Pagrindinis 3 dienų Sietlo maršrutas • Blondinė užsienyje

Pagrindinis 3 dienų Sietlo maršrutas

Šį įrašą parašė „Chelsea Loren“, vienas iš mūsų ekspertų kelionių dalyvių!

Sietlas: Šiaurės vakarų viršūnė, žinoma dėl kavos žaidimų ir žinoma niūrio oro.

Vykdamas į šią 3 dienų kelionę, žinojau, kad noriu aplankyti legendinį Pike Place turgų ir labai domėjausi jo istorija bei maisto prekystaliais, tačiau nemažai kitų dalykų, kurie sudarė šį maršrutą, buvo vietinių pasiūlymai!

Tiems iš jūsų, kurie esate atsidavę „Bucks, aš paliesiu„ Starbucks “kilmę … ir paskui nukreipsite jus į kitą kavos vietą. ?

Kaip pastabą, aš nusprendžiau nesilankyti „Space Needle“, o vertinau tai kaip Sietlo ikoniškos panoramos dalį. Tačiau, jei norite tai įtraukti į savo vizitą, pažymėjau, kur, mano manymu, tai būtų gerai.

Tiems, kurie mėgsta mėgautis vietiniais malonumais ir rasti šaunias vietas nuotraukoms, čia pateikiamas pagrindinis 3 dienų Sietlo maršrutas!

Sietlo viešasis turgus

Prieš tau išeinant

Gegužės pabaigoje nuvykau į Atminimo dienos savaitgalį ir buvau sutiktas nuostabaus oro. Kai įlipome, buvo lengva migla, tačiau, išskyrus tai, kad mus pasitiko saulė.

Oras (ir nesvarbu, ar lyja, ar ne) neabejotinai paveiks kai kurias lauko veiklas. Kalbant apie orą, geriausias laikas aplankyti Sietlą yra nuo gegužės iki spalio vidurio, kur saulėtu dangumi ir mažiau lietaus.

Turėkite omenyje, kad kadangi vasara dažniausiai būna sezono metu, minių gali būti daugiau ir greičiausiai rasite mažiau pasiūlymų, kai kalbama apie viešbučių kainas.

Kur apsistoti Sietle

Apsistojome „Alexis Royal Sonesta“, maždaug 10 minučių nuo Pike Place. Kambariai buvo puikūs, svečių aptarnavimas buvo puikus ir idealus pėsčiomis – tikrai rekomenduočiau jo centrinę vietą.

Kad ir kur apsistotumėte, labai siūlyčiau kur nors netoli „Pike Place“, nes tai yra labai svarbu daugeliui dalykų, kuriuos darysite, o apsistojus šioje bendroje erdvėje pėsčiomis iki daiktų pavyksta lengvai susitvarkyti.

Keli kiti viešbučio variantai:

Booking.com

Vykstu ten

Į oro uostą patekti į Sietlą

Iš oro uosto patekę į savo viešbutį, mes važiavome Sietlo lengvuoju geležinkeliu, o įvažiuoti į Sietlo centrą kainavo apie 5 USD ir užtruko apie 50 minučių.

Galimi „Ubers“ ir „Lyfts“; užtruks apie 20-25 minutes be intensyvaus eismo, o kaina be pakilimo buvo maždaug ~ 50 USD. Vietiniai man sakė, kad pasidalijimo kainos nėra itin patikimos ir gali greitai išaugti … tai patyriau iš pirmų lūpų.

Mano skrydis iš Sietlo buvo ankstų rytą, o pirmasis „Uber“ kainavo 60 USD. Po kelių minučių jis atšaukė kainą ir šoktelėjo iki 90 USD. Taigi tiesiog turėkite tai omenyje.

Kaimynystės Sietle

Norėdami gauti žemės plotą, pateikite trumpą kai kurių rajonų apžvalgą:

 • Balardas: Klampus krantinės rajonas, daug alaus daryklų
 • Beltaunas: Šaunūs nardymo ir kokteilių barai, keletas aukštų muzikos vietų
 • Fremontas: Rūšiškas hipsteriškas atmosfera su senovinėmis parduotuvėmis, čia yra įspūdingas „Fremont Troll“
 • Karalienė Anė: Daugybė senesnės Viktorijos laikų architektūros gali atsiverti puikūs miesto vaizdai
 • Kapitolijaus kalva: LGBTQ + draugiškas, daug įdomių barų ir restoranų
 • Lydeka: Kur yra garsusis turgus, gana turistinis
 • Pionierių aikštė: Miesto nuotaikos, kai kurios Sietlo kilmės vietos, senesnis rajonas, kaip pažymiu, šioje srityje yra daug benamių

* Yra daugybė kitų vietų, tačiau tai yra pagrindinės vietos, kurios kilo kalbant su vietos gyventojais apie tai, kur aplankyti ir ką pamatyti!

Pirmoji tavo naktis

Aš rekomenduoju užsisakyti „Pink Door“ savo pirmąją naktį! Užsiregistravę viešbutyje ir pasisėmę, eikite į „Pike Place Market“.

Pats turgus uždaromas apie 17 val., Todėl greičiausiai pamatysite jį uždarius. Galite užfiksuoti keletą ikoniško ženklo paveikslėlių ir paragauti, koks bus rajonas … prieš ryto šurmulį.

Eik toliau, kol rasite „Post Alley“. Dabar restorane nėra ženklo. Yra tik rausvos durys.

Vakarienė „Pink Door“

Jei sugebate užsitraukti rezervaciją – atlikite tai! Ši vieta užsakoma iš anksto savaitėmis (o galbūt mėnesiais).

Nors nespėjau rezervuoti, perskaičiau, kad „Pink Door“ paprastai pusė restorano yra prieinama.

Norint sužinoti, mes buvome ten ketvirtadienio vakarą apie 18:30 ir įtraukėme savo vardus į laukiančiųjų sąrašą (jie sakė, kad tai bus apie 1 valanda 30 minučių); kitais metų laikais laukiančiųjų sąrašas gali būti per ilgas.

Jei laukia – nesinervinkite! Važiuokite per alėją į vyno degustacijų salę, pažodžiui vadinamą „Ragavimo kambarys“.

Užeikite, padarykite vyno degustaciją, pasidalykite papuošimo lenta, kurioje yra „Beecher“ naminis sūris (būtinai rekomenduojame įsigyti šio vietinio sūrio, nes jis yra „Pike Place“ išbandytinų misų sąraše, tačiau eilutė paprastai yra CRAZY ilga. čia galite paimti pavyzdžių, darykite tai).

Kai sugersite porą taurių ir jūsų stalas bus paruoštas, pasiruoškite dekadentiškam valgiui.

„Pink Door“ meniu yra itališkų malonumų ir jis ypač žinomas dėl savo lazanijos – pagamintas iš plonų špinatų makaronų sluoksnių su bešamelio padažu ir pesto, o po to užpiltas marinaros padažu.

Sakoma, kad Billas Gatesas kartą paprašė savininko recepto, o ji pasakė „ne“! Taigi, padaryk sau paslaugą ir pabandyk tai būdamas čia. ?

Čia rezervuokite „Pink Door“!


1 diena: lydekos malonumai ir Viktorijos laikų vaizdai

Tikimės, kad esate alkanas, nes tai yra gana į maistą orientuota diena!

Kelkitės anksti ir eikite į lydekų turgų – jis paprastai atidaromas 9 val. Siūlyčiau nuvykti anksčiau, o ne vėliau, nes eilės pradeda greitai pildytis, o vieta plūsta turistų.

Prieš simbolinį ženklą ir plaukiojančių žuvų stendą gali būti pristatymo sunkvežimiai ir furgonai, todėl tiesiog nepamirškite to (jei bandote nufotografuoti epinę nuotrauką, gali tekti atvykti vėliau arba būti kantrūs).

Nusiveskite į maisto kelionę

Aš visi einu į maisto keliones! Yra keli, kuriuos galite užsisakyti, o tai, jei norite išbandyti daugybę dalykų, gali būti geriausias pasirinkimas. Be to, gausite kiekvieno dalyko istoriją ir įdomius faktus.

Norite padaryti savo turą? Aš išvardijau keletą geriausių pasirinkimų, kuriuos galite pasirinkti patys!
Profesionalų patarimas: įsigykite mažų dydžių viską, ką galite, kad sutaupytumėte vietos viskam.

