30 kelionių po 30-ies metų • Blondinė užsienyje

30 kelionių po trisdešimt metų

Laikas bėga, kai esate viso gyvenimo nuotykyje!

Panašu, kad kaip tik vakar aš pažymėjau dalykus iš savo 20 kelionių sąrašo, kurį turėtum pasiimti savo 20-ies. Šiandien aš esu šiek tiek vyresnė, gal net šiek tiek išmintingesnė, bet vienas dalykas lieka tas pats: klajonės niekada neišblėsta.

Prieš per daug įsigilindami į lizdo režimą, sukurkime tas escapades, kurios apibūdins mūsų 30-metį.

1. Sveikatingumo kelionė

Skirkite laiko atstatymui, jei tai vienas nuotykis ar draugių pabėgimas. Su savo merginomis turėjau nepamirštamą sveikatingumo savaitgalį pėsčiomis Moabe ir norėčiau vėl tai padaryti.

Keistas mažas Kalifornijos miestas Ojai taip pat yra svajonių atostogų tikslas. Su joga prie baseino, nesugadintais pėsčiųjų takais ir klestinčia menų bendruomene ši vieta buvo sukurta skaitmeniniam detoksikacijai.

2. Bordo ir Provansas

Per dvidešimtmetį keletą kartų lankiausi Prancūzijoje ir apžiūrėjau visas geriausias Paryžiaus vietas. Nors aš dievinau kiekvieną jo akimirką, aš visada turėjau batų biudžetą (taip, jūs tikrai galite pigiai keliauti Paryžiuje!), Ir tai mane sulaikė nuo kelių dalykų.

Kai nebesate palaužtas kolegijos studentas, apžiūrėkite Bordo ir Pietų Prancūziją. Nuo vešlių Provanso levandų laukų iki prašmatnios pakrantės Prancūzija yra kur kas daugiau nei jos sostinė.

Patyriau neįtikėtiną solo nuotykį aplink Prancūziją, kai pagaliau galėjau pasilepinti smulkesniais dalykais. Galų gale, tai yra vynas, maistas, SPA ir maža kasdieninė prabanga, kuria garsėja Prancūzija.


3. Valle de Guadalupe

Didįjį 3-0 minėjau vyno regione Meksikoje. Tik į pietus nuo sienos radome geriausių vynuogynų planetoje.

Net ištyrusi begales vynuogynų, vyno degustacija Valle de Guadalupe Meksikoje mane užpūtė. Patikėkite, Meksikos vynas yra būtinas.

4. TBA pabėgimai

Praleiskite kelias dienas bendraudami su moterimis iš kiekvieno planetos kampelio. Ponios, kurias man pasisekė sutikti mūsų praeities „TBA Escapes“, buvo tikrai neįtikėtinos.

Nuo Maroko iki Pietų Afrikos iki Galapagų paimkite savo draugus ar ateikite vieni ir susitikite su bendraminčiais nuotykių ieškotojais.

Čia rasite daugiau informacijos apie prisijungimą prie „TBA Escapes“!

5. Graikija

Graikija yra viena iš tų vietų, į kurią gali nuolat grįžti ir kaskart patirti vis kitokią patirtį. Gyvenkite be pertraukų vakarėliuose paauglystėje ir dvidešimtmetyje.

30-ies metų grįžkite dar kartą ir pasilepinkite prabangia Graikijos puse.

Patarimas: sugadintas pasirinkimas? Peržiūrėkite mano vadovą, kaip pasirinkti geriausią Graikijos salą dabar.

6. Kroatija

Europos keliautojų pamėgta Kroatija dažnai praeina tarptautinių keliautojų. Per 30 metų apžiūrėkite Istrijos regioną.

Žinomas dėl pasaulinės klasės maisto, vyno ir buriavimo, tai yra pagrindinis Viduržemio jūros pabėgimas.

japonija tokija blondine mergina

7. Japonija

Nors Tokijas yra neįtikėtinas miestas, galite pasinerti į japonų kultūrą giliau už sostinės ribų. Tyrinėkite kraštovaizdį ir traukiniu važinėkite po įvairius regionus.

Praleiskite mažiausiai tris dienas Kiote ir raskite vietinių maisto produktų kelionę. Skirkite laiką keliaudami lėtesniu tempu, kad galėtumėte visiškai pasimėgauti ir mėgautis patirtimi.

8. Marokas

Turtinga Maroko architektūra ir dramatiškos spalvos daro ją fotografo svajone (tiesiog pažiūrėkite į šiuos mano fotografuotus kadrus Chefchaouene).

Neskubėkite pamatyti kuo daugiau šalies. Paragaukite įvairių maisto produktų, apžiūrėkite kalnus, apkeliaukite dykumas ir pasiimkite galingo grožio.

