Svarbiausi dalykai, kurių reikia ieškoti plaukų tiesintuve

Plaukų formavimo žnyplių galima įsigyti visur – nuo pigių mažmeninės prekybos parduotuvių iki aukščiausios klasės, daug kainuojančių salonų. Jų kainos svyruoja nuo mažiau nei 20 iki daugiau nei 500 EUR ir kiekvienas stilius turi ką pasiūlyti.

Plaukų formavimo tiesintuvas

Įsigyjant plaukų formavimo tiesintuvą reikia atsižvelgti į daugelį dalykų, todėl svarbu žinoti kiekvieno plaukų tiesintuvo privalumus. Galimybių yra tiek daug, kad gali būti pribloškiančiai sunku rasti „tinkamą”. Ne visi plaukų formavimo lygintuvai yra vienodi, o nebrangūs nebūtinai reiškia geriausią vertę. Prieš įsigydami naują plaukų tiesintuvą, atsižvelkite į plokštelių tipą, karščio nustatymus, plokštelių dydį ir garantiją.

Dažniausiai plaukų tiesintuvo plokštelės būna metalinės, stiklinės, keraminės, titano ir turmalino keramikos mišinio. Metalas ir stiklas paprastai naudojami pigiausiuose tiesintuvuose. Deja, jos dažnai būna dažytos, todėl gali skilinėti ir pažeisti plaukus. Metalinės ir stiklinės plokštelės paprastai įkaista ilgiau ir ne visada tolygiai, todėl plaukai būna sausi, pažeisti ir garbanoti.

Plaukų tiesintuvas su keraminėmis plokštelėmis yra šiek tiek brangesnis nei tiesintuvas su metalinėmis ar stiklinėmis plokštelėmis, tačiau jie vis dar yra prieinami. Keraminės plokštelės plaukus tiesina tolygiau, todėl plaukai tampa glotnesni, blizgesni ir mažiau slenka.

Plaukų tiesintuvai su titano plokštelėmis

Plaukų tiesintuvai su titano plokštelėmis yra labai glotnūs ir pasižymi tolygiu kaitinimu bei išlaiko šilumą. Tai svarbu norint tolygiai ištiesinti ir suformuoti plaukus bei pasiekti veiksmingų rezultatų.

Brangiausia plaukų tiesintuvų atmaina yra turmalino ir keramikos mišinys. Šios tiesintuvai taip pat yra aukščiausios kokybės ir palieka plaukus glotnesnius ir tiesesnius nei kitų veislių. Vienas iš tiesintuvo, pagaminto su turmalino ir keramikos mišinio plokštelėmis, privalumų yra tas, kad jį galima naudoti drėgniems plaukams. Kokybiškos plokštelės taip greitai išdžiovina plaukus, kad tiesintuvas ir plaukai lieka nesugadinti. Be to, mišrūs plaukų tiesintuvai tiesindami ir formuodami plaukus suteikia jiems drėgmės ir blizgesio.

Tiesintuvo kaitinimo mechanizmas dažnai apima ne tik „įjungti” ir „išjungti”. Nors yra rūšių, turinčių tiesiog vieną jungiklį, daugelis naujesnių ir kokybiškesnių tiesintuvų siūlo temperatūros nustatymus ir automatinio išsijungimo funkcijas.

Laikui bėgant karštis neišvengiamai pažeidžia plaukus. Todėl svarbu atsižvelgti į geriausią temperatūrą kiekvienam plaukų stiliui ir ilgiui; karščiausias tiesintuvo nustatymas ne visada yra veiksmingiausias.

Plonų, trumpų plaukų žmogui gali būti geriau naudoti žemesnį nustatymą, kuris mažiausiai įtemptų ar pažeistų plaukus. Kartais storus, ilgus plaukus turinčiam asmeniui protingiausia naudoti aukštesnį temperatūros nustatymą, tačiau naudojant plaukų tiesintuvą su reguliuojama temperatūra kiekvienam naudotojui suteikiama galimybė rinktis.

Šilumos palaikymas

Šilumos palaikymas reiškia, kaip efektyviai tiesintuvas išlaiko šilumą po naudojimo ant plaukų. Natūralu ir net tikėtina, kad tiesintuvui pradėjus liestis su vėsiais plaukais, šiluma pradeda slūgti, tačiau, priklausomai nuo plokštelių kokybės ir stiliaus, kai kurie tiesintuvai norimą temperatūrą padidina greičiau nei kiti.

Plokštelių dydis yra dar viena svarbi, dažnai pamirštama tiesintuvo savybė. Jei tiesintuvas pirmiausia skirtas ilgiems plaukams tiesinti, veiksmingiausia bus dviejų colių plokštelė. Asmeniui, kuriam labiau rūpi formuoti plaukus, geriausiai tinka plaukų tiesintuvas su vieno colio plokštele. Tiems, kurie nori derinti tiesinimą ir stilizavimą, arba tiems, kurie dalijasi tiesintuvu, galima įsigyti net pusantro colio plokštelių.

Galiausiai apsvarstykime garantiją. Kai kuriems tiesintuvams nesuteikiama jokia garantija, o kai kuriems suteikiama iki trejų metų „be klausimų” garantija. Tai vėlgi paprastai priklauso nuo plaukų tiesintuvo kokybės ir kainos. Pirkdami internetu atkreipkite dėmesį į garantijos ir grąžinimo politiką. Pirkdami parduotuvėje ar salone, šią informaciją greičiausiai rasite ant plaukų tiesintuvo dėžutės. Taip pat atsižvelkite į tai, kad kartais garantiją suteikia gamintojas, o kartais – mažmenininkas. Nė vienas iš šių variantų nebūtinai yra geresnis, tačiau svarbu tai žinoti.

Dažniausia ir vertingiausia šiandien prieinama plaukų formavimo priemonė yra plaukų tiesintuvas. Dėl plataus kainų ir kokybės asortimento kiekvienas žmogus, norintis tiesių, glotnių, glotniai suformuotų plaukų, gali rasti geriausiai šiuos poreikius atitinkantį tiesintuvą.

Parašykite komentarą