūdimius. Geriausiai praleiskite laiką naršydami ir naršydami!

1.) Kakavos paplūdimys

Geriausi Floridos paplūdimiai, kuriuos galima aplankyti

Atlanto vandenyno pakrantėje įsikūręs kakavos paplūdimys yra vienas geriausių Floridos paplūdimių, kuris puikiai tinka dieną paplūdimyje. Sąžiningai, tai yra toks paplūdimys, kuris puikiai tinka daugumai pajūrio pramogų, ypač naudojant banglenčių sportą ir parasailį, dėl kurio ši sritis yra visiškai smagi.

Reikia saldaus skanėsto? Užeikite į „Florida Key Lime Pie Company“ už jų (jūs atspėjote) „Key Lime Pie“. Tai visiškai skanu ir visa naminė. Be to, jūs galite susitikti su Sweetie, aligatoriumi, kuris čia yra vietinė įžymybė.

Geriausi Floridos paplūdimiai, kuriuos galima aplankyti

Dabar, jei nepagalvojate visos kelionės į paplūdimį vien, galite lengvai tai susieti su kelione į Kenedžio kosmoso centrą, kurį svajoja aplankyti.

Skaityti daugiau: Geriausios Floridos lankytinos vietos

2.) Holivudo paplūdimys

Geriausios pramogos Fort Loderdeilyje (9)

Holivudo paplūdimys yra tiesiog drovus Fort Lauderdeilio miestelis. Tai puiki pakrantė, kur galima pabūti (ir aplankyti) kelias dienas. Turėdami didesnius viešbučius ir kranto ypatybes, turite viską, ko reikia, kad jūsų kelionė į paplūdimį būtų labai lengva.

Geriausios pramogos Holivude, Floridoje (10)

Be to, jei esate anksti atsikėlęs, eikite pasivaikščioti ir stebėti saulėtekį Holivudo paplūdimio Broadwalk. Šiuo paros metu puiku ir visiškai tylu.

3.) Fort DeSoto valstybinis parkas

Geriausi Floridos paplūdimiai, kuriuos galima aplankyti

Fortas DeSoto valstijos parkas, esantis tiesiog Šv. Pito paplūdimyje, yra idiliškas ir visiškai nepaliestas Floridos rajonas, kurio per gera praleisti.

Išsaugotas kaip apygardos parkas, Fort DeSoto valstybinis parkas turi kuo pasigirti! Tiesą sakant, jame yra keletas geriausių Floridos paplūdimių, kurie yra tokie pat populiarūs vietinių gyventojų, kaip ir lankytojų.

Šiaurinis paplūdimys yra lengvai mėgstamas aplankyti kartu su Rytų paplūdimiu! Abi turi savo žavesio ir tu tikrai negali suklysti nė su vienu iš jų.

Negana to, čia galite pastebėti daugybę laukinių gyvūnų. Balandžio mėnesiais, iki pat rugsėjo, paplūdimio lizduose galima rasti inkilinių vėžlių. Tai reiškia, kad klajojant pakrante būtina būti ypač atsargiems.

Skaityti daugiau: geriausi dalykai, kuriuos reikia nuveikti Floridos raktuose

4.) Šv. Pito paplūdimys

Gražiai spalvingas St Pete miestas, Florida (9)

Maždaug 5 dienas praleidome tyrinėdami St Pete paplūdimį ir didesnį Sankt Peterburgo rajoną; tai buvo neįtikėtina!

Užsukę į Floridijos įstaigą „Don Cesar“, būtinai patikrinkite vieną geriausių Floridos paplūdimių. Matote, iš čia galite pasivažinėti po St Pete paplūdimį arba pasivaikščioti į pietus iki balto smėlio Pass-a-Grille paplūdimio kranto.

Visa apylinkė čia taip pat yra nuostabi ir gana nuostabi. Tiesiog įsitikinkite, kad užsukote į „Crabby Bill’s“ dėl jų skanių jūros gėrybių ir leiskitės į Sankt Peterburgą dėl savo gatvės meno ir paimkite kąsnį „Bodega“ centrinėje dalyje, kad gautumėte geriausių Kubos sumuštinių.

Skaitykite daugiau: „St Pete“ tyrinėjimas Floridoje

5.) Clearwater paplūdimys

48 valandos Klirvoterio paplūdimyje, Floridoje (10)

Klirvotero paplūdimys, dažnai išrinktas vienu geriausių JAV paplūdimių, yra deimantas Floridos pakrantėje.

Geriausiai tinka paplūdimio užkandinėms ir minkštiems smėlėtiems krantams. Klirvoteris yra savarankiška paskirties vieta.

