Pagrindinis 4 dienų Los Andželo maršrutas • Blondinė užsienyje

Pagrindinis Los Andželo maršrutas

Nuo Holivudo blizgesio iki ramaus Venecijos „SoCal“ nuotaikos, Los Andželas yra svajonių miestas. Tai vieta, kur aš pradėjau dirbti iškart po studijų, ir, nors tai buvo prieš daugelį metų, aš visada dievinu.

Los Andželas yra viena iš tų grupių sąrašo vietų, kurią tam tikru metu būtinai turite pamatyti. Ir tam nereikia savaitės! Turėdami tinkamą planą, galite pamatyti geriausius iš geriausių per keturias dienas.

Štai jūsų vadovas, skirtas keturių dienų kelionei į Los Andželą!


Beverly Hills viešbutis Kalifornijoje

Kur apsistoti Los Andžele

Cara viešbutis: Kalbant apie palyginti prieinamus boutique viešbučius, aš dievinu „Cara“ viešbutį. Visai šalia Holivudo bulvaro, ši žavi, palyginti nauja vieta yra geriausias pasirinkimas.

„Beverly Hills Hotel“: Norite pasilepinti? Kalbant apie prabangius viešbučius, aš dievinu ikoninį „Beverly Hills“ viešbutį. Baseinas yra nuostabus ir tai yra galimybė apsistoti vietiniame orientyre (jei tos sienos galėtų kalbėti!).

Kimpton La Peer Vakarų Holivudas: Taip pat džiaugiuosi, kai penkių žvaigždučių „Kimpton La Peer West Hollywood“ tampa ekologišku pasirinkimu.

„Petit Ermitage“: Paskutinis ir, be abejo, ne mažiau svarbus dalykas yra tas, kad be vargo boutique boutique viešbučiai nėra tokie kaip „Petit Ermitage“.

Geriausia vieta pradėti bet kurią paplūdimio dieną yra „Abbot Kinney Blvd“.

Kada aplankyti Los Andželą

Nors žmonės mano, kad Kalifornija yra amžinos saulės kraštas, pavasario mėnesiais ji yra šiek tiek pilka. Jei ieškote oro sąlygų paplūdimyje, paprastai norėsite palaukti maždaug liepos mėnesį.

Vis dėlto atostogaujant LA mieste vis tiek rekomenduočiau balandį ir gegužę, taip pat rugsėjį ir spalį. Nors nėra patogu dirbti su savo įdegiu, pečių sezonai puikiai tinka tyrinėjimams.

Oras vis dar gana šiltas, o lietingos popietės būna retos. Geriausia, kad galėsite mėgautis miestu nekovodami per minias turistų.

1 diena: Vakarų Holivudas ir Beverli Hilsas

Ankstus rytas

Pradėkite savo dieną žygiuodami iki Holivudo ženklo ryte arba apsilankę Runyon Canyon.

Kur valgyti

Pietums apsilankykite „Beverly Hills“ viešbučio lauko sode arba eikite į svarbiausią LA valgį: pietus „Chateau Marmont“. Nors čia apsistoti nakvoti neverta, tačiau tai puiki vieta šventėms pastebėti.

Trokštate klasikinio jaukaus maisto nuo stalo iki stalo? Patikrinkite Joaną trečiajame.

Norite tiesiog pagauti greitą kąsnį? Nėra nieko panašaus į „In-N-Out“!

Pačios Kalifornijos greitojo maisto restoranas yra vietinė įstaiga, kurioje visada galite gauti skanių mėsainių ir bulvių kelyje. Premija – jei nevalgote mėsos, visada galite pasirinkti gauti keptą sūrį!

Norėdami rasti artimiausią vietą, naudokitės „In-N-Out“ svetaine!

Lankytinos vietos

Patikrinkite „Beverly Hills“ viešbučio įvaizdį ir baseiną, tada eikite į „Rodeo Drive“, norėdami šiek tiek apsipirkti. Jei savaitės viduryje esate LA, apsilankykite Griffitho observatorijoje.

Atkreipkite dėmesį, kad nors tai puiki vieta savaitės metu, savaitgalį su ja susidoroti yra per daug.

Nepopuliari nuomonė: žinau, kad turistai mėgsta Holivudo bulvarą, tačiau vietiniai gyventojai, taip pat ir jūsų, linkę to vengti. Jis būna purvinas ir jame nėra nieko ypatingo.

Kalbant apie rajonus, Vakarų Holivudas yra jaunimo ir klubo židinys. Kita vertus, Rytų Holivudas ir vietovė šalia Šlovės alėjos yra bukesnė vietovė, kurioje per daugelį metų įvyko daug pokyčių.

Patarimas iš „Local“ viešbučio baseinuose

Kas daugiau LA nei pasibūti prie baseino? Laimei, daugumoje viešbučių, jūs neturite būti svečias, norėdamas atsipalaiduoti prie baseino. Mėgaukitės saule, apsilankykite prie baseino esančiuose valgiuose, klausykite muzikos dienos klubuose.

