Kaip nemokamai keliauju po pasaulį naudodamasis kreditinių kortelių taškais • Blondinė užsienyje

Kelionių pasaulio nemokamų kreditinių kortelių taškai

Bendradarbiavau su „CardRatings“, kad padėčiau rekomenduoti mėgstamiausius kelionių kreditinių kortelių produktus. „Blonde Abroad“ ir „CardRatings“ gali gauti komisinį mokestį iš kortelių išdavėjų, jei nuspręsite kreiptis per šias nuorodas. Kaip visada, mano rekomendacijos, nuomonės ir apžvalgos yra tik mano, ir nė vienas iš šių subjektų jų neperžiūrėjo, nepatvirtino ir nepatvirtino.

Skraidžiau „Emirates First Class“ (kur valgiau ikrus ir maudžiausi po 40 tūkst. Pėdų!). Aš užsisakiau ekonominius skrydžius į abi puses visoje šalyje ir verslo kryptis į vieną pusę visame pasaulyje. Aš net užsisakiau savaitės trukmės nuomojamus automobilius epinėms kelionėms čia pat, JAV.

Ir aš nieko už tai nemokėjau. Visi šie dalykai buvo užsakyti „nemokamai“ naudojant kreditinių kortelių taškus.

Tai nėra pasigirti – tai pažadinimas. Jei nenaudojate kelionių atlygio kreditinių kortelių, laikas pradėti!

Kelionės atlygio kreditinės kortelės taškai yra ŽAIDIMŲ KEITIKLIS.

Nors taškų ir mylių žaidimas gali pasirodyti itin paslaptingas ir beveik per geras, kad būtų tiesa, aš išskirsiu konkrečius pavyzdžius, kada aš išpirkau taškus, kaip aš tai padariau ir kiek tai mane išgelbėjo. Jei jau naudojate kelionių atlygio kreditines korteles, pateiksiu šiek tiek informacijos apie mano asmeninius mėgstamiausius!

Štai kaip aš nemokamai keliauju po pasaulį (naudodamas kreditinių kortelių taškus!).

Kaip surinkau daugiau nei 1 000 000 taškų

Pirmiausia, turiu 5 kelionės atlygio kreditines korteles.

Taip, tai gali atrodyti daug, bet jie visi turi šiek tiek kitokį tikslą ir aš gaunu didžiausią sprogimą už savo pinigus. Arba šiuo atveju daugiausiai taškų už skirtingus pirkinius.

Štai kas yra mano piniginėje:

Vėlgi, aš naudoju juos visus, bet dėl ​​skirtingų priežasčių!

Kreditinėmis kortelėmis naudojuosi bet kada ir turiu omenyje KAD tik įmanoma. Kredito kortelėmis moku viską, pradedant mokesčiais, baigiant automobilio draudimu ir kasdienėmis išlaidomis.

Svarbiausia atkreipti dėmesį į tai, kur atlygio kreditinės kortelės uždirba papildomų taškų.

Pavyzdžiui, mano „AMEX Gold“ kortelė uždirba 4x taškus už dolerį, išleistą maisto produktams ir vakarienėms – tai geriau nei mano „Chase Sapphire“ kreditinė kortelė. Taigi, aš visada pasieksiu savo AMEX, nesvarbu, ar einu vakarieniauti, ar pas „Trader Joe“.

Kai rezervuojate skrydžius ir viešbučius, taip pat turėtumėte naudoti tą kredito kortelę, kuri suteikia geriausią premiją kelionėms.

Chase Sapphire Flat Lay

Kuri „Travel Reward“ kredito kortelė yra geriausia?

„Chase Sapphire“ pirmenybė

Aš daugiausia naudoju savo „Chase“ korteles, nes „Chase“ yra vienos iš geriausių išpirkimo vertybių ir kelionių partnerių.

Jei dar tik pradedate savo veiklą ar neturite „Chase Sapphire“ kortelės arsenale, gaukite „Chase Sapphire Preferred Card“ su premija, kol galėsite! Už kiekvieną dolerį, kurį išleisite kelionėms ir vakarienėms, uždirbsite 2 taškus. Chase apibrėžta kelionių kategorija yra daug platesnė, nei jūs manote, ir siūlo daug lankstumo, todėl lengva uždirbti taškus. Kartu su aviabilietais, viešbučiais ir automobilių nuoma taip pat gausite du taškus už kiekvieną dolerį, kurį išleidžiate autobusų bilietams, taksi, limuzinams, mokamiems tiltams, automobilių stovėjimo aikštelėms ir kelionių pasidalijimo paslaugoms, tokioms kaip „Uber“ ir „Lyft“ (taip, „Uber“). skaičiuoja!).

Be to, už visus kitus pirkinius uždirbsite 1 tašką už dolerį!

Tai geriausia premija istorijoje – šiuo metu galite uždirbti 100 000 premijos taškų, jei per pirmuosius 3 mėnesius išleisite 4000 USD.

Geriau įsivaizduosite, kiek pasieksite 100 000 persekiojimo taškų šiame įraše!

AMEX auksinė kortelė

Jei jau turite „Chase Sapphire“ kortelę, mano antroji rekomendacija būtų „AMEX Gold Card“.

Ir ne tai, kad tai yra didelis dalykas, tačiau jis yra rožinio aukso ir labai gražus. ?

„Amex Gold“ (arba rožinio aukso) kortelėje yra puikios privilegijos maisto produktams, valgyti lauke ir pavalgyti. Tai gauna puikią 60 000 premiją, be to, jūs gaunate „Amex“ aukso privilegijas.

Nors tai turi 250 USD metinį mokestį, jūs gaunate tikrai gerą maisto grąžą doleriais!

Taip pat yra daugybė premijų grynaisiais.

Nors iš pradžių mane patraukė „American Express“ auksinės kortelės taškų sistema, yra nemažai kitų privalumų, kuriais jūs galite pasinaudoti! Metinis valgymo kreditas: Per metus gaunate iki 120 USD vakarienės kreditų, kurie yra 10 USD mėnesio išrašų kreditai, kai naudojate savo auksinę kortelę dalyvaujančiuose restoranuose. Norėdami užsitraukti šią privilegiją, būtinai užsiregistruokite per „Amex“ svetainę! „Uber Cash“: Pridėkite auksinę kortelę prie „Uber“ sąskaitos ir kiekvieną mėnesį automatiškai gaukite 10 USD „Uber Cash“ už „Uber Eats“ užsakymus ar važiavimus JAV, iš viso iki 120 USD per metus. Iš esmės, jei galėsite įsitikinti, kad pasinaudojote šiais valgymo ir oro linijų kreditais, beveik kompensuosite metinį mokestį. Kuris, jei pagalvotumėte apie kitas privilegijas, kurias galite gauti, man tai atrodo pavogimas.

O ir nėra jokių užsienio sandorių mokesčių, o tai man yra didelis dalykas!

Tai puiki kortelė, jei esate gurmanas kaip aš. Gaunate 4 kartus daugiau taškų už maisto prekes, maitinimą ir net kavą!

„American express“ aukso rožių aukso kortelė taikoma dabar

Kataro verslo klasės „Qsuites“ maistas

Nemokamų skrydžių užsakymas naudojant taškus

Keletas pavyzdžių, kaip aš naudoju kelionių atlygio kreditines korteles, kad uždirbčiau taškus, kuriuos išperkau nemokamiems skrydžiams, viešbučiams ir automobilių nuomai.

Taip, nemokamai.

Nors aš turėjau pirkti, kad kaupčiau taškus, tai yra kasdieniai pirkimai, kuriuos norėčiau įsigyti neatsižvelgdamas į taškus – mes kalbame apie maisto produktus, dujas, valgymą restoranuose ir visa kita.

Tarptautinė ilgųjų gabenimų pirmoji klasė

„Emirates First Class Dubai“ į Los Andželą

Išpirkti taškai: 47 250 mylių į dangų

Kaip aš užsisakiau: „Capital One“ rizikos taškai perkelti į Emyratus

Vertė: KAINAS Šiam skrydžiui jau buvau užsakytas „Emirates Business“. Man patinka skraidyti Emyratuose ir Katare, nes daug laiko galite gauti tikrai gerą verslo klasės skrydžio pasiūlymą.

Aš taip pat turiu šių oro linijų statusą, kad su jais skraidau taip dažnai, kad dažnai galiu būti patobulintas.

Šiuo atveju aš jau buvau užsakytas „Emirates Business Class“ nuo Dubajaus iki Los Andželo. Kai prisijungiau, norėdamas patikrinti, ar nėra naujovinimo, buvo riboto laikotarpio, sumažinto tarifo naujovinimas.

Pažymėtina, kad tai vienas ilgiausių skrydžių pasaulyje – jis įsijungia maždaug per 15 valandų, o atnaujinimas buvo tik 47 250 taškų.

Tai buvo Boujee skraidymo viršūnė … bet omega, ar tai buvo epas (pagalvokite apie ikrus, Domą Perignoną ir net karštą dušą 40 tūkst. Pėdų atstumu)!

„Emirates“ yra „Capital One“ partneris, todėl pasinaudojau „Capital One Venture“ taškais, pervedžiau juos į „Emirates“ ir galėjau užsisakyti „First Class“ skrydį. Tai buvo vienas geriausių mano taškų panaudojimo būdų, nes tai buvo neįtikėtina vertė. „Emirates First Class“ yra beprotiškai brangu, ir tai nebūtų įmanoma be taškų!

„Emirates A380“ pirmos klasės skrydžių apžvalga: Dubajus į LA

Kai sakau, kad mano skrydis buvo neįtikėtinas, turiu omenyje NEĮTIKIMĄ. Tai viršijo mano lūkesčius, o paskui ir kai kuriuos. Čia yra mano apžvalga apie „Emirates A380“ pirmosios klasės skrydį iš Dubajaus į LA!

Apsipirk dabar

Tarptautinė ilgų gabenimų verslo klasė

United Polaris Keiptaunas į Newark

Išpirkti taškai: 165 500 taškų + 49,75 USD Kaip aš užsisakiau: Persekiojimo taškai perduoti „United“ Vertė: 4 946 USD buvau įsikūrusi Keiptaune 4 metus, todėl labai gerai susipažinau su skirtingais maršrutais tarp Pietų Kalifornijos ir Pietų Afrikos.

