Atgalinės seo 2021 m

Nuo to laiko, kai egzistuoja tikrasis „atgalinis ryšys“, vyksta labai daug neteisingos nuomonės. Atlikus visus naujausius „Google“ algoritmo patobulinimus, šie klaidingi supratimai turėtų būti išvalyti, kad teisingos atgalinės nuorodos būtų teisingai suprantamos.

1. Viso ryšio skaičiaus aklumas

Daugybė SEO specialistų yra sužavėti ir vadovaujasi bendru neapdorotų nuorodų skaičiumi svetainėje.

Dažnai girdžiu žmones kalbant apie nuorodų, kurias turi svetainė, skaičių, kai iš tikrųjų jie turėtų kalbėti apie nukreipiančių domenų skaičių.

Pavyzdys: XYZ svetainėje yra 100 000 nuorodų. Šis skaičius nenaudingas … tai nieko nereiškia.

Leiskite man tai pasakyti taip:

Tai nėra apie nuorodų skaičių … iš tikrųjų tai yra apie nukreipiančius domenus, kai bandote greitai suprasti svetainės populiarumą.

Tos 100 tūkst. Nuorodų yra iš vieno persiuntimo domeno. Tai nėra populiari svetainė. Tai yra nuorodų profilis, sukurtas iš daugybės visos svetainės nuorodų. Šios nuorodos visiškai nepadidina svetainės vertės.

O jei svetainėje būtų 1000 nuorodų iš 300 nukreipiančių domenų.

Daug populiaresnė svetainė, kai žiūrite į nukreipiančių domenų numerį.

Pamirškite apie bendrą neapdorotų nuorodų skaičių, kai bandote greitai suprasti svetainės populiarumo apžvalgą. Domenų nukreipimas yra svarbus skaičius.

2. Natūralaus nenatūralaus ryšio samprata

WTF tai ?!

Kaip nenatūralus ryšys gali būti natūralus?

Nuorodos, kaip ir visa kita, niekada neturėtų būti pašalintos iš konteksto. Tai tarsi ištraukite kieno nors frazes iš diskusijos. Tai vadinama „ citavimo už konteksto klaidingumu “ ir tai yra citavimo iš konteksto praktika . Paprastai jūs gaunate visiškai kitokią prasmę, iškeldami citatą iš konteksto. Daugelis žmonių tai daro dėl įvairių priežasčių … (bet tai dar viena diskusija)

Tą patį galima pritaikyti ir nuorodoms. Čia yra trumpas pavyzdys.

Pirmasis POV – nuoroda iš konteksto.

Atrodo natūrali grandis. Kas blogo turint forumo profilį? Nieko. Iš tikrųjų rekomenduojama aktyviai dalyvauti savo svarbiausiuose pramonės forumuose. Padidinsite savo ekspoziciją.

Antrasis POV – ta pati nuoroda nuorodos profilio kontekste.

Štai nuorodos kontekstas: 667 nuorodos iš 249 nukreipiančių domenų. Leisk man būti tiksliau. Tai yra 22% viso nuorodos profilio.

Taigi tai nebeatrodo natūralu …

Dėmesys visą kontekstą, kai jūs  darote atgalinę analizę !

3. „Google PR“ yra puiki metrika

„Google“ kelis kartus teigė, kad jie tyčia atsitiktinai suskirsto „Google PR“ atsitiktinėse svetainėse, kad žiniatinklio valdytojams būtų sunkiau pakeisti puslapio kokybę.

Aš dažnai girdžiu SEO kalbant apie svetainės PR, kai jie bando kvalifikuoti svetainę kaip potencialią nuorodų kūrimo perspektyvą.

Tai neteisingas būdas tai padaryti. ( DIDELIS DOTAS)

Norėdami įvertinti svetainės kokybę, naudokite kitą metriką. Geriausia metrika yra tos svetainės ar puslapio reitingas „Google“. Jei svetainė užima gerą vietą, mes turime gerą perspektyvą. Jei jo niekur nėra, nepaisykite.

Pamirškite apie „Google PR“! Tai yra per daug klaidinanti.

4. Puikios nuorodų analizės išvados apie pasenusius nuorodų duomenis

Šis suteikia jums beveik NULL informaciją, o blogiausia … tai gali būti labai klaidinanti.

Ar žinojote, kad jūsų nuorodų profilis sudarytas iš LIVE ir LOST nuorodų.

Tiesioginės nuorodos yra akivaizdžios, tačiau „Lost links“ yra nuorodos, kurios kažkada egzistavo ir nebėra. Milžiniškas puslapių kiekis sulaužomas kiekvieną dieną. Neturint ką tik patikrintų duomenų (mažiausiai savaitės senumo) sąrašo, ši analizė nėra tiksli ir gali būti klaidinanti. Įprastoje svetainėje galite lengvai pasiekti 40% prarastų nuorodų santykį. Jei įtrauktumėte tai į savo analizę, gautumėte 40% neteisingą rezultatą.

Turėtumėte turėti sistemą, kuri tikrintų jūsų nuorodas pagal pareikalavimą ir pateiktų jums naujus duomenis, kaip tai darome pažintiniame įrankių rinkinyje .

 

Tai tik 4 sąvokos, su kuriomis daugelis SEO vis dar dirba, nežinodamos, kad jos gali būti visiškai neteisingos. Tikimės, kad šis sąrašas pašalins šias klaidingas nuostatas ir padarys jus geresniu SEO specialistu.

Man tikrai įdomios jūsų mintys ir kiti klaidingi supratimai, kurie, jūsų manymu, vis dar spyriojasi 2013 m.

Parašykite komentarą