Kol ką nors perkate (ty maistą ir gėrimus), jie džiaugiasi turėdami jus daugumoje viešbučių.

Patikrinkite tokias vietas kaip „Mondrian LA“ ir „Standard Hotel“ ir elkitės kaip jūs ten. „Beverly Hills“ viešbutis yra išimtis ir skirtas tik registruotiems svečiams, tačiau kitu atveju verta apžiūrėti daugumą viešbučio baseinų.

* Tai galėjo pasikeisti dėl Covido – todėl turėkite tai omenyje!

Naktinis gyvenimas

Dėmesio, „Vanderpump“ taisyklių gerbėjai: būtinai nuvykite į „Pump“ Vakarų Holivude. Jums taip pat patiks „Doheny Room“, taip pat „Sur“ restoranas ir poilsio kambarys, skirtas draugiškiems LGBTQ + draugams.

Kiti visada šurmuliuojantys pasirinkimai yra „The Abbey“ ir „The Rooftop“ viešbutyje „Standard“.

2 diena: LA centras ir Menų rajonas

Po nakties šokių tikrai pabusite alkani. Suplanuokite tingų rytą, tada eikite į miestą maždaug per pietus.

Valgyk kelią per miestą

Pasimėgaukite vėlyvais pusryčiais tokiuose vietos taškuose kaip „Redbird“, Federalinis baras, „Le Petit Paris“ ar „Hamburger Mary’s“.

Pasivaikščiokite po miesto centrą

LA miesto centre yra tiek daug kultūros perlų. Suplanuokite pakankamai laiko tiesiog klaidžioti ir pamatyti, kas patraukia jūsų akį.

Pradėkite nuo Olvera gatvės, taip pat žinomos kaip Los Andželo gimtinė, kur galite pažvelgti į LA kilmę.

Vaizdas iš viršaus Griffith parke

Kai būsite pasirengę kuriam laikui atsistoti nuo kojų, keliaukite į Griffith parką, kad įsigertumėte į nuostabų miesto vaizdą ir kurį laiką atsipalaiduotumėte.

Didysis centrinis turgus yra miesto centro orientyras nuo 1917 m.

Pietūs

Grįžkite į miestą, norėdami pamatyti kinų kvartalą, tada eikite į maisto rojų, kuris yra Grand Central Market.

Kai jūs visi užpildysite „Angelų funikulierių“, galėsite pamatyti dar vieną nuostabią „LA Vista“ vaizdą.

Apsilankykite „Art Deco Icon Eastern Columbia“ pastato stogo baseine, tada patikrinkite nuostabią „Bradbury“ pastato architektūrą, kurią tikrai atpažinsite dėl įvairių filmų, tokių kaip „Atlikėjas“, „Blade Runner“ ir „500 vasaros dienų“. .

Vakare

Norėdami gauti geriausių „macarons“ LA, apvažiuokite Bottega Louie ir apsvarstykite galimybę pasilikti vakarienei. Norėdami sužinoti nuostabių prancūziškų kokteilių ir dar geresnį vaizdą, apsilankykite ešeriuose.

3 diena: Sidabrinis ežeras ir Echo parkas

Garsieji Sidabrinio ežero slapti laiptai yra vietinės legendos dalykas. Pasiimkite fotoaparatą ir iš jo sukurkite lobių paiešką.

Ši vietovė yra prinokusi hipsterių persekiojimų ir kavinių. Garsiausias iš visų yra „Alfred Coffee Melrose Place“, kuris visada yra vienas iš labiausiai IG tinkančių vietų LA ir yra žinomas dėl savo garsiojo ženklo „bet pirmiausia – kava“.

Po saulėlydžio vėl paimkite tą fotoaparatą ir eikite link Silver Lake sietyno medžio, esančio W. Silver Lake Dr. ir Shadowlawn pr.

Vakare žiūrėkite klasikinį filmą Fairbankso vejoje Holivudo amžinai kapinėse. Prieš eidami patikrinkite internete, ar nėra parodymų laiko ir parinkčių. Kartais graikų teatre yra tik galimybės, todėl atkreipkite dėmesį į tai, kur užsakote.

4 diena: Santa Monika + Venecija

Kelionė į LA neapsieis be paplūdimio dienos Santa Monikoje ir Venecijoje.

Abi sritys yra arti viena kitos, todėl galite lengvai pataikyti į abi dienas per vieną dieną. Geriausias dalykas, net jei jis nėra pakankamai šiltas, kad dirbtum įdegį, mieste yra daug ką nuveikti.

Geriausia vieta pradėti bet kurią paplūdimio dieną yra „Abbot Kinney Blvd“. Ši klubo sritis yra užpildyta šauniais butikais. Pasiimkite kavos iš pavyzdinės Tomo parduotuvės arba „Intelligentsia Coffee“, tada pradėkite tyrinėti.

Kai vakarienės laikas sukasi, mieste nėra tokios vietos kaip Gjelina. Šią vietą galima užsisakyti iš anksto, todėl prieš jus paimkite staliuką internete.

Ar jau buvote Los Andžele? Ką mėgstamiausia pamatyti ir nuveikti?

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *