Pagrindinis 4 dienų Oregono pakrantės vadovas • Blondinė užsienyje

4 dienų Oregono pakrantės vadovas

Ramiojo vandenyno šiaurės vakarai yra tokia stebuklinga vieta, kurioje yra tiek daug paslėptų brangakmenių, ypač visame Oregone. Nors tai vieta, kurią aš siejau su hipsteriškais Portlando malonumais ir vešliais rytų kalnais, tai tik dalis to, ką gali pasiūlyti Oregonas.

Įvertinant pakrantės ir visko, ką galima pasiūlyti, tai gilinasi į nuostabias pėsčiųjų vietas ir mieguistus pajūrio miestelius.

Pažymėtina, kad dauguma nakvynės vietų ir stotelių yra skirtos nebrangiam biudžetui, kai kuriose stovyklavimo vietose. Be to, aš taip pat užrašiau keletą kitų vietų, kad galėčiau ją patikrinti!

Įkvėpė tyrinėti? Čia yra jūsų pagrindinis 4 dienų Oregono pakrantės vadovas kiekvieną dieną.

1 diena: „Astoria“

Praėjus dviem valandoms nuo Portlando, rasite gražųjį Astorijos krantinės miestą. Ši istorinė vieta, esanti ties Kolumbijos upės žiotimis, buvo pagrindas Lewisui ir Clarkui, ir tai vis dar yra puiki vieta savo tyrimams pagrįsti.

Lewiso ir Clarko nacionalinis istorinis parkas ir Fort Stevens valstybinis parkas

Sekite tyrinėtojų, atėjusių prieš jus Lewis & Clark nacionaliniame istoriniame parke, pėdomis. Suplanuokite laiką žvejoti, apžiūrėti paplūdimį ar stovykluoti Fort Stevens valstybiniame parke.

Du parkai yra tik maždaug 15 minučių atstumu, todėl lengva pataikyti į abu.

Pajūris

Pajūrio miestui su visais varpais ir švilpukais Pajūris yra dar viena svarbiausia bazė. Pasivaikščiokite promenada, pasivažinėkite pramogų parke, tada išeikite iš baidarių.

„Ecola“ valstybinis parkas

20 minučių į pietus nuo Pajūrio rasite nuostabius pėsčiųjų takus, vingiuojančius pakrante. Nors vien dėl gamtos grožio verta aplankyti, 80-ųjų vaikai laukia ypatingo malonumo. Čia buvo filmuojami „Goonies“, kurie vyksta retkarčiais.

Iš tikrųjų rasite „Goonies“ filmavimo vietas visose „Astoria“ ir „Cannon Beach“ vietose, todėl planuokite papildomą laiką, jei esate gerbėjas.

Patrankų paplūdimys

Be Goonies, Cannon paplūdimys buvo mano mėgstamiausia nakvynės vieta. Čia yra begalė mažų nakvynės ir pusryčių, kavinių, restoranų ir parduotuvių. Nors tikrai sakyčiau, kad tai turistinis miestas, tai yra smagi vasaros vieta.

Vietinių aludžių paragavome „Macgregor“ viskio bare, viešojoje pakrantės alaus darykloje ir „Pelican Brewing“. Šviežios jūros gėrybės restorane „Corbin’s“ ir „Castaways“, taip pat pusryčiai „Lazy Susan“ kavinėje, yra populiarūs tiek vietiniams, tiek turistams.

Apsistojome „Schooner’s Cove“ ir tai yra vienas iš daugelio apgyvendinimo pasirinkimų. Nors jis turėjo motelio atmosferą, jis buvo jaukus, švarus ir tiesiog paplūdimyje.

Rekomenduojamos apgyvendinimo vietos Cannon Beach, Oregonas:

2 diena: patrankų paplūdimys

Jei savo dieną pradedate Cannon Beach, pasigaminkite „Sleepy Monk“ kavos skrudintuvų liniją nuostabiai kavai ir ką tik iškeptiems kepiniams.

Kai pasisotinsite kofeinu ir cukrumi, leiskitės į „Haystack Rock“. Tai yra mažiau nei dešimties minučių pėsčiomis ir tai yra žymi nuotraukų op.

Arkadijos paplūdimys

„Arcadia Beach State“ poilsio vieta yra dvi mylios į pietus nuo Cannon paplūdimio ir tai svajinga dienos diena paplūdimyje.

Įdomus faktas: Šis paplūdimys yra žinomas dėl dainuojančių smėlio. Kaskart, kai yra tinkamos sąlygos, smėlis skleidžia girgždantį smuiką.

Osvaldo Vakarų valstybinis parkas

Trokšti to esminio Ramiojo vandenyno šiaurės vakarų jausmo? Klaidžiokite tarp paparčių ir tyrinėkite ramius Osvaldo Vakarų valstybinio parko paplūdimius.

Buvome įsimylėję tako iki Blumenthal krioklio „Juros periodo parkas“. Pajūryje vingiuojantis apžėlęs kelias turi anapusinį grožį.

Tillamookas

Apskaičiuokite mane tarp gerbėjų kartų, įsimylėjusių šią grietinėlę per pastaruosius 110 metų. Ateikite į ekskursiją, pasilikite ledų ir sūrio!

Niuportas

Nuo devyniolikto amžiaus šurmuliuojanti atostogų vieta Niuportas garsėja nuostabia pakrante ir pasaulinės klasės paukščių bei ruonių stebėjimu.

Sustojome „Newport Brewing Company“ ir buvome sužavėti jų gaminamais alaus gaminiais ir aludėmis. Mes neturėjome tiek laiko, kiek norėjome, todėl rekomenduočiau bent popietę praleisti tyrinėjant pajūrį.

Rekomenduojamos apgyvendinimo vietos Niuporte, Oregone:

3 diena: Florencija

Florencija yra paplūdimių mylėtojų svajonė, nes myliomis rieda smėlio kopos ir paplūdimiai. Klaidžiokite po unikalius butikus, naršykite antikvariatus ir mėgaukitės tuo mažo miestelio žavesiu.

Coos įlanka

Oregono pakrantėje esantys kriokliai, Coos įlanka, Šiaurės Bendas ir Čarlstonas garsėja kriokliais, kurie yra labai mėgstama Oregono nuotykių pakrantė.

Ši vietovė garsėja žaviais rajonais, neįtikėtinu gamtos grožiu ir begale vietų nuotykiams lauke.

Bandonas

Mes radome funky „Bandon Wayside Motel“ ir „RV Park“. Su atnaujintais motelio kambariais, taip pat RV vietų ir vietų automobiliams bei palapinėms, mes buvome patenkinti radiniu.

Tai svajonių vieta dviračiams, žygiams pėsčiomis ir nuotykiams ištisus metus.

Rekomenduojamos apgyvendinimo vietos Bandone, Oregone:

4 diena: Bandonas

Žvejybai, jodinėjimui ir paprastai tiesiog mėgaujantis nepaprastu laukinių paplūdimių grožiu, Bandonas yra puiki vieta.

Norėdami pradėti savo dieną teisingai, būtinai pasisukite „Bandon Coffee Co“, kad gautumėte šviežią puodelį alaus.

Sebastiano kyšulio valstybinis vaizdingas koridorius

Oregone jus palepina pasirinkimas, kai reikia gražių pėsčiųjų takų. Eikite keliais palei Sebastiano kyšulio valstybinį vaizdingą koridorių ir būtinai pasiimkite fotoaparatą.

Mano geriausias pasirinkimas buvo „Cape Lookout Trail“, iš kurio atsiveria tikrai nuostabūs vaizdai.

Samuelio H Boardmano vaizdingas koridorius

Kita nepamirštama pėsčiųjų zona yra „Samuel H Boardman Scenic Corridor“. Beveik kiekviename kampe yra „Instagram“ vertų vaizdų.

Nepamirškite pasisupti prie „Natural Bridge“ tako, kad galėtumėte pasigrožėti vaizdingu pasivaikščiojimu

Brookings

Stovyklavome Harris Beach valstybiniame parke ir tai buvo vienas iš daugelio puikių variantų.

Brukinge vargu ar galite suklysti. Yra begalė kempingų, kurie yra labai arti miesto, taip pat paplūdimio. Užsisakykite bet kurią jūsų dėmesį patraukiančią vietą ir pasiruoškite ramiai viešnagei.

Puikus restoranų skaičius mieste taip pat buvo rimta premija. Man ypač patiko „Chetko“ alaus darykla ir „Pacific Sushi“.

Rekomenduojamos apgyvendinimo vietos Brookings, Oregon:

Ieškote daugiau neįveiktų kelių Oregone? Peržiūrėkite šias 10 lankytinų vietų Oregone (tai nėra Portlandas).

Parašykite komentarą