Kol jie pradėjo „United Polaris“ verslo klasės skrydį tiesiai tarp Niuarko ir Keiptauno, man prireikė daugiau nei 25 valandų skrydžio. Tai neįskaičiuojama dėl pertvarkymų.

Tai MASINĖ kelionė ir aš skrisdavau pirmyn ir atgal 3-4 kartus per metus. Kiekvieną kartą, kai tai darydavau, būdavau išsekęs.

Taigi, kai „United“ pradėjo visiškai naują tiesioginį skrydį į Keiptauną, nekantravau jį užsisakyti.

Aš naudoju taškus, norėdamas užsisakyti mane ir savo partnerį verslo klasėje prieš pat pandemiją. Mes palikome Keiptauną atvykti į JAV ir atsivežėme visą savo gyvenimą, įskaitant šunį Bailey.

Pastaba: Tuo metu ESA (emociniai palaikantys gyvūnai) vis dar buvo pripažinti, tačiau jie nebėra.

Būčiau sumokėjęs bet kokį taškų kiekį, kad mano šeima būtų saugiai nuvesta į JAV. Kadangi atsivežėme savo šunį – turėjome skristi JAV aviakompanija. Aš taip pat žinojau, kad norime užsisakyti verslo klasę, kad būtų patogu, nes tai yra toks tolimas skrydis. Nors tai yra didžiausia taškų suma, kurią kada nors buvau išpirkusi už skrydį, mano šeimos namai buvo saugūs ir užsakyti labai brangų verslo klasės skrydį.

Vidaus tarpkontinentinis verslo klasė

JetBlue Mint JFK į San Diegą

Išpirkti taškai: 62 627 taškai Kaip aš užsisakiau: Chase kelionių portalas Vertė: 939 USD Turiu būsimą skrydį, iš kurio skrendu iš JFK (Niujorkas) į San Diegą. „JetBlue Mint“ siūlo vieną geriausių verslo klasės pasiūlymų JAV. Nors tai buvo gana nemaža, kiek taškų išleidau (62 000) – vertė tikrai buvo. Skrydis man būtų kainavęs apie 1000 USD, tačiau neišleidau nė cento, nes naudojau taškus.

Naudodamiesi „Chase“ galite užsisakyti tiesiogiai „Chase“ kelionių portale arba galite perkelti savo taškus tiesiai į partnerių oro linijas. Šiuo atveju rezervuoti šį skrydį „Chase“ kelionių portale buvo mažiau taškų nei „JetBlue“ svetainėje.

Tarptautinė kelių miestų ekonomikos kelionė pirmyn ir atgal

„Delta Economy“ iš San Diego į Atėnus – iš Barselonos į San Diegą

Išpirkti taškai: 67 787 taškai Kaip aš užsisakiau: Chase kelionių portalas Vertė: 1016 USD

Pažymėtina, kad jūsų taškai žymiai pranašesni, jei skrendate ekonomine (taip pat pigiau, jei skrendate ekonomine, o ne verslo klase).

Neseniai užsisakiau būsimą kelių miestų kelionę į Europą, kur skrendu iš San Diego į Atėnus, o paskui iš Barselonos į San Diegą tik už 67 787 taškus.

Tai beveik ta pati „kaina“ taškais, kaip mano verslo skrydis į vieną pusę iš Niujorko į San Diegą.

Šis skrydis buvo tikrai gera balų vertė. Šis skrydis pirmyn ir atgal būtų kainavęs beveik 1 000 USD.

Jei atsiras galimybė, paprastai mokėsiu grynaisiais, jei norėčiau atnaujinti ARBA naudoti taškus, kad galėčiau atnaujinti arčiau savo kelionės datos. Šiuo atveju taškinis išpirkimas norint užsisakyti verslo klasę šiuo skrydžiu buvo astronominis ir aš džiaugiuosi skrisdamas ekonomine prasme.

Tarptautinė ES ekonomika

„Iberia Economy“ Atėnuose, Graikijoje, į Palmą, Maljorką

Išpirkti taškai: 21 500 taškų + 62,24 USD Kaip aš užsisakiau: „British Airways Avios“ perkeltas į Iberiją Vertė: 300 USD norėjau pasidalinti šiuo pavyzdžiu, nes tiesiogiai nenaudojau kreditinių kortelių taškų. Tačiau aš naudoju „Avios“, kurį užsidirbau naudodamasis „British Airways“ kredito kortele „Avios Reward“, norėdamas užsisakyti partnerių oro linijų bendrovėje.

Daugelis oro linijų leidžia jums naudoti taškus, kad rezervuotumėte oro linijas partneres!

Nors nebeturiu „British Airways“ „Avios Reward“ kreditinės kortelės, tikrai turėtumėte apsvarstyti galimybę kreiptis dėl kreditinės kortelės aviakompanijoje, su kuria dažnai skrendate. Anksčiau skraidžiau …

Parašykite komentarą