Šiuolaikinis pagrindinis „Boho“ amžiaus miegamasis • Šviesiaplaukė užsienyje

„Boho Mid Century Modern“ pagrindinis miegamasis

Džiaugiuosi galėdama pasidalinti savo pagrindiniu miegamuoju kaip jaukios namų turo dalimi! Visame name mes maišome elementus, kad sukurtume tam tikrą „boho amžiaus vidurio modernią“ atmosferą! Būtinai apsilankykite mūsų svetainėje!

Kuriant mūsų miegamąjį pagrindinis dalykas, kurį turėjau omenyje, buvo tai, kad norėjau daug šviesos ir kurčiau raminančią energiją.

Negaliu pakęsti netvarkos ar turėti per daug „daiktų“ miegamajame. Nors mūsų miegamasis yra gana paprasto dizaino, nėra daug ko, ką pridėčiau!

Yra paprastumas.

Galų gale galime pridėti suoliuką prie sienos, kuri veda į mūsų vonios kambarį, bet man vėl patinka, kaip viskas švaru ir paprasta ir kad tai tikrai raminanti erdvė.

Be ilgesnio svarstymo, čia yra mūsų boho šimtmečio vidurio modernus pagrindinis miegamasis!

boho modernus pagrindinis miegamasis


Lova ir langų procedūros


Apie mūsų čiužinį

Kadangi mes pamažu apstatėme savo naujus namus, svarbiausia buvo pasirinkti vietinius, tvarius ir ekologiškus namus. Kai pradėjome tyrinėti čiužinius, buvome sukrėsti, kad daugelis yra pilni kenksmingų chemikalų.

Niekada nežinojau, kad daugelis čiužinių ir jų pagamintų medžiagų pažodžiui išskiria toksinus, kol tu miegi. Jie sako, kad vidutinis žmogus 1/3 savo gyvenimo praleidžia lovoje!

Mes ėjome su „Avocado“ čiužiniu, nes jų natūralūs čiužiniai yra 100% sertifikuoti ekologiški, naudojant mažai teršalų, ir pagaminti čia pat, Kalifornijoje.

Tai sveikiausias, švelniausias, patogiausias, minkštas kaip debesys čiužinys, ant kurio aš miegojau!

Naktiniai staleliai + šviestuvai


Alexa Dot

Tai garsiakalbis, žadintuvas, būdas patikrinti naujienas, orus ir valdyti kitus jūsų namų įrenginius. Tai daro viską. ?

Mūsų išmaniesiems žibintams

Mes turime išmaniuosius reguliuojamus jungiklius savo žibintams ir jie veikia nuo „Wi-Fi“. Jie veikia kaip įprastas reguliatorius, tačiau jie taip pat įgalinti „Alexa“, kad galėtumėte juos valdyti naudodami balso komandą arba nustatydami tvarką ir tvarkaraščius.

Tam mes naudojame „Alexa, atsipalaiduok lovoje“, kuris pritemdo visas mūsų miegamojo šviesas iki 10%, išjungia visas kitas lempas visame name, užrakina lauko duris, groja Claude Debussy grojaraštį „Spotify“ 2 tome ir paverčia mūsų Dyson valymo įrenginį į 4 nustatymą.

Tai tokia miela naktinė rutina!

Išmaniuosius jungiklius rasite čia!

Išmaniojo namo patarimas, kad kambarys kvepėtų

Aš turiu „Pura“ sienos difuzorių, paslėptą už vienos iš naktinių spintelių ir tai taip nuostabu! Galiu sukurti tvarkaraštį, kada noriu, kad jis išsijungtų, ir jis veikia išjungus „Wi-Fi“. Taigi galiu tai valdyti iš savo telefono ir pasirinkti, kurio kvapo (iš dviejų) norėčiau.

jaukus boho modernus pagrindinis miegamasis ąžuolo raudonmedžio komoda

Komoda

Poliarinio koliažo paveikslų rėmeliui juodai baltai išspausdinau keletą ankstesnių kelionių antspaudų, kad jis taptų vientisesnis, o jausmas būtų lengvesnis ir lengvesnis.

Norėdami sukurti kažką panašaus – naudokite „Instax“ programą savo telefone, redaguokite pagal savo skonį ir tada atspausdinkite naudodami „Instax“ spausdintuvą. ?

„elfa“ spintos konteinerių parduotuvė


Spintelei

Aš parengsiu visą namų spintos projektavimo ir organizavimo funkciją, tačiau tuo tarpu mes tai ir darome!

Pagrindinei miegamojo spintai naudojame „Container Store Elfa“ sistemą. Anksčiau buvau įsirengęs biurą savo tėvų namuose, o kai atsikraustėme į mūsų namus, visiškai perkėliau sistemą.

Jei norite sugrįžti į tai, kaip tada atrodė mano namų biuras – peržiūrėkite šią funkciją, kur „Jen of Life in Jeneral“ padėjo man organizuoti ir kurti visų mano gėrybių sprendimus!

Aš pertvarkiau keletą dalykų, kad geriau tiktų mano drabužiams – o ne raštinės reikmenims, tačiau jaučiau, kad tai buvo protingas žingsnis, užuot nusipirkus visiškai naują spintos sistemą. Savo svečių miegamajame padarėme dar vieną „Elfa“ sistemą (vėliau pasidalinsiu daugiau!).

Konteinerių parduotuvės komanda yra labai naudinga išsiaiškinti, koks yra tinkamiausias spintos sprendimas biudžeto, apdailos ir poreikių požiūriu.

Man tai patinka ir, jei norite, galite patys įdiegti!

„Container Store“ turi tiek daug organizacinių galimybių – aš myliu jų marškinių dėžes ir šiukšlių dėžes. Tai tikrai padeda kuriant sezoninį drabužių spintą ir kai keliauju, kai kurie mano drabužių spinteliai nėra praktiški kiekvieną dieną, todėl jų išskyrimas į šiukšliadėžes man tikrai tinka.

Kiti organizaciniai dalykai, kuriuos myliu, yra „Mumi Closet Cubes“! Aš juos taip naudoju kaip pakavimo kubus, bet aš myliu jų namų liniją – idealiai tinka megztiniams ir daiktams laikyti po lova.

Stebėkite daugiau mūsų boho ir šiuolaikinio amžiaus vidurio!

Parašykite komentarą