 • Bandyti Ellenos graikų jogurtas iškart atidarius rinką. Mes ten patekome pirmiausia – pavyzdžiui, 9:15 penktadienio rytą ir jau buvo maža eilutė. Tikrai verta laukti ir greičiausiai tai bus geriausias graikų jogurtas, kurį kada nors turėjote. Jei norite, taip pat galite maišyti skonius! Man patiko „Marionberry Pie“ (kuris yra gervuogių rūšis).
 • Mee Sum kepinys bao, arba galite pasirinkti Piroshky Piroshky kepykla (taip pat nespėjau išbandyti, bet labai domėjosi „Mee Sum Pastry“)
 • „Beecher“ rankų darbo sūris yra sūris, kurį minėjau vyno bare. Linija visada buvo už durų ir aukštyn, tačiau girdėjau, kad tai neįtikėtina. Jie taip pat turi „mac“ ir sūrio puodelių.
 • Kasdien keliolika spurgų šiltoms cinamono cukraus spurgoms

Čia užsisakykite ekskursiją su maistu po „Pike Place Market“!

Apie „Pirmąjį“ „Starbucks“

Nepaisant jūsų jausmų dėl „Starbucks“, lankantis Sietle jis pasirodo daugelyje kelionių maršrutų. Taigi, jei norėtumėte tai padaryti, darykite tai!

Jis yra prie pat dengto turgaus, esančio 1912 m. „Pike Place“.

Atrodė, kad linija tęsiasi gatve ir bloku aukštyn visais dienos momentais. Norėdamas klestėti, nufotografavau lauke nuotrauką, bet kažkur užviriau.

Jei norite išsamesnės patirties, galbūt norėsite apsilankyti „The Starbucks Reserve“ skrudintuve ir degustacijos kambaryje 1124 Pike gatvėje.

Laikas kavos pertraukėlei

Pailsėkite nuo skanių skanėstų mėginių paėmimo! Eikite į „Ghost Alley Espresso“, esantį „Post Alley“.

Tai visai šalia burbulų sienos, kuri yra šiek tiek grubi … bet ir įspūdinga. Jei norite, fotografuokite čia! Kavinėje tikrai yra gumos, jei norite pažymėti ant sienos.

Espresso „Ghost Alley“ metu labai rekomenduočiau įsigyti „Mystery Mocha“ („Baristos pasirinkimas“)!

Jie gali paklausti, ar jums labiau patiko skoniai, ar kas nors, kas jums nepatinka, o tas, kurį atrinkau, buvo neįtikėtinas. Mes paklausėme ir jie pasakė, kad jame yra baltojo šokolado, kokoso ir rožių mišinys.

Klaidžiokite po turgų

„Pike Place Market“ atidarytas 1907 m., Ir nors spėju, kad dauguma vietinių gyventojų iš tikrųjų šiandien čia neperka parduotuvių ir yra labiau orientuoti į turistus, tai yra taip pat šaunu, kaip maniau.

Būdami čia, pamatykite ikonišką žuvies mėtymo kabiną „Pike Place Fish Market“, o tada klaidžiokite turgaus alėjomis.

Priklausomai nuo sezono, paimkite gėlių puokštę savo viešbučio kambariui. Gėlės čia nepaprastai gerai, o bijūnai buvo labai pigūs! Vėliau vasarą rinkoje bus jurginų dangus.

Suvenyrams

Yra tokia vieta, vadinama „Rings-N-Things“, kuri yra nereikalinga, tačiau savininkas Čadas užaugo rinkoje! Jis sakė, kad tai buvo jo tėčio gardas, ir jis jį perėmė prieš kelerius metus. Dabar jis kuria itin šaunius marškinius, puodelius ir lipdukus.

Man tai labai patiko, nes tai nebuvo tipiški turistiniai marškiniai, veikiau juos sukūrė vietinis menininkas.

Daugelis jo dizainų yra labai šaunūs ir „Sietle“ užrašyti įdomiais būdais, kurių iš pirmo žvilgsnio tikrai nežinotum – kaip aštuonkojis, kurio čiuptuvai susivynioja Sietle.

Užbaikite lydeką dubenėliu

Ar dar nepakanka ir tęsiate kelionę po maistą? Nors šis punktas jums gali būti prikimštas, „Pike Place Chowder“ verta! Galite užsisakyti atsiėmimą arba palaukti eilėje (eilė gali atrodyti ilga, bet nėra tokia bloga, kaip atrodo).

Aš turiu…

Parašykite komentarą