10 lankytinų vietų Italijoje (tai ne Roma) • Blondinė užsienyje

10 vietų Italija

Vienas iš kultūriškai turtingiausių miestų pasaulyje, jūs jau žinote, kad Roma yra „kibirų“ sąrašo paskirties vieta. Tai vienas geriausių miestų, į kurį reikia keliauti kaip solo moteriai.

Nuo antipastų iki picos iki želatinos, joje tikrai gali būti geriausias maistas planetoje. Turint 3000 metų istoriją, kurią reikia ištirti, yra svaiginantis daugybė žymių vietų.

BET Italijoje yra kur kas daugiau nei tik jos kosmopolitinė sostinė. Norėdami subraižyti po paviršiumi ir pasinerti į autentišką italų kultūrą, pažvelkite už Romos ribų.

Čia yra mano dešimt geriausių lankytinų vietų Italijoje (tai nėra Roma).

Positano

Amalfio pakrantė

Savaitę traukiniais keliaudama po Italiją ši vieta pavogė mano širdį. Dramatiškos pajūrio uolos yra stulbinamai gražios.

Aš ilsėjausi saulės skandinamuose paplūdimiuose, tada tyrinėjau istorines Pompėjos ir Herculaneum vietas. Nuo pakrantės lengva peršokti į Kaprio salą.

Jaučiatės įkvėptas? Peržiūrėkite mano patarimus, kaip aplankyti Amalfio pakrantę Italijoje.

Pakrantėje yra tiek daug mažų lobių, kad jūs tikrai norėsite pakliūti į žemę.

Cinque Terre

Cinque Terre yra būtina dienos kelionė iš Florencijos. Žygiuodami pakrantės taku, tyrinėkite šią penkių nuostabių kaimų, taškančių Viduržemio jūros pakrantę, kolekciją.

Suplanuokite bent vieną visą dieną, kad galėtumėte apžiūrėti Monterosso, Manarolą, Vernazzą, Corniglia ir Riomaggiore. Vis dėlto tai yra oro sąlygos, todėl praleiskite, jei lankysitės nuo lapkričio iki vasario.

Ši vieta yra geriausia nuo balandžio iki spalio.

Florencija

Toskana yra būtina Italijos stotelė, o Florencija yra viso to pabėgimas. Galite praleisti savaites vien tyrinėdami Renesanso meną ir architektūros šedevrus.

Nuo Toskanos alyvmedžių ir vynuogynų iki šluojančių Apeninų kalnų uolų Toskana viršys jūsų lūkesčius kiekviename žingsnyje.

Peržiūrėkite mano Florencijos kelionių vadovą ir pradėkite planuoti.

Baris + Apulija

Apulija (arba Apulija, kaip ji taip pat žinoma), žinoma kaip Pietų Florencija, garsėja baroko architektūra ir kalvotais namais, baltais kalvos šlaitais. Tuo tarpu Baris yra primo bazė gurmanams ir paplūdimio mėgėjams.

Jiedu susibūrė, kad sukurtų puikią kultūrų grifų ir paplūdimio mėgėjų porą.

Sardinija

Nors kiekvienas iš 20 Italijos regionų turi savo išskirtinę kultūrą, izoliuota Sardinijos sala (arba Sardegna, kaip ji vadinama Italijoje) yra ypač intriguojanti.

Šioje eklektiškoje vietovėje yra begalė paslėptų įlankų ir paslėpti paplūdimiai.

Sardinija yra ne tik pasaulis, nutolęs nuo nesibaigiančių turistų minių Romoje, bet ir biudžetą tausojantis pasirinkimas. Tai yra abipusė nauda, ​​kuri leis jums patirti vietinę kultūrą nepažeidžiant banko.

Milanas

Ši romantiška Italijos kryptis turi kažką kiekvienam. Aukšta mada, pasaulinės klasės virtuvė, nuostabi architektūra ir turtinga istorija kartu sukuria kultūros stebuklų šalį.

Nesvarbu, ar labiau domitės „Da Vinci“, ar „Giorgio Armani“, milaniečiai nepaliauja stebinti.

Venecija

Mūsų Šiaurės Italijos nuotykio metu mes tyrinėjome senus Meyerio laiptų aikštynus Trevizo mieste. Ši radaro paskirties vieta leido pažvelgti į tai, koks iš tikrųjų yra gyvenimas Italijoje.

Iš ten mes šokinėjome aplink Veneciją ir Florenciją.

Spalvingas Burano miestas buvo vienas geriausių mano kelionių metų įspūdžių, tačiau kojines tikrai nuvertė „Prosecco“ automatas.

Taip, Italijoje yra automatas, kuris išleidžia Prosecco! Su šviežiu buteliu rankoje pastebėsite, kad Valdobbiadene iškylos yra kitame lygyje.

Komo ežeras

Visų romantiškiausių Europos vietų sąrašo viršuje Komo ežeras yra didžiausias prabangos pabėgimas.

Apžiūrėkite Italijos Alpes ir išsinuomokite vilą šalia ežero. Leiskitės į nuotykius lauke, pabūkite ramioje pajūrio atmosferoje.

Ir, žinoma, pabandykite pastebėti George’ą Clooney pakeliui į savo atostogų namą!

Matera

Šiame nuostabiame mažame mieste radau vieną svajingiausių butikų Europoje. Žinomas dėl urvo būstų, jūs galite atpažinti šį miestą iš daugybės filmų, kuriuose rodoma ši Europos kultūros sostinė.

Šis 9000 metų senumo miestas yra trečias pagal dydį miestas planetoje, ir jis gerai dėvi savo amžių.

Malta

Nors Malta yra nepriklausoma šalis, tai puikus kelionės po Italiją priedas. Ši maža salų valstybė yra viena iš geriausių paplūdimio vietų Europoje.

Tyrinėkite 5000 metų senumo nekropolį, pasinerkite į spalvingas jūras, linksminkitės iki paryčių ar tiesiog stebėkite, kaip pasaulis prabėga poilsiaudamas paplūdimyje.

Griebkite savo šlepetes ir patikrinkite keletą nuostabių vietų, kurias atradau šioje šaltoje saloje.

Pirmoji kelionė į Italiją? Čia yra dešimt dalykų, kuriuos turėtumėte žinoti prieš eidami.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *