Pagrindinis vienos savaitės San Diego kelionės planas • Blondinė užsienyje

Vienos savaitės San Diego maršrutas

Augdamas vyninėje Temecula, amžinai svajojau apie savo kitą nuotykį San Diege.

Mano sąrašas dalykų, kuriuos reikia padaryti didmiestyje, niekada nenustojo augti. Laimei, San Diegas buvo tik už valandos kelio, todėl buvo lengva peršokti, kad galėtume apžiūrėti nuostabias užkandines, nuostabius paplūdimius ir linksmus rajonus.

Per visus gyvenimo Keiptaune metus San Diegas liko šalia ir mielas mano širdžiai. Kai pagaliau buvau pasirengęs pasodinti šaknis Pietų Kalifornijoje, aš padariau šio vėsaus pakrantės miesto juostą.

Šiandien aš vadinu San Diegą namais, o mano viešnagės yra viskas, apie ką svajojau. Aš mėgaujuosi galimybe parodyti žmonėms aplink mano trypimo vietą.

Štai kodėl aš sukūriau savo „Galutinį„ San Diego Travel “vadovą“, kad padėčiau jums geriau suprasti. Dabar, norėdamas padėti jums pasidomėti kasdieniu planavimu, pateikiu vienos savaitės San Diego kelionės programą.

Ar esate pasirengęs viešai paskelbtam San Diego vadovui? Eime!

Kurioje kaimynystėje apsistoti San Diege

Būtina suprasti, kokia geografiškai didelė yra San Diego grafystė. Kai planuojate pamatyti privalomas vietas aplink miestą, pažiūrėkite į žemėlapį.

Apskrityje yra 70 mylių pakrantės, todėl viskas gali būti daug toliau, nei jūs manote.

Rajonų yra per daug, kad būtų galima net išvardyti, todėl aš tik nubrėžsiu paviršių, surašydamas geriausias žvalgymo bazes.

Jei mieste būnate tik savaitę, rasite įvairių variantų. Norėdami padėti apsispręsti, pažiūrėkime, kurios sritys yra tinkamiausios įvairioms kelionėms.

Centras / Mažoji Italija

Jei ieškote aukščiausio lygio naktinio gyvenimo, įtraukite į savo sąrašą miesto centrą ir „Gaslamp“ (šalia Mažosios Italijos).

Nors Mažoji Italija yra netoli Balboa parko ir San Diego zoologijos sodo, tai nėra puiki vieta vaikams. Taip pat rasite sunkiai prieinamą automobilių stovėjimo aikštelę.

Kita vertus, jei jūs ieškote nakties mieste ir planuojate jį „Uber“ aplinkui, jums tai labai patiks.

Paplūdimio miestai

Norėdami pasigrožėti nuostabiu Ramiojo vandenyno vaizdu ir ramiu atmosfera, galėsite mėgautis visais Ramiojo vandenyno, Okeano ir Misiono paplūdimio rajonais.

„La Jolla“

Ši negyva nuostabi sritis yra aukščiausios kokybės, tačiau ji verta, kai norite pasilepinti.

Šiaurės apskritis

Nors būsite šiek tiek toliau nuo tipiškų turistinių vietų, tokių kaip Balboa parkas ir zoologijos sodas, rasite vėsių vietų pabėgti Del Mar, Solana paplūdimyje, Leucadia, Encinitas ir Carlsbad.

Jei planuojate užsukti tik į Balboa parko teritoriją ir labiau domitės vieta atsijungti, ieškokite galimybių čia. Tai atpalaiduojanti paplūdimio zona, kurioje galima įsigyti pigesnių pasiūlymų.

Karlsbadas

Dievinu čia esančius Karlsbado gėlių laukus! Apsilankykite pavasarį, norėdami pasigrožėti spalvingais žiedais. Nepamirškite, kad esate 45 minučių atstumu nuo „Point Loma“ ir tai nėra praktiška bazė, jei planuojate kasdien tyrinėti San Diegą.


Geriausias laikas aplankyti San Diegą

Geriausias laikas aplankyti yra nuo rugpjūčio iki spalio. Oras vis dar šiltas, bet rasite daugybę turistų minios.

Jei nesate iš Kalifornijos, galbūt nežinote „Gegužė pilka“ ir „Birželio niūra“.

Nors pavasarį turime keletą šiltų ir saulėtų dienų, vasara jaučiasi tik maždaug liepos mėnesį. Didžiąją dalį pavasario ir vasaros pradžios rytai būna apniukę ir šiek tiek apniukę.

Beje, man patinka apsiniaukusios dienos, nes iš tikrųjų lyja retai. Tai toks oras, kai galite jaukiai įsitaisyti megztinyje ir kavinėje užsigerti karštu alumi.

Jei paplūdimyje ieškote linksmybių saulėje, gegužė ir birželis nėra itin patikimi laikai.

Kelionė aplink San Diegą

Be jokios abejonės, būtina turėti savo ratų komplektą San Diege. Nors yra pėsčiųjų zonų, jos yra toli. Per savaitę norėsite apžiūrėti platesnį San Diego rajoną.

Pietų Kalifornija nėra žinoma dėl savo viešojo transporto ir tam yra priežastis.

Netoliese yra daugybė greitkelių, jungiančių visus paplūdimio miestus ir vietoves San Diego pakraštyje … tačiau jie skirti automobiliams. Pasikliauti autobusų sistema yra nemalonu ir daug laiko.

Planavimo patarimas: Nors aš parengiau vienos savaitės vadovą, tai yra laisvas planas. Galite maišyti ir suderinti skirtingus įvykius ir atlikti veiksmus bet kokia jūsų norima tvarka.

Pradėjus planuoti, labai rekomenduoju susipažinti su miesto renginių kalendoriumi.

Pažiūrėkite, ar yra kokių nors festivalių ar didelių renginių, kuriuos norite patikrinti ar išvengti (jei nedalyvaujate, eismas, rūpesčiai automobilių stovėjimo aikštelėje ir padidintos kainos didelių renginių metu gali erzinti).

1 diena: Balboa parkas ir zoologijos sodas

Tai dvi privalomos pamatyti vietos San Diege.

Juos abu galite išmušti per vieną dieną. Visi geriausi muziejai yra vienoje vietoje. Jei keliaujate su vaikais, jiems tikrai patiks zoologijos sodas (kaip ir suaugusiesiems!).

Didžioji dalis neįtikėtinos Ispanijos įkvėptos Balboa parko architektūros buvo pastatyta nuo 1915 m. Iki 1930 m. Pabaigos skirtingoms parodoms (jas galite žinoti kaip pasaulines muges).

Yra daugybė puikių vietų pasivaikščioti už zoologijos sodo ribų, o BYOB galite surengti vyno iškylą. Skirkite laiko tyrinėdami ir susidarykite visą dieną tik šiose dviejose vietose.

Trokšti meksikietiško maisto? „El Indio“ yra legendinis! Tiesiai už kampo taip pat rasite „geriausią“ Kalifornijos Burrito valstiją Lucha Libre.

2 diena: atsineškite alaus

Kasdien atsirandant 150 alaus daryklų ir naujų vietų, San Diegas neabejotinai užsitarnavo vietą tarp geriausių pasaulyje amatų alaus sostinės.

Padarykite alaus degustacijos dieną ir ištirkite visas unikalias galimybes, kurias rasite tik čia.

Norėdami paragauti vietinių putų, padarykite šiaurinio parko liniją. Ir ateik alkanas! Šioje vietoje yra geriausios vietinės valgyklos ir amatų alaus vietos mieste.

3-4 diena: Paplūdimio dienos

Viskas dėl čia esančio paplūdimio ir jums norėsis porą dienų pasimėgauti saule. Kiekvienas paplūdimio miestas turi savo nepakartojamą atmosferą, be bronzos ir vandens sporto.

Nors išgirsite vietinius gyventojus, kurie rekomenduoja įvairias vietas, kai kalbama apie prieinamumą ir pasiūlymus, negalite suklysti nė viename iš šių populiarių paplūdimių.

Čia yra keletas vietų, kurias reikia patikrinti:

Misijos paplūdimys ir Belmonto parkas

Kai galvojate apie klasikinį lentų taką, tikriausiai įsivaizduojate kažką panašaus. Nuo dviejų bufetinių automobilių iki miniatiūrinio golfo iki paplūdimio nuomos parduotuvių – šios dvi mylios tako čia yra visoms šeimoms.

Tai taip pat puiki vieta važiuoti dviračiais ar riedučiais. Sutemus taip pat rasite daug ką veikti šalia Mission Beach ir netoliese esančio Ramiojo vandenyno paplūdimio.

La Jolla krantai

Kalbant apie šeimos galimybes, tai yra geriausias pasirinkimas. Su gana ramiomis jūromis ir gelbėtojais, tai yra tėvų mėgstamiausia.

Būtinai apsilankykite „La Jolla“ vaikų baseine! Tai nedidelis, smėlėtas paplūdimys, kurio plotas iš pradžių buvo pastatytas vaikams, kad nuo bangų būtų atitvertas betoniniu barjeru – dabar ruoniai labai mėgsta pabūti!

Jūs netgi galėtumėte baidarėmis, jei tai jūsų širdies troškimas!

Koronado sala

Ši nepakartojama pakrantės sala yra puikus pasirinkimas šeimoms ir poroms. Galite apžiūrėti legendinį „Hotel del Coronado“, apsipirkti vieno tipo parduotuvėse arba pasivaikščioti po parkus.

Ramiojo vandenyno paplūdimys

Tai jaunas ir gyvas miestas, kurį mėgsta banglentininkai. Pagaukite bangą, naršykite „Crystal Pier“, tada užsukite gėrimų ir vakarienės.

Misijos įlanka

Jei norite išsinuomoti „Duffey“ valtį arba šokti ant irklentės, „Mission Bay“ yra geras pasirinkimas, nes jo vieta įlankoje reiškia, kad nėra bangų.

Karlsbadas

Kalifornijos miesto Legoland pramogų parkas, gražūs pavasario gėlių laukai ir aštuoni skirtingi paplūdimiai yra miestas, esantis į šiaurę nuo San Diego.

Būtinai patikrinkite gėlių laukų kalendorių, nes ikoniniai ranunculus žydi tik nuo kovo pradžios iki gegužės pradžios!

Akvariumas „Scripps“

Daugiau nei 5000 žuvų, vadinančių ją namais, 60 (daugiau nei 200) Beržo akvariumo akvariumų, esančių „Scripps“ okeanografijos institute, vaikams (ir širdyje esantiems vaikams) būtina.

Torrey Pines

5 diena: žygiai ir gamtos draustinis

Pradėkite dieną Torrey Pines. Pasivaikščiokite gamtos rezervatu ir pasinerkite į grožį nuo kranto linijos. Kai sukursite apetitą, eikite priešpiečiams.

Po pietų eikite į Solanos paplūdimį arba Del Marą. Jie abu žinomi dėl savo eklektiškų butikų, madingų užkandinių ir vietinių meno galerijų.

6-7 diena: Pasirinkite savo nuotykį

Paskutines dvi apsilankymo San Diege dienas galite pasirinkti savo nuotykį. Čia yra keletas mano visų laikų favų:

Patikrinkite įlanką ir Koronado salą

Eikite į jūrų laivyno turą, leiskitės į kruizą „Hornblower“, apsilankykite Midway muziejuje, tada apsipirkite, valgykite ir gerkite per Midway rajoną bei nuostabią Koronado salą!

„Padres“ žaidimas

Išveskite save į žaidimų aikštelę!

Mažasis Italijos gatvės turgus

Mažosios Italijos „Mercato“ ūkininkų turgus veikia kiekvieną šeštadienį nuo 8 iki 14 val. Maisto, amatų ir puikios nuotaikos pradėkite dieną čia.

Trečiadienio nakties turgus OB

„Ocean Beach“ ūkininkų turgus vyksta kiekvieną trečiadienį nuo 16 iki 20 val. Tai puiki vieta naršyti, pasiimti vietinių gėrybių ir puiki vieta žmonėms stebėti.

Saulėlydžio uolos

Saulėlydis iš čia yra toks įspūdingas, kad jie pavadino jį visa vieta! Be romantiškos vietos, ji taip pat yra puiki vieta jogos užsiėmimams.

Ar supranti, kad tai populiari vieta vasarą, tačiau žinok, kad ji būna perpildyta.

Tai reiškia, kad tai puiki vieta iškylai su rimtais vaizdais!

Sklandytuvo uostas Torrey pušyse

„Torrey Pines Gliderport“ yra puiki vieta lenktyniauti širdimi ir apžiūrėti miestą iš paukščio skrydžio.

Vyno gamyklos diena

San Diego grafystėje yra daugiau nei 100 vyno daryklų ir dar daugiau. Jei esate vyno mėgėjas, nepraleiskite progos paragauti vietinių metų.

Naktis mieste Mažojoje Italijoje

Visoje Mažojoje Italijoje ir Gaslampo rajone rasite nuostabų naktinį gyvenimą. Norėdami garantuotai praleisti naktį, apsilankykite „Moonshine Flats“ arba „Kettner Exchange“.

Ką pridėtumėte prie savo svajonių San Diego maršruto? Netrukus dirbsiu prie restoranų ir priešpiečių vadovų! Praneškite man, ką norėtumėte pamatyti toliau pateiktuose komentaruose!

Parašykite komentarą