9. Viršūnė kalne

Išsirink. Nuo Everesto iki Oregono yra begalė viršukalnių, kurios tik ir laukia, kol jas pateiks. Kol keliai per daug neskauda, ​​meskite sau iššūkį!

10. Niujorkas

Kaip ir Prancūzija, pastebėjau, kad kelionė atgal į NYC su šiek tiek daugiau grynųjų kišenėje pakeitė patirtį.

Jei norite keliauti į Niujorko valstiją, čia nereikia išardyti banko (peržiūrėkite mano pinigų taupymo patarimus), tačiau tai puiki vieta pasilepinti.

Praleiskite naktį prabangiame viešbutyje. Pasilepinkite penkių žvaigždučių restoranuose. Užuot bandę patikrinti dalykus iš savo privalomų pamatyti sąrašų, pakelkite kojas ir tiesiog mėgaukitės miestu.


11. Užsisakykite burlaivį

Nors man patiko vakarėlius jachtų savaitėje per 20-metį, šiomis dienomis pasirinkau daugiau malonumo. Užuot siautėjęs iki aušros, aš mieliau užsisakysiu katamaraną per Karibus snorkelingui ir siestoms.

Gaukite savo kojas per 30 metų su rafinuota, ramia buriavimo ekskursija.

12. Kelionė po kaimą

Palikite Londoną ir leiskitės į JK kelionę po paslėptus Anglijos ir Škotijos brangakmenius.

Neskubėkite keliaudami ir apsistokite nuostabiuose nakvynės su pusryčiais namuose.

Išeikite į popietę dviračiu po kaimą ir paragaukite vietinių malonumų vietoje, kur standartas yra nuo lauko iki stalo.

13. Žygis per Šveicariją ar Airiją

Dviejų savaičių kelionėje per Airiją patyriau nepamirštamą nuotykį ir įsimylėjau Šveicariją, keliaujančią nuo viršūnės iki viršūnės.

Pasivaikščiokite po vešlų kaimo kraštą. Apsvarstykite galimybę pasidaryti namų nakvynės vietą, kad iš tikrųjų dantys būtų įsimesti į vietos kultūrą.


14. El Camino de Santiago Ispanijoje

Nors jūs negalėsite įveikti viso 770 km / 480 mylių žemyn žymiojo „El Camino de Santiago“, mėgstate pabandyti.

Šis piligriminis kelias, dar vadinamas Šv. Jokūbo keliu, buvo kelių apeigų karta.

Paryžiaus solo kelionė

15. Leiskis į kelionę solo

Kelionės pavieniui nuoširdžiai pakeitė mano gyvenimą. Tai pakeitė požiūrį į pasaulį ir jame egzistavimą. Sužinoti, kaip susitvarkyti savarankiškai ir mėgautis savo laiku, yra vienas geriausių dalykų, kurį kada nors padariau sau.

Bet, suprantu. Tai bauginantis šuolis.

Norėdami pradėti, eikite į mano kelionių į solo kelionių vadovą, kad sužinotumėte keletą triukų, kuriuos išmokau pakeliui.

Bixby tiltas Big Sur mieste

16. Kalifornijos pakrantė

Žinoma, tokios viešosios erdvės kaip Los Andželas ir San Franciskas yra puikios, tačiau tikrasis Kalifornijos grožis slypi užmušto kelio.

Norėdami pamatyti tikrąją Kaliforniją, važiuokite Ramiojo vandenyno pakrantės greitkeliu ir neskubėdami pažinkite mažiau žinomas vietas. Gurkšnokite vyną iš vietinių vynuogynų, tyrinėkite San Luis Obispo apskritį ir lėtai.

Florencija Italija

17. Leiskitės į kelionę per Europą

Nusimeskite kuprinę ir paimkite užaugusią Europą. Nuo Portugalijos iki Rumunijos šios šalies įvairovė yra tikrai nuostabi.

Išnagrinėkite visas Europos ekskursijos galimybes ir pereikite nuo nakvynės namų į „Airbnbs“. Patikėk manimi, viskas atrodo kitaip, kai neturi pusės kūno dydžio kuprinės, pririštos prie nugaros.

18. Kelionė po Naująją Zelandiją

Kad ir kokie gražūs jie būtų, Naujosios Zelandijos nuotraukos tiesiog negali to padaryti teisingai. Jūs turite pamatyti, kaip magas pagražina šią šalį savo dviem akimis, kad iš tikrųjų ją suprastumėte.

Suplanuokite didžiausią Naujosios Zelandijos kelionę važiavimui, kurio niekada nepamiršite.

19. Afrikos „Safari“

Per tuos metus, kai gyvenau Keiptaune, man pasisekė pamatyti keletą geriausių Afrikos vietų. Nuo safarių Afrikos krūmuose iki žygių gorilomis Ugandoje – tai tikra kibirų sąrašo patirtis.

