16 geriausių vietų Algarvėje aplankyti – tik rankinis bagažas

Nuo nuostabių miestų, tokių kaip Lisabona ir Porto, iki salų, tokių kaip Madeira, Portugalija yra visiškai nuostabi šalis, kurią reikia ištirti! tai šalis, kurioje gausu nuostabių vietų, ir Algarvė niekuo nesiskiria. Pietiniame šalies pakrantėje įsikūręs regionas yra brangakmenis, kurį reikia aplankyti – ypač su visais nuostabiais pakrantės miestais, paplūdimiais ir istorija. Sąžiningai, jūs būsite palepinti pasirinkimu ieškodami visų geriausių vietų Algarvėje, kurias galėtumėte aplankyti kitoje kelionėje!

Per daugelį metų mes nemažai užsukome į Portgual! Tai tokia įvairi šalis, kurios kultūra ir maistas yra neįtikėtini, todėl ji yra puiki atostogų vieta.

Maža to, buvimas populiaresniu atostogų regionu Europoje reiškia, kad jis yra gerai įrengtas lankytojams. Iš vietinių oro uostų, daugybė restoranų ir patogumų, dėl kurių per lengva apsilankyti.

Taigi, norėdamas kuo geriau išnaudoti laiką Algarvėje, norėjau pasidalinti keliomis populiariausiomis lankytinomis vietomis, kurias mums labai patiko.

Geriausios lankytinos vietos Algarvėje

Pažvelkite žemiau į geriausias lankytinas Algarvės vietas. Suraskite epinę kelionę apsilankę Portugalijoje.

1.) Faro

Geriausios lankytinos vietos Algarvėje

Daug kartų Faro dėl oro uosto laikomas vartais į Algarvę; bet tai daug daugiau. Tai turi šimtmečių istoriją ir nuostabias mažas vietas, kurios iš tikrųjų gali jus nustebinti.

Čia apsilankę, nepamirškite praleisti šiek tiek laiko apžiūrėdami senamiestį. Tai viena iš geriausių lankytinų vietų Algarvėje, ypač atsižvelgiant į jos istoriją.

Čia yra daugybė lankytinų vietų su daugybe muziejų, nedidelių parduotuvių, Santa Maria katedra ir romėnų bei maurų sienomis.

Jūs taip pat turite puošniausius miesto vartus „Arco da Vila“, kurie yra visiškai vaizdingi. Be to, visa apylinkė aplink vartus yra tiesiog miela aplankyti.

O ir nepamirškite aplankyti netoliese esančios Barretos salos. Tai labiausiai į pietus nutolęs Portgualo žemyno taškas, jame yra vienas nepaliestų ir nepaliestų paplūdimių (Praia da Barreta), kuris yra visiškai puikus.

Tai gana nutolusi ir neišsivysčiusi (kas yra nuostabu, jei norite mažiau minios), tačiau tai reiškia, kad turėtumėte atsinešti viską, ko jums reikia.

Skaityti daugiau: Geriausios lankytinos Portugalijos vietos

2.) Alvoras

Geriausios lankytinos vietos Algarvėje

Maždaug 30 minučių kelio automobiliu nuo Lagoso esanti Alvor yra pakrantės zona, kurią verta aplankyti apžiūrint platesnę Algarvės pakrantę.

Žinoma, jūs turite padaryti pitstopą Alvoro paplūdimyje, kuris yra toks smėlio prieglobstis! Be to, jame gausu takų ir lentų, todėl tai puiki vieta pasivaikščiojimams.

Vėliau praleiskite šiek tiek laiko aplankydami istorinę Alvoro pilį.

Geriausios lankytinos vietos Algarvėje

Tai viduramžių pilis, turinti neįtikėtiną manuelietišką architektūrą, kurią galima pamatyti visiškai epiškai. Pastatytas dar 7-ajame amžiuje, jį aplankyti mieste yra tikrai lengva.

Jei tai jums atrodo šiek tiek mieguistas, eikite į aerodromą, kuris tiesiog drovus miesto. Čia jie organizuoja šuolių parašiutu galimybes (su „Air Emotions“) virš Algarvės. Tiesiog nepamirškite pasitikėjimo ir pamiršite tuos nervus!

Skaityti daugiau: geriausi dalykai, kuriuos reikia nuveikti Lisabonoje

3.) Tavira

Geriausios lankytinos vietos Algarvėje

Man Tavira yra viena iš geriausių vietų aplankyti Algarvėje ir yra visiškai vaizdinga. Paprastai daugelio regiono lankytojų pamiršta Tavira yra puiki vieta pasivaikščioti, kai automobilyje tyrinėjate Algarvę.

Čia galėsite patyrinėti Taviros pilį (kuriai yra 1000 metų) arba aplankyti Taviros muziejų, kuriame gausu parodų (o ne tik istorinių artefaktų). Taip, jis yra mažas ir jaukus, bet visa tai yra jo žavesio dalis.