Dabar lankėmės kovo mėnesį, o oras buvo puikus (gražus ir tylus) – kurį mes mylėjome! Nors atostogų sezonu jis gali būti daug užimtas.

Geriausia, kad Klirvoteryje yra daugybė dalykų, kuriuos reikia nuveikti; nuo maudynių iki nuotaikingų veiksmų, tokių kaip parasailing, kruizai ir irklentės. Klirvoteris turi kažką kiekvienam.

Skaityti daugiau: Kur mes valgėme, buvome ir atvėsome Klirvoteryje

6.) Šv. Jurgio salos valstybinis parkas

Geriausi Floridos paplūdimiai, kuriuos galima aplankyti

Šv. Jurgio salos valstybinis parkas yra nuostabi vieta aplankyti, jei važiuojate iš Orlando į Pensakolą. Tai yra maždaug pusiaukelėje tarp abiejų ir verta popietės linksmybių, jei mėgstate šiek tiek šalto laiko.

Visa sala yra visiškai nesugadinta ir atrodo taip, kaip būtų buvę prieš šimtmečius. Štai čia yra pakrantės grožis, ji jaučiasi taip nepaliesta.

Pats paplūdimys apima visą pietinį salos ruožą ir tęsiasi myliomis. Tai reiškia, kad paplūdimyje niekada nesijausite pernelyg perkrautas ar ankštas … net piko metu.

Po dienos ant kranto užeikite į „Paddy’s Raw Bar“, kur rasite kai kurių jų „Apalachicola“ austrių, kurios yra kuo vietinės. Visiškai atvėsęs ir atsipalaidavęs, tai puiki vieta atsipalaiduoti prieš einant nuo kranto linijos.

Skaityti daugiau: Geriausios lankytinos vietos Džeksonvilyje

7.) Siesta Key, Lido, Sarasota ir Pusmėnulio paplūdimiai (Sarasota)

Geriausi Floridos paplūdimiai, kuriuos galima aplankyti

Įsikūręs nuostabioje Meksikos įlankoje, „Siesta Key“ yra visiškai palaiminga barjerinė sala, turinti žavesio, kuris taip pat kviečia, kaip jie ateina!

Dar geriau, „Siesta Key“ paplūdimiai niekada nenuvils ir jie yra vieni geriausių Floridos aplankytų paplūdimių. Blizgančiu baltu smėliu ir skrudinta vandens temperatūra tai vieta, kur einate su visa šeima.

Tai ypač aktualu, nes bangos yra šiek tiek ramesnės nei Atlanto pakrantė; nors tai nereiškia, kad vis tiek neturėtumėte imtis ypatingos priežiūros. Atminkite, kad jūra gali būti pavojinga.

Skaityti daugiau: geriausi dalykai, kuriuos reikia nuveikti Port Šarlotėje

8.) Bahia Honda valstybinis parkas

Geriausi Floridos paplūdimiai, kuriuos galima aplankyti

Maždaug už 30 mylių nuo Key Westo įsikūrusi „Bahia Honda“ yra viena iš būtiniausių vietų Floridos raktuose, ypač jei mėgstate paplūdimius!

Geriausi Floridos paplūdimiai, kuriuos galima aplankyti

Būdami čia, praleiskite šiek tiek laiko mirkydami spinduliuose Calusa ir Loggerhead paplūdimiuose, kurie yra tokie svajingi. Nors ir palyginti maža, tačiau tai žavinga maža sritis, kurią reikia ištirti, net jei kartais ji būna perpildyta.

Verta aplankyti, kai apžiūrėsite platesnį Floridos raktus.

Skaityti daugiau: geriausi dalykai, kuriuos reikia nuveikti Floridos raktuose

9.) Fort Lauderdale paplūdimys

Geriausi Floridos paplūdimiai, kuriuos galima aplankyti

Mes neįtikėtinai praleidome laiką Fort Lauderdeilyje ir labai pamilome miestą (ir netoliese esantį Holivudą).

Fort Lauderdale paplūdimys dažnai yra toks pat populiarus kaip netoliese esanti sesuo Majami Byčas, yra gana populiari vieta Floridoje, kur reikia apsilankyti. Geriausia, kad tai ne tik saulė, jūra ir smėlis! Per metus daugybė įvairių renginių taip pat vyksta ant tako ir pačiame paplūdimyje. Tai visiškai smagi atmosfera, ir jūs galite lengvai praleisti kelias geras dienas čia.

Be to, galite išbandyti jėgas vandens motociklu, snorkelingu ir nardymu!

Skaityti daugiau: geriausi dalykai, kuriuos reikia nuveikti Fort Lauderdeilyje

10.) Gasparilla sala

Geriausi Floridos paplūdimiai, kuriuos galima aplankyti

Tik į šiaurę nuo Fort Majerso, Gasparillos sala yra dar vienas Floridos perlas, kurio per gerai praleisti. Tiesą sakant, sakyčiau, kad jame yra vienas geriausių Floridos paplūdimių, kurį yra labai lengva aplankyti.

Visiškai ramus ir gana mielas, pakrantės ruožas šalia Port Boca Grande švyturio yra būtinas apsilankymas. Nors Floridijos paplūdimiai ir nėra patys didžiausi, jie pasižymi kažkuo žavesiu ir puikumu, kuris yra visiškai vertas kelionės.

Geriausi Floridos paplūdimiai, kuriuos galima aplankyti

Vėliau eikite į „South Beach“ barą ir groteles, kad patrauktumėte stalą. Jų vietiniai laimikiai yra tokie skanūs ir švieži!

Skaityti daugiau: geriausi dalykai, kuriuos reikia nuveikti Fort Lauderdeilyje

11.) Anos Marijos sala

Geriausi Floridos paplūdimiai, kuriuos galima aplankyti

Į pietus nuo Šv. Pito paplūdimio, Anos Marijos sala yra puikus nesugadinto kranto, mielų mažų užkandinių ir niekuo neišsiskiriančio žavesio derinys.

Man tai vienas geriausių Floridos paplūdimių, kuriame galima visiškai atsipalaiduoti ir atsipalaiduoti. Matote, tai nėra per toli nuo patogumų, bet pakankamai tylu, kad jaustųsi už milijono mylių!

Geriausi Floridos paplūdimiai, kuriuos galima aplankyti

Norėdami skaniai pavakarieniauti, užsukite į „Sandbar“ restoraną, kuriame rasite jų traškių kalmarų. Tai vieni geriausių visoje Floridoje.

Skaitykite daugiau: Floridos Sankt Peterburgo tyrinėjimas

12.) Pietų paplūdimys (Majamis)

Geriausi Floridos paplūdimiai, kuriuos galima aplankyti

Negaliu paminėti geriausių Floridos paplūdimių, nepaminėdamas South Beach Majamyje. Patinka ar nekenčia, jo pakrantė yra nuostabi ir verta aplankyti tyrinėjant platesnę Pietų Floridos teritoriją.

Atvėsę ant smėlio, eikite pasivaikščioti po istorinį Art Deco rajoną ir pakeliui sustokite ištaigingam kokteiliui. Tai visiškai gyvybinga sritis, kurią neįmanoma sugerti!

Skaitykite daugiau: įdomūs dalykai, kuriuos reikia nuveikti Majamyje

13.) Pensakola

Geriausi Floridos paplūdimiai, kuriuos galima aplankyti

JAV lankytojų gerai žinoma „Pensacola“ yra šiek tiek mažiau žinoma tarptautinių lankytojų, vykstančių į Floridą. Tai reiškia, kad jis gali būti tyliau nei kai kurios kitos populiarios vietos Floridoje, ypač kai atostogos konkrečiose šalyse reiškia, kad keliauja daugiau žmonių.

Nors šiek tiek daugiau retro, „Pensacola“ yra žavinga vieta, kurią verta šiek tiek mylėti ir aplankyti. Mums patiko Pensacola paplūdimio parko pakrantė ir ji visiškai nesugadinta.

Suveikė apetitas? Važiuokite į „Plekšnių košės namą“, kuriame patiekiami geriausi pietų pietūs! Patikėkite manimi, nenorite to praleisti.

14.) Sanibelio sala

Geriausi Floridos paplūdimiai, kuriuos galima aplankyti

Įsikūręs tik Fort Majerso mieste, Sanibelio sala yra visiškas atmosfera ir joje yra keletas geriausių Floridos paplūdimių. Kai kurie iš mūsų mėgstamiausių yra Gulfside miesto parko paplūdimys ir Bowmano paplūdimys (kuris yra visiškai epinis ir nesugadintas).

Jei vykstate į Šiaurės Captiva salą (visai šalia Sanibel salos), būtinai užsukite į „Mainstay“ ir „Barnacles“ barą. Tai jaukus mažas restoranas, kuriame patiekiami skaniausi krevečių takai.

Skaityti daugiau: Geriausios Floridos lankytinos vietos

12 geriausių vietų Floridoje aplankyti


Patikrinkite geriausias Didžiosios Britanijos vietas!

Tik rankinio bagažo Didžiosios Britanijos kelionių knygų reklaminė juosta


Prisijunkite prie mūsų „Instagram“ …


Apsilankykite mūsų „YouTube“ kanale, kuriame rasite kelionių vaizdo įrašus!

Parašykite komentarą