20. Atostogų upių kruizas

Ar kada nors grįžote iš atostogų jausdamas, kad jums reikia atostogų? Leiskite supažindinti jus su kruizinių upių pasauliu. Lėtesnis kruizas upe suteikia jums galimybę atsigaivinti ir atsipalaiduoti.

Eikite kartu su savo svarbiausiu asmeniu ar savo tėvais, kad galėtumėte susisiekti ir atsipalaiduoti. Plaukimas per Centrinę Europą man suteikė galimybę pamatyti lankytinas vietas, kurių kitaip praleisčiau.

Norėčiau pažymėti, kad amžiaus grupė yra šiek tiek iškreipta, todėl nesitikėkite naktinio gyvenimo, tačiau jis puikiai tinka, kai norite gerai išsimiegoti.

21. Amalfio pakrantė

Italija yra lengvai viena iš gražiausių pasaulio šalių. Nesvarbu, ar esate gurmanas, ar istorijos mėgėjas, tai svajonių tikslas.

Tyrinėjant Amalfio pakrantę man atėmė kvapą. Nors aš labai rekomenduoju sekti kelionę per visą rajoną, jūs taip pat galite puikiai praleisti laiką tiesiog įsikūrę Pozitane.

22. Didžioji Indonezija

Palikite vakarėlio sceną Balyje jauniems žmonėms ir tyrinėkite giliau. Indonezija yra užpildyta atvirukais tinkamų vietų, kurios nėra Balis.

Naršykite Uluwatu arba Nusa Penida. Žr. Raja Ampat ir Komodo. Dalyvaukite maisto gaminimo klasėje. Yra tiek daug variantų, ir jūs tikrai praleidote, jei laikysitės tik Balio vakarėlių grandinės.

Islandija

23. Islandija

Kelionė po Islandiją yra viena iš mano mėgstamiausių šalių planetoje. Pamatykite šiaurės pašvaistę. Pamirkykite natūraliuose karštuose šaltiniuose.

Net ir stovėdamas automobilių stovėjimo aikštelėje jūs paliksite baimę tokioje gražioje šalyje.

Apžiūrėkite gilų grožį ir apžiūrėkite šaunius boutique viešbučius. Palepinkite save neįtikėtinuose SPA centruose. Taip, Islandija yra brangi kryptis, tačiau ją galite pamatyti iš biudžeto.

Naujasis Orleanas, Luiziana-36

24. Naujasis Orleanas

Pamirškite Užgavėnes ir tyrinėkite turtingą šio unikalaus miesto kultūros paveldą.

Paragaukite vietinio maisto (kuris yra vienas geriausių planetoje, TJO!), Leiskitės į ekskursiją po voodoo ir iš tikrųjų skandinkite dantis išties unikaliam gyvenimo būdui čia.

25. Nukritusi lapija JAV

Paimk mano geriausių vietų Jungtinėse Amerikos Valstijose lapų šnipinėjimo vadovą ir pradėk planuoti savo kitą nuotykį.


26. Išmokite gaminti tradicinį patiekalą

Daugybę metų valgydamas pasaulį, aš visam laikui turiu misiją rinkti geriausius senelių receptus visame pasaulyje.

Nesvarbu, ar lankysite maisto gaminimo kursą užsienyje, ar mokysitės iš savo namų virtuvės, skirkite laiko tradicinio patiekalo įvaldymui.

27. Eik kažkur „Taškais“

Viena geriausių kelionių paslapčių, kurias sužinojau, yra kelionių kreditinių kortelių naudojimas. Išleisk pinigus, kuriuos vis tiek ketinai išleisti, ir iš tikrųjų už juos ką nors gauk.

Laikui bėgant, jūs galite užsidirbti * nemokamą * kelionę naudodami savo kelionių apdovanojimų kreditinę kortelę.

Kai uždirbsi, iš tikrųjų naudokis! Šie taškai netrunka amžinai ir jūs nusipelnėte pertraukos.

„Blonde Girl“ nardymo įrangos vandenynas

28. Eik nardyti

Gavus PADI atvirojo vandens nardymo sertifikatą pasikeitė mano kelionės būdas.

Nuo to laiko, kai išmokau nardyti, atradau, kad kai kurios gražiausios planetos vietos yra gerokai žemiau jūros lygio.

29. Palepinkite save pirmos klasės skrydžiu

Žinoma, mokėti už pirmos klasės skrydžius gali būti brangu … todėl nemokėkite!

Naudodamas taškus, perėjau į „Emirates First Class“ ir tai pavertė atpalaiduojančia diena tai, kas būtų buvęs ilgas nemandagus skrydis.

Glamping Kalifornijoje

30. Eik Glamping

Naršykite po atviru dangumi be rūpesčių iš tikrųjų. Peržiūrėkite mano „Amazing Glamping Destinations“ JAV vadovą ir suplanuokite savo kitą nuotykį.

Kiek …

Parašykite komentarą