Geriausios lankytinos vietos Algarvėje

O ir nepamiršk eiti per Romos tiltą, kuris buvo įkurtas gerokai daugiau nei prieš 2000 metų!

Skaityti daugiau: geriausi dalykai, kuriuos reikia nuveikti Porto mieste

4.) Sent Vinsento kyšulys

Geriausios lankytinos vietos Algarvėje

Vienas iš labiausiai į vakarus nutolusių taškų Algarvėje, Sent Vinsento kyšulys, yra visiškai dramatiška gamtos vieta, kurią reikia aplankyti regiono vakaruose.

Lengvai pasiekiama automobiliu iš Lagoso (40 minučių), tai yra puiki vieta apsilankyti norint pasivaikščioti po apylinkes ir pamatyti Šv. Vincento kyšulio švyturį. Tiesą sakant, puiku bendradarbiauti kelionėje čia saulėlydžio metu, kai atsiveria geriausi vaizdai į vandenyną. Tai gražu.

Jei tai jūsų istorija, eikite į šalia esantį Santo António de Belixe fortą. Jis gyvavo šimtmečius (gerokai daugiau nei pusę tūkstantmečio) ir yra persunktas istorijoje.

Galiausiai iš Beliche paplūdimio (Praia do Beliche) gausite vieną geriausių Algarvės paplūdimių. Smėlis yra toks nepaliestas ir gražus, be to, neįtikėtinos ir uolėtos uolos. Visa tai taip vaizdinga.

Skaityti daugiau: Geriausios pilys, kurias verta aplankyti Portugalijoje

5.) Olhão

Geriausios lankytinos vietos Algarvėje

Tiesiog drovus Faro miesto, Olhão yra vertas šiek tiek paniekos, jei norite ištirti mažiau lankomas vietas Algarvėje.

Čia apsilankę apžiūrėkite Olhão muziejų, pasivaikščiokite po sodus aplink krantinę ir plaukite laivu į netoliese esančią Culatra salą.

Tai maža maža vieta su nuostabiu miesteliu pasivaikščioti ir neįtikėtiniausias paplūdimys (Praia da Ilha da Culatra), besidriekiantis visoje saloje. Vis dėlto nesitikėkite daugybės patogumų aplink paplūdimį – pačioje saloje jis yra gana nepaliestas ir neišsivystęs.

Geriausios lankytinos vietos Algarvėje

O ir būtinai užsukite į kai kuriuos šeimos valdomus restoranus. Ši vietovė yra žinoma dėl savo žvejybos ir jūros gėrybių, todėl būtinai paimkite kąsnį. Jūs taip pat galite pagauti Olhão jūros gėrybių festivalį. Tai didžiausia visoje Portugalijoje ir vyksta kiekvieną rugpjūtį.

Kelionė į Olhão neprailgs (nebent apsilankysite Culatroje). Taigi, gal apie 2 valandas, planuokite tai kaip platesnės kelio dalies dalį.

Skaityti daugiau: Geriausios lankytinos Portugalijos vietos

6.) Almancil

Geriausios lankytinos vietos Algarvėje

„Almancil“, žinomas kaip vienas iš aukščiausios klasės sustojimų Algarvėje, yra vieta, kurią labai gera aplankyti, jei norite užkąsti. Matote, „Almancil“ turi daugybę „Michelin-Star“ vietų, kurių tikrai negalite praleisti.

Prieš apsilankydami užsisakykite staliuką Henrique Leis. Jie turi skanių skanėstų meniu, o jų omaras yra sugautas vietoje Sagres. Arba paimkite vietą „Pequeno Mundo“. Restoranas yra įsikūręs spalvingoje ir istorinėje viloje, o maistas yra tiesiog neįtikėtinas. Tai puiki vieta vakarienei.

Vėliau užsukite į San Lourenço bažnyčią, vieną gražiausių ir baroko įkvėptų bažnyčių visoje Algarvėje.

Pastatytas dar XVII amžiuje bažnyčios interjeras yra toks nuostabus. Ši XVII a. Kalkinta bažnyčia yra viena iš svarbiausių Algarvės meno vietų. Apsilankę greitai pamatysite, kodėl. Bažnyčios plytelės nuostabios!

7.) „Vila Real de Santo António“

Geriausios lankytinos vietos Algarvėje

Tiesiai prie sienos su Ispanija „Vila Real de Santo António“ verta sustoti prieš važiuojant už Algarvės ir į Ispaniją.

Greičiausiai tai bus paskutinė jūsų stotelė šalyje prieš vykstant į netoliese esantį Seviliją, ir verta apytiksliai valandą apsižvalgyti.

Keliaudami po miestą, būtinai atkreipkite dėmesį į Vila Real de Santo António švyturį ir nedidelį žvejybos muziejų (Arquivo Histórico savivaldybės António Rosa Mendes). Be to, gatvėse rasite daugybę kavinių ir šeimos valdomų parduotuvių.

O ir visai šalia miesto yra „Dom Petisco“ pajūrio restoranas. Tai puiki vieta pietums ir jose yra vienos geriausių jūros gėrybių regione.

8.) Loulé

Geriausios lankytinos vietos Algarvėje

Jei Algarvės pakrantė nėra jūsų reikalas, eikite į sausumą tokiose vietose kaip Loulé. Matote, Loulé yra tradicinis Portugalijos turgaus miestas, kuriame yra daug įvairių šviežio maisto kioskų ir interjero, kuriuos verta pamatyti.

Be to, jūs turite neįtikėtiną Loulé pilį, kuri gyvuoja beveik 2000 metų! Tai yra pačioje Loulé širdyje, ir jūs negalite to praleisti.

Vėliau važiuokite iki Quinta da Tôr vynuogyno, kuris yra maždaug 10 minučių kelio į šiaurę nuo pačios Loulé. Jie turi neįtikėtinų vynų, kuriuos galima išsinešti.

Skaityti daugiau: Geriausios lankytinos Portugalijos vietos

9.) Albufeira

Geriausios lankytinos vietos Algarvėje

Gana populiari vieta Albuferia tapo geriausiomis Algarvės lankytinomis vietomis, jei norite gero saulės, jūros ir miesto derinio.

Pačiame Albufeiros senamiestyje jūs turite pačias neįtikėtiniausias mažas gatveles ir akmenimis grįstus takus, kuriuos neįmanoma apžiūrėti. Kiekvienoje jų yra gausybė kavinių, mažų užkandinių ir parduotuvių, kurios yra tokios mielos.

Negana to, jūs pateksite į šalia esantį laikrodžio bokštą ir archeologijos muziejų.

Geriausios lankytinos vietos Algarvėje

Ieškote paplūdimio? Eikite per Praia Sao Rafael į daug nuošalesnį paplūdimį, kurį apkabina dramatiškiausios uolos.

Šis paplūdimys yra tinkama vieta vasarą ir netgi galite šokinėti į netoliese vykstančius kruizus delfinais ar ekskursijas po urvus.

Geriausi Algarvės paplūdimiai

Visa čia esanti pakrantė yra neįtikėtina, o auksinis smėlis ir uolos yra tokios žymios.

Ieškote daugiau paplūdimių netoli Albufeiros? Užeikite į netoliese esančius Praia dos Arrifes, Praia da Ponta Grande ar Praia da Coelha.

10.) Vale de Centianes (septynių kabančių slėnių takas)

Geriausios lankytinos vietos Algarvėje

Norite išlipti ir pėsčiomis apžiūrėti geriausias Algarvės pakrantes? Tada eikite į „Septynių kabančių slėnių“ taką, iš kurio atsiveria nuostabūs kraštovaizdžiai.

Maždaug 12 km ilgio tai gana ilgas takas, kurį verta skirti dienai, kad jį būtų galima patogiai įveikti.

Geriausios lankytinos vietos Algarvėje

Pradedant aplink Praia do Vale de Centeanes ir baigiant Marinha paplūdimiu, tai puikus pėsčiųjų maršrutas, einantis pro žymius Benagil urvus.

Be to, Marinha paplūdimys yra nuostabus savaime!

Visą pėsčiųjų maršrutą galite pamatyti čia. Tiesiog būtinai pradėkite žygį auštant. Tokiu būdu išvengsite stipraus karščio vidurdienį.

Skaityti daugiau: geriausi žygiai Portugalijoje

11.) Vilamoura

Geriausios lankytinos vietos Algarvėje

Tikriausiai geriausiai žinoma dėl golfo vietų, Vilamoura taip pat yra viena iš geriausių vietų Algarvėje, kur galima aplankyti Romos istoriją.

Tūkstančius metų trunkanti Cerro da Vila romėnų griuvėsių istorija yra ta vieta, kuri puikiai tinka tyrinėti platesnes įtakas, kadaise valdžiusias šią Portugalijos dalį.

Nors griuvėsiai, jūs vis tiek galite gerai suprasti pastatus, o taip pat yra muziejus, kuriame galite paimti ir sužinoti daugiau.

Jei tai ne jūsų reikalas, pasivaikščiokite iki prieplaukos ir užsukite į keletą barų ir restoranų, besidriekiančių čia gatvėmis. O ir už paplūdimio eikite į Vilamoura paplūdimį, kuris yra visiškai nuostabus. Taip, tai gana populiaru, bet dėl ​​rimtų priežasčių!

Negana to, apsilankę Loulé, nes jie abu yra šalia, galite lengvai sudominti kelionę į Vilamourą.

12.) Carvoeiro

Geriausios lankytinos vietos Algarvėje

Gana netoli Portimauno esantis Carvoeiro yra puiki vieta sustoti apžiūrint …

Parašykite komentarą